<
 • Главная
Статьи

Аватар (аватарка) - що це таке і як судити про людину по його юзерпік (аве)

 1. Що таке аватар, ава або юзерпік?
 2. Чи потрібно встановлювати аватар і як це зробити
 3. Де можна взяти картинку для майбутньої аватарки
 4. Що можна сказати про людину по його аватарке (аве)?

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Трохи раніше ми з вам вже дізналися що таке нік або нікнейм , А так само обговорили, ніж нік відрізняється від облікового запису. Зрозуміло, що ці питання виникають тільки у новачків інтернету, але ж на них не так просто буває знайти розгорнуту відповідь.

Причому, всі ці терміни і поняття (ава, аватарка, нік, никну, пассворд) зустрічають новачка практично відразу у всіх місцях ( форумах, блогах, соціальних мережах ), Де використовується ідентифікація і авторизація користувачів.

Відразу не зрозуміло, наприклад, що від нас хочуть адміни соцмережі, пропонуючи завантажити свій аватар (юзерпік)? Але ж потім нік і аватар стануть, по суті, вашою візитною карткою в мережі і має сенс відразу поставитися до їх створення з розумом і усією притаманною вам далекоглядністю. Ну, а я в міру своїх скромних сил спробую вам в цьому посприяти.

Що таке аватар, ава або юзерпік?

А завантажте-ка, голубе, свій аватар - можуть вас попросити при реєстрації або оформлення свого облікового запису на форумі, блозі, реєстрації в онлайн-грі або ще десь. А що це за аватар такий - не пояснюють.

Можуть його ще і юзерпік обізвати, але суті це не міняє. Вийми та поклади ... Причому, кожного разу при входженні це доведеться повторювати, хоча і є спроби прив'язати аватарку до Емайл (він же завжди вказується при реєстрації) в системі граватар , Але поширене це поки не повсюдно.

Тому я коротко поясню. Аватар (аватарка, ава, юзерпік) - це ваше віртуальне графічне представлення в мережі. Ні, ви, звичайно ж, можете і свою реальну фотку завантажити (в соцмережах саме так зазвичай і роблять, коли їх просять юзерпік показати, а точніше зробити сигни ), Але тоді прощай « інкогніто »І вся пов'язана з ним романтика свободи дій. Ні, вже краще аватарку використовувати, чи то пак картинку, яка буде повністю асоціюватися з вами.

Тобто аватар (іконка, граватар ) - це щось подібне нику, але навіть краще. Чому? Ну, тому що по юзерпік вас простіше дізнатися, чим по нікнейм, особливо якщо картинку для аватарки ви оберете примітну і добре запам'ятовується (наприклад, Ейнштейн показує мову або щось ще креативніше). Юзерпік буде відображатися при перегляді вашого профілю, а також поряд з залишали йому вами повідомленнями на форумі, в коментарях на блозі, соціальної мережі і т.д.

А взагалі, слово це має індійське коріння. Аватар означало одне з втілень бога на землі (одного з безлічі варіантів). У сучасному світі у нього схоже призначення - відобразити основні сторони характеру того користувача, якому цей аватар належить. Трохи раніше ми з вами розібрали, як можна судити про людину по його нікнейм , Ну, а по аватарке це зробити буває навіть простіше.

Чи потрібно встановлювати аватар і як це зробити

Юзерпік є не таким обов'язковим атрибутом облікового запису, як нік (тобто аву можна і не довантажувати), але без нього ваш профіль буде виглядати дещо незакінчено і нудно. Самі по собі аватарки створюють зручність, бо дозволяють не вчитуючись в нікнейми візуально швидко розуміти, хто це написав повідомлення на форумі, додав коментар в блозі або вийшов з вами на зв'язок в онлайн-грі.

Налаштувати аватарку можна в вашому особистому кабінеті сайту (форуму або блогу), на якому ви попередньо зареєструвалися. Завантажити картинки майбутніх юзерпік на форум, соціальна мережа або блог можна зазвичай декількома способами.

Завантажити картинки майбутніх юзерпік на форум, соціальна мережа або блог можна зазвичай декількома способами

 1. Зі свого комп'ютера, натиснувши на кнопку «Вибрати файл» (хоча, називатися вона може по-різному на різних сайтах).
 2. Можна вказати Урл-адреса ( що це таке? ) Підходящої картинки, яку ви знайшли в інтернеті. Щоб його дізнатися потрібно буде клікнути по сподобалася в інтернеті зображенні правою кнопкою миші і вибрати пункт меню «Копіювати URL картинки».
 3. Сайт може сам пропонувати вам вибрати аву з уже наявних в їх базі картинок (хоча, це рідко де реалізовано).

Де можна взяти картинку для майбутньої аватарки

Якщо відповідних картинок для аватарок у вас на комп'ютері поки немає і в інтернеті ви відразу нічого ділового знайти не змогли, то спробуйте зайти на спеціалізований ресурс, де можна підібрати підходящу вам аву з безлічі варіантів (але перш обов'язково прочитайте другу частину цієї статті).

Як знайти такий сайт? Просто вбийте в пошуковий рядок слово «аватарка» і перейдіть на ті ресурси, що видасть вам пошукова система. Напевно знайдете там щось підходяще. Якщо шукати лінь, то можете відразу перейти на ці збірники ав:

 1. http://99px.ru/
 2. https://avatarko.ru/
 3. http://avatarmaker.ru/
 4. http://allavatars.ru/avatarki.html

Зрештою, ви можете створити відповідний вам аватар в спеціалізованому редакторі . Можна й самому привести наявну у вашому розпорядженні картинку ( 30 безкоштовних фотостоков вам на допомогу) до потрібного формату (100 на 100 пікселів і іншому, який потрібно).

Для цього підійде, наприклад, найпростіший безкоштовний вьювер ФастСтоун имедж , Або відмінний безкоштовний аналог фотошопа , Або сам фотошоп, але скачаний безкоштовно (Зауважте, легально).

Але ще раз хочу звернути вашу увагу, що юзерпік - це ваше обличчя в інтернеті. Підходьте до вибору усвідомлено і обов'язково прочитайте розміщений нижче блок про «ворожіння по аватару».

Що можна сказати про людину по його аватарке (аве)?

 1. Якщо аватара немає зовсім, то перед вами швидше за все новачок, або не досвідчений користувач інтернету. Рідше це може бути упертий старожил.
 2. Якщо в якості юзерпік використовується фотографія з реальною особою людини, то це багато про що говорить. Такий користувач впевнений в своїй правоті, готовий відстоювати свою точку зору і не особливо вміє прикидатися.

  в якості юзерпік використовується фотографія

  Однак, це в тому випадку, якщо людину на такому аватарі легко впізнати. Але бувають варіанти, коли використовують нерозбірливе фото (на повний зріст, в темних окулярах або навіть зроблене зі спини), або в дитинстві або юності, коли користувача зараз вже і не впізнати.

  Але бувають варіанти, коли використовують нерозбірливе фото (на повний зріст, в темних окулярах або навіть зроблене зі спини), або в дитинстві або юності, коли користувача зараз вже і не впізнати

  Ну, або коли фотка зображує не того, хто під цим юзерпіки реально ховається (в буквальному сенсі слова).

 3. Дуже популярні аватарки у вигляді тварин. За обраним тваринам можна побічно судити, як користувач себе позиціонує (ласкавий кошеня, непоступливий буйвол).

  аватарки у вигляді тварин

  Проблема полягає в тому, щоб зрозуміти яка якість обраної тварини людина асоціює з собою (їх може бути декілька), так і в різних місцях одного і того ж тварині можуть приписувати зовсім різні якості.

 4. Мультяшні юзерпіки теж дуже поширені. На відміну від тварин, тут буде простіше трактувати характер господаря аватара. Як правило, герої мультиків мають строго певну лінію поведінки, яка буде притаманна в якійсь мірі і користувачеві їм прикрити.

  Як правило, герої мультиків мають строго певну лінію поведінки, яка буде притаманна в якійсь мірі і користувачеві їм прикрити

  Також за цими аватарки можна судити і про вік. Якщо це японські аніме, то людина, швидше за все, вже вийшов з юнацького віку, а якщо звичайні мультгерої, то це, швидше за все, підліток.

 5. Герой з фільму (нищівного) теж може красуватися на іконці чийогось аватара. У підлітків це часто видає невпевненість в своїх силах, а у дорослих користувачів - це вже яскраво виражений комплекс неповноцінності (у чоловіків, мається на увазі).
 6. Знамениті люди теж можуть використовуватися на аватарках. Їх трактування залежить від того, хто на них зображений. Наприклад, за аватаром політика найчастіше ховається людина, цієї самої політикою зовсім цікавиться, але бажаючий показати властиве йому своєрідне почуття гумору.

  Наприклад, за аватаром політика найчастіше ховається людина, цієї самої політикою зовсім цікавиться, але бажаючий показати властиве йому своєрідне почуття гумору

 7. За злими юзерпіки найчастіше ховаються самотні і ранимі люди. З іншого боку, це дозволяє бути «поганим» цілком легітимно (Аватарка ж вас попередила, а далі нарікайте на себе).
 8. Аватари з природного або міський тематикою часто видають людину, яка любить поміркувати на глобальні теми (світоустрій, філософія та інші теоретичні дисципліни).

  Аватари з природного або міський тематикою часто видають людину, яка любить поміркувати на глобальні теми (світоустрій, філософія та інші теоретичні дисципліни)

  Такі люди поступливі, неконфліктні, готові вислухати і прийняти чужу точку зору.

 9. За аватарками в стилі «ню» (тією чи іншою мірою відвертості) можуть ховатися дами готові пофліртувати, віртуально познайомитися, купуватися в компліментах. Але все це тільки в мережевому просторі, а в реал відносини вони, швидше за все, переносити ні в якому разі не захочуть.

  Але все це тільки в мережевому просторі, а в реал відносини вони, швидше за все, переносити ні в якому разі не захочуть

  Правда іноді за такими юзерпіки ховаються «приколісти» (чоловіки), які не проти подінаміть «колегу», знаючи все чоловічі слабкості і падкості.

 10. Шок-аватарки (в тому числі і забороненої тематики) найчастіше приміряють підлітки, намагаючись якось виділитися (показати свою неперевершену індивідуальність).

  Шок-аватарки (в тому числі і забороненої тематики) найчастіше приміряють підлітки, намагаючись якось виділитися (показати свою неперевершену індивідуальність)

  Або це можуть бути реально психічно не дуже здорові люди (або екстремісти ).

 11. Фотки стильних речей на іконах досить часто говорять скоріше не про реальний стан, а про мрії їх власників.
 12. Незрозумілі абстракції часто використовуються на аватарах, що належать людям науки і творчості.
 13. Юзерпіки з написами (девізами, філософськими висловами і т.п.) допомагають своїм власникам ненав'язливо просувати в маси свої принципи.

  ) допомагають своїм власникам ненав'язливо просувати в маси свої принципи

 14. Часта зміна аватара (не просте його доопрацювання або заміна реальної фотографії на нову, а саме зміна типу юзерпік), а разом з ним часто і свого ника говорить про крайню неврівноваженості людини це коїть.

Тепер, знаючи всю підоснову, ви зможете вибрати найбільш підходящий вашої особистості юзерпік, а якщо з його підбором (або малюванням виникнуть проблеми), то можете скористатися наведеними вище сервісами і онлайн-редакторами.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Що таке аватар, ава або юзерпік?
Відразу не зрозуміло, наприклад, що від нас хочуть адміни соцмережі, пропонуючи завантажити свій аватар (юзерпік)?
Що таке аватар, ава або юзерпік?
Чому?
О це таке?
Як знайти такий сайт?
Що можна сказати про людину по його аватарке (аве)?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью