<
 • Главная
Статьи

Просуваємо інтернет-магазин самостійно - AdvantShop

 1. Виберіть правильний движок
 2. Почніть з контенту!
 3. фото
 4. текст
 5. Відео
 6. Оптимізуйте назви товарів
 7. Що почитати новачкові?
 8. Кейс Kupicase.ru. Як вийти в ТОП-20 без грошей
 9. висновок

З чого почати?

Ви запустили інтернет-магазин - оформилися в податковій , Уклали договори з логістами і грошовими системами , Завантажили перші фото. Сьогодні фахівець з SEO-оптимізації і власник інтернет-магазину телефонних чохлів на AdvantShop Олександр Петраков розповість, як абсолютно безкоштовно отримати перших клієнтів з пошукових систем Yandex і Google.

Сьогодні фахівець з SEO-оптимізації і власник інтернет-магазину телефонних чохлів на AdvantShop Олександр Петраков розповість, як абсолютно безкоштовно отримати перших клієнтів з пошукових систем Yandex і Google

Виберіть правильний движок

Існують движки, які в своїй базовій комплектації вже SEO-оптимізовані і закриватимуть більшість технічних проблем. Найкраще працювати саме з такими.

AdvantShop - SEO-оптимізований движок. У власника є можливість правильно прописати заголовки сторінок, метатеги, H1, які можна додавати майже на кожній сторінці. У AdvantShop можна додати текст в розділі "Категорії", прописати Robots.txt - спеціальний текстовий файл в "корені" інтернет-ресурсу - він дає пошуковим системам інструкції, які допомагають оптимізації.

Можливо, на перших порах в такі глибини занурюватися не варто, але з часом ви все одно до цього прийдете. І вам буде зручно не лізти на хостинг, щоб прописати Robots.txt, а зробити це через адмінку.

txt, а зробити це через адмінку

Тут є шаблони, за якими можна автоматично генерувати метатеги і заголовки. Не обов'язково прописувати для кожного товару унікальний заголовок.

Крім того, в AdvantShop вбудований транслит, тому заголовок товару російською автоматично перетворюється в латиницю. Пошукові системи набагато краще сприймають URL - унікальне назву сторінки - латинськими символами, а не кириличними.

Відкрити свій пробний інтернет-магазин на движку AdvantShop ви зможете прямо зараз, заповнивши тріал-форму .

Почніть з контенту!

Про користь якісного і розгорнутого опису ми вже говорили в статті "Опис товару в інтернет-магазині: революція в продажах або гроші на вітер?" У пошуковій оптимізації інтернет-магазину воно відіграє найважливішу роль.

фото

Контент - основа оптимізації інтернет-магазину, - стверджує Олександр. - Звичайно, це - фото. Вони повинні бути якісними і показувати товар з усіх боків. Подбайте про те, щоб фотографій було якомога більше!

Наймати професійного фотографа і знімати в студії - дорого. Тому фото краще взяти у постачальника або навіть у конкурентів. Нехай вони будуть унікальні, нехай це стане тимчасовим рішенням. Головне, щоб товар було знято не на камеру вашого телефону ".

Головне, щоб товар було знято не на камеру вашого телефону

текст

Наступний вид контенту, який допоможе SEO-просуванню інтернет-магазина, - текст.

"Опис товарів має" без води "розкривати переваги товару. Ті ж чохли для телефону: необхідно вказати, з якого матеріалу зроблений чохол, його розміри, де знаходяться прорізи, отвори для камери.

Можна розповісти, який чохол на дотик, які проблеми він вирішить, як захистить від подряпин і падінь. А якщо телефон набрид, чохол змінить колір телефону і не потрібно буде купувати новий! Загалом, опис має максимально продавати ".

Загалом, опис має максимально продавати

Відео

Зараз все більшої популярності набуває відеоконтент.

"Відеоогляди потрібні не для кожного типу товару, - каже Олександр. - Але якщо товар складний - наприклад, це склопідйомники, до цього виду контенту варто звернутися. Покажіть, що входить в комплект, дайте посилання на відеоінструкцію по установці.

Відеоогляди допомагатимуть і продажу, і SEO-оптимізації інтернет-магазину: вони відмінно допоможуть поведінковому фактору - люди приходять, дивляться, проводять на вашому сайті 3-5 хвилин, на що обов'язково звернуть увагу пошукові машини ".

Оптимізуйте назви товарів

Назва товару має бути зрозумілим усім і відповідати запиту покупця: якщо продаємо холодильник, потрібно вказати - "Холодильник". Якщо ви назвете товар красиво, але неясно для пошукової системи і клієнта, то інтернет-магазин просто не знайдуть.

У назві можна вказати додаткові важливі параметри, наприклад, модель або, якщо це холодильник, наявність підсвічування. В цьому випадку ви отримаєте перевагу по низькочастотних запитах ".

В цьому випадку ви отримаєте перевагу по низькочастотних запитах

Що почитати новачкові?

Я не раджу читати форуми про SEO типу - там багато флуду. Коли людина тільки починає розбиратися в пошуковій оптимізації, він не знає, як фільтрувати марну балаканину від корисного контенту.

Тому краще звернути свою увагу на сайти і книги з маркетингу та продажу і робити на основі цього корисний контент.

Читайте блоги: наприклад shopolog.ru ,, Той же блог AdvantShop .

Кейс Kupicase.ru. Як вийти в ТОП-20 без грошей

Олександр Петраков - власник інтернет-магазину чохлів kupicase.ru. За 3 місяці магазин почав окупатися, а через п'ять - приносити прибуток, що перевищує середню зарплату в регіоні.

Крім методів, про які Олександр вже розповів нам, він працював з контекстною рекламою, і зараз можна точно сказати, що 50% клієнтів приходять з контексту, а 50% - з пошукового трафіку.

В інтернет-магазині я додав тільки товари, прописав назви, завантажив текст - один для всіх, помінявши лише назви телефонів. І, мабуть, цього було достатньо, щоб просунутися в цій ніші.

І, мабуть, цього було достатньо, щоб просунутися в цій ніші

У інтернет-магазину хороші поведінкові фактори: ми виклали багато фото, додали альтернативні товари - клієнт читає опис, опускає в низ сторінки, бачить інші товари, переходить ... Він проводить багато часу на сайті. Зараз з пошуку щодня приходять 200-250 осіб, в піку - 300.

Крім того, я налаштував Яндекс.Метрику, щоб відстежувати ефективність реклами. Пошукові системи бачать, що цілі досягаються і конверсія сайту висока, люди щось пишуть. Підсумок: ми в ТОП-10 по Москві по більшості запитів ".

висновок

Основа SEO-оптимізації для молодого інтернет-магазину - це хороший контент і правильний движок для інтернет-магазину. Тому не пошкодуйте часу і, можливо, невеликої суми грошей, щоб оформити свій продає сайт: це принесе свої плоди вже через короткий час.

У наступній статті ви дізнаєтеся, як залучити перших клієнтів з соціальних мереж.

Про користь якісного і розгорнутого опису ми вже говорили в статті "Опис товару в інтернет-магазині: революція в продажах або гроші на вітер?
Що почитати новачкові?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью