<
 • Главная
Статьи

Фотоблог - як заробити на своїх фото. оптимізація фотографій

 1. Крок 1 - створити фотоблог
 2. Крок 2 - публікація фоток за тематиками в свій фотоблог
 3. Крок 3 - Оптимізація фотографій для сайту
 4. Оптимізація фото для інтернету під розмір
 5. Оптимізація фотографій для пошукових систем
 6. Як заробити на фотографіях в інтернеті?
 7. підсумки

Фотоблог - як заробити на своїх фото. Оптимізація фотографій Reviewed by https://plus.google.com/u/0/106316628551306822086 on Oct 31 Rating: 4.5

Вітаю, шановні друзі!

У вас накопичилося багато різних цікавих фото? Ви не знаєте, як можна заробити на фотографіях? Ви хочете займатися улюбленою справою - фотографувати, вести фотоблог і успішно його монетизувати?

Ви хочете займатися улюбленою справою - фотографувати, вести фотоблог і успішно його монетизувати

Сьогодні хотів би відповісти на питання багатьох фотографів, які хочуть дізнатися як заробити на своїх фото в інтернеті і правильно вести свій фотоблог.

Для прикладу пишу питання однієї з передплатниць фотографа і мандрівниці Марини:

«Було б цікаво почути про ведення журналу свого. Як оптимізувати фотографії, як їх зберігати для сайту. Може, потрібні якісь особливі плагіни. У мене 1000 фотографій з подорожей, які в даний час всі працюють на Mail.ru. Є ідея зробити для них спец-сайт і попрацювати з туристичними партнерками ».

Це чудова ідея і я як раз ось саме це Вам би і рекомендував зробити.

Давайте прямо по кроках розпишемо Ваш алгоритм дій. Якщо у Вас багато фотографій і Ви їх викладаєте в соц. мережі, то Ви їх просто викладаєте, щоб вони там були. Але якщо Ви хочете на цьому дійсно заробляти і заробляти багато, то читайте зараз уважно.

Покроковий алгоритм дій:

 1. Створити свій сайт - фотоблог
 2. Викласти всі свої фото
 3. правильно оптимізувати
 4. монетизувати

А зараз більш детально.

Крок 1 - створити фотоблог

Крок 1 - створити фотоблог

Вам потрібно обов'язково створити свій сайт .

Для чого? Для того щоб всі Ваші фотографії належали саме Вам. У соц. мережі, не дай Бог, аккаунт заблокують, або ще щось. І Ваше всі фотографії підуть «коту під хвіст».

Для того, щоб такого не було Ви створюєте свій фотоблог, свій сайт і Ви будете власником цього сайту. Таким чином, всі фотографії будуть як би у Вас. Ви будете мати можливість зробити резервне копіювання, щоб в будь-який момент могли відновити Ваші архіви.

Це був перший крок.

Крок 2 - публікація фоток за тематиками в свій фотоблог

Крок 2 - публікація фоток за тематиками в свій фотоблог

Ви починаєте викладати Ваші фотки по тематиках.

Ось дуже важливо, щоб це були тематичні статті. Тобто не так, щоб Ви взяли, наприклад, зробили нову статтю і прямо так її назвали «Нова стаття». І в цій новій статті Ви виклали 20-30 фотографій: одна фотографія, наприклад, з острова Балі, друга фотографія - це який-небудь квіточку у Вас кімнатний на підвіконні стоїть і т. Д. І т. Д.

Щоб такого не було - потрібно робити по тематиках. Тобто, наприклад, кімнатні рослини Ви прямо називаєте так «Кімнатні рослини» і викладаєте фотки з цими кімнатними рослинами.

Як викладати? Я рекомендую робити, приблизно, по 10-20 фотографій, можете і більше - від 10 фотографій і вище.

Крок 3 - Оптимізація фотографій для сайту

Крок 3 - Оптимізація фотографій для сайту

Що він в себе включає?

Оптимізація фото для інтернету під розмір

Не секрет, що фотографії, які Ви робите на цифрові фотоапарати, мають велику вагу. І коли Ви фотографуєте і у Вас вийшла фотографія на 5 MB, якщо викласти 20 фоток по 5 MB - це буде 100 MB. Ця стаття може на мобільному трафіку взагалі не відкритися, або буде відкриватися 2-3 години.

Що в такому випадку робити? Оптимізуйте фотографії, тобто розмір фотографії, щоб у Вас було не 5 MB, а приблизно 200-300 KB.

Я рекомендую робити фотографії під ширину Вашого блогу. Тобто, наприклад, у вас блог має основний каркас, наприклад, 650рх. Ось саме під цю ширину потрібно орієнтуватися і зменшувати фотографії.

У мене фотки приблизно виходять якраз десь в районі 200 КВ, хоча спочатку мають розмір близько 5 МВ.

Ну не мені Вам розповідати, як їх звужувати, якщо Ви в цьому професіонал, то напевно знаєте. Але для тих, хто з цим ніколи не стикався - це можна зробити в програмі Photoshop, це можна робити в будь-яких фото-редакторах, це можна зробити на сайті kraken.io. На цьому сайті Ви можете прямо в онлайні стиснути фотографію.

Оптимізація фотографій для пошукових систем

Після того, як оптимізували розмір, такі, що Ви робите - додаєте теги і опису. Ось це дуже важливий момент. Як Ваші картинки будуть знаходити Google і Яндекс? Якраз знаходитимуть за цими тегами і описами.

Що це означає?

Перший момент - перш, ніж вивантажити картинку на сайт, Ви її переіменовуете під запит.

Наприклад, Ви хочете заточити під туристичну фірму, у Вас є фотографії з усього світу, зокрема Ви відпочивали на Чорному морі. І Ви хочете, щоб Ваші картинки, Ваші фотографії з'являлися в Google-картинках при запиті «чорне море». Що ви робите? Ви переіменовуете її в «chernoe_more» на латиниці з нижнім прогалиною. І після цього завантажуєте.

Потім є таке поняття, як заголовок. Ви додаєте заголовок, за яким Ви хотіли б, щоб Вас знаходили - «Чорне море». Далі додаєте опис, в якому теж повинно бути ключове слово.

І є ще при додаванні картинки в WordPress така графа «Альтернативний текст». Що це таке? Коли картинка не завантажується з якихось причин або відключений показ картинок в браузері - з'являється цей «Альтернативний текст». І ось його теж потрібно писати в форматі ключового слова.

Ось я Вам рекомендую саме за цим алгоритмом діяти: створити свій сайт, публікувати фотки по тематиках і їх оптимізувати.

Оптимізувати розмір, оптимізувати теги опису, додавати фотографії, спочатку їх перейменувати на латинській мові, якщо це складене слово, то через нижній пробіл на латинській мові. У заголовку прописати ключове слово, опис ключового слова. І в альтернативному тексті прописати ключові слова.


Якщо хочете побачити як це виглядає на екрані, на реальному прикладі, дивіться уважно додатковий каст:

Як заробити на фотографіях в інтернеті?

Як заробити на фотографіях в інтернеті

Як згодом працювати з партнерками?

Ну ось, наприклад, за запитом «чорне море», або «відпочинок на чорному морі» в Google-картинках будуть з'являтися Ваші фотографії. І якщо відвідувачеві, який шукає в пошуку, сподобатися Ваша фотографія - він на неї натисне і перейде на Ваш сайт. Відповідно Ви будете отримувати трафік на свій сайт як раз з фотографій.

Є на цю тему дуже хороша книжка - називається «Могутність фото-трафіку». Цю книгу написав американський маркетолог. Він як раз розповідає, як за допомогою фотографії отримувати трафік. А далі вже монетизувати в продажу і т. Д ...

Д

Як працювати з туристичними фірмами. Є, наприклад, партнерка Booking, є партнерки туристичних фірм. Ви можете безпосередньо: просто зібрати базу по певних запитах і потім вже шукати людей, компанії, які можуть надати якісь пропозиції для Вашої бази, і з яких Ви будете мати відсоток.

Тобто тут варіантів співпраці насправді маса. Але це вже питання наступного порядку. Спочатку Вам потрібно створити сайт, опублікувати ваші всі 1000 фотографій, які є і почати отримувати трафік. І після того, як буде у Вас трафік, вже прийти до мене з таким питанням: «Як цей трафік монетизувати?»

Також можете заробляти і за допомогою контексной реклами або комбінувати кілька способів, що я і рекомендую робити.

Також можете заробляти і за допомогою контексной реклами або комбінувати кілька способів, що я і рекомендую робити

підсумки

підсумки

Підіб'ємо підсумки всього Вище сказаного.

В першу чергу Вам потрібно створити свій сайт. І назвати його в форматі «Кращі фотографії з усього світу», або «Сайт фотохудожника ...» і називаєте своє ім'я та прізвище. Тобто так, щоб це було саме фото-сайт, фотоблог.

Далі додаєте на нього тематичні статті з фото, тобто Ваші фотографії повинні бути об'єднані і скомпоновані в тематичні статті під певні запити. Виходячи з того що Ви будете правильно робити оптимізацію цих фотографій, як я вже описав вище, у Вас буде трафік з пошукових систем. Тобто люди будуть в пошуку шукати по певному запиту картинки і вони будуть потрапляти на Ваш сайт, тобто на Ваші якраз тематичні статті.

І тут Ви їх вже можете монетизувати. Перший спосіб - партнерками. Партнерками від офферов, партнерками від готелів і т. Д. І т. Д. І другий спосіб - це реклама, тобто поставити контексной рекламу собі на сайт і заробляти за допомогою цього способу.


Якщо Ви хочете цю тему вивчити досить глибоко, стати в ній справжнім професіоналом і хочете отримувати трафік з соц. мереж і отримувати кілька сотень тисяч лайків, то я рекомендую вам вивчити книгу «Могутність фото-трафіку». Невеликий огляд на цю книгу в кінці відео вище , А також можете почитати більш детально, натиснувши на посилання нижче:

Книга «Могутність фото-трафіку»

PS Сподобалася стаття? Підпишіться на оновлення блогу , Щоб не пропустити наступну.

У вас накопичилося багато різних цікавих фото?
Ви не знаєте, як можна заробити на фотографіях?
Ви хочете займатися улюбленою справою - фотографувати, вести фотоблог і успішно його монетизувати?
Для чого?
Як викладати?
Що в такому випадку робити?
Як Ваші картинки будуть знаходити Google і Яндекс?
Що це означає?
Що ви робите?
Що це таке?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью