<
 • Главная
Статьи

Поради профі зі створення і ведення блогу

 1. 01. Виберіть правильну блог-платформу
 2. 02. Контент
 3. 03. Простота - це здорово
 4. 04. Використовуйте контрастні кольори
 5. 05. Обійми порожнього білого простору
 6. 06. Ваш дизайн повинен працювати на цілі
 7. 07. Дотримуйтесь конвенцій
 8. 08. Експеримент
 9. 09. Зробити блог адаптивним

Отже, ви вирішили почати свій власний блог

Отже, ви вирішили почати свій власний блог? Незалежно від вашого контенту, вам варто подумати, чим ви будете виділятися? Інтернет, зокрема в блогосфері, досить людне місце.

Блогерів дуже багато, а блогів, які виділяються з натовпу не так багато. Але всі вони мають подібні правила і риси. Ваш блог повинен бути привабливим, творчим і "розумним". Але більш того, дизайн вашого блогу повинен говорити з вашими читачами. Він повинен розповісти їм, чому ви відрізняєтеся від інших, що ви пропонуєте, і чому вони повинні виділити час, щоб читати вас.

Отже, ви повинні знати, як почати блог, який буде залучати і захоплювати? Ось 10 порад, які допоможуть вам у вашій справі.

01. Виберіть правильну блог-платформу

У ці дні ми розпещені вибором різних платформ, і більшість з них безкоштовні

Існує досить багато блог-платформ, багато з яких стали традиційними рішеннями. Основні варіанти - LiveJournal (він же ЖЖ), Wordpress, tumblr і деякі інші. Останнім часом професійні блогери віддають переваги Joomla, що досить завбачливо. Саме Joomla дозволяє створити повноцінний блог швидко, просто і красиво. Але що ще важливіше, Joomla має вбудовану систему керування SEO-параметрами, що дозволяє початківцю блогеру управляти просуванням блогу самостійно. Від платформи блогу залежить дуже багато чого: буде вам зручно користуватися блогом і наповнювати його чи ні, зможете ви створити на ньому свою галерею чи ні, зможете впровадити нові функції чи ні. Більшість стандартних рішень пропонує можливість створення лише новинної стрічки і не більше, в той час як Joomla дозволяє не тільки створити блог, а й отримати масштабований сайт, який зі звичайного блогу можете перерости в повноцінний ресурс.

02. Контент

Розберіться в вашому контент-плані, інакше ви, швидше за все, закинути свій блог

Ви хочете дізнатися, як почати блог, але ви не знаєте, що ви хочете від блогу в першу чергу? Блогінг заради блогинга - бесмисленно заняття, яке дуже скоро вам скоро набридне і ретельно створений сайт стане пустелею з перекотиполем.

Іноді дуже важливо взяти блокнот і ручку, перш ніж почати, і записати типи повідомлень в блозі, які ви хочете публікувати, записати якісь ідеї (яких на старті буває навіть більше, ніж в процесі роботи). Це завжди буде точкою відліку, до якої можна повернутися, якщо ідеї про зміст вичерпалися. Тільки тепер ви зможете рухатися далі, знаєте, з чого потрібно починати блог. Тепер прийшов час для проектування і заповнення ...

03. Простота - це здорово

'По-моєму, хороший дизайн!' спрощення робить дизайн приголомшливо ефективним

При створенні дизайну блогу дуже багато роблять великі помилки. Всі хочуть, щоб їх блог виділявся, і щоб люди його пам'ятали. Наскільки шкідливо може використання всіх кольорів веселки і безлічі шрифтів?

Відповідь: дуже вредно !!!

Зробіть дизайн блогу простіше. Дотримуватися не більше трьох кольорів і трьох шрифтів. Якщо ви хочете різноманітності шрифтів, то використовуйте наступну стратегію: шрифт заголовка, підзаголовка і шрифт тексту. Саме так, а не інакше. Ваш основний шрифт тексту може бути доповнений різними варіантами "ваги", але їх потрібно зводити до мінімуму.

04. Використовуйте контрастні кольори

Дизайн на скріншоті базується на простій схемі поєднання чорного і червоного кольорів

Чи не сходите з розуму, чи не ліпіть якомога більше квітів і колірних акцентів, а дотримуйтеся простий колірної гами. Контрастні кольори можуть добре працювати в правильному дизайні. Відмінним варіантом буде, якщо ваш блог буде мати основний колір, відтінок сірого і колір для призову до дії.

05. Обійми порожнього білого простору

Блог дизайну упаковки не боїться використовувати прогалини

При пошуку натхнення перед створенням дизайну блогу, не бійтеся білого простору, він дійсно може зробити ваш дизайн дорожче і змусити його виглядати професійно.

Не бійтеся залишати деякі частини шаблону порожніми, де це необхідно. Ви також повинні використовувати прогалини в якості кордонів для того, щоб виділити ключові частини блогу. Пам'ятайте, іноді краще менше, ніж більше.

06. Ваш дизайн повинен працювати на цілі

Блог навчання веб-дизайну має помітний заклик до дії

Мета вашого блогу - отримати конверсію - будь то продажі, підписки або щось ще? Якщо це так, то все інше відходить на другий план. Це означає, що ви повинні створити дизайн блогу, який розроблений з урахуванням трьох речей:

 • Тема: про що ваш блог?
 • Ціннісне пропозицію: що робить його унікальним?
 • Аудиторія: хто є вашою цільовою аудиторією?

Щоб отримати конверсію за допомогою дизайну вашого блогу потрібен сильний заклик до дії в його конструкції. Це можуть бути заголовки, видатні кнопки або навіть стрілки. Наявність у дизайну мети, допоможе вашому блогу повертати відвідувачів знову і знову.

07. Дотримуйтесь конвенцій

У блозі Superdream дуже легко орієнтувати в постах

Можна дуже легко забути про важливі особливості блога, коли починає використовувати освітній підхід в дизайні. Як би не виглядав ваш блог, переконайтеся, що ви використовуєте або, хоча б, пам'ятайте про основні правила блогу. До них відносяться:

 • Сайдбарі (бічні панелі)
 • заголовки
 • Можливість підписки на блог
 • Автор публікації
 • поля пошуку

Це все зробить ваш блог зручним в плані навігації, яка є дуже важливою особливістю. Наявність цих елементів в правильних місцях зроблять Ваш контент доступнішим, а також змусить ваших відвідувачів перебувати на вашому блозі довше.

08. Експеримент

Блог про типографике Typeverything використовував експериментальний підхід до навігації верхнього рівня

Хоча здебільшого важливо дотримуватися правила, це не означає, що Ви не повинні порушувати їх час від часу!

Спробуйте додати кілька нових елементів, і експериментувати з кольорами, шрифтами і розміщенням інформації. Шляхом експериментів ви створите візуально цікаві для вашої аудиторії речі. Але переконайтеся, що ваші читачі завжди зможуть знайти ваші пости, і то що їм потрібно.

09. Зробити блог адаптивним

Не забудьте перевірити блог за допомогою інструментів Google

З трьома мільйонами мобільних інтернет-користувачів і підрахунку, ваш блогу буде втрачати величезну кількість можливих читачів і клієнтів, а також не зможе досягати поставлених цілей, якщо ви будете ігнорувати адаптивний веб-дизайн. У разі, якщо ви шукаєте шаблон - обов'язково перевірте цей важливий параметр, інакше ви витратите велику кількість праці просто так. До речі, посилання на відмінні шаблони багатьох студій можна знайти тут.

Ми втратили щось важливе? Залишилися питання? Запропонуйте нам своє повідомлення в офіційній групі Joomla Russia ВКонтакте !

Незалежно від вашого контенту, вам варто подумати, чим ви будете виділятися?
Отже, ви повинні знати, як почати блог, який буде залучати і захоплювати?
Наскільки шкідливо може використання всіх кольорів веселки і безлічі шрифтів?
Ціннісне пропозицію: що робить його унікальним?
Аудиторія: хто є вашою цільовою аудиторією?
Ми втратили щось важливе?
Залишилися питання?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью