<
 • Главная
Статьи

Google AdSense - реєстрація, вхід, отримання та встановлення коду рекламних блоків, а так само виведення грошей з Гугл Адсенс

 1. Реєстрація та створення облікового запису в Google AdSense
 2. Створення та налагодження оголошень в Гугл Адсенс
 3. Налаштування зовнішнього вигляду рекламного оголошення в Адсенс
 4. Отримання коду AdSense і його вставка на WordPress і Joomla
 5. Налаштування і виведення грошей з Google AdSense
 6. Висновок зароблених коштів через Rapida Online

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. У сьогоднішній статті по темі заробітку в інтернеті без вкладень (Пам'ятаєте, що найкращим варіантом буде легалізація своєї підприємницької діяльності через відкриття ІП ) Мова піде про систему контекстної реклами від Google (читайте про історію компанії Гугл ).

Для початківців вебмайстрів заробіток на Адсенс має одну незаперечну перевагу перед заробітком на контекстній рекламі Яндекса - вам не треба мати 300 унікальних відвідувачів на добу для того, щоб вас прийняли в цю систему (в рекламній мережі Yandex це є основною умовою вступу).

Саме це обмеження є каменем спотикання для початківців вебмайстрів рунета , Бажаючих почати заробляти в РСЯ. Система ж контексту від Гугла в цьому плані більш демократична і в ній можуть заробляти на контекстній рекламі практично будь-які сайти, навіть розташовані на безкоштовних хостингах .

Правда Гугол дуже трепетно ​​ставиться до дотримання авторських прав (дотримує копірайт) і досить часто банить акаунти, куди додані сайти з плагіатом того чи іншого роду. Дуже уважно прочитайте Правила розміщення оголошень в Google AdSense або подивіться вебінар « Як розміщувати оголошення без порушень ».

Реєстрація та створення облікового запису в Google AdSense

Що примітно, якщо ви вже зареєстрували в системі контекстної реклами від Гугол свій сайт, то на інших ваших проектах ви зможете розміщувати рекламні оголошення AdSense уже без їх попередньої модерації.

Це дуже зручно і істотно спрощує, а також дає можливість заробити молодим проектам, але при всій своїй демократичності Адсенс дуже серйозно ставиться до накрутці і фальшивим кліках (дія вироблене людиною, або програмою, що імітує клік реального відвідувача по оголошенню контекстної реклами).

Покарання буде дуже жорстким і негайним. Якщо помітите, що у вас різко виріс СТР і є підозри на скликаючи, то скористайтеся Контактною формою про недійсні кліки .

Для початку роботи і заробітку на цій контекстній рекламі вам знадобиться реєстрація в системі Гугл Адсенс. Свого облікового запису можна буде створити, перейшовши на сторінку Google.com/AdSense і клацнувши на кнопку «Зареєструватися» у верхній частині сторінки праворуч:

com/AdSense  і клацнувши на кнопку «Зареєструватися» у верхній частині сторінки праворуч:

Вас зустріне майстер реєстрації, який запропонує на першому кроці увійти в ваш акаунт Гугла , Якщо такий має місце бути (ліва синя кнопка внизу скриншота):

Вас зустріне майстер реєстрації, який запропонує на першому кроці  увійти в ваш акаунт Гугла  , Якщо такий має місце бути (ліва синя кнопка внизу скриншота):

Якщо аккаунта в цій пошуковій системі у вас немає, то доведеться його завести. Як саме це робиться я вже досить докладно описував у статті про створення поштової скриньки Джі-мейл , Тому повторюватися буде зайве. Будемо вважати, що акаунт у вас вже є і вам потрібно буде в нього тільки увійти, натиснувши відповідну кнопку.

Після успішного входу в свій аккаунт на Google, вас перекине на другий крок реєстрації в AdSense, де потрібно буде ввести урл адресу вашого основного сайту, вказати його мову і поставити галочку в знак згоди з правилами цієї партнерської програми:

На третьому кроці майстра реєстрації в Адсенс вам потрібно буде уважно заповнити всі пропоновані поля:

Персональні дані (повне ім'я, місто та адресу) потрібно вводити латинськими буквами (читайте про правила транслітерації , А так само про використання Punto Switcher для цих цілей) і вони повинні відповідати дійсності, інакше ви не зможете отримати зароблені гроші (перевести в готівку чек).

Після цього зазначений вами при реєстрації сайт буде відправлений на модерацію і приблизно через пару днів вам прийде лист, в якому буде говоритися, що ваш проект пройшов модерацію і ви прийняті в систему контекстної реклами Google.

Створення та налагодження оголошень в Гугл Адсенс

Для початку потрібно увійти в AdSense під своїм акаунтом. На першій сторінці панелі управління, під назвою «Головна», буде приведена статистика зароблених вами грошей:

Але нас в даний момент цікавить створення та налаштування рекламних оголошень, код яких потім потрібно буде розмістити на своєму ресурсі. Для цього вам потрібно перейти на вкладку «Мої оголошення» і вибрати там пункт «Рекламні блоки», де будуть відображені всі вже створені вами колись, а так само буде можливість створити новий блок, натиснувши на відповідну кнопку вгорі вікна:

У вікні, в ваше розпорядження будуть надані всі необхідні інструменти для створення нового рекламного блоку в Google AdSense. Спочатку ви повинні будете визначитися з його розмірами (вони відповідають стандартними розмірами банерів , Які зараз мають найбільшого поширення):

Найчастіше найбільший дохід приносять блоки «Повнорозмірний банер 728 × 90» і «Великий прямокутник 336 × 228», але в вашому окремому випадку все може бути зовсім не так. Нещодавно з'явився новий блок «Великий хмарочос 300 × 600» і банер розміром 240 на 400, але про їх ефективність поки що судити рано.

Єдиний спосіб зрозуміти, який саме рекламний блок і в якому місці сайту принесе найбільший дохід, полягає в проведенні експерименту. Для наочності вибору ви можете подивитися на цій сторінці , Як буде виглядати рекламний блок Гугл адсенс того чи іншого розміру в реальності.

У кожному з них (крім блоків посилань, які в більшості випадків є не сильно прибутковими), незалежно від його розміру, можуть показуватися як текстові оголошення, так і графічні банери. Ви хочете показувати на своєму сайті тільки текстові контекстні оголошення або тільки банери?

Немає проблем, бо для цього передбачені відповідні налаштування:

Немає проблем, бо для цього передбачені відповідні налаштування:

Але врахуйте одну річ - найчастіше найбільший дохід в Google AdSense вам принесе саме варіант «Текстові та графічні». Чому? Та тому що ціна за клік по оголошенню на вашому сайті буде визначатися аукціонним шляхом і буде тим вище, чим більше рекламодавців буде конкурувати за показ в даному конкретному рекламному місці.

Варіант «Текстові та графічні» забезпечить найбільшу конкурентність і, в багатьох випадках, але не завжди - найбільший дохід. По любому без експериментів не обійтися.

Наступний важливий крок у справі отримання максимального доходу - настройка клієнтських каналів для оголошень Гугл адсенс:

Наступний важливий крок у справі отримання максимального доходу - настройка клієнтських каналів для оголошень Гугл адсенс:

Навіщо це потрібно? Припустимо, що у вас на сайті використовуються рекламні блоки одного розміру на різних сторінках або в різних його місцях. Щоб дізнатися ефективність кожного місця окремо, можна буде додати на них окремі клієнтські канали та проводити відповідний аналіз на вкладці «Звіти» інтерфейсу сайту Adsense.google.com:

com:

При перегляді статистики на вкладці «Звіти» ви зможете зрозуміти (за назвою каналів), які рекламні блоки приносять заробіток більше, а які ще потребують доопрацювання або заміни.

Ви будете завжди знати, скільки було вироблено кліків по тому чи іншому оголошенню на певний час (день, місяць і т.д.) і скільки склав ваш заробіток на Гугл Адсенсе, тобто оцінювати ефективність розміщення рекламних оголошень в даному місці свого сайту.

Але це ще не все. Адже при створенні клієнтського каналу ви можете включити таргетинг (поставити галочку в полі, показаному на нижньому скріншоті, і заповнити з'явилися поля). А це означає, що ваш канал буде показуватися потенційним рекламодавцям і вони зможуть налаштувати на нього свій таргетинг і робити ставки.

Якщо ви ще не включили таргетинг в своїх клієнтських каналах, то чи не застосуєте це зробити, і через кілька місяців ви повинні будете відчути збільшення доходів з AdSense (як правило):

Тепер можна переходити до налаштувань зовнішнього вигляду текстових оголошень, якщо такі захочете показувати на вашому сайті. Графічні оголошення ніяк не настроюються.

Деякі опції в зовнішньому вигляді і принципах відображення рекламних блоків можна буде ще знайти на вкладці «Дозволити \ Блокувати» - «Показ оголошень»:

Деякі опції в зовнішньому вигляді і принципах відображення рекламних блоків можна буде ще знайти на вкладці «Дозволити \ Блокувати» - «Показ оголошень»:

Поруч з кожним пунктом є знак питання, натиснувши на який ви зможете отримати додаткову інформацію за призначенням того чи іншого перемикача. Універсальних порад щодо їх використання не може бути, тому вам доведеться самим з цим всім розбиратися шляхом експериментів.

Налаштування зовнішнього вигляду рекламного оголошення в Адсенс

У нижній частині вікна майстра створення нового рекламного блоку Google AdSense ви зможете повністю налаштувати його зовнішній вигляд. На вибір пропонують два варіанти:

 1. Скористатися шаблонними колірними схемами (вкладка «Вибрати оформлення оголошення»)
 2. Самому отримати можливість змінювати кольори тексту, заголовка, посилань, фону, рамки і т.п. (Вкладка «Створити свій стиль»)

(Вкладка «Створити свій стиль»)

На першій вкладці досить буде клацнути по найбільш підходящою колірної схемою, подивитися приклад рекламного блоку в правому верхньому куті, і можна буде зберігати налаштування, отримувати код блоку для його подальшої вставці на сайт.

Але все ж я б рекомендував спробувати погратися з колірними палітрами, перейшовши на вкладку «Створити свій стиль». Я зазвичай підбираю кольори близькі до тих, що використовуються на сайті, щоб оголошення Гугл адсенс не дисонували із загальним оформленням блогу і не виглядали чужорідними елементами:

Можна буде поставити різні кольори для наступних елементів текстової реклами в AdSense: для його рамки і фону, а так само кольору для заголовків, тексту і посилань текстового оголошення контекстної реклами.

Для завдання потрібного відтінку будь-якого елементу можна вставити Html код потрібного кольору (Виду, наприклад, # ff00aa) в поле поруч з назвою цього елемента контекстного оголошення, або ж клацнути мишею по квадратику з поточним кольором і вибрати з випадає палітри потрібний вам колір.

Кольорове оформлення рекламного блоку, яке ви створили, можна буде зберегти в уже готові палітри за допомогою розташованої внизу посилання «Створити новий стиль оголошення на основі заданих налаштувань», щоб потім можна було його застосовувати до інших блоків в один клік.

Всі вироблені вами маніпуляції з квітами текстової реклами Гугл Адсенс будуть в реальному часі відображатися в прикладі блоку (правий верхній кут). Так само ви можете поекспериментувати з типами і розмірами шрифтів, які будуть використовуватися при показі текстового оголошення на вашому сайті, а до купи ще й з типами кутів рамки погратися, домагаючись найбільш високого CTR блоків (співвідношення числа кліків до числа переглядів оголошення).

Отримання коду AdSense і його вставка на WordPress і Joomla

Тепер тільки залишається натиснути на кнопку «Зберегти і отримати код», щоб швидше приступити до монетизації свого проекту:

Ну, і для новачків в вебмастерінге після цього починається найскладніше, бо не зрозуміло куди і яким чином можна цей код (скрипт) вставити. Насправді більшість вебмайстрів вирішують цю проблему за допомогою плагінів або різних розширень для того движка сайту (системи управління) , На якому їх ресурс працює.

Особисто я в Joomla використовую плагін MultiAds , Але це аж ніяк не єдина і, напевно, не ідеальне рішення для цього движка. Однак воно мене цілком влаштовує.

У WordPress ж при вставці коду адсенс я вважаю за краще обходитися без плагінів, бо вони надмірно навантажують і без того досить важкий для хостингу движок (хоча зовсім без плагінів в WordPress мені обійтися, природно, не виходить).

Напевно, я не відкрию Америки, сказавши, що WordPress - це чудовий движок, який розробляють професіонали своєї справи. завдяки чудовому структурування тим оформлення в Вордпресі досить просто знайти той файл, який би дозволив вставити блок Google AdSense в потрібне місце шаблону.

Хочете вставляти рекламу всередині статей? Немає проблем. Вам допоможуть короткі коди. Для цього заходите в папку з файлами теми оформлення (по ФТП , Природно), яка зараз використовується на вашому блозі (/ wp-content / themes / Названіе_папкі_с_вашей_темой_оформленія), знаходите там файл functions.php , А якщо його там немає, то створюєте.

Відкриваєте його в найзручнішому Html редакторі в світі і додаєте в розриві функцій (або краще на самому початку, але після <? php) код:

function testovoe_nazvanie () {return 'Отриманий Вами код AdSense'; } Add_shortcode ( 'adsense1', 'testovoe_nazvanie');

Теперка в потрібному місці статті блогу на WordPress досить буде вставити позначену трохи нижче конструкцію, щоб на її місці ваші читачі могли споглядати чудовий вигляд оголошення від Гугол адсенс:

[Adsensе1]

Хочете вставляти різні типи оголошень в різні статті або їх місця? Створіть в functions.php ще одну таку ж функцію, але використовуйте testovoe_nazvanie2 і adsense2. Все дуже просто, але клопітно, бо вставляти в кожну статтю короткий код втомлює. Немає проблем.

Є рішення для автоматичної вставки Google AdSense в статті на WordPress блозі. Наприклад, у мене вони виводяться після внутрішніх заголовків в статті. Ці самі заголовки укладені в Html теги H3 і для цього я прописав в файлі functions.php наступний код:

function ads_h3 ($ content) {$ ads = 'Отриманий вами код AdSense'; $ Content = preg_replace ( '# <h3 (. *?) </ H3> #', '<h3 \ 1 </ h3> <div class = "b336x280">'. $ Ads. '</ Div>', $ content, 3); return $ content; } Add_filter ( 'the_content', 'ads_h3');

Хочете виводити рекламні блоки Гугла після тега More ? Немає проблем. Вставляєте в наш багатостраждальний functions.php наступний код:

function adsgoolge_ssd ($ content) {$ google_ads = 'тут ваш рекламний код'; $ Content = preg_replace ( '# <span. *? Id = "more - (. *?)". *?> </ Span> #', '<span id = "more- \ 1"> </ span> </ p> <center> '. $ google_ads.' </ center> <BR> <p style = "text-align: justify;"> ', $ content); return $ content; } Add_filter ( 'the_content', 'adsgoolge_ssd');

Ну, і до купи, хоча це не має відношення до нашого героя. У мене на головній виводяться блоки після деяких анонсів статтею. Це реалізовано в index.php:

<? Php if (have_posts ()):?&gt; <? Php while (have_posts ()): the_post (); $ Loopcounter ++; ?> <Div class = "posts"&gt; <? Php if ($ loopcounter == 2) {include (TEMPLATEPATH. '/Google_left_kat.php'); }?&gt; <? Php if ($ loopcounter == 4) {include (TEMPLATEPATH. '/Google_left_kat.php'); }?&gt; <? Php if ($ loopcounter == 7) {include (TEMPLATEPATH. '/Google_left_kat.php'); }?> <Div class = "xsnazzy"> <b class = "xtop"> <b class = "xb1"> </ b> <b class = "xb2"> </ b> <b class = "xb3" > </ b> <b class = "xb4"> </ b> </ b> <div class = "xboxcontent"> <base target = "_ blank"> <h2> <a href = "<? php the_permalink ( )?> "&gt; <? php the_title (); ?> </a> </ h2&gt; <? Php the_content ( 'Читати повністю'); ?>

Сам же код рекламного блоку живе в файлі google_left_kat.php з папки з темою оформлення. Порівняйте цей фрагмент index.php зі своїм і зрозумієте, що на головній пости виводяться в циклі. Ось ми в нього і вклинюється, відраховуючи за допомогою $ loopcounter кількість анонсів, які треба пропустити (2, 4, 7) до вставки рекламного блоку. Сам блок позиціонується за допомогою CSS.

Джерело: http://ktonanovenkogo.ru/wordpress/wordpress_osnovi/fajl-functions-php-temoj-wordpress-primery-ispolzovaniya.html#ixzz30OQG7aay

Трохи погуглити на тему вставки адсенс в WordPress, ви знайдете ще масу цікавих варіантів, ну, а в крайньому випадку заплатите трохи фрілансеру і він втілить ваші мрії в реальність.

Налаштування і виведення грошей з Google AdSense

Так, про висновок зароблених в Адсенсе грошей ви можете прочитати в статті присвяченій платіжній системі Рапіда (rapida online).

Якщо говорити коротко, то крім отримання чека від Гугла, тепер у вас є можливість отримати готівку в поштовому відділенні через Рапіду або ж перевести свої кревні в систему вебмані , на Яндекс гаманець та інші за допомогою сервісу Рапіда Онлайн .

В налаштуваннях свого облікового запису ви можете вибрати один з двох типів платежів (для Росії), перейшовши за посиланням «змінити спосіб оплати»:

У вікні для росіян будуть запропоновані два способи виведення зароблених в Гугл Адсенсе непосильною працею коштів - чек або Рапіда:

Коли сума зароблених вами на контексті грошей перевалить за 10 $, в своєму акаунті ви побачите повідомлення про те, що потрібно буде підтвердити вказаний при реєстрації адресу.

Робиться це за допомогою введення PIN коду (піна), який буде вам надіслано поштою. Коли введете Пін код, то отримаєте можливість отримати свій перший платіж з Google AdSense:

Досить часто виникає проблема з тим, що Pin код не приходить на вказаний при реєстрації адресу. В хелпе Гугла з цього приводу говориться, що якщо Ви тричі запитували PIN-код і з часу останнього запиту пройде місяць, то у Вас на головній сторінці адсенс з'явиться посилання на форму, куди можна буде завантажити, наприклад, скан свого паспорта, щоб підтвердити свою адресу.

Висновок зароблених коштів через Rapida Online

Ясна річ, що висновок через Рапіду буде трохи краще, бо далі грошики можуть бути в ручному або в автоматичному режимі відправлені в реал десятками різних способів. За ідеєю, в цьому випадку у вас є кілька способів виведення грошей з Google AdSense в Рапіду Онлайн:

 1. Можна відразу ж налаштувати шаблон, по якому ваші грошики з системи контекстної реклами Гугла, не затримуючись у rapida online, проскочать на ваш гаманець WebMoney , Особовий рахунок стільникового телефону, банківський рахунок і ін. (Описано трохи нижче). В цьому випадку в налаштуваннях адсенс ви вкажіть номер створеного вами в Рапіді шаблону.

  Для цього в своєму акаунті в Google вам потрібно буде вибрати з лівого меню «Платежі» і перейти по посиланню «Налаштування платежів»:

  Для цього в своєму акаунті в Google вам потрібно буде вибрати з лівого меню «Платежі» і перейти по посиланню «Налаштування платежів»:

  В середині сторінки, що відкрилася потрібно перейти по посиланню «змінити спосіб оплати». Потім ставите галочку навпроти «Налаштування Rapida» і тиснете на кнопку «Далі». Ну, і залишиться тільки уважно заповнити наведену форму (адреса потрібно писати повністю російською мовою). У самому нижньому полі вкажіть номер вашого шаблону в Рапіді:

 2. Однак існують обмеження для клієнтів адсенс - вони можуть створювати шаблони платежів тільки для одержувачів з груп «Банки і фінансові компанії» і «Грошові перекази, платіжні системи». Якщо виникне необхідність подальшого переказу грошових коштів одержувачам з інших груп, то в настройках AdSense замість номера шаблона можна буде вказати свій логін в Рапіді Онлайн (номер стільникового телефону виду 9123456789).

  В цьому випадку гроші крапнуть в ваш rapida-гаманець, а ви вже потім вручну зможете здійснити переклад одного з доступних одержувачів на вкладці "Платежі".

У будь-якому з описом вищє віпадків Ваші грошики повінні будут потрапіті в рапіду онлайн. Правда, если ви Ще не відіслалі на Вказаним немного вищє емайл скані свого паспорта, то гроші з Google AdSense будут автоматично переведені через Rapida найближче до вашого будинку поштове відділення, а вам впадаючи в поштова скринька (звичайний, Який з жерсті) ПОВІДОМЛЕННЯ про це. Тому має сенс потурбуватися наданням своїх паспортних даних.

PS Нещодавно AdSense вніс зміни в правила виведення коштів через Рапіду, про які можна буде почитати докладніше тут .

PS Нещодавно AdSense вніс зміни в правила виведення коштів через Рапіду, про які можна буде почитати докладніше  тут

Раніше можна було просто зареєструватися в Rapida Online і отримувати кошти надходять з Гугла поштою (не електронною, природно). Тепер же потрібно обов'язково ідентифікуватися в Рапіді (показати їм свій паспорт в їхньому офісі або ж вибрати один з знеособлених способів), а також створити шаблон на висновок, ID якого потім і потрібно буде вводити в налаштуваннях платежів у Адсенсе.

Тепер давайте подивимося, як можна створити шаблон в Рапіді, наприклад, для автоматичного перенаправлення грошей з Адсенс в ваш гаманець з вебмані. Для цього вам потрібно буде перейти на вкладки «Оплата» - «Платіжні системи» і вибрати потрібного одержувача платежу:

У Rapida Online існують певні комісії, які платіжна система може утримувати з вас. У випадку з виведенням на Вебмані гаманець вона складе 1.2 відсотка від суми переказу:

Далі вказуєте ваш логін (номер стільникового), номер рублевого гаманця в WebMoney і максимальну суму до висновку (15000):

Після того, як ви натиснете на кнопку «Сформувати шаблон», на ваш стільниковий прийде SMS з кодом (сесійний PIN), який потрібно буде ввести на наступному кроці створення шаблону в Rapida.

Ну, і на останньому кроці вам запропонують придумати шаблоном назва (не більше 8 латинських цифр і букв, причому починати назву з цифри не можна) і опис (можна і по російськи).

Після того, як ви натиснете «Зберегти шаблон», він буде збережений в базу і доступний з пункту меню «Шаблони». Переглянувши дані цього шаблону, ви побачите його унікальний номер, який знадобиться для його прив'язки до вашого аккаунту в Google Adsense:

Буду вдячний, если скорістаєтеся кнопочками:

Удачі вам! До швидких зустрічей на страницах блогу KtoNaNovenkogo.ru

Чому?
Хочете вставляти рекламу всередині статей?
Php if (have_posts ()):?
Gt; <?
Php while (have_posts ()): the_post (); $ Loopcounter ++; ?
Php if ($ loopcounter == 2) {include (TEMPLATEPATH. '/Google_left_kat.php'); }?
Gt; <?
Php if ($ loopcounter == 4) {include (TEMPLATEPATH. '/Google_left_kat.php'); }?
Gt; <?
Php if ($ loopcounter == 7) {include (TEMPLATEPATH. '/Google_left_kat.php'); }?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью