<
 • Главная
Статьи

Як зробити вивантаження товарів в Яндекс.Маркет

У даній статті ми розглянемо, як завантажити інформацію про товари з Вашого магазину в прайс-агрегатор Яндекс.Маркет .

Для того щоб товари з Вашого магазину відображалися на сторінках Яндекс.Маркет, необхідно зробити всього 4 простих кроки:

 • Зареєструвати свій магазин в системі Яндекс.Маркет
 • Завантажити в Яндекс.Маркет прайс-лист зі своїми товарами
 • виконати налаштування Вашого магазину в Яндекс.Маркет
 • зарахувати гроші на аккаунт Яндекс.Маркет

Увага!

Реєстрація під доменними поштами не підтримується. Пошта повинна бути зареєстрована на Яндексі і закінчуватися на @ yandex.ru.


Реєстрація магазину в сервісі Яндекс.Маркет

Для розміщення магазину на Яндекс.Маркеті Вам знадобиться обліковий запис (адреса електронної пошти) на Яндексі, з якого раніше ще не проводилося розміщення магазину на Яндекс.Маркеті. Увійдіть в систему під обліковим записом і перейдіть до реєстрації магазину .

Малюнок 1
Малюнок 1.

При реєстрації магазину потрібно буде вибрати організаційно-правову форму. Будьте уважні! Розміщення магазину від імені фізичної особи неможливо.

Необхідні дані для реєстрації магазину:

 • назва організації / П.І.Б. індивідуального підприємця;
 • адреса, за якою знаходиться офіс / торговий зал розміщується магазину;
 • адреса (домен), за яким доступний сайт інтернет-магазину;
 • номер свідоцтва про Державну реєстрацію.

Ця інформація необхідна для дотримання вимог закону про рекламу.


Завантаження прайс-листа зі своїми товарами в систему Яндекс.Маркет

AdvantShop дозволяє завантажувати товари в Яндекс.Маркет з Вашого магазину автоматично за розкладом, в разі, якщо це необхідно.

Зайдіть в панель адміністрування, пункт меню "Магазин" "Маркетинг" -> "Яндекс.Маркет". На сторінці, якщо вивантаження немає, створіть (рис.2.1), або виберете вже існуючу. Далі у вкладці "Вибір" можно вибрати, які категорії / підкатегорії товарів вивантажувати в Яндекс.Маркет - всі відразу або тільки вибрані (рис. 2, 3).

Малюнок 2
Малюнок 2.1.

Малюнок 2
Малюнок 2.

Малюнок 3
Малюнок 3.

Зверніть увагу на вкладку " параметри вивантаження ". У ній необхідно вказати основні і додаткові налаштування Вашої вивантаження товарів на Яндекс.Маркет.

Основні настройки, без вказівки яких вивантаження неможливо зробити:

 • Ім'я вивантаження - назва Вашої вивантаження (відображається лише в адміністративній панелі сайту)
 • Файл вивантаження - частина повної посилання на Ваш прайс-лист, наприклад, http://site.ru/ yamarket .xml
 • Якщо плануєте налаштувати рапісанія, то обов'язково потрібно вказати інтервал запуску
 • Націнка (якщо файл вивантаження формується саме для Яндекс.Маркет, то залиште це налаштування зі значенням "0", тому що ціни, вивантажені в Яндекс.Маркет, і ціни на сайті повинні збігатися - інакше сервіс відмовить в розміщенні Вашого магазину)
 • Назва магазину
 • Назва компанії

Збережіть Ваші настройки (рис. 4).

Малюнок 4
Малюнок 4.

Коли всі налаштування вивантаження перевірені і всі потрібні категорії товарів відзначені, натисніть кнопку "Експорт". Буде запущений процес експорту потрібних Вам товарів в прайс-лист для розміщення в системі Яндекс.Маркет. Після закінчення вивантаження Вам буде надана посилання на прайс-лист, який можна завантажити до себе на комп'ютер або відкрити в браузері за посиланням (посилання на прайс-лист вказується в налаштуваннях вивантаження ). Це і є файл прайс-листа - інформація про всі товари в одному файлі (рис. 5).

Малюнок 5
Малюнок 5.

Посилання на файл, необхідно вказати під час налаштування магазину в Вашому особистому кабінеті Яндекс.Маркет. Після вказівки посилання обов'язково перевірте Ваш файл на помилки (рис. 6).

Малюнок 6
Малюнок 6.

В особистому кабінеті Яндекс.Маркет можна не тільки вказати посилання на прайс-лист, але і завантажити цей прайс-лист з Вашого комп'ютера. Однак ми рекомендуємо саме вказувати посилання на файл, так як під час налаштування автоматичного оновлення файлу за розкладом (на стороні магазину) він зможе оновлюватися в Яндекс.Маркеті тільки по посиланню.


Налаштування магазину на стороні Яндекс.Маркет

Налаштування магазину на стороні сервісу Яндекс.Маркет можна зробити відповідно до наступної інструкції:
Налаштування.

В основному ці налаштування зводяться до вказівки додаткових відомостей про Ваш магазин, терміни та умови доставки і т.п.


оплата Яндекс.Маркет

Розміщення товарів з Вашого магазину на сторінках Яндекс.Маркета оплачується за принципом контекстної реклами - Ви платите тільки за клік по товару (тобто за перехід на Ваш сайт). Вартість кліка призначається Вами самостійно - чим вище ставка, тим вище буде показано Вашу пропозицію в списку аналогічних товарів. Мінімальна вартість одного кліка починається від 30 копійок.


Поради по розміщенню на Яндекс.Маркеті

 • Успішність рекламної кампанії в Яндекс.Маркет залежить від правильного уявлення товару: фотографії, асортимент і, звичайно, ціна. Необов'язково вивантажувати в сервіс по всій Директорії товарів Вашого магазину - можна вибрати найбільш пріоритетні товари і ретельно опрацювати їх розміщення на Яндекс.Маркеті. Іноді цього буває достатньо, щоб не тільки окупити вкладення в рекламну кампанію цього сервісу, але і отримати значущу прибуток.
 • Уважно поставтеся до перевірки розміщуються товарних пропозицій (опис, ціна, фотографії) - товари, розміщені в Яндекс.Маркеті, проходять дуже строгу перевірку модераторами.
 • Пам'ятайте про рейтинг Вашого магазину в Яндекс.Маркеті: мова йде як про рейтинг самих товарів, так і про рейтинг Вашого магазину. Якщо рівень сервісу буде низьким, Ви ризикуєте провалити всю кампанію в Яндекс.Маркеті, оскільки негативні відгуки про Ваш магазин відштовхнуть від Вас потенційних покупців.
 • Працюйте над якістю послуг, що надаються і якістю Вашого сайту. У випадку з якістю сайту Вам допоможуть лічильники статистики, які нададуть інформацію про відвідувачів Вашого сайту. Інструкція по установці лічильників відвідуваності доступна за посиланням: Лічильники статистики.

Теги: yml, Яндекс.Маркет, market yandex, вивантаження в маркет, sales notes, Яндекс.Маркет, Можливість доставки, Брати вартість доставки з прайс листа, local_delivery_cost, local delivery cost, вивантаження товарів, інтеграція з Яндекс.Маркет, yml файл, торговельні системи , yandex marketНовости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью