<
 • Главная
Статьи

Як зробити логотип: 7 корисних порад

 1. Визначте основний посил вашого логотипу
 2. Проаналізуйте логотипи конкурентів
 3. Визначте вид логотипу
 4. Задумайтесь про "вічному" дизайні
 5. Ретельно вибирайте кольори і шрифти
 6. Як зробити логотип? Використовуйте онлайн-інструменти!
 7. Color Calculator
 8. Logojoy
 9. Tailor Brands
 10. TinEye
 11. Валідатор логотипів Brandisty
 12. Не бійтеся довіритися професіоналам

"Логотипи та брендинг - це дуже важливо. У більшості країн світу люди не вміють читати англійською або французькою, але дуже добре запам'ятовують зображення ". - Карл Лагерфельд

Кожен з нас напевно пам'ятає чимало логотипів відомих брендів і зможе без праці їх розпізнати. Хороші логотипи оригінальні, тому їх дуже просто запам'ятати. І якщо ви думаєте про те, як зробити логотип самостійно, вам варто прагнути саме до такого результату.

Якщо ви не професійний дизайнер, для вас існує два способи створення логотипу. Перший - звернутися до фахівця. Другий - все ж спробувати впоратися з цим завданням самостійно. Який би спосіб ви не вибрали, для того, щоб отримати гідний результат, вам потрібно керуватися рядом основних правил. Про них в цій статті розповість команда фахівців MotoCMS.

Ви - професійний дизайнер? Не поспішайте закривати вкладку: ця стаття відновить ваші знання і, можливо, підкаже кілька крутих ідей.

Визначте основний посил вашого логотипу

Створюючи логотип, пам'ятайте, що ваша основна задача - підкреслити цінність вашого бренду. Тому перед тим як зробити логотип, доцільно буде провести мозковий штурм.

Зрозуміло, ніхто не знає вашу компанію настільки добре, як ви. Тому присядьте, візьміть аркуш паперу і ручку і приготуйтеся міркувати.

Неважливо, який вид мозкового штурму ви виберете. Можливо, ви просто запишете відповіді на ключові питання (для чого ви створили вашу компанію? В чому її особливість? Ніж ваша фірма відрізняється від конкурентів?) А може, ви захочете створити діаграму зв'язків або мудборд, щоб чітко викласти свої думки. Так чи інакше, глибоко проаналізувавши всі ідеї, ви точно зрозумієте, який посил повинен нести в собі ваш майбутній логотип.

Проаналізуйте логотипи конкурентів

Логотип - це ідентифікатор вашого бренду, тому він повинен бути унікальним і відрізняти вашу компанію від конкурентів. Якщо ваш логотип нагадує (навіть злегка) вже існуючий варіант, ваш бренд навряд чи будуть дізнаватися на ринку.

Це означає, що перед тим як зробити логотип, обов'язково варто проаналізувати логотипи конкурентів. На це вам буде потрібно час, але результат того вартий.

Визначте вид логотипу

Для кого-то логотип - це просто комбінація слів і зображень. Проте, існує кілька видів логотипів. Більш того, кожен вид здатний певним чином вплинути на репутацію вашого бренду. Тому дуже важливо правильно вибрати тип вашого майбутнього логотипу. Відверто кажучи, часом відкрити свій бізнес простіше, ніж правильно вибрати вид логотипу, але з цим завданням все ж потрібно впоратися. В основному сучасні компанії використовують такі види логотипів:

 • Символьні логотипи - відмінний вибір для брендів з довгою назвою. Погодьтеся, набагато простіше вимовити IBM, ніж International Business Machine Corporation.
 • Словесні логотипи підходять для брендів з коротким і таким, що запам'ятовується назвою (наприклад, Google).
 • Образотворчі знаки - прості іконки, часто використовувані знаменитими бізнес-компаніями. Саме такі логотипи використовують компанії Apple і Twitter.
 • Абстрактні знаки представляють ваш бренд за допомогою фігур і зображень, які формують абсолютно унікальний логотип (наприклад, лого компанії Pepsi). Чи не рекомендуємо братися за такий логотип, якщо ви не є професійним дизайнером і не можете точно визначити значення конкретних квітів і фігур.
 • Комбіновані знаки (згадайте логотипи Puma і Lacoste) поєднують в собі зображення і текст. Відверто кажучи, для новачків у бізнесі це оптимальне рішення.

Задумайтесь про "вічному" дизайні

Не секрет, що з кожним роком тенденції в індустрії дизайну змінюються. Дизайн логотипів - не виняток. "Логотипи відображають певний період часу точно так же, як і вінтажний одяг", - стверджує дизайнер Пелег Топ.

згідно з матеріалами щорічної доповіді LogoLounge , В 2017 році в дизайні логотипів актуальні такі тренди:

 • Тіньові перекриття;
 • знебарвлення;
 • Висхідний градієнт;
 • простота;
 • Прості накладення;
 • Мультіцентрічность;
 • точки;
 • Текстбокси;
 • Інь Ян;
 • "Макаронні вироби";
 • мікроліній;
 • пари;
 • крила;
 • Розподіл кольором;

Багато з нас намагаються стежити за останніми трендами і крокувати в ногу з часом. Зрозуміло, перед тим як зробити логотип, варто проаналізувати останні тенденції в сфері дизайну. Тим не менш, не варто повністю їх наслідувати.

Чи не замислювалися ви про те, що більшість всесвітньо відомих логотипів витримали "перевірку часом" якраз тому, що їх творці уникали трендів? Будь-яка мода не вічна. Тому не намагайтеся використовувати в логотипі безліч різних елементів дизайну тільки тому, що вони популярні в цьому році. Вибирайте дизайн логотипу, керуючись в першу чергу не трендами, а інтересами вашого бізнесу.

Ретельно вибирайте кольори і шрифти

Складно переоцінити важливість правильного вибору квітів і шрифтів. З одного боку, кольору і шрифти допоможуть вам висловити унікальність вашого бренду. З іншого боку, вони привернуть увагу клієнтів і налаштують їх на позитивний лад. Не варто забувати про те, що неправильний вибір кольорів і шрифтів може знищити навіть найкращу ідею логотипу.

Перед тим як створити свій логотип, варто врахувати психологічні особливості вашої аудиторії. У наш час навіть діти знають, що різні кольори викликають у людей різні емоції і почуття. Кожен колір має певне значення. Тому, якщо ви не противник психології кольору, рекомендуємо вам прочитати цю статтю Камерона Чапмана.

Тому, якщо ви не противник психології кольору, рекомендуємо вам прочитати цю  статтю  Камерона Чапмана

Перед тим як зробити логотип, ознайомтеся також з основними положеннями теорії колірного кола . Це допоможе вам навчитися добре поєднувати кольори. Навіть якщо ви не професіонал, за допомогою колірного кола ви зможете підібрати відмінні комбінації кольорів для свого логотипу та уникати помилок.

Вибираючи шрифти, пам'ятайте, що вони, як і кольори, здатні викликати певні емоції та асоціації. Наприклад, прості жирні шрифти викликають почуття стабільності та довіри. Хитромудрі шрифти із зарубками і вигинами асоціюються з молодістю, радістю і таємничістю.

Як зробити логотип? Використовуйте онлайн-інструменти!

Існує чимало онлайн-інструментів для створення логотипу. Більшість з них прості у використанні і пропонують користувачам широкий спектр налаштувань. Більш того, вони дозволяють завантажити вийшов логотип в декількох форматах. Ми підібрали кілька інструментів, гідних вашої уваги.

Color Calculator

Color Calculator

Пам'ятайте вищезгаданий колірний круг? Color Calculator - його інтерактивний аналог. За допомогою цього інструменту ви з легкістю зможете комбінувати різні відтінки. Всього за три простих кроки ви зможете отримати бажаний результат.

Logojoy

Logojoy

Logojoy - онлайн-конструктор логотипів, створений на основі штучного інтелекту з новітніми алгоритмами навчання. Logojoy дозволяє вам створювати логотипи і експортувати їх у вигляді файлів, готових для друку або розміщення в інтернеті.

Tailor Brands

Tailor Brands

Tailor Brands - ще один надійний конструктор логотипів. Для його використання вам не потрібні ні технічні, ні дизайнерські навички. Більш того, докладні керівництва від Tailor Brands розкажуть вам все про основи брендингу та створення логотипу.

TinEye

TinEye

TinEye допоможе вам упевнитися в унікальності створеного вами логотипу. Якщо ви сумніваєтеся в оригінальності своєї ідеї, перевірте її за допомогою цього інструменту. Все, що від вас вимагається - завантажити свій логотип.

Валідатор логотипів Brandisty

Валідатор логотипів Brandisty

Валідатор логотипів Brandisty відмінно підійде для завершення процесу створення логотипу. Даний інструмент допоможе уникнути помилок, які часто допускають новачки. Brandisty перевіряє ваш логотип і визначає, чи готовий він до публікації.

Не бійтеся довіритися професіоналам

Незважаючи на те, що в інтернеті є безліч корисних інструментів для створення логотипів, не всі хочуть витрачати на це час і сили. У такій ситуації найкращим рішенням буде звернутися до відповідних фахівців.

Послуга створення логотипів від MotoCMS - то, що вам потрібно. Наші досвідчені веб-дизайнери із задоволенням розроблять логотип, який підходить під ваші потреби. Більш того, ми до трьох разів внесемо необхідні правки і корективи, якщо результат вас не влаштує.

Якщо ж ви все-таки вирішили діяти самостійно, перед тим як зробити логотип, витратьте час на вивчення основ. Підкресліть унікальність вашого бізнесу, постарайтеся чітко донести необхідне повідомлення до аудиторії і насолоджуйтеся отриманим результатом!

Ви - професійний дизайнер?
Для чого ви створили вашу компанію?
В чому її особливість?
Ніж ваша фірма відрізняється від конкурентів?
Чи не замислювалися ви про те, що більшість всесвітньо відомих логотипів витримали "перевірку часом" якраз тому, що їх творці уникали трендів?
Як зробити логотип?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью