<
 • Главная
Статьи

Персональний блог як продукт інтернет-бізнесу


Модуль пошуку не встановлено.

03.08.2008

Артем Аргунов

Як відомо, бізнес в Інтернеті умовно можна розділити на кілька основних категорій, одна з яких - послуги. Під цю категорію підпадає все, що можна зробити на замовлення: будь то створення чого-небудь, наприклад, сайту, або ж виконання якоїсь роботи, наприклад, просування сайту. Це досить високоприбутковий бізнес, але займатися ним може не кожен.

Для того щоб даний вид діяльності себе виправдовував, приносячи істотний дохід, здатний не тільки покрити, але і перекрити всі витрати, необхідно не просто вміти щось робити, але вміти це робити краще за інших. Також необхідно регулярно, особливо в перший час, проводити потужні рекламні компанії, присвячені пропонованих послугах, інакше численні конкуренти просто затьмарять вас, залишивши якщо не без замовників взагалі, то з їх мізерною кількістю. Новачкові важко пробитися на чільні місця в цьому бізнесі, та й не минути тут при старті істотних витрат. Однак, один раз знайшовши своє місце під сонцем, можна довгий час там перебувати, місяцями або навіть роками пожинаючи плоди своїх зусиль. У цьому бізнесі мова йде не про одиниці або навіть десятках доларів, а про сотні і, якщо пощастить, тисячах доларів.

З розвитком інтернет-технологій та інтернет-бізнесу з'являються все нові і нові можливості отримання доходів, завдяки яким в кінцевому підсумку може вигравати не тільки людина, що надає ту чи іншу послугу, але і людина, її замовляє. Наприклад, блог, створений на платному хостингу і з другим доменним ім'ям, сьогодні можна замовити, не заплативши за його створення жодного цента. Це не фантастика, а цілком реальна сервісна послуга, відсутність вартості якої зовсім не відбивається на її якості.

На сьогоднішній день сервісні послуги зі створення персонального блогу під ключ надають кілька інтернет-компаній, одна з яких - студія Freshsmo.ru.

Студія Freshsmo.ru (засновник і керівник - самарський інтернет-бізнесмен Олексій Сорокін) навесні цього року офіційно презентувала дану сервісну послугу, ставши другою інтернет-компанією, що займається створенням безкоштовних персональних блогів. На сьогоднішній день створено і запущено вже кілька персональних тематичних блогів. Останнім з замовлень був блог павлоградської незрячої юристки Наталії Ульянової, який дівчина присвятила своїй професії. Ведуться також переговори зі створення блогу, присвяченого життю і діяльності інвалідів. Цей блог покликаний показати широкому загалу, що люди, які мають те чи інше захворювання, не є ізгоями суспільства, що їх годі було цуратися.

Олексій Сорокін, зрозуміло, створює блоги не тільки для інвалідів. Замовником блогу може бути будь-яка людина, який звернувся з відповідною пропозицією або до нього самого, або до будь-кого з його партнерів, які допомагають Олексію знаходити замовників. Тема блогу може бути будь-який, головне, щоб вона була цікава суспільству, затребувана. Одне з основних умов створення блогу - стовідсоткова унікальність матеріалів, які будуть в ньому розміщуватимуться. Під матеріалами мається на увазі різний контент, будь то статті, фотографії, аудіо- або відеофайли. Цей контент може бути створений самостійно, замовлений у студії Freshsmo.ru або її партнерів, куплений на який-небудь біржі контенту або ж придбаний будь-яким іншим чином; але він ні в якому разі не повинен бути взятим з будь-якого іншого сайту. Також, на момент створення блогу, у його замовника в наявності повинно бути хоча б п'ять статей чи інших одиниць контенту, щоб уже в перший день існування блогу його можна було наповнити і перейти до оптимізації і просуванню.

Процес створення блогу займає не більше п'яти днів, не рахуючи часу, витраченого на переговори з замовником. Замовник може поділитися з виробником блогу своїми думками і міркуваннями щодо дизайну (кольору фону, посилань, тексту), запропонувати будь-які індивідуальні деталі. Його побажання будуть максимально враховані. Замовник також може цілком покластися на смак і здатності виробника блогу.

Після того, як всі питання щодо тематики, контенту і дизайну блогу будуть вирішені, настає час практичної реалізації обумовленого проекту. Виробник блогу бере на себе всі витрати - купує домен, замовляє і оплачує місце на сервері обраного хостера. Підсумкова сума не надто велика, але все ж досить відчутна для багатьох інтернет-бізнесменів. Купівля доменного імені в зоні Ru терміном на один рік сьогодні в середньому коштує близько восьми доларів. Оплата хостингу залежить від багатьох факторів, в тому числі від розмірів дискового простору і сервісних можливостей, що надаються хостером; вона може становити як кілька доларів в місяць, так і кілька десятків доларів за той же період. При передоплаті за більш тривалий термін, ніж один місяць, можливі суттєві знижки.

Після покупки домену та хостингу відбувається завантаження движка і додаткових модулів на сервер хостера, настройка блогу і завантаження контенту. На це може піти кілька днів.

Але створення і налаштування блогу - це лише півсправи. Потрібно домогтися його відвідуваності, причому відвідуваності суттєвою. В іншому випадку, як то кажуть, гра не варта свічок. Що толку від існування блога, якщо на його сторінки ніхто, крім автора, не заходить, або ж заходить, але лише кілька людей в місяць або навіть рік? З таким же успіхом можна розмістити його нема на сервері хостера, а на своїй власній флешці і показувати друзям і знайомим.

Звичайну, не надто агресивну розкрутку новоствореного блогу студія Freshsmo.ru бере на себе; а ось за більш потужну і, відповідно, більш продуктивну розкрутку замовнику вже доведеться платити. Можливі варіанти спільної оплати розкрутки і просування блогу (ці аспекти обговорюються в індивідуальному порядку).

Таким чином, замовник блогу платить тільки за посилену розкрутку, від якої він при бажанні може і відмовитися. Сам же блог йому створюють абсолютно безкоштовно, за нього сплачують покупку домена і хостинг на весь час існування блогу. А при необхідності його, також безкоштовно, навчать користування блогом і навіть деяким способам заробітку на ньому. Вигода для замовника очевидна. Але будь-який бізнес повинен приносити вигоду і його власнику, інакше в його існуванні не буде ніякого сенсу. У студії Freshsmo.ru також є своя вигода, заради якої справа зі створенням і просуванням персональних тематичних блогів і затівалося. І ця вигода полягає в рекламі.

Перше з основних умов, при яких студія Freshsmo.ru береться за створення блогу, як було сказано вище, - це наявність оригінального контенту; друга умова -згода замовника блогу на розміщення на його сторінках рекламних посилань. Про це, зрозуміло, замовник повідомляється з самого початку. Вся схема донезмоги прозора, нічого не приховується і не приховується. Замовник дозволяє виробнику розміщувати на сторінках блогу рекламу, яка і відшкодовує останньому всі витрати, пов'язані зі створенням і змістом блогу, а також приносить певний прибуток. Розмір місячного доходу від блогу безпосередньо залежить від його відвідуваності, його tic і pr. Малораскрученний блог здатний приносити до десяти доларів на місяць, среднераскрученний блог - до декількох десятків або навіть сотні доларів на місяць, а дуже добре розкручений, цікавий своїм контентом і багатовідвідувані блог здатний принести своєму власникові до тисячі доларів на місяць. Звичайно ж, для того щоб блог приносив настільки великі суми, необхідний не тільки цікавий і якісний контент, але і дуже серйозна, дорога розкрутка. Блогів, які приносять своїм власникам великі прибутки, в Рунеті не дуже багато. Куди більш реальний і, скажімо так, приземлений рівень доходу від одного блогу в місяць - від десяти до ста доларів. На такі доходи може претендувати практично будь-який блог.

Замовник також має можливість заробляти на створеному для нього блозі. Але лише з відома виробника. Всі питання заробітку на створеному студією Freshsmo.ru блозі повинні бути узгоджені з її керівником.

У даній статті ми розглянули далеко не єдиний варіант заробітку на наданні послуг в Інтернеті. Існує ще багато не менш цікавих і не менш вигідних варіантів бізнесу в області надання інтернет-послуг. Ми обов'язково розглянемо інші варіанти, але вже в наступних статтях.


Що толку від існування блога, якщо на його сторінки ніхто, крім автора, не заходить, або ж заходить, але лише кілька людей в місяць або навіть рік?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью