<
 • Главная
Статьи

Перенесення сайту з Денвера на хостинг. Як розмістити сайт в інтернеті. Як вивантажити wordpress-сайт в інтернет. Хостинг в деталях

 1. Перенесення сайту з Денвера на хостинг. Як розмістити сайт в інтернеті. Як вивантажити wordpress-сайт...
 2. Підготовка сайту до переносу
 3. Замовлення хостингу і отримання реквізитів доступу до сервера
 4. Перенесення файлів сайту на сервер
 5. Перенесення бази даних на сервер
 6. конфігурація движка
 7. Прив'язка доменного імені
 8. Перенесення сайту з Денвера на хостинг. Як розмістити сайт в інтернеті. Як вивантажити wordpress-сайт...
 9. Що потрібно для вивантаження сайту в інтернет
 10. Підготовка сайту до переносу
 11. Замовлення хостингу і отримання реквізитів доступу до сервера
 12. Перенесення файлів сайту на сервер
 13. Перенесення бази даних на сервер
 14. конфігурація движка
 15. Прив'язка доменного імені
 16. Перенесення сайту з Денвера на хостинг. Як розмістити сайт в інтернеті. Як вивантажити wordpress-сайт...
 17. Що потрібно для вивантаження сайту в інтернет
 18. Підготовка сайту до переносу
 19. Замовлення хостингу і отримання реквізитів доступу до сервера
 20. Перенесення файлів сайту на сервер
 21. Перенесення бази даних на сервер
 22. конфігурація движка
 23. Прив'язка доменного імені

Перенесення сайту з Денвера на хостинг. Як розмістити сайт в інтернеті. Як вивантажити wordpress-сайт в інтернет. Хостинг в деталях

Розглянемо існуючі методи перенесення сайту з Денвера на хостинг: за допомогою настільних FTP-клієнтів, web-based файлових менеджерів, SSH і спеціалізіровнних скриптів.

Що потрібно для вивантаження сайту в інтернет

У цій статті ми будемо використовувати такі інструменти:

 • WordPress - движок сайту, на якому будемо тренуватися. Передбачається, що у вас вже є готовий сайт на цій CMS, що працює на вашому комп'ютері за допомогою Денвера.
 • FileZilla - програма для перенесення сайту на сервер в інтернеті (FTP-клієнт).
 • WinZip - стандартний архіватор.
 • PhpMyAdmin - веб-інтерфейс для доступу до бази даних.
 • Домен (адреса сайту виду site.ru). Можна купити у реєстратора або отримати безкоштовно при реєстрації хостингу, або навіть взяти на сервісі dot.tk
 • Хостинг з PHP і MySQL (Місце для сайту на сервері в інтернеті). Можна купити у хостинг-провайдера, або взяти безкоштовний.

Підготовка сайту до переносу

Перше, що треба зробити - це зібрати всі складові нашого сайту з локального сервера (Денвера), запакувати і підготувати до закачування на хостинг. Основних частини дві - файли движка і база даних MySQL.

Отже, ми повинні забрати файли движка з папки Денвера. Зазвичай папка WebServers розташовується в корені диска C: \

Зазвичай папка WebServers розташовується в корені диска C: \

Запаковуємо їх в архів за допомогою WinZip. Ім'я архіву латинськими буквами без пробілів.

Далі, нам потрібно забрати другу частину сайту - базу даних. Доступ до бази даних на локальному веб-сервері можна отримати за адресою http: // localhost / Tools / phpMyAdmin / або http://127.0.0.1/Tools/phpMyAdmin/ . Там вибираємо нашу базу даних (у прикладі це test_1) і робимо експорт усіх записів (посилання позначена на скріншоті).

В поле «Формат» вибираємо SQL. Якщо база велика, можна спробувати зробити відразу архівом (але виходить не завжди). Нам запропонують зберегти файл * .sql, робимо це і кладемо поряд з архівом файлів движка. Ім'я архіву так само латинськими буквами без пробілів.

Якщо база велика, експорт можна зробити з командного рядка Windows. Якщо у нас Windows 8, запускаємо Windows PowerShell (Папка «Службові - Windows»). пишемо:

decd c: \ webservers \ usr \ local \ mysql-5.5 \ bin
./mysqldump -u root --default_character_set = utf8 -f test_1> c: \ test_1.sql

Для Windows XP синтаксис буде трохи відрізнятися:

cd c: \ webservers \ usr \ local \ mysql-5.5 \ bin
mysqldump -u root -f test_1> c: \ test_1.sql

Потім, при необхідності, можна запакувати базу в zip-архів.

Замовлення хостингу і отримання реквізитів доступу до сервера

Якщо у нас ще немає аккаунта на хостингу, вибираємо якогось провайдера , І реєструємося. У цьому прикладі, виключно в ілюстративних цілях, ми використовуємо безкоштовний хостинг hostinger.ru . Для інших хостингів процес буде схожий. Суть цього етапу - отримати реквізити доступу до сервера, на якому розмістимо наш сайт. Процедура стандартна: вказати ім'я, пошту і пароль, підтвердити реєстрацію пройшовши за посиланням, яку відправлять на пошту, і зайти в панель адміністрування.

Після авторизації в верхньому меню треба вибрати "Хостинг -> Новий обліковий запис", далі - "Безкоштовний" і натиснути "Замовити". Придумуємо домен третього рівня, який хотіли б отримати, і вводимо пароль два рази (це вже інший пароль, він конкретно для цього домену).

Після реєстрації в розділі "Хостинг" з'явиться наш домен. Заходимо і вибираємо його. Далі в панелі шукаємо кнопку "FTP Доступ" (знаходиться в розділі "Файли") і натискаємо на неї. Дані, які нам знадобляться: "FTP сервер", "FTP порт", "FTP користувач" і пароль, який вводили трохи раніше, при реєстрації поддомена.

У багатьох провайдерів реквізити FTP-доступу автоматично висилаються листом при реєстрації.

Перенесення файлів сайту на сервер

Тепер, для завантаження даних на хостинг, нам потрібно встановити FTP-клієнт FileZilla . Аналогічні функції є в програмах Total Commander і WinSCP . Після інсталяції програми на локальний комп'ютер можливості немає, то існує варіант завантаження через файловий менеджер, який працює в браузері.

Ми підключаємося до сервера по FTP за допомогою FileZilla, використовуючи отримані реквізити:

Ми підключаємося до сервера по FTP за допомогою FileZilla, використовуючи отримані реквізити:

На хостингу вибираємо папку public_html і в неї копіюємо архів з нашим движком сайту - натискаємо по архіву правою кнопкою і вибираємо "Закачати на сервер". Після закачування на хостинг архів треба розпакувати. Для цього повертаємося до адміністративної панелі, там вибираємо "Файли" -> "Фотографії Менеджер 2", заходимо в public_html, ставимо галочку навпроти нашого архіву і тиснемо "Unzip".

Для цього повертаємося до адміністративної панелі, там вибираємо Файли -> Фотографії Менеджер 2, заходимо в public_html, ставимо галочку навпроти нашого архіву і тиснемо Unzip

До речі, через цей веб-інтерфейс теж можна завантажувати файли на сервер - кнопки «Upload» зліва. Але для великих файлів не завжди спрацьовує.

Якщо на хостингу немає файлового менеджера, то розпакувати архів можна, підключившись до сайту по SSH за допомогою програми PuTTy . Для цього потрібно, щоб на вашому тарифі хостингу працював SSH. Реквізити підключення зазвичай ті ж, що і для FTP. За допомогою команд cd, ls і pwd потрібно дістатися до каталогу з архівом і виконати unzip імя_архіва.

 • pwd - виводить ім'я поточного каталогу
 • ls - показує список файлів в поточному каталозі
 • cd путь_к_каталогу - перехід в інший каталог

Ще один варіант - спробувати виконати команду mc. Якщо спрацює, то з'явиться двохпанельний файловий менеджер. З його допомогою переміщатися по папках простіше. У потрібній папці пишемо unzip імя_архіва.

Чудово, одну частину сайту ми перенесли, залишилося імпортувати базу даних.

Перенесення бази даних на сервер

Так як база даних на новому місці у нас поки не створена, зробимо це. В панелі управління хостингом заходимо в "Бази даних" -> "Бази Даних MySQL", вказуємо всі необхідні дані і натискаємо "Створити". Прошу звернути увагу, що ці дані нам ще знадобляться, так що запишемо їх окремо.

Після того, як ми створили базу даних, вона у нас з'явилася в розділі "Список поточних баз даних MySQL" трохи нижче. Натискаємо на неї один раз і вибираємо "phpMyAdmin" з розгорнувся списку.

Натискаємо на неї один раз і вибираємо phpMyAdmin з розгорнувся списку

У phpMyAdmin вибираємо "Імпорт" і вказуємо на наш * .sql скрипт. База даних імпортована.

Якщо база велика, і є SSH-доступ, можна спробувати імпорт з командного рядка:

mysql -h імя_хоста_бд -u імя_пользователя_бд -p пароль_бд --default_character_set utf8 імя_бд

Ще один варіант - використовувати скрипт Syphex Dumper .

конфігурація движка

Тепер повертаємося до нашого "Файл менеджер2", відкриваємо файл wp-config.php і змінюємо значення констант DB_NAME, DB_USER і DB_PASSWORD - вписуємо реквізити доступу до нової бази даних. Зберігаємо файл, проходимо за адресою нашого сабдомена, сайт повинен працювати.

Якщо ви бачите білий екран або з сайтом щось не те, треба знайти і подивитися логи веб-сервера. Вони бувають доступні з панелі управління або через файловий менеджер. У error-балці можуть бути помилки PHP, наприклад, через відсутність на хостингу якихось модулів або невідповідної версії інтерпретатора.

Щоб запрацювала завантаження файлів з движка, на відповідний каталог потрібно виставити права 775 (кнопка «Chmod»).

Прив'язка доменного імені

Щоб у вашого сайту було красиве ім'я виду site.ru, потрібно купити домен у реєстратора. Домен прив'язується до сайту через панель управління хостингом, в результаті чого ви виходить адреси ns-серверів. Ці адреси потрібно прописати в панелі управління доменами у реєстратора. Зазвичай домен починає працювати протягом доби.

Приклад прив'язки безкоштовного домена до hostinger.ru:

1. Заходимо на dot.tk і реєструємо безкоштовний домен. Трохи пізніше потрібно буде зробити прив'язку домена до хостингу, тому вибираємо пункт "Використовуйте DNS" і на час залишаємо цю вкладку браузера.

2. В іншій Владко авторізуемся в акаунті на hostinger.ru, вибираємо "Хостинг" -> "Новий акаунт", вказуємо потрібні дані, в тому числі наш домен. Підтверджуємо реєстрацію - вводимо капчу і натискаємо "Ок".

3. Вибираємо "Хостинг" -> "site.tk" (в прикладі blobske.tk) і потрапляємо на сторінку нашого домену. У лівій колонці виводиться IP-адреса, який і потрібно внести в настройки домену на dot.tk.

4. Копіюємо адреса, повертаємося на першу вкладку і вказуємо його в налаштуваннях DNS нашого домену. Чекаємо від 2 до 8 годин, поки оновляться записи, і користуємося безкоштовним доменом.

Автор: sm0k3

Перенесення сайту з Денвера на хостинг. Як розмістити сайт в інтернеті. Як вивантажити wordpress-сайт в інтернет. Хостинг в деталях

Розглянемо існуючі методи перенесення сайту з Денвера на хостинг: за допомогою настільних FTP-клієнтів, web-based файлових менеджерів, SSH і спеціалізіровнних скриптів.

Що потрібно для вивантаження сайту в інтернет

У цій статті ми будемо використовувати такі інструменти:

 • WordPress - движок сайту, на якому будемо тренуватися. Передбачається, що у вас вже є готовий сайт на цій CMS, що працює на вашому комп'ютері за допомогою Денвера.
 • FileZilla - програма для перенесення сайту на сервер в інтернеті (FTP-клієнт).
 • WinZip - стандартний архіватор.
 • PhpMyAdmin - веб-інтерфейс для доступу до бази даних.
 • Домен (адреса сайту виду site.ru). Можна купити у реєстратора або отримати безкоштовно при реєстрації хостингу, або навіть взяти на сервісі dot.tk
 • Хостинг з PHP і MySQL (Місце для сайту на сервері в інтернеті). Можна купити у хостинг-провайдера, або взяти безкоштовний.

Підготовка сайту до переносу

Перше, що треба зробити - це зібрати всі складові нашого сайту з локального сервера (Денвера), запакувати і підготувати до закачування на хостинг. Основних частини дві - файли движка і база даних MySQL.

Отже, ми повинні забрати файли движка з папки Денвера. Зазвичай папка WebServers розташовується в корені диска C: \

Зазвичай папка WebServers розташовується в корені диска C: \

Запаковуємо їх в архів за допомогою WinZip. Ім'я архіву латинськими буквами без пробілів.

Далі, нам потрібно забрати другу частину сайту - базу даних. Доступ до бази даних на локальному веб-сервері можна отримати за адресою http: // localhost / Tools / phpMyAdmin / або http://127.0.0.1/Tools/phpMyAdmin/ . Там вибираємо нашу базу даних (у прикладі це test_1) і робимо експорт усіх записів (посилання позначена на скріншоті).

В поле «Формат» вибираємо SQL. Якщо база велика, можна спробувати зробити відразу архівом (але виходить не завжди). Нам запропонують зберегти файл * .sql, робимо це і кладемо поряд з архівом файлів движка. Ім'я архіву так само латинськими буквами без пробілів.

Якщо база велика, експорт можна зробити з командного рядка Windows. Якщо у нас Windows 8, запускаємо Windows PowerShell (Папка «Службові - Windows»). пишемо:

decd c: \ webservers \ usr \ local \ mysql-5.5 \ bin
./mysqldump -u root --default_character_set = utf8 -f test_1> c: \ test_1.sql

Для Windows XP синтаксис буде трохи відрізнятися:

cd c: \ webservers \ usr \ local \ mysql-5.5 \ bin
mysqldump -u root -f test_1> c: \ test_1.sql

Потім, при необхідності, можна запакувати базу в zip-архів.

Замовлення хостингу і отримання реквізитів доступу до сервера

Якщо у нас ще немає аккаунта на хостингу, вибираємо якогось провайдера , І реєструємося. У цьому прикладі, виключно в ілюстративних цілях, ми використовуємо безкоштовний хостинг hostinger.ru . Для інших хостингів процес буде схожий. Суть цього етапу - отримати реквізити доступу до сервера, на якому розмістимо наш сайт. Процедура стандартна: вказати ім'я, пошту і пароль, підтвердити реєстрацію пройшовши за посиланням, яку відправлять на пошту, і зайти в панель адміністрування.

Після авторизації в верхньому меню треба вибрати "Хостинг -> Новий обліковий запис", далі - "Безкоштовний" і натиснути "Замовити". Придумуємо домен третього рівня, який хотіли б отримати, і вводимо пароль два рази (це вже інший пароль, він конкретно для цього домену).

Після реєстрації в розділі "Хостинг" з'явиться наш домен. Заходимо і вибираємо його. Далі в панелі шукаємо кнопку "FTP Доступ" (знаходиться в розділі "Файли") і натискаємо на неї. Дані, які нам знадобляться: "FTP сервер", "FTP порт", "FTP користувач" і пароль, який вводили трохи раніше, при реєстрації поддомена.

У багатьох провайдерів реквізити FTP-доступу автоматично висилаються листом при реєстрації.

Перенесення файлів сайту на сервер

Тепер, для завантаження даних на хостинг, нам потрібно встановити FTP-клієнт FileZilla . Аналогічні функції є в програмах Total Commander і WinSCP . Після інсталяції програми на локальний комп'ютер можливості немає, то існує варіант завантаження через файловий менеджер, який працює в браузері.

Ми підключаємося до сервера по FTP за допомогою FileZilla, використовуючи отримані реквізити:

Ми підключаємося до сервера по FTP за допомогою FileZilla, використовуючи отримані реквізити:

На хостингу вибираємо папку public_html і в неї копіюємо архів з нашим движком сайту - натискаємо по архіву правою кнопкою і вибираємо "Закачати на сервер". Після закачування на хостинг архів треба розпакувати. Для цього повертаємося до адміністративної панелі, там вибираємо "Файли" -> "Фотографії Менеджер 2", заходимо в public_html, ставимо галочку навпроти нашого архіву і тиснемо "Unzip".

Для цього повертаємося до адміністративної панелі, там вибираємо Файли -> Фотографії Менеджер 2, заходимо в public_html, ставимо галочку навпроти нашого архіву і тиснемо Unzip

До речі, через цей веб-інтерфейс теж можна завантажувати файли на сервер - кнопки «Upload» зліва. Але для великих файлів не завжди спрацьовує.

Якщо на хостингу немає файлового менеджера, то розпакувати архів можна, підключившись до сайту по SSH за допомогою програми PuTTy . Для цього потрібно, щоб на вашому тарифі хостингу працював SSH. Реквізити підключення зазвичай ті ж, що і для FTP. За допомогою команд cd, ls і pwd потрібно дістатися до каталогу з архівом і виконати unzip імя_архіва.

 • pwd - виводить ім'я поточного каталогу
 • ls - показує список файлів в поточному каталозі
 • cd путь_к_каталогу - перехід в інший каталог

Ще один варіант - спробувати виконати команду mc. Якщо спрацює, то з'явиться двохпанельний файловий менеджер. З його допомогою переміщатися по папках простіше. У потрібній папці пишемо unzip імя_архіва.

Чудово, одну частину сайту ми перенесли, залишилося імпортувати базу даних.

Перенесення бази даних на сервер

Так як база даних на новому місці у нас поки не створена, зробимо це. В панелі управління хостингом заходимо в "Бази даних" -> "Бази Даних MySQL", вказуємо всі необхідні дані і натискаємо "Створити". Прошу звернути увагу, що ці дані нам ще знадобляться, так що запишемо їх окремо.

Після того, як ми створили базу даних, вона у нас з'явилася в розділі "Список поточних баз даних MySQL" трохи нижче. Натискаємо на неї один раз і вибираємо "phpMyAdmin" з розгорнувся списку.

Натискаємо на неї один раз і вибираємо phpMyAdmin з розгорнувся списку

У phpMyAdmin вибираємо "Імпорт" і вказуємо на наш * .sql скрипт. База даних імпортована.

Якщо база велика, і є SSH-доступ, можна спробувати імпорт з командного рядка:

mysql -h імя_хоста_бд -u імя_пользователя_бд -p пароль_бд --default_character_set utf8 імя_бд

Ще один варіант - використовувати скрипт Syphex Dumper .

конфігурація движка

Тепер повертаємося до нашого "Файл менеджер2", відкриваємо файл wp-config.php і змінюємо значення констант DB_NAME, DB_USER і DB_PASSWORD - вписуємо реквізити доступу до нової бази даних. Зберігаємо файл, проходимо за адресою нашого сабдомена, сайт повинен працювати.

Якщо ви бачите білий екран або з сайтом щось не те, треба знайти і подивитися логи веб-сервера. Вони бувають доступні з панелі управління або через файловий менеджер. У error-балці можуть бути помилки PHP, наприклад, через відсутність на хостингу якихось модулів або невідповідної версії інтерпретатора.

Щоб запрацювала завантаження файлів з движка, на відповідний каталог потрібно виставити права 775 (кнопка «Chmod»).

Прив'язка доменного імені

Щоб у вашого сайту було красиве ім'я виду site.ru, потрібно купити домен у реєстратора. Домен прив'язується до сайту через панель управління хостингом, в результаті чого ви виходить адреси ns-серверів. Ці адреси потрібно прописати в панелі управління доменами у реєстратора. Зазвичай домен починає працювати протягом доби.

Приклад прив'язки безкоштовного домена до hostinger.ru:

1. Заходимо на dot.tk і реєструємо безкоштовний домен. Трохи пізніше потрібно буде зробити прив'язку домена до хостингу, тому вибираємо пункт "Використовуйте DNS" і на час залишаємо цю вкладку браузера.

2. В іншій Владко авторізуемся в акаунті на hostinger.ru, вибираємо "Хостинг" -> "Новий акаунт", вказуємо потрібні дані, в тому числі наш домен. Підтверджуємо реєстрацію - вводимо капчу і натискаємо "Ок".

3. Вибираємо "Хостинг" -> "site.tk" (в прикладі blobske.tk) і потрапляємо на сторінку нашого домену. У лівій колонці виводиться IP-адреса, який і потрібно внести в настройки домену на dot.tk.

4. Копіюємо адреса, повертаємося на першу вкладку і вказуємо його в налаштуваннях DNS нашого домену. Чекаємо від 2 до 8 годин, поки оновляться записи, і користуємося безкоштовним доменом.

Автор: sm0k3

Перенесення сайту з Денвера на хостинг. Як розмістити сайт в інтернеті. Як вивантажити wordpress-сайт в інтернет. Хостинг в деталях

Розглянемо існуючі методи перенесення сайту з Денвера на хостинг: за допомогою настільних FTP-клієнтів, web-based файлових менеджерів, SSH і спеціалізіровнних скриптів.

Що потрібно для вивантаження сайту в інтернет

У цій статті ми будемо використовувати такі інструменти:

 • WordPress - движок сайту, на якому будемо тренуватися. Передбачається, що у вас вже є готовий сайт на цій CMS, що працює на вашому комп'ютері за допомогою Денвера.
 • FileZilla - програма для перенесення сайту на сервер в інтернеті (FTP-клієнт).
 • WinZip - стандартний архіватор.
 • PhpMyAdmin - веб-інтерфейс для доступу до бази даних.
 • Домен (адреса сайту виду site.ru). Можна купити у реєстратора або отримати безкоштовно при реєстрації хостингу, або навіть взяти на сервісі dot.tk
 • Хостинг з PHP і MySQL (Місце для сайту на сервері в інтернеті). Можна купити у хостинг-провайдера, або взяти безкоштовний.

Підготовка сайту до переносу

Перше, що треба зробити - це зібрати всі складові нашого сайту з локального сервера (Денвера), запакувати і підготувати до закачування на хостинг. Основних частини дві - файли движка і база даних MySQL.

Отже, ми повинні забрати файли движка з папки Денвера. Зазвичай папка WebServers розташовується в корені диска C: \

Зазвичай папка WebServers розташовується в корені диска C: \

Запаковуємо їх в архів за допомогою WinZip. Ім'я архіву латинськими буквами без пробілів.

Далі, нам потрібно забрати другу частину сайту - базу даних. Доступ до бази даних на локальному веб-сервері можна отримати за адресою http: // localhost / Tools / phpMyAdmin / або http://127.0.0.1/Tools/phpMyAdmin/ . Там вибираємо нашу базу даних (у прикладі це test_1) і робимо експорт усіх записів (посилання позначена на скріншоті).

В поле «Формат» вибираємо SQL. Якщо база велика, можна спробувати зробити відразу архівом (але виходить не завжди). Нам запропонують зберегти файл * .sql, робимо це і кладемо поряд з архівом файлів движка. Ім'я архіву так само латинськими буквами без пробілів.

Якщо база велика, експорт можна зробити з командного рядка Windows. Якщо у нас Windows 8, запускаємо Windows PowerShell (Папка «Службові - Windows»). пишемо:

decd c: \ webservers \ usr \ local \ mysql-5.5 \ bin
./mysqldump -u root --default_character_set = utf8 -f test_1> c: \ test_1.sql

Для Windows XP синтаксис буде трохи відрізнятися:

cd c: \ webservers \ usr \ local \ mysql-5.5 \ bin
mysqldump -u root -f test_1> c: \ test_1.sql

Потім, при необхідності, можна запакувати базу в zip-архів.

Замовлення хостингу і отримання реквізитів доступу до сервера

Якщо у нас ще немає аккаунта на хостингу, вибираємо якогось провайдера , І реєструємося. У цьому прикладі, виключно в ілюстративних цілях, ми використовуємо безкоштовний хостинг hostinger.ru . Для інших хостингів процес буде схожий. Суть цього етапу - отримати реквізити доступу до сервера, на якому розмістимо наш сайт. Процедура стандартна: вказати ім'я, пошту і пароль, підтвердити реєстрацію пройшовши за посиланням, яку відправлять на пошту, і зайти в панель адміністрування.

Після авторизації в верхньому меню треба вибрати "Хостинг -> Новий обліковий запис", далі - "Безкоштовний" і натиснути "Замовити". Придумуємо домен третього рівня, який хотіли б отримати, і вводимо пароль два рази (це вже інший пароль, він конкретно для цього домену).

Після реєстрації в розділі "Хостинг" з'явиться наш домен. Заходимо і вибираємо його. Далі в панелі шукаємо кнопку "FTP Доступ" (знаходиться в розділі "Файли") і натискаємо на неї. Дані, які нам знадобляться: "FTP сервер", "FTP порт", "FTP користувач" і пароль, який вводили трохи раніше, при реєстрації поддомена.

У багатьох провайдерів реквізити FTP-доступу автоматично висилаються листом при реєстрації.

Перенесення файлів сайту на сервер

Тепер, для завантаження даних на хостинг, нам потрібно встановити FTP-клієнт FileZilla . Аналогічні функції є в програмах Total Commander і WinSCP . Після інсталяції програми на локальний комп'ютер можливості немає, то існує варіант завантаження через файловий менеджер, який працює в браузері.

Ми підключаємося до сервера по FTP за допомогою FileZilla, використовуючи отримані реквізити:

Ми підключаємося до сервера по FTP за допомогою FileZilla, використовуючи отримані реквізити:

На хостингу вибираємо папку public_html і в неї копіюємо архів з нашим движком сайту - натискаємо по архіву правою кнопкою і вибираємо "Закачати на сервер". Після закачування на хостинг архів треба розпакувати. Для цього повертаємося до адміністративної панелі, там вибираємо "Файли" -> "Фотографії Менеджер 2", заходимо в public_html, ставимо галочку навпроти нашого архіву і тиснемо "Unzip".

Для цього повертаємося до адміністративної панелі, там вибираємо Файли -> Фотографії Менеджер 2, заходимо в public_html, ставимо галочку навпроти нашого архіву і тиснемо Unzip

До речі, через цей веб-інтерфейс теж можна завантажувати файли на сервер - кнопки «Upload» зліва. Але для великих файлів не завжди спрацьовує.

Якщо на хостингу немає файлового менеджера, то розпакувати архів можна, підключившись до сайту по SSH за допомогою програми PuTTy . Для цього потрібно, щоб на вашому тарифі хостингу працював SSH. Реквізити підключення зазвичай ті ж, що і для FTP. За допомогою команд cd, ls і pwd потрібно дістатися до каталогу з архівом і виконати unzip імя_архіва.

 • pwd - виводить ім'я поточного каталогу
 • ls - показує список файлів в поточному каталозі
 • cd путь_к_каталогу - перехід в інший каталог

Ще один варіант - спробувати виконати команду mc. Якщо спрацює, то з'явиться двохпанельний файловий менеджер. З його допомогою переміщатися по папках простіше. У потрібній папці пишемо unzip імя_архіва.

Чудово, одну частину сайту ми перенесли, залишилося імпортувати базу даних.

Перенесення бази даних на сервер

Так як база даних на новому місці у нас поки не створена, зробимо це. В панелі управління хостингом заходимо в "Бази даних" -> "Бази Даних MySQL", вказуємо всі необхідні дані і натискаємо "Створити". Прошу звернути увагу, що ці дані нам ще знадобляться, так що запишемо їх окремо.

Після того, як ми створили базу даних, вона у нас з'явилася в розділі "Список поточних баз даних MySQL" трохи нижче. Натискаємо на неї один раз і вибираємо "phpMyAdmin" з розгорнувся списку.

Натискаємо на неї один раз і вибираємо phpMyAdmin з розгорнувся списку

У phpMyAdmin вибираємо "Імпорт" і вказуємо на наш * .sql скрипт. База даних імпортована.

Якщо база велика, і є SSH-доступ, можна спробувати імпорт з командного рядка:

mysql -h імя_хоста_бд -u імя_пользователя_бд -p пароль_бд --default_character_set utf8 імя_бд

Ще один варіант - використовувати скрипт Syphex Dumper .

конфігурація движка

Тепер повертаємося до нашого "Файл менеджер2", відкриваємо файл wp-config.php і змінюємо значення констант DB_NAME, DB_USER і DB_PASSWORD - вписуємо реквізити доступу до нової бази даних. Зберігаємо файл, проходимо за адресою нашого сабдомена, сайт повинен працювати.

Якщо ви бачите білий екран або з сайтом щось не те, треба знайти і подивитися логи веб-сервера. Вони бувають доступні з панелі управління або через файловий менеджер. У error-балці можуть бути помилки PHP, наприклад, через відсутність на хостингу якихось модулів або невідповідної версії інтерпретатора.

Щоб запрацювала завантаження файлів з движка, на відповідний каталог потрібно виставити права 775 (кнопка «Chmod»).

Прив'язка доменного імені

Щоб у вашого сайту було красиве ім'я виду site.ru, потрібно купити домен у реєстратора. Домен прив'язується до сайту через панель управління хостингом, в результаті чого ви виходить адреси ns-серверів. Ці адреси потрібно прописати в панелі управління доменами у реєстратора. Зазвичай домен починає працювати протягом доби.

Приклад прив'язки безкоштовного домена до hostinger.ru:

1. Заходимо на dot.tk і реєструємо безкоштовний домен. Трохи пізніше потрібно буде зробити прив'язку домена до хостингу, тому вибираємо пункт "Використовуйте DNS" і на час залишаємо цю вкладку браузера.

2. В іншій Владко авторізуемся в акаунті на hostinger.ru, вибираємо "Хостинг" -> "Новий акаунт", вказуємо потрібні дані, в тому числі наш домен. Підтверджуємо реєстрацію - вводимо капчу і натискаємо "Ок".

3. Вибираємо "Хостинг" -> "site.tk" (в прикладі blobske.tk) і потрапляємо на сторінку нашого домену. У лівій колонці виводиться IP-адреса, який і потрібно внести в настройки домену на dot.tk.

4. Копіюємо адреса, повертаємося на першу вкладку і вказуємо його в налаштуваннях DNS нашого домену. Чекаємо від 2 до 8 годин, поки оновляться записи, і користуємося безкоштовним доменом.

Автор: sm0k3Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью