<
 • Главная
Статьи

Огляд блогів про кохання і не тільки

 1. Оцінка блогу:
 2. рекомендації:
 3. Оцінка блогу:
 4. рекомендації:

Привіт, сьогодні я б хотів закінчити огляд блогів. Ця третя частина - заключна. Також Ви можете ознайомитися з іншими частинами оглядам: першій і другий .

Для читачів блогу хочу сказати, що з наступного тижня будуть публікуватися досить-таки цікаві теми, статті про кохання. Рекомендую Вам їх не пропускати. А сьогодні, давайте, приступимо до третього і останнього огляду блогів.

 1. Блог однієї Леді
  Цей блог досить незвичайний. Проаналізувавши статистику, я зрозумів, що блог досить популярний. Це пов'язано з тим, що Ispanka (так називає себе автор блогу) акцентує вся увага на зміст статей, на їх якість.
  У дизайні блога - майже нічого зайвого. Як я вважаю, Ispanka, таким дизайном хоче сказати, мовляв: «Не дивіться сюди, а читайте те, що я пишу, Вам повинно сподобатися».
  Це насправді так. Всі статті просякнуті емоційністю. [Ad # content]
  Для прикладу можу навести її останній запис на сьогоднішній день, під назвою «Жіноче самотність». Навіть з коментарів можна судити, що читачам подобається, як пише Ispanka. В її блозі коментатори мене сильно вразили: коментарі настільки емоційні, настільки написані від душі, що розумієш: цей блог існує не даремно, він несе величезну користь для своїх читачів.

  Оцінка блогу:

  Дизайн: 6 балів. Чесно, не знаю, може хтось і любить такий мінімалізм, але мені якось не до душі ... Може бути через це у неї така велика кількість читачів, як би Ispanka підкреслює унікальність свого блогу. Загалом, тут справа смаку.
  Зміст: 9 балів. Ця максимальна оцінка, яку я поставив з оглядів усіх блогів. Відмінність зміст блога від інших - це присутність яскраво-вираженою емоційності, чуттєвості і краси слів.

  рекомендації:

  - я б порекомендував бути більш товариською з читачами, з коментаторами. Не знаю, може Ispanka дорожить часом або по іншим якихось причин не може / не хоче відповідати на коментарі, але, як я вважаю, спілкування - зближує.
  - поміняти дизайн. Тут, звичайно спірне питання. Може і не варто, як я сказав вище, все на смак читача.
  - прибрати колонку праворуч Інше. По-моєму, вона не потрібна читачам блогу.

 2. Надія-дизайнер
  Досить цікавий блог про дизайн. В цей огляд я включив його, так як мене про це попросила сама Надія і я вважаю, що блог гідний цього, тому що він «незвичайний».
  Найбільше на її блозі мені сподобалася стаття «Web-дизайн в стилі ретро». Надія дуже грамотно підібрала ретро блоги, сайти. Вони виконані в досить креативному дизайні.
  Також Надія веде другий блог під назвою «Рецепти Надії». Я розумію, що вести 2 блогу дуже важко, часу взагалі не вистачає (сам цією проблемою страждаю). Але, у неї виходить досить непогано. Намагайтеся Надія далі, твої труди будуть винагороджені
  Оцінку та рекомендації я буду давати тільки першого блогу.

  Оцінка блогу:

  Дизайн: 7 балів. Чесно, коли заходжу на блоги дизайнерів, я завжди дивуюся їх дизайном. Дійсно, видно, що їх блоги виконані незвично і красиво.
  За прикладом далеко ходити не треба: знайшов у Вас статтю, де Ви розповідаєте про веб-дизайнера. Ось по його сайту видно, що він виконаний дизайнером, а на Вашому блозі, на жаль, поки не бачу цього. Я не хочу сказати, що він поганий, просто дизайн якийсь «звичайний».
  Зміст: 7,5 балів.
  Пише Надія досить цікаво і добірки класні. До неї заходжу частенько, щоб побачити щось нове і цікаве зі світу дизайну, що і Вам, шановний читачу, раджу.

  рекомендації:

  - як і говорив вище, спробуйте внести родзинку в дизайн, що дійсно говорило б приблизно наступне: «Ах який у неї дизайн, відразу видно - вона класний дизайнер. Мені все-таки варто заходити до неї частіше! »
  - думаю, краще прибрати рамку в колонці Теми. Вона, як я вважаю, ніяк не вписується.
  - трохи підредагувати Вашу тему блогу (слова мало не вилазять з колонок, додайте відступи; рекламу від Google спробуйте поставити за колірною схемою схожу на Ваш блог, а то боляче вона виділяється, думаю, після змін кліків буде більше і т.д.) .
  - чесно, я не люблю, коли перед відправкою коментаря потрібно довго щось робити (звичайно, моя арифметична задача на антиспам мені теж особливо не подобається). Зрозумійте: перевертати фігури не кожен стане, так як це забирає багато часу. Чи не знай, спробуйте поставити інший плагін чи що ...
  - показник Тиц, думаю, для читачів це ні до чого.
  - мені здається, що висновок 15ти статей на головну сторінку - це забагато. По-моєму, вистачило б і 10: збільшилася б швидкість завантаження сайту, також цим можна запобігти наступне: я знайшов якусь цікаву статтю в середині списку і випадково спустився нижче; мені довелося витратити чимало часу, щоб знайти її знову.

Сьогодні я зробив огляд тільки 2х блогів. Можу зробити ще один безкоштовний огляд одного блогу (тим самим Ви отримаєте додаткових відвідувачів і безкоштовну відкриту посилання). Для цього достатньо відписатися в коментарях.

На цьому серія оглядів закінчилося, як і говорив вище, з наступного тижня чекайте дуже цікаві статті про кохання. Не пропустіть їх, додайте в закладки мій блог, підпишіться на RSS або отримуйте статті на email, заповнивши форму нижче.

Удачі, любові і розуміння Вам!

Ps Рекомендую для читання: блоги про кохання і життя : частина 2.Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью