<
 • Главная
Статьи

Блог про seo просування сайтів компанія Аvada

 1. 1. Унікальні назви для кожної сторінки
 2. 3. Ключове слово в заголовку сторінки
 3. 4. Рейтинг вашого домену
 4. 5. Посилання на унікальних доменах на ваш сайт
 5. 6. Правильне опис зображень
 6. 7. Слова, які люди використовують, коли дають посилання на вас
 7. висновок

18 Мар 2014

Перш, ніж витрачати гроші на будь-яку SEO-консультацію, ви повинні переконатися, що усунули основні помилки оптимізації Перш, ніж витрачати гроші на будь-яку SEO-консультацію, ви повинні переконатися, що усунули основні помилки оптимізації. У цій статті ми розглянемо список з 7 помилок, пошукати які ви можете самі, уважно переглянувши свій сайт або блог. Так ви зможете усунути основні недоліки вашого блогу / сайту, що впливають на вашу видимість пошукачем Google.

1. Унікальні назви для кожної сторінки

Уявіть, що ви прогулюється в бібліотеці, де безліч книг без назви на обкладинці. Також і Google шукає page title кожної сторінки. Назва дуже важливо для Google, але ми, найчастіше, не створюємо заголовки, а іноді створюємо не оптимізовані або пишемо для різних сторінок однакові назви.

Дія: Зайдіть на Google і напишіть адресу свого сайту (наприклад, site: www.razorsocial.com) . Коли ви вводите свою власну сторінку, Google покаже вам підбірку ваших постів з заголовками.

Кожна назва має бути унікальним, як і опис сторінок


2. Унікальні опису для кожної сторінки

Прямо під заголовками сторінок знаходиться опис. Воно не використовується в цілях SEO-оптимізації, але все одно має особливе значення. Коли хтось шукає і знаходить вас на Google, то, як правило, читає опис перед тим, як натиснути на посилання для переходу.

Дія: переконайтеся, що ви налаштували унікальні і захоплюючі описи для кожної своєму записі.

3. Ключове слово в заголовку сторінки

Подивіться на заголовки сторінок кожного з ваших постів, вони повинні містити відповідні ключові слова. Це також допомагає Google правильно ранжувати ваші сторінки.

На зображенні пост Toprankblog Lee Odden називається: «Чи повинен керівник вашої компанії активно використовувати соціальні медіа? Як це робить Кріс Brogan », але при цьому назву сторінки таке:« Соціальні медіа для посадових осіб - керівників ». Адже більш імовірно, що люди будуть шукати коротку назву, а не довге.

У блозі назву і заголовок сторінки повинні бути різні

Дія: погляньте на назви ваших сторінок. Якщо в них є ключові слова, то просто переконайтеся в тому, що вони оптимізовані для кожного поста. Якщо ключових слів немає, повідомте про це своїм розробникам.

4. Рейтинг вашого домену

У SEOMoz є власний алгоритм (вони зробили це самі!) Визначення рейтингу веб-сайтів і сторінок. Оцінка рейтингу безлічі сайтів є хорошим індикатором того, як Google оцінює ваш сайт.

Ви можете скористатися сервісом Open Site Explorer для аналізу своїх посилань. У наступному прикладі показана авторитетність домену рівна 74 з 100, що є дуже високим показником.

Домен Джеффа має дуже високу авторитетність

Подивіться ранг окремих сторінок свого сайту. В наведеному вище прикладі, авторитетність домашньої сторінки сайту досить висока і дорівнює 78 з 100.

Дія: Перевірте авторитетність вашого домену і доменів ваших конкурентів. Якщо рейтинг вашого домену низький, то спочатку вам потрібно отримати на свій сайт посилання з сайтів, які мають високий рівень авторитетності, і, бажано, посилання саме тих сторінок, ранг яких дуже високий!

5. Посилання на унікальних доменах на ваш сайт

Якщо ви популярні в Інтернет-просторі, то багато високоякісних веб-сайтів будуть посилатися на вас. У прикладі на малюнку показано, що на цей ресурс на унікальних доменах існує 1,082 посилань. Чим більше у вас унікальних посилань на якісних сайтах, тим краще.

Дія: Перевірте, скільки унікальних доменів посилаються на вас, і постарайтеся збільшувати їх кількість. Охопите компанії, що запитують посилання, пишіть гостьові пости на блогах, діліться якісним контентом, на який домени можуть посилатися і т.д.

6. Правильне опис зображень

Коли ви завантажуєте свої зображення, необхідно створити:

 • Alt Теги - це те, що Google використовує для індексування;
 • Ім'я - вам потрібно вказати ім'я вашого зображення і написати гарний відповідне опис;
 • Назва - вам потрібно, щоб зображення показувало назву, яке з'являється, коли користувач наводить вказівник на зображення.

Так відбувається оптимізація зображення

Дія: Також ви можете прочитати цей пост про оптимізації зображень .

7. Слова, які люди використовують, коли дають посилання на вас

Раніше, якщо ви хотіли отримати високий рейтинг в Google, вам просто потрібно було отримати безліч посилань на ваш сайт, з використанням ключових слів, ранг яких ви хочете підняти. Але це вже не працює.

Google бачить, що сайти дають посилання на різні сторінки і використовують безліч різних термінів, коли вони посилаються на вас.

Природно, що люди будуть давати посилання на ваше ім'я або ім'я домену більше, ніж на все інше.

За допомогою інструменту, званого Ahref's , Ви можете перевірити, які терміни використовуються найчастіше і скільки часу вони використовуються.

У наступному прикладі, видно, що занадто багато посилань використовують ім'я і назву фірми, тобто необхідно почати створювати посилання на інші сторінки.

Розподіл використовуваних ключових слів і посилань на сторінки

Дія: Перевірте поширення ваших посилань. Якщо вони занадто сильно зосереджені на парі термінів, спробуйте створити посилання з іншими термінами.

висновок

Хоч це не вичерпний список, але він охоплює основні пункти, які важливо перевірити при SEO-оптимізації блогу для Google.

Переклад і адаптація статті з ресурсу RazorSocial .

Позбулися основних помилок оптимізації, але результати можуть бути краще? Замовте seo- аналіз і оптимізацію у досвідчених фахівців компанії Авада. Звертайтеся прямо зараз - ми на зв'язку!


На зображенні пост Toprankblog Lee Odden називається: «Чи повинен керівник вашої компанії активно використовувати соціальні медіа?
Позбулися основних помилок оптимізації, але результати можуть бути краще?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью