<
 • Главная
Статьи

Почніть свій щоденник подорожей сьогодні!

 1. думайте довго
 2. Уникайте номерів і символів
 3. Уникайте кліше і надмірних слів / фраз
 4. Зробити це пам'ятним
 5. Перевірте свої ідеї
 6. Чому вам потрібно створити свій сайт в WordPress
 7. ВІДЧУЙТЕ СВІЙ САЙТ В ПОРТУГАЛІЇ !!!
 8. Bluehost - наш рекомендований хостинг-провайдер для початківців
 9. Створення основної структури сайту
 10. Приєднуйтесь!
 11. Завантаження медіа
 12. Створення першого повідомлення
 13. З'єднаєтеся з впливовими і іншими блогерами
 14. Робота з важкими часами

Блоги - це більше, ніж письменники подорожей, потенційні впливовий або ті, хто прагне отримати наступне, підтримуючи думку і розгойдуючи громадську думку. Ведення блогу, по суті, стало складною частиною будь-яких підприємницьких зусиль і дій, в яких брали участь навіть компанії на рівні Fortune. Це стало способом, за допомогою якого будь-який бізнес, незалежно від його спеціальності або вертикалі, зв'язується і інформує свою аудиторію. Але чи знаєте ви, як почати блог про подорожі?

Для мандрівників блоги вважаються відправною точкою в світі нескінченних подорожей, оплачуваних канікул, спонсорства, грошей і слави. Правда в тому, що починаючи блог подорожі Можна все це, але ви повинні знати, що робите.

Є два способи отримати це знання; або навчитися методом проб і помилок (що може зайняти вічність), або використовувати знання когось ще, що вже вчинила помилки, витягнуті з них, відняли у них блог і почали шлях до популярності.

Ось де це керівництво входить.

У той час як наш перший пост вийшов в грудні в грудні, 2016, ми фактично почали «Пара для дороги» в травні того ж року. Раніше ми робили помилки, типи помилок, від яких ви можете оговтатися, але помилки, які стоять часу і грошей, тим не менш. Вчитися починати наш блог про подорожі було найважче того, що коли-небудь робили ми - безумовно. Якби ми знали те, що ми знаємо зараз, і що ми скажемо вам, ми б заощадили багато клопоту.

Подорожі blogging дав нам свободу подорожувати по світу частіше, щоб зв'язатися з впливовими, щоб ставати впливових людей, і мати голос на арені, де ми займаємося. Він може зробити те ж саме для вас, якщо ви готові почати роботу!

Ви хочете почати свій власний?

Це докладний посібник покаже вам, як почати власний блог про подорожі найшвидшим і простим способом!

«Що називається?» Що ж, в блогах, багато знаходиться в назві. Не зрозумійте мене неправильно, ви не збираєтеся просто вибрати відмінне ім'я і подивитися, як тисячі стікаються на ваш сайт, але погане ім'я блогу може зламати вас, перш ніж ви почнете. Неправильне ім'я в блозі може зайняти вас в ніші, яка є короткостроковою, не дозволить вам стати актуальною в пошукових системах і навіть відвернути тих, хто do виявите, що ви існуєте. Отже, як ви придумали відмінне ім'я блогу, яке працює, і буде продовжувати працювати? Ось кілька простих ключів.

думайте довго

Зміна назви вашого блогу по лінії неймовірно складно, і цього потрібно уникати, як чуму. Ви хочете вибрати ім'я, яке буде мати для вас таке ж значення, як і через десять років.

Наприклад, ми бачили блоги, написані людьми в їх двадцятих або тридцятих роках, які мають такі специфічні для блогу імена блогу, як «Двадцять-то подорож». Не роби цього. Що відбувається, коли ви вмикаєте 30? Брендинг вашого блогу більше не матиме сенсу, так як це буде не так, якщо ви перебуваєте в життя.

Не називайте блог після того, де ви живете або де ви знаходитесь, якщо ви не пишете спеціально в цій області - і плануєте це робити назавжди, Якщо ви пишаєтеся тим, що перебуваєте в Огайо, але ви пишете про глобальні призначеннях, не називайте свій блог «ohioguytravels.com».

Трейсі придумала «Пара для дороги», і це відразу ж пролунало нам обом. Ми хотіли почати блог про подорожі і мати брендинг, який буде відповідати нам також і в наших 60, як це відбувається в наших 30. Сьогодні ми живемо в Південній Флориді і подорожуємо по світу. Пара для дороги має сенс. Через тридцять років, незалежно від того, де ми живемо, це буде мати сенс.

Уникайте номерів і символів

Просте правило тут - якщо ви не можете сказати комусь ім'я блогу і попросіть його записати його дев'ять разів з десяти, не використовуйте це ім'я. Давайте прикинемося, що ви дуже високий чоловік з блогом, і ви називаєте свій блог 7-Foot Traveler. Коли ви повідомите мені назву блогу, у мене є кілька питань.

Це «7» або «сім»?

Це «нога» або «фути»?

Чи є дефіс між «7» і «foot»?

Половина вашого трафіку з вуст в уста буде ніколи не доходити до вашого сайту.

Уникайте кліше і надмірних слів / фраз

Такі слова, як бродяга, кочівники, кочівники, авантюристи, бродячі і мандрівники / мандрівники, були настільки перебільшені в цьому просторі, що будь-яке використання його в блозі стає білим. Крім того, вже протягом десятиліття вже були блогери, які взяли ці імена і зробили їх власними, тому ви змушуєте вас виглядати неоригінальним.

У Nomadic Matt є найбільший блог з подорожей в світі, так як ви думаєте, що комусь буде дуже важливо, якщо ви номадіст Джефф? Експерт Vagabond - самий захоплюючий блогер в Америці. Чи вважаєте ви, що Smart Vagabond стане для вас відмінністю?

Знайдіть ідею, яка працює для вас, і бути першим, хто зробить це що, Це може зайняти трохи часу і експериментів, але це того варто.

Зробити це пам'ятним

Короткі слова більш запам'ятовуються, як і розумні зміни в добре відомих фразах. У письменників є тенденція хотіти довести, наскільки вони розумні весь час, і часто це призводить до надмірного ускладнення вибору імені. У вас може бути відмінна лексика, але нехай це зустрінеться в вашому листі. Не називайте свій блог «euphoricallyoptimistictraveler.com». Ось велике правило:

Якщо звучить ваше ім'я розумний, це, ймовірно, занадто складно. Якщо це звучить розумний, ви на правильному шляху.

Подумайте про старих фільмах про подорожі і відомих лініях в них. Подумайте про цитатах про подорожі. Подивіться, чи можете ви трохи змінити його. Створіть свій власний поворот на щось, що може звучати знайомий комусь, але не зловживати.

Перевірте свої ідеї

Перш ніж приступити до визначення імені, перевірте кілька ідей про людей, яких ви знаєте і яким довіряєте. Запросіть їх сказати вам правду. «Джон, якщо все це смокчуть, скажіть, що вони смокчуть. Що ви думаєте про ... «Якщо це не помітне і цікаве для людей, яких ви знати, то це, безумовно, не буде для людей, яких ви не знаю.

Коли у вас є щось, що звучить правильно, відчувається правильно і отримує хороший відповідь від людей, яких ви знаєте, прийшов час перейти до кроку 2.

Коли у вас є щось, що звучить правильно, відчувається правильно і отримує хороший відповідь від людей, яких ви знаєте, прийшов час перейти до кроку 2

Вибір хоста означає вибір місця, де сидять всі дані вашого блогу. Блог однаковий з будь-яким сайтом, оскільки він складається виключно з різних типів інформації. Це відбувається у формі даних, комп'ютерного коду, інформації про базу даних, фотографій, статей і файлів, що складають ваш сайт. Ці хости використовують сервери, як правило, у великому дата-центрі, який повний цих серверів, зберігати і зберігати всі дані, які їх клієнти використовують і збирають. Коли хтось реєструється на вашому сайті, вони витягують інформацію з цих серверів так, як вони були організовані. Мають сенс?

Хостинг займає багато місця, і це буде дуже дорого і зажадає глибоких технічних знань для самостійного зберігання на вашому власному сервері. На щастя, є безліч компаній, які пропонують послуги хостингу, які також дозволити покупку URL вашого сайту (назва вашого сайту йде).

Чому вам потрібно створити свій сайт в WordPress

Перш ніж ми обговоримо, яку платформу хостингу ми використовуємо і рекомендуємо, є дуже важливе питання, яке бентежить багатьох нових блогерів, які закінчуються тим, що вони витрачають час, гроші і серцевий біль, if вони усвідомлюють помилку. Якщо вони цього не зроблять, їх блог навряд чи коли-небудь зійде з розуму, і з часом їх розчарування у зв'язку з відсутністю зростання приведуть їх до звільнення. Буває весь час, Блогери починають з неправильного шляху, шлях, який ні до чого не веде, ніколи не усвідомлюють цього і в кінцевому підсумку зазнають невдачі через легкої помилки, яку вони могли б виправити.

Отже, в чому справа? Яка ця ключова інформація?

ВІДЧУЙТЕ СВІЙ САЙТ В ПОРТУГАЛІЇ !!!

Це помилка, яку ми зробили рано, що призвело до величезної трати часу, грошей і ресурсів для нас. Фактично, ми майже пішли, тому що зрозуміли, що нам доведеться починати з нуля.

Коли ми запустили «Пара для дороги», ми запустили кілька невеликих сайтів на GoDaddy і Wix. Вони дуже прості в налаштуванні базових веб-сайтів з, здавалося б, дешевими (підказка: вони не з дешевих) і досить легкими для місцевих веб-сайтів, які будуть покладатися в основному на з вуст в уста для трафіку.

Однак, якщо ви хочете будь-який трафік від Google або будь-який інший пошукової системи, ви повинні використовувати WordPress. Основна причина полягає в тому, як кодуються сайти WordPress в порівнянні з такими сайтами, як GoDaddy або Wix. Коли ми почали «Пара для дороги в Вікс», ми зрозуміли, що наш звичайний пошуковий трафік залишився нуль після більш ніж трьох місяців. Нуль, як і в, навіть не один, Коли ми досліджували причину, ми виявили, що код на сайтах на WordPress дуже багато компактніше ніж інші сайти, такі як Wix, що означає, що читати легше за допомогою непотрібного «наповнювача».

Коротше кажучи, це кращий комп'ютерний код, зроблений кращими розробниками за найкращими технологіями.

Щоб ваш сайт відображався в Google Search (або Bing, або Safari або щось ще), пошукова система використовує «боти» для сканування сайту і читання вмісту. Пошукові роботи (по суті, автоматичні помилки кодування, які відправляються на сайти сканування і записують інформацію) не може читати незграбне кодування, Іншими словами, якщо він намагається обходити сайт, побудований в Wix, він зазвичай не може читати кодування, що становить контент. Ефект?

 • Якщо сайт погано кодований, бот не може сканувати інформацію.
 • Якщо бот не може сканувати інформацію, він не може її зберегти.
 • Якщо він не може зберігати інформацію, він не може зареєструвати інформацію в пошуковій системі.
 • Якщо пошукова система не отримує інформацію, вона ігнорує сайт як ніби цього не існує.
 • Коли це станеться, ви ніколи не отримаєте ніякого органічного трафіку. Нуль. Шиш. Нада.

Тому велика частина Інтернету побудована в WordPress, тому що кодування є мізерним і легко сканується пошуковими роботами. Крім того, функціональність в темах WordPress набагато більше, ніж сайти, такі як Wix або GoDaddy.

Однак WordPress НЕ веб-хост. На станції WordPress немає серверів, які будуть містити контент на вашому сайті. Тим не менш, є дуже авторитетні інтернет-хости, які співпрацюють з WordPress, щоб створити процес створення і створення надійного веб-сайту, який здатний отримувати трафік хрусткий і легкий.

Bluehost - наш рекомендований хостинг-провайдер для початківців

Bluehost - наш рекомендований хостинг-провайдер для початківців

Коли ми вирішили внести зміни з Wix, ми зробили багато досліджень. Хоча існують різні хостинг-провайдери, багато з яких створені для сайтів різного розміру і об'єму трафіку. Чим більше ваш сайт отримує, тим більше трафіку ви отримуєте, тим більше тиску на ваш веб-хост, а це означає, що вам потрібно вибрати хост, великий і надійний.

Однак найкращий господар (на нашу думку) для будь-якого нового блогера BlueHost , Ми як і раніше працюємо на BlueHost через рік, і їх продуктивність, обслуговування клієнтів і вартість були видатними! Пізніше з цієї лінії нам потрібно буде внести зміни в одну з більших служб, але багато хто з них коштують великих блогів від $ 200 до $ 1,000 за місяць в залежності від «завантаження» сайту на сервері. Однак, що ви досягли цього рівня, це того варто.

Однак, починаючи з BlueHost , Реєстрація неймовірно проста, і ось короткий огляд того, як це зробити!

Крок 1 - натисніть зелену кнопку, в якій говориться, що «почніть зараз», зі стрілкою, що вказує на модель.

Крок 2 - Виберіть свій план Крок 2 - Виберіть свій план.

Крок 3 - Використовуйте пошук «нового домену», щоб переконатися, що ваше доменне ім'я є Крок 3 - Використовуйте пошук «нового домену», щоб переконатися, що ваше доменне ім'я є.

Крок 4 - Додайте додаткові функції і встановіть WordPress в домен Крок 4 - Додайте додаткові функції і встановіть WordPress в домен.

Деякі вважають, що при покупці захисту конфіденційності Google публічно заявила, що їх алгоритм розглядає питання про те, чи є домен «приватним» при оцінці його рівня довіряти, при цьому «приватні» домени виглядають так, як ніби їм є що приховувати. Однак, якщо ви нервуєте з приводу вашого імені і адреси (ви можете використовувати PO), будучи публічно прикріпленим до веб-сайту, добре нагадати вам, що це, швидше за все, відносно невеликий компонент алгоритму Google.

Коли ви будете готові натиснути кнопку «Встановити WordPress», ви готові до кроку 3.

Коли ви будете готові натиснути кнопку «Встановити WordPress», ви готові до кроку 3

Ще одна причина, по якій ви хочете використовувати WordPress через хост, наприклад BlueHost, полягає в тому, що ваш сайт буде дійсно ваш, У вас буде унікальний URL-адресу, наприклад, «acouplefortheroad.com», замість «acouplefortheroad.wordpress.com ».

Крім того, перехід безпосередньо на WordPress.com означає, що ви не володієте своїм сайтом, WordPress робить це. Таким чином, ви не маєте права продавати рекламу на своєму сайті, встановлювати плагіни (що буде життєво важливо пізніше), налаштовувати теми або використовувати Google Analytics для оцінки вашого сайту.

Як тільки ви натиснете кнопку «Встановити WordPress», як показано вище, ви будете проходити через простий процес установки на вашій BlueHost cPanel. Коли він запитає вас, де ви хочете встановити його, виберіть свій домен (наприклад: http://acouplefortheroad.com ).

Після установки у вас буде доступ до вашої панелі WordPress з вашим ім'ям користувача і паролем, обидва з яких будуть відправлені на адресу електронної пошти, який ви використовували при реєстрації. Ваша приладова панель буде виглядати як спрощена версія фотографії нижче, яка є нашою поточною панеллю.

Як тільки ви потрапите на панель інструментів, ви готові почати будувати свій блог!

Їх багато залякує, коли ви починаєте з WordPress, але це дійсно не потрібно. Через статусу WordPress як короля веб-сайту, є безліч навчальних програм, доступних в Інтернеті з будь-яких питань, які у вас є. Крім того, більшість тем, які ви можете використовувати з WordPress, матимуть групи підтримки, які допоможуть з будь-якими проблемами. Один з найбільш надійних ресурсів, який ми мали у відповідях на питання, - це YouTube, де практичні відеоролики охоплюють практично будь-яке питання, який у вас може виникнути, про те, як почати створювати свій сайт.

На щастя, WordPress має зручне керівництво для початківців про те, як почати роботу. Найприємніше те, що він повністю вільний у використанні!

Ви захочете провести деякий час навколо своєї панелі інструментів, використовуючи різні функції, такі як додавання сторінок, створення публікації і завантаження таких файлів, як PDF-файли, відео і фотографії.

Ваша «тема» - це основний кістяк, в якому буде побудований ваш сайт. Щоб людям не доводилося починати з нуля при створенні сайту, є буквально тисячі цих тем, доступних на вибір.

Основна дилема полягає у виборі між безкоштовної темою, доступною безпосередньо з панелі інструментів WordPress, або оплатою професійної теми блогу. Якщо ви серйозно ставитеся до заробляння грошей на своєму сайті, виберіть професійну тему.

Ці теми зазвичай запускаються де завгодно: від $ 35 - $ 100, а деякі на верхньому кінці працюють до $ 150. Зазвичай це разова плата, і як тільки у вас є файл, ви можете зробити це як хочете (навіть на декількох сайтах).

Ми грали з декількома різними темами, але той, який ми зараз запускаємо, - це StudioPress, і він називається Refined Pro. StudioPress - відмінний ресурс для тисяч тим, багато хто з яких використовуються деякими найбільшими в світі сайтами і блогами.

Те, що ми любимо в StudioPress, - це відмінно обслуговування клієнтів і простоти використання. Тут ви можете задати питання про настройках або проблемах налагодження, а підтримка приведе вас до того, що ваш сайт буде виглядати так, як ви мрієте.

Модулі WordPress - це сторонні додатки, які допомагають миттєво створювати функціональні можливості без ручного додавання кодування або входження в фактичні файли веб-сайту і ведення високотехнічною роботи. Ви просто завантажуєте плагін, активуєте його і налаштовуєте, як хочете. Це воно!

Модулі не можуть впоратися з численними проблемами, включаючи створення списків електронної пошти, зручність для мобільних пристроїв, оптимізацію бази даних, оптимізацію SEO, захист від спаму та резервне копіювання сайту. Ось кілька ми використовуємо і рекомендуємо.

 • Akismet - Це фільтр спаму в розділі коментарів, и ВІН Досить Ефективний. Є только кілька коментарів, Які проскочили через его охорону, но у вас все ще є можлівість схваліті або відхіліті коментар.
 • Все-в-одному SEO - Це важлівій плагін для оптімізації ваших статей для поиска Google. Ві створі метатеги, опису, створюєте файли Sitemap и даже з'єднайте свій сайт з Google Analytics.
 • BackupGuard - Ві Ніколи НЕ зможете сделать резервного копію свого сайту Занадто много. У базі Даних WordPress містіться Кожне слово, Пожалуйста ви коли-небудь писали, и если ваш блог почав делать вам кілька долларов, ви б НЕ робілі регулярних резервних Копій. BackupGuard Робить це відмінно. Маючі можлівість плануваті резервні копії, вам не нужно турбувати про ті, щоб делать це вручну (особливо корисна для більш забудькуватіх среди нас). Також є можливість завантажувати резервні копії в Dropbox, Google Drive і інші хмарні сервіси зберігання, гарантуючи, що якщо станеться найгірше, ваші дані будуть у безпеці.
 • Easy Social Share Кнопки - Красиві кнопки для обміну соціальними медіа для ваших статей. Використання цих коштів допомагає поширювати ваш контент всюди!
 • Relevanssi - У той час як WordPress робить багато всього хорошого, то, що він не робить, додає функціональність пошуку на ваш сайт. Relevanssi виправляє це і дає вашим читачам найточніші результати при пошуку на вашому сайті.
 • Сумо - Додаток, який допомагає створювати різні спливаючі вікна, привітальні мати і слайдери для реєстрації електронною поштою і заклики до дії. Крім того, у Sumo є модулі для спільного використання соціальних мереж і навіть обміну зображеннями!
 • WPtouch - Якщо ви пішли з вільною або дешевої темою, вам знадобиться WPtouch, щоб зробити ваш сайт мобільним. Більшість тем, пов'язаних з оплатою, вже підтримують мобільний зв'язок.
 • WP-Optimize - Допомагає зберегти вашу базу даних WordPress чистою і здоровою, що покращує загальну продуктивність і швидкість сайту (що є ще одним фактором в алгоритмі ранжирування Google).

WP-Optimize - Допомагає зберегти вашу базу даних WordPress чистою і здоровою, що покращує загальну продуктивність і швидкість сайту (що є ще одним фактором в алгоритмі ранжирування Google)

Є кроки до успіху, які необхідні при початку ведення блогу - навіть до того, як ви відпустите свій перший пост! Саме тут ви створите міцну і стійку базу, з якої буде рости ваш сайт, так само, як будь-який будинок потребує міцному фундаменті до того, як він буде повністю побудований.

Створення основної структури сайту

Подумайте про те, як ви хочете, щоб ваш сайт виглядав, і, зокрема, які сторінки ви хочете створити. Ви можете брати ідеї від успішних блогерів подорожей або йти ізгоїв, але ваш сайт потребує деяких основних сторінках, які є загальними для будь-якого успішного блогу.

 • Ласкаво просимо! - Це «рукостискання» вашого сайту. Він повинен порушувати і інформувати читача, а також мати чітку навігацію, яка змушує їх глибше проникати на ваш сайт. Це сторінка, на якій ви будете найчастіше називати свої заклики до дій, в тому числі про те, як перейти до вашого блогу подорожей, про нашу сторінці, цільових сторінках, оглядах напрямків і всім іншим, що ви вважаєте важливим. Завжди перевіряйте, щоб ваш дизайн вітальних сторінок виглядав добре як на настільних, так і на мобільних пристроях.
 • Блог Подорожі - Це сторінка, на якій будуть відображатися ваші повідомлення, а з будь-яким основним постачальником тим безліч варіантів відображення. Простота навігації і малювання вниз твоя сторінка. Ви хочете, щоб вони прокручувалися, поки вони не знайшли повідомлення, яке їх цікавить, і хороший спосіб зробити це - створити бічні панелі (доступні на більшості тем) або заклики до дії, які продовжують малювати «під гору».
 • Про Нас - Це одна з найбільш завантажених сторінок в будь-якому блозі, тому що люди, які люблять ваш блог, хочуть дізнатися про джерело. Переконайтеся, що це весело і пізнавально, і викладається таким чином, що читач відчуває, що у них є відчуття, хто ви, коли читали його.
 • Контакти - Google включає в себе сторінки контактів в своєму алгоритмі, і ви хочете, щоб ваші читачі могли зв'язатися з вами. Зазвичай це простіша сторінка, але вона також може містити інформацію для ЗМІ та рекламодавців, які можуть бути зацікавлені в роботі з вами!
 • Куди Поїхати - Якщо ви починаєте блог про подорожі, ви хочете, щоб ваші читачі знали, в яких місцях ви добре обізнані. Існує так багато способів розробки цієї сторінки, тому що є блоги в Інтернеті, тому дайте загальну ідею разом, отримати хороший плагін карти (ми використовуємо інтерактивні карти), і обов'язково використовуйте це як сторінку для підключення до статей, пов'язаних з цими місцями.
 • Конфіденційність - Це стандартна сторінка користувальницької угоди, що дозволяє людям дізнатися, що може бути застосовано на вашому сайті, що ви використовуєте файли cookie і т. Д. І т. Д. Ви можете знайти приклади з вікна в Інтернеті.
 • Сторінка авторських прав - Це стандартна сторінка, що дозволяє людям знати, що ви володієте цією роботою, а не вкрасти її. Ви можете знайти приклади з коробки в Інтернеті.

Є багато інших сторінок, які ви хочете створити, але час буде диктувати те, що ви робите. Ми готові сімдесят сторінок на нашому сайті і продовжувати додавати, коли ми вважатимемо за потрібне. Якщо у вас є твердий хост, наприклад BlueHost, це не повинно створювати проблем з продуктивністю.

Приєднуйтесь!

Будь-який успішний блогер гірські породи соціальні медіа. Хоча існує безліч варіантів, ви виявите, що стиль вашого блогу процвітає більше в деяких форматах над іншими. Для нас Instagram - це величезна нічия, а також Facebook. Хоча у нас є хороше проходження в Twitter, участь зазвичай трохи нижче, ніж Facebook або Instagram.

MAKE Переконайтеся створити обліковий запис Google+ для публікації своїх статей. Google любить Google, і ваші статті тут допоможуть збільшити вашу позицію в рейтингу пошуку.

Залежно від того, що працює для вашої ніші, інші варіанти включають:

 • Pinterest
 • YouTube
 • Tumblr
 • StumbleUpon

Незалежно від того, що ви вирішите, переконайтеся, що ви не стали занадто тонким на початку. Якщо ви закріпитеся на одному носії (наприклад, Facebook), ви можете використовувати свою зростаючу аудиторію там і віднести їх до інших присутніх в соціальних мережах, щоб вони органічно розвивалися, хоча і повільніше.

Завантаження медіа

Люди візуально, і ви захочете дізнатися, як завантажувати якісні фотографії в свій блог. Вони можуть бути або вашими, або тими, які використовуються як Public Domain через «Creative Commons» Flickr. Ви також можете вибрати покупку зображень, але це насправді дорого, швидко.

Створення першого повідомлення

Як тільки ви створили цей фундамент, тепер прийшов час записувати, Ви можете створити повідомлення на що завгодно, і багато блогери порахували успішним написати повідомлення про те, хто вони.

Ви хочете, щоб ваші читачі знали про вас, звичайно, і писали блог, в якому обговорювалися мета і ціль сайту, а також ваш фон і встановлював повноваження і інформував читача про те, чому вони повинні бути зацікавлені.

Ви хочете, щоб ваші читачі знали про вас, звичайно, і писали блог, в якому обговорювалися мета і ціль сайту, а також ваш фон і встановлював повноваження і інформував читача про те, чому вони повинні бути зацікавлені

Після того, як у вас буде готове перше повідомлення, зареєструйтесь Курс Nomadic Matt , І почали роботу в соціальних мережах, вже пора починати діяти і думати як успішний блогер.

Це правда, що ви стаєте тим, про що ви думаєте протягом усього дня, як це повторює так багато блискучих людей в історії, і ніколи не буває занадто рано починати акторську майстерність і думати, як відмінний блогер. Напрямок ваших думок буде направляти ваші дії, і ваші дії будуть визначати ваш результат. В кінцевому рахунку, це ваші переконання і відданість, які починаються з вашого мислення, який визначає, що потрібно, щоб зупинити вас.

З'єднаєтеся з впливовими і іншими блогерами

Соціальні медіа - ідеальний інструмент для спілкування з іншими блогерами і впливовими людьми. Коментуйте свої статті, діліться своїми змістом і будьте присутніми в їх громадах. Бути дуже активних в соціальних мережах, але з певною метою. Будьте готові допомагати іншим людям, допомагаючи їм піднімати їх, і ви в кінцевому підсумку піднімаєтеся все вище і вище.

Робота з важкими часами

Як ми вже сказали, це складно. Якби це було легко, кожен і кожен заробляли б мільйон доларів на рік під час подорожі по світу.

Це не так. Це важко. Дуже складно.

Те, що в кінцевому підсумку визначить ваш успіх чи невдачу, - це ваша готовність бути губкою, бути відкритими для успіху і невдачі. Невдача навчить вас уроків, і це неминуче в блогах. Там будуть повідомлення, які ви вважаєте золото, і вони на флопі. Дизайнерські схеми, які ви любите сьогодні, будуть виглядати жахливо для вас через три місяці. Ви підете тижні, може бути, навіть місяці між коментарями або «переміщенням м'яча вниз».

Нічого з цього не має значення. Ваша наполегливість, і це те, що завжди приведе вас до наступного успішного моменту. Ці моменти, коли вони приходять, відчувають себе краще, ніж ви можете собі уявити. Як і повідомлення, яке ви не любили, це було вірусним. Схема проектування, в якій ви не були впевнені, знижує ймовірність відмов і стимулює взаємодію. Ви будете ходити кілька днів поспіль, коли вам здається, що ви не зупинити.

Завжди працюйте над цими моментами і насолоджуйтеся ними, коли вони приходять. Згодом ваше завзятість буде винагороджено.

Подорож в блогах складно, так, але подумайте про те, що ви можете зробити? Ви можете впливати. Inspire. Мотивувати. Ви відкриваєте світи людям, яких вони ніколи не вважали можливим. Якщо навіть одна людина переміщається вашою роботою, наскільки це круто?

Тепер подумайте про 100.

Подумайте про 1,000.

Десятки тисяч.

У цьому будуть пагорби і долини, це точно. Але, завжди пам'ятайте, чому ви це робите, і унікальна можливість - принести життя в світ. Коли речі злітають, робота коштує того. По дорозі пам'ятайте про це і візуалізують успіх. В першу чергу важливо, однак, повеселитися.

Експериментуйте, знаючи, що ви можете змінити все, що не працює. Не бійтеся бути химерним або сміливим. Найголовніше, не забувайте бути самим собою.

Коли успіх трапиться, це відбудеться тому, що ви зробили це весело - не тільки для читача, а й для себе.

Тепер зроби це!

Тепер зроби це

Але чи знаєте ви, як почати блог про подорожі?
Ви хочете почати свій власний?
«Що називається?
Що відбувається, коли ви вмикаєте 30?
Це «7» або «сім»?
Це «нога» або «фути»?
Чи є дефіс між «7» і «foot»?
У Nomadic Matt є найбільший блог з подорожей в світі, так як ви думаєте, що комусь буде дуже важливо, якщо ви номадіст Джефф?
Чи вважаєте ви, що Smart Vagabond стане для вас відмінністю?
Мають сенс?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью