<
 • Главная
Статьи

Як зробити меню в групі або паблік Вконтакте

Привіт дорогі читачі, давно вже мене запитують - як зробити меню в паблік або групі Вконтакте? Сам я пару раз робив простеньке меню Вконтакте, але через якийсь час став забувати. Спробую згадати ще раз! 🙂 Благо, паблік і група Вконтакте для створення меню у мене є.

Отже, для початку, щоб освіжити свої знання - як робити меню в паблік і групі Вконтакте, а може бути навіть дізнатися щось нове - я проходжу експрес курс по wiki розмітці Вконтакте . Де дуже наочно, по кроках пояснюються всі основні дії для створення меню і інших елементів сторінок для групи або паблік Вконтакте за допомогою wiki розмітки.

Треба віддати належне творцям групи Вконтакте за wiki розмітці - курс навчання представлений в кращому вигляді, все ясно і зрозуміло, і навіть цікаво! 🙂

Чудово те, що вчитися ніколи не пізно, я півгодини посидів, і уважно почитав надається курс навчання wiki-розмітки Вконтакте. Тепер я точно готовий переходити до практики. Найцікавіше, що в цьому курсі є і практичні заняття, для цього написано спеціальний додаток! 🙂

Ну, у мене є група Вконтакте, на якій я зараз і потренуюсь в створенні, поки що, простого меню для групи Вконтакте. Завдання у мене не дуже складна, мені потрібно поставити мої партнерські посилання на пошук авіаквитків і готелів в групу про подорожі. Ну, і відповідно - оформити це симпатично.

заходжу в свою групу , І в першу чергу кликаю під шапкою групи -> Управління співтовариством. У ньому включаю -> Матеріали. Саме це нехитра операція відкриває шлях не тільки до створення меню в групі Вконтакте, а й взагалі, після включення матеріалів можна створювати необмежену кількість внутрішніх сторінок групи за допомогою wiki-розмітки Вконтакте.

Далі в центральному полі, після назви і місцезнаходження групи натискаю -> редагувати і включаю вид wiki-розмітки, і починаю творити своє маленьке меню! Для початку треба придумати як буде виглядати посилання на меню, щоб її могли помітити відвідувачі групи! Я порився в інтернеті і недбало різні значки і символи Вконтакте , Які можна використовувати в заголовку і в будь-якому тексті Вконтакте!

Використовую пару символів пишу заголовок меню ->? Корисності для Подорожей?, За яким будуть переходити відвідувачі моєї групи. Пам'ятаю включити візуальний режим редагування і починаю створювати потрібний мені код!

Редактор wiki розмітки Вконтаке трохи примхливий, іноді видає глюки, може це у мене так в Лаосі ... Але про всяк випадок, коли я писав код, я зберігав його у себе на компі. Після внесення змін натискав -> Зберегти сторінку, і відкривав нову вкладку для перегляду внесених змін. Вообщем, для створення великих сторінок і меню Вконтакте - потрібно чимало терпіння!

Далі я приведу код, який написав для свого невеликого меню в групі Вконтакте, якщо хоч раз переглянути курс з вивчення wiki-розмітки Вконтакте, то такий код з легкістю може створити будь-хто.

На рахунок використовуваних в коді картинок, я завантажив їх в спеціально створений в групі фотоальбом, при кліці на будь-яку фотографію можна побачити її індивідуальну адресу, саме його я і використовую в коді.

Бувають ситуації, коли група серйозна, і зайві фотоальбоми в ній ні до чого, тоді можна створити альбом на своїй особистій сторінці Вконтакте, фотографії також мають оригінальний адресу, і без проблем буде завантажено звідти.

Навчальний курс по wiki-розмітки говорив, що розмір картинки не повинен перевищувати 610 пікселів по горизонталі. Я зробив свої дві картинки взагалі маленькі по 150 пікселів, завантажив їх в фотоальбом і написав в редакторі наступний код:

{| Nomargin | - | <Center> [[photo-7429077_304229783 | http: //nano.aviasales.ru/? Marker = 11449]] </ center>! <Center> [http://nano.aviasales.ru/?marker=11449|Купить Дешеві Авіаквитки] </ center> | - | <Center> [[photo-7429077_304231784 | http: //hotels.aviasales.ru/? Label = link.11449]] </ center>! <Center> [http://hotels.aviasales.ru/?label=link.11449|Бронировать гестхаусах і Готелі] </ center> |}

Як видно з коду нічого складного там немає -> просто задається таблиця в якій два малюнки з посиланнями і дві текстові посилання. Після натискання ->? Корисності для Подорожей?, Меню в моїй групі Вконтакте виглядає ось так:

, Меню в моїй групі Вконтакте виглядає ось так:

Можна подивитися в моїй групі - вийшло акуратно, і навіть стилізовано під кольори Вконтакте! 🙂 І картинки, і текстові посилання ведуть відвідувачів за моїми партнерських посиланнях, як я і хотів.

А як же робити меню в паблік Вконтакте? На це питання я відповім у другій частині статті - Як зробити меню в групі або паблік Вконтакте, яку постараюся закінчити найближчим часом!

А зараз, дякую за увагу! Залишайтеся на зв'язку, попереду багато нових, цікавих і ще не реалізованих ідей, які я хочу описати в своїх статтях! 🙂

У нас в Лаосі в селі Ванг Вьенг дуже красиві заходи, буде час - обов'язково дістаньтеся до цього райського містечка на землі!

У нас в Лаосі в селі Ванг Вьенг дуже красиві заходи, буде час - обов'язково дістаньтеся до цього райського містечка на землі

Привіт дорогі читачі, давно вже мене запитують - як зробити меню в паблік або групі Вконтакте?
Використовую пару символів пишу заголовок меню ->?
Корисності для Подорожей?
Ru/?
Ru/?
Ru/?
Ru/?
Після натискання ->?
Корисності для Подорожей?
А як же робити меню в паблік Вконтакте?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью