<
 • Главная
Статьи

Навіщо потрібен блог або Як змінити життя на краще?

 1. Чому я став блогером?
 2. Що змінилося в моєму житті після того, як я став блогером?
 3. Як я справлявся з нерозумінням оточуючих?
 4. навіщо потрібен блог

Навіщо Вам потрібен блог або Як змінити життя на краще? Reviewed by Владислав Челпаченко on Mar 29 Rating: 4.5

Привіт, шановні колеги і друзі!

Цікаві питання стоять в заголовку. Чи не правда? Як вони взаємопов'язані? Невже той чоловік, який ставить перед собою питання: «Як змінити життя на краще?» Буде задоволений відповіддю на абсолютно інше питання: «Навіщо потрібен блог?»

»

Хм ... Цікаво, цікаво! Хоч психологія - це моя друга пристрасть (додаткову освіту отримую саме в цій сфері), я все-таки не буду записувати до лав просунутих психологів і вчити Вас розуму розуму. Ні! Я просто напросто поділюся своїми спостереженнями про те, що змінилося в моєму житті після того як я почав вести свій блог, а висновки хтось зробить, а хтось не зробить уже сам.

Оскільки дядько я трохи військовий, то філософствувати особливо не буду. Все буде строго за структурою: «Питання - відповідь, питання - відповідь», додаткові запитання в коментарях у формі рапорту! Гаразд, жартую я :)

Отже, приступаємо до теми статті.

Давай ті спочатку визначимося що таке блог, бо цей пост будуть читати і ті, хто зі словом блог зустрічався всього пару раз. Знаєте, мені завжди цікавий був таке питання: «Для кого я пишу статті?», Начебто зрозуміло, що для новачків, АЛЕ ... серед моїх читачів є вже і не новачки! Ех, текст один, а людей багато. Як всім догодити? Не знаю, але буду пробувати :)

Блог - це інтернет-ресурс (веб сайт), який має більш персоналізований характер і призначений для самореалізації, саморозвитку та самовдосконалення, online спілкування, пошуку нових друзів і ділових партнерів, просуванні і розкрутки особистого бренду, а також він є унікальним інструментом для заробітку в інтернет.

Упевнений, що для багатьох я зараз відкрив Америку, тому що їх "хтось" навчив зовсім іншим визначенням. Ось типу такого: блог - це спрощена версія сайту, на якому можна заробляти гроші в інтернет. Так, друзі, через цю брехню пройшли, мабуть, все процвітаючі блогери! І в цьому немає нічого секретного і соромно, тому що практично всі хто прийшов в блогінг, спочатку тільки і хотіли заробити великі "бабки", а це глобальна помилка початківців блогерів .

Ех, зараз відкриваю свої старі записи в блокноті і сміюся сам над собою :) Уявляєте, через місяць після створення блогу я хотів заробляти 500 $ в місяць, а через рік вже 1500 $. Правильно, а які думки ще можуть прийти в голову, коли тобі кажуть, що блог - це супер-пупер інструмент для заробітку грошей. Ну, прям магніт для баксів.

Я все це не просто так кажу, а підводжу Вас до головної думки, усвідомивши яку можна змінити життя на краще.

Блог - це не кінь, яка буде орати на Вас!

Блог - поле, на якому будете орати Ви особисто, якщо хочете домогтися успіху!

Так що, шановні друзі, не турбуйтеся, якщо у Вас вже є свій блог і спочатку він був створений для заробітку в інтернеті. Я теж попався на цю вудку, але Слава Богу усвідомив що таке блог і навіщо він потрібен. Досить переосмислити свої цілі і визначитися з місією Вашого ресурсу і все стане на свої місця.

А у кого ще немає свого блога, давайте підведемо підсумки і вже конкретно відповімо на питання навіщо потрібен блог.

Свій блог в інтернеті потрібен для:

1). Публікації своїх думок, вражень і історій про важливі події в житті, додаванні фоток, відео, навчальних статей, а також інших заміток.

2). Пошуку однодумців, нових друзів і ділових партнерів.

3). Самовираження, самовдосконалення і отримання нових знань в області інтернет-технологій.

4). Просування власного імені і створення особистого бренду.

5). Моніторингу внутрішнього світу. Тобто Ви зможете ясно бачити і аналізувати свої навички, дії і думки. Наприклад, як писали статті рік тому і як зараз; що думали по-поводу заробітку як тільки прийшли в інтернет і що думаєте зараз; які знання в області html і css мали при створенні блогу і визначити ступінь їх прогресу на сьогоднішній день і т.п.

6). Проведення цікавих конкурсів та акцій.

7). Створення інтернет бізнесу і заробітку грошей в інтернеті.

8). Розвитку навичок в області копірайтингу і рерайтинга.

9). Допомоги іншим людям у вирішенні будь-яких проблем і відповідей на ці запитання.

Сподіваюся, що з цих пунктів можна зрозуміти, що заробіток на блозі - це всього лише маленька частина всіх причин створення блогу. Якщо у кожного, хто збирається створити свій блог або вже створив, сформується правильне розуміння визначення та призначення блогу, то все буде в шоколаді Сподіваюся, що з цих пунктів можна зрозуміти, що заробіток на блозі - це всього лише маленька частина всіх причин створення блогу

навіщо потрібен блог

Хто підписався на оновлення мого блогу ще до нашої ери :), той пам'ятає окремий пост Вся правда про те, як я став блогером . Раджу його почитати, там я багато чого розповів про себе і своїх цілях в блогінгу. Але багато - це не означає все! Дещо я залишив і для конкурсу мого шановного колеги Алі Аскерова. Так Так! Ця стаття ще й бере участь в його конкурсі.

У кого є свій блог раджу взяти участь. Думаю, Вам теж буде про що розповісти У кого є свій блог раджу взяти участь

Чому я став блогером?

Буду чесним з Вами і з самим з собою. Хоч я і даю в цій статті правильне розуміння місії блогу, сам починав трохи сумно. Первісною мотивацією для створення блогу було саме - заробіток в інтернеті. Ні, я не хочу сказати, що зараз заробіток в інтернеті для мене не має значення. Ще як має :) Але вже другорядне! Тому що в довгостроковій перспективі ставити заробіток на перше місце не розумно. Чому? Про це я буду писати окремий пост, стежте за оновленням блогу , Щоб дізнатися відповідь на це питання.

Майже через рік мого перебування в блогосфері, я тверезо можу сказати чому веду свій блог. Щоб не мучити Вас довгим описом, я вирішив записати відео, яке назвав «5 причин завести свій блог»:

Ну як Вам відео? Прямо як у пісні у Ігоря Ніколаєва: "У мене на це 5 причин ..." Чекаю на Ваші відгуки в коментарях :)

Давайте, все-таки для тих, хто читає це пост з телефону і не має можливості подивитися відео, тезисно пояснимо його зміст.

1). Мати свій блог - це престижно! Це навіть престижніше, ніж мати квартиру в Москві. Так, що там Москва ?! Її площа всього лише 1 081 км2, а інтернет не має меж. Ви стаєте власником інтелектуальної власності, яку може реально побачити весь світ.

2). Відмінна можливість реалізувати свій творчий хист і розвинути творче мислення. Блог зобов'язує постійно розвиватися і отримувати нові знання.

3). Реальна можливість, заробляти хороші гроші. Багато вже заробляють на блозі по 50-60 тис. Рублів на місяць і це не межа. Блог може стати приголомшливим джерелом пасивного доходу.

4). Блог робить людину більш відповідально - необхідно постійно писати статті, діяти відповідно до плану. Розумне проведення часу і робота на перспективу.

5). Довести іншим, що ти стоїш чогось в цьому житті. За допомогою блогу вибитися "Із грязі в князі" - цілком реально, головне діяти і не боятися труднощів.

А тепер приступаємо до найголовнішої частини даної статті. Ех, буду виливати душу :)

Що змінилося в моєму житті після того, як я став блогером?

Так, друзі, змінилося в моєму житті дуже і дуже багато. Почну, мабуть, з інтересів. Вони, звичайно ж, придбали більш віртуальний характер :)

Давайте на чистоту. Які найпоширеніші інтереси у хлопців в 20 років? Дівчатка, гулянки, клуби, пошук пригод на одне місце, футбол по телеку, однокласники, вконтакте і т.п. Чи я не правий?

Скільки часу я просто тупо вбив ?! Е-мое, але ж скільки всього міг би корисного зробити? Хоча з іншого боку, якби цей етап в моєму житті не закінчився до 20 років, то що б зараз зі мною було? Гаразд, не будемо про сумне :)

Як говориться: «На все свій час!». І мій час настав в жовтні 2010 року (під час навчання на третьому курсі військового інституту), коли поліз в інтернет в пошуках заробітку і створення пасивного доходу. До цього часу я прочитав чимало книг відомих бізнес-філософів і практиків, тому в моїй голові вже чітко склалося розуміння що таке робота, і що таке заробіток. Так, мені стало ясно, що потрібно працювати не на "дядю начальника", а на себе. Але як??? З чого почати і чим продовжити? Ці питання не давали мені спокою довгий час. Я вирішив заробляти на партнерках і, в принципі, у мене це виходило. Але в один прекрасний момент в моїй голові народився питання: «Навіщо мені когось піарити і приносити додаткові гроші?» Невже я сам не зможу створити свій бізнес? Тоді я встав перед дзеркалом і сказав: «Влад, ти зможеш!»

Гласне діяти! І першим моїм серйозним кроком в цьому напрямку стало навчання в школі інтернет-бізнесу. Спочатку місяць безкоштовного навчання, потім 3 місяці просунутого. О, Боже як мені тільки вистачило сил? Уявляєте, більше 100 днів мій розпорядок дня був такий:

00.00-4.00 - сон.

4.00 - підйом. Віджався від підлоги (щоб підбадьоритися), вмився, сів за комп проходити відео-уроки і робити домашнє завдання.

6.30 - йду в інститут. До 9.00 побудова, ранковий огляд, тренаж (інформування), сніданок.

9.00 - початок навчальних занять. Працюю на занятті і паралельно пишу статті на свій перший блог .

14.00 - кінець занять, обід.

15.30 - спортивно-масова робота.

16.40-19.20 - самостійна робота. Готуюся до майбутніх занять, пишу статті, читаю книги.

20.00 - приходжу додому включаю комп, дивлюся вебінари або відео-курси і паралельно їдять.

21.00-24.00 - дивлюся відео-уроки, відповідаю на пошту, читаю розсилки, виконую домашнє завдання.

00.00 - відбій.

Звичайно, часом не витримував: засипав на лекціях, сампо або під час інформування. Слава Богу, все це позаду! Друзі мене не розуміли: «Влад, ти що зовсім дурень? З глузду з'їхав зі своїм інтернет-бізнесом? Ти хоч копійку заробив? Лохотрон це все! »М-да, всім не поясниш, що працюєш на перспективу! Головне, що мій найкращий друг в мене вірив і постійно запитував: «Як там, брат, у тебе справи?» Я відповідав: «Рухаємося Звичайно, часом не витримував: засипав на лекціях, сампо або під час інформування »До речі, можете подивитися наше з ним відео про плани на майбутнє .

Насправді, дуже важливо мати в житті людини, який в тебе вірить навіть тоді, коли ти сам в себе не віриш! Мій друг саме така людина. Дай, Господи, йому здоров'я! А ось і він (праворуч), це ми в Криму влітку 2011 року.

Після проходження навчання в ТВІЙ СТАРТ, мені захотілося трохи розслабитися і відпочити. Я почав їздити по ВНЗ, школам, коледжам Саратовської області і проводити семінари по своїй книзі «Як стати відмінником» , Яку я написав ще в 19 років. Батьки допомогли надрукувати в друкарні перші 1000 примірників і книга почала поширюватися не тільки в навчальних закладах, яких я проводив семінари, а й магазинах. Ось тоді я зрозумів що значить реклама! Є реклама - є продажу, немає реклами - немає продажів. Арифметика проста!

Блог вести перестав, тому що мені захотілося зайнятися ИнфоБизнес. В якості першого інфопродукта виступила моя книжечка. За допомогою двох власників розсилки за 2 дні було 9 продажів. Клас! Інфобізнес - це круто! Мені захотілося створити більш серйозний курс і в кінці жовтня 2011 року з'явилися покрокове відео-керівництво «Онлайн бізнес за 91 день» . Завдяки цьому курсу у мене з'явилися перші тисяча передплатників і, відповідно, перші серйозні продажу.

Все добре, але захотілося чогось нового, і це нове виявилося розкрутка особистого блога (який Ви зараз читаєте). Мені завжди хотілося вкладати свою душу, сили, час і гроші в щось корисне і довгострокове. Я зрозумів, що блог - це моє майбутнє, сьогодення і минуле. Це проект довжиною в життя! Блог - це віртуальний будинок, який можна постійно добудовувати і вдосконалювати. Ось, в принципі і все зміни після того, як я став блогером. Ах да! Мало не забув. Ще рік тому у мене були тільки мрії створити щось своє, тепер є реальний результат у вигляді навчальних курсів.

Такі ось, шановні читачі, зміни відбулися за останній рік мого життя! І це тільки початок...

Як я справлявся з нерозумінням оточуючих?

Імунітет, друзі! Знаєте таке слово? Думаю, знаєте :) Так ось, спочатку мені не подобалося що моє оточення перестало мене розуміти: "Мовляв че за фигня, був нормальний пацан, а зараз в інтернеті та в інтернеті висне". Може занадто грубо, але мені здається справедливо: «Нехай всі, хто не поважає Ваші інтереси йдуть в жо ..» Ой, мало не заматюкався :) Я став глухим до сумнівів оточуючих і продовжував слідувати покликом свого серця. Всі хто в мене вірить, тому респект, а хто не вірить ... не буду повторюватися :)

Найголовніше, що всі члени моєї сім'ї підтримували мене у всіх починаннях, особливо мамусю. Вона завжди говорить: «Роби, синку, старайся. У тебе все вийде, ти у мене розумниця! »Ех, завжди радують душу такі слова і мотивують на повну котушку.

На завершення, мені б хотілося дати 3 ради всім, хто тільки починає вести свій блог або збирається його створити:

1). Обов'язково подивіться запис Безкоштовного марафону «Створи свій сайт за 1 день» . За допомогою даного марафону Ви створите блог легко, швидко і результативно, а також отримаєте масу корисних порад і практичних рекомендацій.

2). Бережіть своє здоров'я! Коли я спав по 4 години, сердечко трохи поколювало і голівонька побалевала. Чи не доходите до такого !!! Зараз я сплю по 6-7 годин на добу і відчуваю себе відмінно. Робіть вправи на очі і стежте за своєю поставою. Дотримуйтесь правило: 1 година працюєш - 5-10 хвилин перерву. Буде здорово, якщо Ви будете ще виконувати ось ці вправи:

навіщо потрібен блог

3). Будьте самим собою і не намагайтеся бути на когось схожим. Кожна людина унікальна, у кожного є своя родзинка, постарайтеся її відшукати.

І пам'ятайте, що тільки у зайнятої бджоли немає часу для скорботи!

Незважаючи на велику кількість запитань і відповідей в цій статті, думаю, кожна людина, дивлячись на мій досвід, зробив певні висновки і отримав відповіді на 2 головних питання: «Навіщо потрібен блог? »І« Як змінити життя на краще? »

Спасибі за те, що набралися терпіння прочитати цю статтю повністю. Особлива подяка тим, хто не полінуватися залишити коментар і поділитися цією статтею в соц. мережах

мережах

PS Напишіть, будь ласка, в коментарях навіщо на вашу думку потрібен блог і якщо він у Вас вже є, то яка мотивація була для його створення. Мені буде цікаво знати PS Напишіть, будь ласка, в коментарях навіщо на вашу думку потрібен блог і якщо він у Вас вже є, то яка мотивація була для його створення

Мені буде цікаво знати

Чому я став блогером?
Що змінилося в моєму житті після того, як я став блогером?
Як я справлявся з нерозумінням оточуючих?
Чи не правда?
Як вони взаємопов'язані?
Як всім догодити?
Чому?
Так, що там Москва ?
Які найпоширеніші інтереси у хлопців в 20 років?
Чи я не правий?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью