<
 • Главная
Статьи

Чи потрібен блог насправді? Навіщо потрібен блог психолога і коуча?

Та-да-да-дам! Завдяки моїй помічниці Катюші Чубчик, мій блог виходить з декрету)). А це означає, що 1 раз в місяць, а може і частіше на ньому будуть з'являтися свіжі пости. Сподіваюся, потрібні вам).

Сьогодні хочу поговорити з вами на тему «А чи потрібен блог насправді, коли навколо так багато соцмереж і месенджерів?»

Поділюся лише своїм особистою думкою, а рішення приймати вам.Несколько цікавих спостережень:

Спостереження перше.

Я вважаю за краще вчитися у кращих з кращих. Такими для мене на сьогодні є Олена Тараріна , Сергій Шевченко , Євген Ходченко і Катерина Кальченко .

У всіх моїх вчителів Є особисті блоги! Не просто інформаційні сайти з сухою інформацією про їх реально класних тренінгах. Ні! Вони пишуть блоги.

У своїх публікаціях діляться про якісь свої переживання, навчаннях, радощах. Навіщо? Адже у них база з тисячами передплатників, прокачані Ютуб-канали, працює сарафанне радіо ...

Так навіщо ці вже відомі і дуже зайняті люди ведуть особистих блоги? Це питання до вас - «на подумати»

Спостереження друге.

Ви багато пишете в соцмережах, вас коментують, ставлять запитання. Ви радієте і це правильно!

А тепер згадайте, якого числа ви писали пост на тему «Як знайти клієнтів коуча (психолога)?» (Наприклад). Будете гортати вашу стрічку до посиніння, поки знайдете потрібну публікацію. Добре, якщо писали тиждень тому, а якщо - півроку? Представили картину?

Представили картину

А на блозі для таких випадків завжди існує вкладка «Карта блогу» або «Все статті». Ви і самі там можете швидко знайти потрібний матеріал і дати посилання вашому клієнтові.

Скажу більше! Коли ви дозрієте написати вашу книгу, то на блозі знайдете для себе масу корисного, якщо погортаєте старі публікації.

Крім цього, всі ваші статті в соцмережах (особистих облікових записів) не помітні для пошукових систем. А це означає, що ваш потенційний клієнт буде вас довго шукати!

Адже як відбувається процес пошуку, згадайте! Ви відкриваєте Гугл і вбиваєте «Як схуднути до літа швидко на 5 кг?». І якщо ви багато пишете в ваших соцмережах на тему схуднення, але не ведете блог (або бізнес-сторінку на фейсбук або відеоканал на ютубі), то вас будуть шукати дуууже довго.

Як же бути, якщо у вас всього 2 руки, делегувати поки не дуже виходить, а після прочитання поста розумієте, що блог таки потрібен?

 1. все-таки створити блог на Вордпресс самому (самій) або знайти людину, яка вам його зробить. Якщо збираєтеся робити власними ручками - рекомендую підписатися на відеоканал Анфіси Бреус .

Колись давно ми з Анфісою обидві були в МЛМ-бізнесі. У різних компаніях. Обидві горіли блогінг і я багато чому у неї вчилася. Потім наші шляхи розійшлися. А зараз, коли сиділа і думала, кого б вам рекомендувати, натрапила «випадково» на її блог і відеоканал. А там - море корисної інформації.

І що важливо - Анфіса дуже зрозуміло все розповідає! Якщо зберетеся замовляти блог - пишіть в коментарях - пораджу вам 2 хлопців, але, на жаль, не знаю їх цін на сьогодні. Свої блоги я робила завжди сама, але зараз замовлення не беру).

2. якщо ви прийшли в психологічний бізнес надовго (та й не психологічний теж), то відразу робіть «як для людей» - купуйте собі домен і платний хостинг (на рік приблизно 1000грн на все)

І робіть блог на платформі WordPress. Для цієї платформи розробляється величезна кількість різних плагінів і додатків, з нею легко розібратися. Не лізьте в джумла або ще щось. Блогер, звичайно, зараз теж розкручується, але WordPress все ж обганяє. (Якщо з усього цього ви нічого не зрозуміли, то просто при замовленні блозі скажіть виконавцю «Хочу блог на WordPress зі своїм доменним ім'ям і платним хостингом.»)

До речі, рекомендую хостинг Ukraine.com.ua . Працюю з ними вже більше 4 років. Техпідтримка працює цілодобово і це один з найважливіших плюсів !!!

3. дозвольте собі писати 1 раз на місяць. Це можуть найкорисніші статті з ваших соцмереж. Ви просто будете збирати їх в одному місці. Але краще, якщо будете робити навпаки - писати на блог і робити перепис в соцмережі. Тоді це краще для просування ваших блогостатей

4. пишіть тільки унікальні (ваші) статті. Якщо будете «радісно тирити» у інших - підкладіть свиню собі в першу чергу

5. заплануйте в майбутньому делегувати публікацію постів і перепис в соцмережі вашому помічникові. Вам потрібно буде тільки писати корисний унікальний контент (корисний матеріал в тій темі, в якій ви експерт), а помічник - внесе статтю на блог, пропише всі необхідні ключові слова, поділитися в соціальних мережах. тобто зніме з вас технічні моменти.

Ну як, уболтала вас задуматися на тему створення свого блогу?
Буду рада коментарям.

PS Для тих, хто не готовий поки вести блог, але дуже хоче почати активне просування в Інтернет - 1 червня починає роботу річний марафон «PROдвіженіе100 з Оленою Щербюк». Будемо вчитися просуватися через прямі ефіри фейсбук, YouTube, працювати з месенджером Telegram і працювати з передплатний базою.
Крім мого навчання, вас порадують запрошені експерти (їх буде 6 за літо). 3 перших дня участі в марафоні - без оплати!

Детально про марафоні можна послухати в відео

Опис марафону і реєстрація на фейсбук (просто натисніть посилання).

З повагою і вірою в вас, Алена Щербюк

Всі статті блогу

Навіщо?
Так навіщо ці вже відомі і дуже зайняті люди ведуть особистих блоги?
Добре, якщо писали тиждень тому, а якщо - півроку?
Представили картину?
Ви відкриваєте Гугл і вбиваєте «Як схуднути до літа швидко на 5 кг?
Як же бути, якщо у вас всього 2 руки, делегувати поки не дуже виходить, а після прочитання поста розумієте, що блог таки потрібен?
Ну як, уболтала вас задуматися на тему створення свого блогу?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью