<
 • Главная
Статьи

Gmail.com - реєстрація електронної пошти

 1. Безкоштовна реєстрація поштової скриньки
 2. подвійна авторизація

В даний час будь-який користувач всесвітньої павутини може завести собі електронний ящик, адже зробити це досить просто

В даний час будь-який користувач всесвітньої павутини може завести собі електронний ящик, адже зробити це досить просто. Зовсім інша справа, який ресурс для цього вибрати. Більшість росіян використовують сервіси від Yandex або Mail.ru , А от закордонні користувачі все частіше реєструються на Gmail.com. Для тих, хто не в курсі - це поштовий сервіс, що належить найвідомішому пошуковику в світі Google.

Варто відзначити, що пошта від Gmail дає змогу зручніше і продуманістю. Однак, на наш погляд, найбільша принадність даної служби полягає в тому, що тут існує так звана двоетапна ідентифікація, яка дозволяє прив'язати свою електронну скриньку до мобільного телефону. Тому прочитати ваші листи не зможе ніхто, крім вас, так як для того, що б зайти в поштову скриньку, попередньо необхідно ввести код, який прийшов на стільниковий. Для тих, хто тримає в пошті цінну інформацію, це дуже важлива послуга.

Безкоштовна реєстрація поштової скриньки

Тепер переходимо безпосередньо до реєстрації. Зайдіть за посиланням gmail.com і натисніть «Створити обліковий запис». Виглядає це або так:

Виглядає це або так:

Або так:

Або так:

Далі вам належить заповнити дані про себе:

Далі вам належить заповнити дані про себе:

Як вас звуть. Неважко здогадатися, що тут ви повинні вказати своє ім'я та прізвище. Чи повинні вони бути реальними або вигаданими, вирішувати тільки вам, однак ми вважаємо, що краще вказувати справжні дані, так як це не тільки зручніше для ваших співрозмовників, але і допоможе відновити пошту в разі втрати доступу до неї.

Придумайте ім'я користувача. Вам належить придумати нікнейм ( логін ), Який ви будете використовувати для авторизації в пошті. Варто відзначити, що більшість «простих» логінів вже зайнято користувачами, тому вам, як видно, доведеться придумати щось особливе. Сподіваємося, з цим проблем не виникне.

Придумайте пароль. Пароль повинен бути складним. Не здумайте використовувати прості виду qwerty або 123456 - зловмисники підбирають їх дуже швидко. Створити складний пароль можна таким чином: візьміть російське слово, наприклад, «Мауглі». Напишіть його на англійській розкладці - вийде Vfeukb. Чудово. Тепер додайте сюди кілька цифр і символів, приблизно в такому дусі:%? Vfeukb1975. Ми отримали пароль з 12 символів, підібрати який дуже важко. А якщо ви будете використовувати подвійну авторизацію, то потрапити в поштову скриньку буде просто неможливо.

Підтвердіть пароль. Впишіть в поле пароль ще раз, вказаний вище.

Дата народження, Пол. Чи варто вказувати цю інформацію, вирішувати тільки вам.

Мобільний телефон. На даному етапі номер стільникового додавати необов'язково.

Запасний адресу електронної пошти. Якщо у вас є інший поштовий ящик, ви можете вказати його. У разі втрати доступу саме на нього буде відправлено вся необхідна інформація.

Доведіть, що ви не робот. Довести це просто - необхідно всього лише ввести каптчу, яка, правда, не така вже й проста. Втім, через пару-трійку спроб ви напевно зможете ввести незрозумілі символи.

Країна. Тут потрібно вказати країну проживання, хоча зазвичай вона автоматично виставлена ​​для вашого регіону.

ОБОВ'ЯЗКОВО поставте галочку поруч з написом «Я приймаю Умови використання ...», оскільки без цього продовження реєстрації неможливо.

Після того, як заповнена вся інформація, клікніть по кнопці «Далі». Вітаємо, реєстрація завершена!

В наступному кроці вам буде запропоновано додати свою фотографію, однак ви можете цього не робити - як самі того забажаєте.

Для того, що б зайти в пошту, в верхній частині сторінки того ж Гугла натисніть на значок у вигляді точок, а потім виберіть поштовий сервіс.

Для того, що б зайти в пошту, в верхній частині сторінки того ж Гугла натисніть на значок у вигляді точок, а потім виберіть поштовий сервіс

До речі, дуже важлива деталь - якщо ви авторизовані в пошті, то в інші сервіси від Google ви зможете заходите під тим же самим логіном і вам не доведеться заново проходити авторизацію, що вельми зручно.

подвійна авторизація

А тепер ми дісталися до самого цікавого. Зараз ми розповімо вам про те, як включити подвійну авторизацію для того, що б у вашу поштову скриньку не зміг потрапити ніхто, крім вас, зрозуміло.

У правій частині екрана ви можете бачити аватар. Натисніть на нього і у випадаючому меню виберіть розділ «Мій аккаунт».

У вікні, натисніть на лінк «Безпека і вхід».

У вікні, натисніть на лінк «Безпека і вхід»

Далі виберіть «Двохетапна аутентифікація».

Далі виберіть «Двохетапна аутентифікація»

Вводите номер телефону і прямуєте інструкцій.

Вводите номер телефону і прямуєте інструкцій

Наостанок хотілося б вам нагадати, що в якості номера телефону вкрай бажано використовувати тільки той, який оформлений на ваше ім'я. У разі втрати цього телефону повернути доступ до аккаунту ви навряд чи зможете. Будьте уважні!

Тепер додайте сюди кілька цифр і символів, приблизно в такому дусі:%?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью