<
 • Главная
Статьи

Як зробити вивантаження товарів в Яндекс.Маркет

У даній статті ми розглянемо, як завантажити інформацію про товари з Вашого магазину в прайс-агрегатор Яндекс.Маркет .

Для того щоб товари з Вашого магазину відображалися на сторінках Яндекс.Маркет, необхідно зробити всього 4 простих кроки:

 • Зареєструвати свій магазин в системі Яндекс.Маркет
 • Завантажити в Яндекс.Маркет прайс-лист зі своїми товарами
 • виконати налаштування Вашого магазину в Яндекс.Маркет
 • зарахувати гроші на аккаунт Яндекс.Маркет

Увага!

Реєстрація під доменними поштами не підтримується. Пошта повинна бути зареєстрована на Яндексі і закінчуватися на @ yandex.ru.


Реєстрація магазину в сервісі Яндекс.Маркет

Для розміщення магазину на Яндекс.Маркеті Вам знадобиться обліковий запис (адреса електронної пошти) на Яндексі, з якого раніше ще не проводилося розміщення магазину на Яндекс.Маркеті. Увійдіть в систему під обліковим записом і перейдіть до реєстрації магазину .

Малюнок 1
Малюнок 1.

При реєстрації магазину потрібно буде вибрати організаційно-правову форму. Будьте уважні! Розміщення магазину від імені фізичної особи неможливо.

Необхідні дані для реєстрації магазину:

 • назва організації / П.І.Б. індивідуального підприємця;
 • адреса, за якою знаходиться офіс / торговий зал розміщується магазину;
 • адреса (домен), за яким доступний сайт інтернет-магазину;
 • номер свідоцтва про Державну реєстрацію.

Ця інформація необхідна для дотримання вимог закону про рекламу.


Завантаження прайс-листа зі своїми товарами в систему Яндекс.Маркет

AdvantShop дозволяє завантажувати товари в Яндекс.Маркет з Вашого магазину автоматично за розкладом, в разі, якщо це необхідно.

Зайдіть в панель адміністрування, пункт меню "Магазин" "Маркетинг" -> "Яндекс.Маркет". На сторінці, якщо вивантаження немає, створіть (рис.2.1), або виберете вже існуючу. Далі у вкладці "Вибір" можно вибрати, які категорії / підкатегорії товарів вивантажувати в Яндекс.Маркет - всі відразу або тільки вибрані (рис. 2, 3).

Малюнок 2
Малюнок 2.1.

Малюнок 2
Малюнок 2.

Малюнок 3
Малюнок 3.

Зверніть увагу на вкладку " параметри вивантаження ". У ній необхідно вказати основні і додаткові налаштування Вашої вивантаження товарів на Яндекс.Маркет.

Основні настройки, без вказівки яких вивантаження неможливо зробити:

 • Ім'я вивантаження - назва Вашої вивантаження (відображається лише в адміністративній панелі сайту)
 • Файл вивантаження - частина повної посилання на Ваш прайс-лист, наприклад, http://site.ru/ yamarket .xml
 • Якщо плануєте налаштувати рапісанія, то обов'язково потрібно вказати інтервал запуску
 • Націнка (якщо файл вивантаження формується саме для Яндекс.Маркет, то залиште це налаштування зі значенням "0", тому що ціни, вивантажені в Яндекс.Маркет, і ціни на сайті повинні збігатися - інакше сервіс відмовить в розміщенні Вашого магазину)
 • Назва магазину
 • Назва компанії

Збережіть Ваші настройки (рис. 4).

Малюнок 4
Малюнок 4.

Коли всі налаштування вивантаження перевірені і всі потрібні категорії товарів відзначені, натисніть кнопку "Експорт". Буде запущений процес експорту потрібних Вам товарів в прайс-лист для розміщення в системі Яндекс.Маркет. Після закінчення вивантаження Вам буде надана посилання на прайс-лист, який можна завантажити до себе на комп'ютер або відкрити в браузері за посиланням (посилання на прайс-лист вказується в налаштуваннях вивантаження ). Це і є файл прайс-листа - інформація про всі товари в одному файлі (рис. 5).

Малюнок 5
Малюнок 5.

Посилання на файл, необхідно вказати під час налаштування магазину в Вашому особистому кабінеті Яндекс.Маркет. Після вказівки посилання обов'язково перевірте Ваш файл на помилки (рис. 6).

Малюнок 6
Малюнок 6.

В особистому кабінеті Яндекс.Маркет можна не тільки вказати посилання на прайс-лист, але і завантажити цей прайс-лист з Вашого комп'ютера. Однак ми рекомендуємо саме вказувати посилання на файл, так як під час налаштування автоматичного оновлення файлу за розкладом (на стороні магазину) він зможе оновлюватися в Яндекс.Маркеті тільки по посиланню.


Налаштування магазину на стороні Яндекс.Маркет

Налаштування магазину на стороні сервісу Яндекс.Маркет можна зробити відповідно до наступної інструкції:
Налаштування.

В основному ці налаштування зводяться до вказівки додаткових відомостей про Ваш магазин, терміни та умови доставки і т.п.


оплата Яндекс.Маркет

Розміщення товарів з Вашого магазину на сторінках Яндекс.Маркета оплачується за принципом контекстної реклами - Ви платите тільки за клік по товару (тобто за перехід на Ваш сайт). Вартість кліка призначається Вами самостійно - чим вище ставка, тим вище буде показано Вашу пропозицію в списку аналогічних товарів. Мінімальна вартість одного кліка починається від 30 копійок.


Поради по розміщенню на Яндекс.Маркеті

 • Успішність рекламної кампанії в Яндекс.Маркет залежить від правильного уявлення товару: фотографії, асортимент і, звичайно, ціна. Необов'язково вивантажувати в сервіс по всій Директорії товарів Вашого магазину - можна вибрати найбільш пріоритетні товари і ретельно опрацювати їх розміщення на Яндекс.Маркеті. Іноді цього буває достатньо, щоб не тільки окупити вкладення в рекламну кампанію цього сервісу, але і отримати значущу прибуток.
 • Уважно поставтеся до перевірки розміщуються товарних пропозицій (опис, ціна, фотографії) - товари, розміщені в Яндекс.Маркеті, проходять дуже строгу перевірку модераторами.
 • Пам'ятайте про рейтинг Вашого магазину в Яндекс.Маркеті: мова йде як про рейтинг самих товарів, так і про рейтинг Вашого магазину. Якщо рівень сервісу буде низьким, Ви ризикуєте провалити всю кампанію в Яндекс.Маркеті, оскільки негативні відгуки про Ваш магазин відштовхнуть від Вас потенційних покупців.
 • Працюйте над якістю послуг, що надаються і якістю Вашого сайту. У випадку з якістю сайту Вам допоможуть лічильники статистики, які нададуть інформацію про відвідувачів Вашого сайту. Інструкція по установці лічильників відвідуваності доступна за посиланням: Лічильники статистики.

Теги: yml, Яндекс.Маркет, market yandex, вивантаження в маркет, sales notes, Яндекс.Маркет, Можливість доставки, Брати вартість доставки з прайс листа, local_delivery_cost, local delivery cost, вивантаження товарів, інтеграція з Яндекс.Маркет, yml файл, торговельні системи , yandex marketНовости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью