<
 • Главная
Статьи

Фотоблог - як заробити на своїх фото. оптимізація фотографій

 1. Крок 1 - створити фотоблог
 2. Крок 2 - публікація фоток за тематиками в свій фотоблог
 3. Крок 3 - Оптимізація фотографій для сайту
 4. Оптимізація фото для інтернету під розмір
 5. Оптимізація фотографій для пошукових систем
 6. Як заробити на фотографіях в інтернеті?
 7. підсумки

Фотоблог - як заробити на своїх фото. Оптимізація фотографій Reviewed by https://plus.google.com/u/0/106316628551306822086 on Oct 31 Rating: 4.5

Вітаю, шановні друзі!

У вас накопичилося багато різних цікавих фото? Ви не знаєте, як можна заробити на фотографіях? Ви хочете займатися улюбленою справою - фотографувати, вести фотоблог і успішно його монетизувати?

Ви хочете займатися улюбленою справою - фотографувати, вести фотоблог і успішно його монетизувати

Сьогодні хотів би відповісти на питання багатьох фотографів, які хочуть дізнатися як заробити на своїх фото в інтернеті і правильно вести свій фотоблог.

Для прикладу пишу питання однієї з передплатниць фотографа і мандрівниці Марини:

«Було б цікаво почути про ведення журналу свого. Як оптимізувати фотографії, як їх зберігати для сайту. Може, потрібні якісь особливі плагіни. У мене 1000 фотографій з подорожей, які в даний час всі працюють на Mail.ru. Є ідея зробити для них спец-сайт і попрацювати з туристичними партнерками ».

Це чудова ідея і я як раз ось саме це Вам би і рекомендував зробити.

Давайте прямо по кроках розпишемо Ваш алгоритм дій. Якщо у Вас багато фотографій і Ви їх викладаєте в соц. мережі, то Ви їх просто викладаєте, щоб вони там були. Але якщо Ви хочете на цьому дійсно заробляти і заробляти багато, то читайте зараз уважно.

Покроковий алгоритм дій:

 1. Створити свій сайт - фотоблог
 2. Викласти всі свої фото
 3. правильно оптимізувати
 4. монетизувати

А зараз більш детально.

Крок 1 - створити фотоблог

Крок 1 - створити фотоблог

Вам потрібно обов'язково створити свій сайт .

Для чого? Для того щоб всі Ваші фотографії належали саме Вам. У соц. мережі, не дай Бог, аккаунт заблокують, або ще щось. І Ваше всі фотографії підуть «коту під хвіст».

Для того, щоб такого не було Ви створюєте свій фотоблог, свій сайт і Ви будете власником цього сайту. Таким чином, всі фотографії будуть як би у Вас. Ви будете мати можливість зробити резервне копіювання, щоб в будь-який момент могли відновити Ваші архіви.

Це був перший крок.

Крок 2 - публікація фоток за тематиками в свій фотоблог

Крок 2 - публікація фоток за тематиками в свій фотоблог

Ви починаєте викладати Ваші фотки по тематиках.

Ось дуже важливо, щоб це були тематичні статті. Тобто не так, щоб Ви взяли, наприклад, зробили нову статтю і прямо так її назвали «Нова стаття». І в цій новій статті Ви виклали 20-30 фотографій: одна фотографія, наприклад, з острова Балі, друга фотографія - це який-небудь квіточку у Вас кімнатний на підвіконні стоїть і т. Д. І т. Д.

Щоб такого не було - потрібно робити по тематиках. Тобто, наприклад, кімнатні рослини Ви прямо називаєте так «Кімнатні рослини» і викладаєте фотки з цими кімнатними рослинами.

Як викладати? Я рекомендую робити, приблизно, по 10-20 фотографій, можете і більше - від 10 фотографій і вище.

Крок 3 - Оптимізація фотографій для сайту

Крок 3 - Оптимізація фотографій для сайту

Що він в себе включає?

Оптимізація фото для інтернету під розмір

Не секрет, що фотографії, які Ви робите на цифрові фотоапарати, мають велику вагу. І коли Ви фотографуєте і у Вас вийшла фотографія на 5 MB, якщо викласти 20 фоток по 5 MB - це буде 100 MB. Ця стаття може на мобільному трафіку взагалі не відкритися, або буде відкриватися 2-3 години.

Що в такому випадку робити? Оптимізуйте фотографії, тобто розмір фотографії, щоб у Вас було не 5 MB, а приблизно 200-300 KB.

Я рекомендую робити фотографії під ширину Вашого блогу. Тобто, наприклад, у вас блог має основний каркас, наприклад, 650рх. Ось саме під цю ширину потрібно орієнтуватися і зменшувати фотографії.

У мене фотки приблизно виходять якраз десь в районі 200 КВ, хоча спочатку мають розмір близько 5 МВ.

Ну не мені Вам розповідати, як їх звужувати, якщо Ви в цьому професіонал, то напевно знаєте. Але для тих, хто з цим ніколи не стикався - це можна зробити в програмі Photoshop, це можна робити в будь-яких фото-редакторах, це можна зробити на сайті kraken.io. На цьому сайті Ви можете прямо в онлайні стиснути фотографію.

Оптимізація фотографій для пошукових систем

Після того, як оптимізували розмір, такі, що Ви робите - додаєте теги і опису. Ось це дуже важливий момент. Як Ваші картинки будуть знаходити Google і Яндекс? Якраз знаходитимуть за цими тегами і описами.

Що це означає?

Перший момент - перш, ніж вивантажити картинку на сайт, Ви її переіменовуете під запит.

Наприклад, Ви хочете заточити під туристичну фірму, у Вас є фотографії з усього світу, зокрема Ви відпочивали на Чорному морі. І Ви хочете, щоб Ваші картинки, Ваші фотографії з'являлися в Google-картинках при запиті «чорне море». Що ви робите? Ви переіменовуете її в «chernoe_more» на латиниці з нижнім прогалиною. І після цього завантажуєте.

Потім є таке поняття, як заголовок. Ви додаєте заголовок, за яким Ви хотіли б, щоб Вас знаходили - «Чорне море». Далі додаєте опис, в якому теж повинно бути ключове слово.

І є ще при додаванні картинки в WordPress така графа «Альтернативний текст». Що це таке? Коли картинка не завантажується з якихось причин або відключений показ картинок в браузері - з'являється цей «Альтернативний текст». І ось його теж потрібно писати в форматі ключового слова.

Ось я Вам рекомендую саме за цим алгоритмом діяти: створити свій сайт, публікувати фотки по тематиках і їх оптимізувати.

Оптимізувати розмір, оптимізувати теги опису, додавати фотографії, спочатку їх перейменувати на латинській мові, якщо це складене слово, то через нижній пробіл на латинській мові. У заголовку прописати ключове слово, опис ключового слова. І в альтернативному тексті прописати ключові слова.


Якщо хочете побачити як це виглядає на екрані, на реальному прикладі, дивіться уважно додатковий каст:

Як заробити на фотографіях в інтернеті?

Як заробити на фотографіях в інтернеті

Як згодом працювати з партнерками?

Ну ось, наприклад, за запитом «чорне море», або «відпочинок на чорному морі» в Google-картинках будуть з'являтися Ваші фотографії. І якщо відвідувачеві, який шукає в пошуку, сподобатися Ваша фотографія - він на неї натисне і перейде на Ваш сайт. Відповідно Ви будете отримувати трафік на свій сайт як раз з фотографій.

Є на цю тему дуже хороша книжка - називається «Могутність фото-трафіку». Цю книгу написав американський маркетолог. Він як раз розповідає, як за допомогою фотографії отримувати трафік. А далі вже монетизувати в продажу і т. Д ...

Д

Як працювати з туристичними фірмами. Є, наприклад, партнерка Booking, є партнерки туристичних фірм. Ви можете безпосередньо: просто зібрати базу по певних запитах і потім вже шукати людей, компанії, які можуть надати якісь пропозиції для Вашої бази, і з яких Ви будете мати відсоток.

Тобто тут варіантів співпраці насправді маса. Але це вже питання наступного порядку. Спочатку Вам потрібно створити сайт, опублікувати ваші всі 1000 фотографій, які є і почати отримувати трафік. І після того, як буде у Вас трафік, вже прийти до мене з таким питанням: «Як цей трафік монетизувати?»

Також можете заробляти і за допомогою контексной реклами або комбінувати кілька способів, що я і рекомендую робити.

Також можете заробляти і за допомогою контексной реклами або комбінувати кілька способів, що я і рекомендую робити

підсумки

підсумки

Підіб'ємо підсумки всього Вище сказаного.

В першу чергу Вам потрібно створити свій сайт. І назвати його в форматі «Кращі фотографії з усього світу», або «Сайт фотохудожника ...» і називаєте своє ім'я та прізвище. Тобто так, щоб це було саме фото-сайт, фотоблог.

Далі додаєте на нього тематичні статті з фото, тобто Ваші фотографії повинні бути об'єднані і скомпоновані в тематичні статті під певні запити. Виходячи з того що Ви будете правильно робити оптимізацію цих фотографій, як я вже описав вище, у Вас буде трафік з пошукових систем. Тобто люди будуть в пошуку шукати по певному запиту картинки і вони будуть потрапляти на Ваш сайт, тобто на Ваші якраз тематичні статті.

І тут Ви їх вже можете монетизувати. Перший спосіб - партнерками. Партнерками від офферов, партнерками від готелів і т. Д. І т. Д. І другий спосіб - це реклама, тобто поставити контексной рекламу собі на сайт і заробляти за допомогою цього способу.


Якщо Ви хочете цю тему вивчити досить глибоко, стати в ній справжнім професіоналом і хочете отримувати трафік з соц. мереж і отримувати кілька сотень тисяч лайків, то я рекомендую вам вивчити книгу «Могутність фото-трафіку». Невеликий огляд на цю книгу в кінці відео вище , А також можете почитати більш детально, натиснувши на посилання нижче:

Книга «Могутність фото-трафіку»

PS Сподобалася стаття? Підпишіться на оновлення блогу , Щоб не пропустити наступну.

У вас накопичилося багато різних цікавих фото?
Ви не знаєте, як можна заробити на фотографіях?
Ви хочете займатися улюбленою справою - фотографувати, вести фотоблог і успішно його монетизувати?
Для чого?
Як викладати?
Що в такому випадку робити?
Як Ваші картинки будуть знаходити Google і Яндекс?
Що це означає?
Що ви робите?
Що це таке?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью