<
 • Главная
Статьи

Просування Яндекс: як розкрутити сайт за допомогою Яндекса

 1. Просування Яндекс: 6 етапів розкрутки сайту в Yandex
 2. 2. Налагодження та прискорення індексації
 3. 3. Робота з сервісами і службами Яндекса
 4. 4. Реклама і маркетинг
 5. 5. Соціальне просування
 6. 6. Нарощування зовнішніх посилань
 7. Просування в Яндекс: 3 варіанти - на вибір!

Правильне просування в Яндекс ведеться сплановано, системно і поступово. Інакше, це буде «біг з перешкодами».

Інакше, це буде «біг з перешкодами»

Під час внутрішньої і зовнішньої оптимізації готується фундамент розкрутки сайту. Просування в Яндекс - логічне продовження оптимізації .

Результат просування - підвищення видимості сайту / магазину в Яндекс, збільшення бізнес-ефективності комерційного проекту.

Просування Яндекс: 6 етапів розкрутки сайту в Yandex

1. SEO - пошукова оптимізація

МЕТА:

Підвищення прибутку. Висновок сторінок веб-ресурсу в ТОП-10 по заданих ключових запитах. Отримання цільових безкоштовних переходів з пошуку. Економія рекламних бюджетів за рахунок безкоштовного трафіку з SERP (пошукової видачі Yandex).

Підвищення впізнаваності компанії в результаті розкрутки сайту в Яндекс, зростання довіри і лояльності ваших клієнтів.

ОСОБЛИВОСТІ:

Пошукове просування в Яндекс дає довгостроковий ефект. Покупці в перспективі продовжать заходити на сайт ще довгий час. Ви отримаєте стабільне джерело безкоштовного трафіку в необмежених обсягах.

Складність в тому, що Яндекс бореться з пошукової переоптімізацію і накрутками. Останні алгоритми Палех і Баден-Баден не щадять навіть старі сайти і розкручені магазини. Потрібно проявляти обережність.

РЕАЛІЗАЦІЯ:

Аналіз видачі та конкурентів з ТОП-30 пошуку Яндекса за ключовими фразами. Збір семантичного ядра сайту / магазину з розподілом ключів за структурою і сторінок. Публікація відсутніх сторінок.

Розробка унікального контенту з впровадженням SEO-ключів для просування в Яндексі. LSI-копірайтинг. Підвищення релевантності сторінок, корисність і інформативність текстів.

2. Налагодження та прискорення індексації

МЕТА:

Швидке попадання оновлених і доданих сторінок web-ресурсу (крім дублів) в пошук Yandex. Захист авторських прав як першоджерела матеріалів.

ОСОБЛИВОСТІ:

Чим більше оригінальних сторінок в результатах пошуку, тим вище шанси, що деякі вийдуть в ТОП по низькочастотних або среднечастотним фразам.

РЕАЛІЗАЦІЯ:

Додавання посилань на нові матеріали в усі відомі джерела, де посилання підхоплять пошукові роботи.

Додавання текстів в інструменти Вебмастера «Оригінальні тексти». Приміщення нових посилань в чергу на переіндексацію і переобход сторінок роботом-краулер (павуком Yandex).

3. Робота з сервісами і службами Яндекса

МЕТА:

Подання сайту в Яндекс.Маркеті і Картах, Новинах і Каталозі, Відео та Картинках, вебмайстрів і Метриці, Довіднику і Ю Я, інших службах.

Отримання додаткових цільових візитів зі стандартних сервісів Yandex. Прискорення індексації, захист прав на контент. Налаштування від конкурентів, брендування, підняття трасту і формування лояльності.

ОСОБЛИВОСТІ:

Чим краще комерційний проект представлений в службах Яндекса, тим його простіше знайти покупцям.

Це впливає на впізнаваність майданчика і її репутацію. Коли сайт зустрічається «на кожному розі», він неминуче викликає інтерес, йому довіряють гроші як чесному продавцю з незаплямованою репутацією.

Присутність сайту в сервісах Яндекса очима користувачів виглядає як позитивна рекомендація і схвальний знак - проекту можна вірити!

РЕАЛІЗАЦІЯ:

Платне або безоплатне реєстрація сайту у всіх службах і сервісах Яндекса, де це доречно.

4. Реклама і маркетинг

МЕТА:

Швидке зростання продажів сайту за рахунок клієнтів, які прийшли з реклами Direct.Yandex. Просування в Яндекс через контекстну і медіа рекламу.

Розкрутка сайту через сучасні маркетингові прийоми і техніки: вірусний і крауд-маркетинг, нативну рекламу і поштові розсилки, партнерський та реферальний маркетинг.

ОСОБЛИВОСТІ:

Ця група включає способи розкрутки сайту в Яндекс за допомогою маркетингових та рекламних заходів, спрямованих на швидке отримання прибутку і підвищення привабливості сайту-продавця для покупців.

Це швидке, але дороге просування в Яндексі, яке дає короткостроковий ефект. Реклама використовується тільки як тимчасове рішення для отримання додаткового прибутку.

РЕАЛІЗАЦІЯ:

Запуск рекламних кампаній. Налаштування оголошень і показів в Ю Я (РСЯ). Аналіз результативності та планомірна оптимізація. Партнерство.

Впровадження сучасних маркетингових та PR-технологій. Всебічне просування в Яндексі через чужі сайти, блоги, каталоги, форуми, онлайн-ЗМІ і дошки оголошень.

5. Соціальне просування

МЕТА:

Недороге залучення клієнтів і замовників з соціальної медійного середовища. Реклама в соціальних мережах.

Об'єднання аудиторії в співтовариства, альтернативні канали зворотного зв'язку і прийому замовлень. Поліпшення соціальних сигналів.

ОСОБЛИВОСТІ:

У соціальних мережах створюються спільноти, де люди в зручному форматі стежать за новинами і цікавими оновленнями, анонсами і постовими записами, новими пропозиціями та акціями.

Соціальна розкрутка сайту безпосередньо пов'язана з просуванням в Яндекс, тому що пошукові роботи не залишають соціальних мереж. Боти пошуку «бачать» згадки сайту, цінують активність аудиторії.

РЕАЛІЗАЦІЯ:

Пошук місць скупчення цільової аудиторії (вибір соцмереж для просування сайту ). Створення представництв в соціальних медіа: груп та паблік в соцмережах, гілок на форумах, каналів на розміщення відеофайлів новинних стрічках (Twitter, Блоги і Новини Яндекса).

SMO і SMM. Наповнення груп анонсами і постами з посиланнями, рекламними пропозиціями. Підігрів інтересу, мотивація. Реклама в соціальних мережах: таргетована реклама, реклама в групах і новинах соцмереж.

6. Нарощування зовнішніх посилань

МЕТА:

Використання якісних зовнішніх посилань як позитивний фактор для ранжирування в пошуку. Зростання числа прямих переходів по трафіковий посиланнях з інших майданчиків. Партнерську просування в Яндекс.

ОСОБЛИВОСТІ:

Цей пункт найбільш небезпечний в плані можливих санкцій. Алгоритми Минусинськ і АГС ретельно стежать за купівлею / продажем посилань.

Навіть незначні помилки здатні привести до неприємностей і тривалих проблем з положенням сайту в Яндексі.

Без навичок, знань і досвіду в цю категорію робіт краще не лізти, тому що фільтрація або песимізація сайту за посилання - вкрай неприємні речі.

РЕАЛІЗАЦІЯ:

Купівля посилань за гроші. Гостьові пости, інтерв'ювання та блогінг. Статейное просування. Партнерство з кращими тематичними сайтами, лідерами думок. Крауд-маркетинг.

Для розкрутки сайту і просування в Яндекс важливі посилання з головних сторінок трастових, релевантних, що не заспамленності і відвідуваних донорів.

Щоб отримати додаткову інформацію про особливості просування в Яндекс, зателефонуйте нам і отримаєте безкоштовну консультацію або аудит:

Замовити консультацію

Просування в Яндекс: 3 варіанти - на вибір!

ВАРІАНТ №1

При відсутності досвіду, знань і навичок в сайтобудування, вебмастерінге і SEO, неможливо домогтися ефекту від просування. Вам неминуче доведеться багато і довго вчитися.

Навіть якщо не вникати в програмування і створити інтернет-магазин на конструкторі «Сайт-Менеджер» , Залишається ще маса інших пунктів і нюансів, необхідних для успішного просування в Яндекс.

ВАРІАНТ №2

Регулярно платити гроші найнятим фахівцям і фрілансерам-одинакам.

Заплативши кожному найнятому помічникові по 2000-5000 рублів, ви втрачаєте 22 000-60 000 рублів за місяць. До витрат додасться рекламний бюджет, закупівля платних посилань і товарів для реалізації, оформлення ІП або ТОВ, оренда складу і офісу і т.д.

Наймати фахівців по одному - дорого і клопітно.

ВАРІАНТ №3

На наш погляд, оптимальний підхід - комплексна оптимізація і просування в Яндекс з нуля і під ключ. На замовлення. З гарантією, звітністю та оплатою по факту.

Замовити просування сайту

Саме так працює наша команда. Ми надаємо послуги комплексної оптимізації та просування в Яндекс за ціною від 20 000 рублів за місяць.

Всі роботи виконаємо самі, а вам залишиться лише насолоджуватися успіхом web-сайту і стежити за зростанням продажів і фінансового прибутку.

По грошах комплексна розкрутка сайту в Яндекс обійдеться дешевше, ніж разові, але регулярні правки. За швидкістю - набагато швидше, ніж самостійне просування .

За способами оплати - або через позицію в ТОП-10 Яндекса або за клієнтів (як вам зручно - на вибір).

Ще сумніваєтеся?

Загляньте в список наших клієнтів, почитайте відгуки . подивіться портфоліо і кейси.

Ще сумніваєтеся?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью