<
 • Главная
Статьи

Максим Кашулінський: «Всі хочуть спробувати заробити на підписці, в тому числі і ми»

 1. Як стати майстром наскрізний аналітики?

Два тижні тому генеральний директор Slon.ru Максим Кашулінський анонсував введення на сайті видання paywall - системи, що обмежує перегляд контенту платній підпискою, і запуск Slon Premium. Частина матеріалів сайту стали доступні лише для користувачів платного аккаунта, який можна оплатити на місяць або на рік вперед.

Подібне рішення Кашулінський пояснив прогнозами на ринку онлайн-реклами:

Минулого тижня Premium запустився, місячна і річна підписка стоять 390 і 2900 рублів відповідно.

Як стати майстром наскрізний аналітики?

Наскрізна аналітика - головна магія інтернет-маркетингу і найпотужніший інструмент розвитку продажів без зростання бюджету. Впровадивши її, ви відразу зрозумієте, де клієнти губляться і що в вашому маркетингу треба поліпшити.
Хочете освоїти цю магію? Ось навчальний курс де детально пояснюють, як все працює, як впроваджувати і як використовувати на практиці.
Поспішайте дізнатися подробиці , Реєстрація скоро закриється!

Реклама

Для порівняння, аналогічні цифри у телеканалу «Дощ» складають 300 і 1000 рублів, а у газети «Ведомости», піонера платної підписки в Росії, - 699 і 5890 рублів (втім, існує 50-відсоткова знижка для студентів і викладачів). Що стосується зарубіжних видань , Підписка на The Wall Street Journal становить € 22 за місяць або € 198 за рік, на Financial Times - $ 35 в місяць і $ 325 за рік.

Поки що за «стіною підписки» лише деякі матеріали (1-3 матеріалу в день), однак планується, що до осені безкоштовними залишаться лише новини, вірусний контент і частина авторських колонок, а все аналітичні статті, інтерв'ю та розслідування перейдуть в Premium. Бонусом до підписки стане, за словами Кашулінського, «доступ до продуктів і сервісів партнерів - організаторів конференцій, онлайн-курсів та ін.». Першим таким бонусом стала електронна книга «Правила Кавасакі. Жорстке керівництво для тих, хто хоче залишити конкурентів позаду ». Також в платній версії не буде реклами (принаймні, поки що - як повідомили в Slon.ru).

На тижні запуску технічними сторонами нововведення були задоволені не всі , В «Слона» пообіцяли, що «протягом тижня все буде працювати відмінно».

На тижні запуску технічними сторонами нововведення  були задоволені не всі  , В «Слона» пообіцяли, що «протягом тижня все буде працювати відмінно»

Максим Кашулінський,
генеральний директор Slon.ru

dfsdf

оскільки Slon.ru - діловий сайт, то для нас цілком логічно ввести підписку.

Реклама на медійних сайтах буде рости не так швидко, як раніше, тому видавцям потрібно задуматися про додаткові джерела доходу. Це загальносвітовий тренд зниження. Є прогноз, що рекламний ринок онлайн зростатиме, але в першу чергу за рахунок контекстної і відеореклами, за рахунок реклами на порталах і в соціальних мережах. Це, а також автоматичні системи закупівель ( real time bidding ) Призведе до того, що вартість реклами буде знижуватися.

У контекстній рекламі ми не можемо конкурувати з пошуковими системами і їх гігантським трафіком, а щоб продавати у великій кількості відеорекламу, потрібно, відповідно, проводити відеоконтент. Втім, ми зараз почали працювати з Gazprom-Media Digital - продаємо великий і дуже перспективний формат відеобанера.

У Росії можна на пальцях однієї руки перерахувати видання, які ввели платну підписку. На Заході є, з одного боку, старі видання на зразок WSJ і Financial Times, які успішно нарощують своїх передплатників онлайн - це дійсно старі гравці. З іншого боку, є нові сайти, які використовують цю модель, наприклад, Business Insider, який зробив спеціальний аналітичний розділ і річну передплату для нього. Це тренд, всі хочуть спробувати заробити на підписці, в тому числі і ми.

У будь-якого рішення є свої мінуси, але якщо концентруватися тільки на них, то жодне рішення неможливо буде прийняти. Можна потрапити в аварію, але якщо так думати - ти ніколи не купиш машину. Ми дивилися на ситуацію з позитивної точки зору: у нас є велика аудиторія, ця аудиторія любить Slon.ru і достатня кількість користувачів відвідує сайт регулярно, також у нас є хороший контент. Плюс - люди стали більш охоче платити за інформацію в інтернеті, з'явилися більш зручні системи оплати. Є ще кейс з телеканалом «Дождь», з їх 70 тисячами передплатників.

Ми зараз допрацьовуємо саму систему оплати, працюємо над тим, щоб всі способи були простими і зручними. Далі будемо дивитися, які саме матеріали можна, з одного боку, писати спеціально в платний розділ, з іншого боку - які матеріали з тих, що і так би виходили на сайті, можна туди перемістити. Можна говорити про різні маркетингові стратегії, випускати рекламу, робити розсилки, але насправді головний фактор, який приваблює передплатників - це теми і якість статей, які потрапляють в цей розділ. Людина бачить статтю, яка йому цікава, яку він хоче прочитати - і в цей момент приймає рішення.

У краудфандінга як постійного джерела доходу ЗМІ немає майбутнього, це завжди разове явище - так, наприклад, можна зібрати гроші на старт (як це зробило голландське видання De Correspondent або російська Colta), а далі вже використовувати якийсь додатковий спосіб фінансування.

ВИДАННЯ З платної підписки

Серед інших російських видань, що працюють за моделлю платної підписки:

 • Видавничий дім «Репортер», в тому числі «Русский репортер» (з квітня 2010 року);
 • Газета «Ведомости» (з літа 2011 року). З квітня 2014 «Ведомости» змінили обмеження вільного доступу до публікацій, скоротивши кількість безкоштовних переглядів до 13 в місяць;
 • Телеканал «Дождь» (з вересня 2013);
 • Журнал The New Times, який взагалі існує за особливою моделі: у 2013 році видавець журналу Ірена Лєснєвська подарувала журнал головному редактору Євгенії Альбац. Та, в свою чергу, заявила, що журнал буде належати громадянському суспільству Росії і стане першим в країні громадським виданням, якщо зуміє набрати 20 тисяч підписок (поки що їх близько 7 тисяч).

Також в травні цього року про можливість платної підписки повідомив медіахолдинг РБК.

Про історію платної підписки в медіа

Посилання по темі:

Native Аd: що ми знаємо про «природною рекламу»
Druzhba Media: «Наш посил рекламодавцям - інвестувати в розвиток нішевих ЗМІ»
Чи становить AdBlock загрозу Діджитал-рекламі
Олександр Амзін: «Я хочу побачити розумних студентів, розумних колег і розумних замовників»
Digital Bureau: «Що об'єднує наші майданчики? "Інтернет для розумних": розумна, читаюча, утворена аудиторія »

Як стати майстром наскрізний аналітики?
Як стати майстром наскрізний аналітики?
Хочете освоїти цю магію?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью