<
 • Главная
Статьи

Розкрутка Твіттер аккаунта

 1. Крок 1: створення та підготовка Твіттер аккаунта
 2. Крок 2: первинне наповнення Тівттер аккаунта
 3. Крок 3: пошук фоловерів
 4. Крок 4: фолловінг Твіттер акаунтів
 5. Крок 5: планування твітів і кросспостінг в Твіттер
 6. Крок 6: перевірка на взаємність.

Розкручувати аккаунт в твіттер - не примха, а необхідність Розкручувати аккаунт в твіттер - не примха, а необхідність. Тому що пошукову видачу все більше заповнюють контекстна реклама, статейнікі і просто дорвеи. Так що якщо хочете досягти результат , Але не хочете платити за послуги фахівців або покупку програми розкрутки твіттер аккаунта - ця стаття для вас. Нічого зайвого, тільки по суті, швидко і наочно, а головне - перевірено на практиці.

Крок 1: створення та підготовка Твіттер аккаунта

Раджу гарне доповнення: « як раскуртіть твіттер : Кейси, сервіси, поради з просування в twitter »від Alex Hodinar

Якщо ви цього ще не зробили, зареєструйтесь. Обов'язково завантажте привабливу і контрастну аватарку і заповніть всі можливі дані свого профілю. Бажано надати аккаунту унікальне оформлення.

Корисна порада:

для фотографії профілю використовуйте позитивний образ, що запам'ятовується. Тому що саме він буде стимулювати користувача і впливати на природний набір передплатників. для фотографії профілю використовуйте позитивний образ, що запам'ятовується Редагування Твіттер аккаунта

На відміну від старої версії Твіттер, в новій всі основні дані і оформлення профілю доступні відразу після кліка кнопки «Змінити профіль». Зокрема: зображення шапки, фотографія профілю, колір теми та інше.

Змініть зображення шапки, фотографію профілю, колір теми та інше Корисна порада: створіть унікальну і ефективну шапку для Твіттер аккаунта використовуючи шаблон Полін Кабрера, який я допрацював до стандарту і доповнив готовим дизайном.

Крок 2: первинне наповнення Тівттер аккаунта

У перший день існування Твіттер аккаунта краще зупинитися на його оформленні та наповненні даних профілю. Також можна опублікувати пару твітів, але без посилань (наприклад, цитати).

Корисна порада:

Сприймайте Твіттер як новинну стрічку. Проведіть аналогію з новинним сайтом: що хотіли б побачити, як часто і інше.

Щоб зрозуміти, що і як публікувати - проаналізуйте цікаві вам і вже розкручені твіттер акаунти. Для цього раджу створити окремий список (англ. List) для читання:

 1. зайдіть на сторінку аккаунта,
 2. клікніть іконку «шестерінки» (вона називається «Інші дії»),
 3. клікніть пункт «Додати або видалити зі списків ...» в меню,
 4. клікніть кнопку «Створити список» у вікні,
 5. вкажіть назву, опис і тип списку у вікні і натисніть кнопку «Зберегти зміни».

Створення списку в Твіттер

Далі вам потрібно повторити 1-3 кроки і додати обліковий запис в уже створені списки (можна в кілька), просто проставивши галочки (спрацює автосохранение).

Крок 3: пошук фоловерів

Не чекайте біля моря погоди і починайте фолловить відповідні твіттер-акаунти. Знайти їх можна використовуючи пошук по хештегом взаємного фолловінг, наприклад:

# Взаімнийфолловінг # фолловьменяаятебя #FollowBack #RuFollowBack #sledui # йди #RuFollow #rufollowback #RuFollowMe #AutoFollowBack #AutoFollow і т.д.

Також варто звернути увагу на блок «Актуальні теми». Там часто трапляються «дивні» followback хештеги, наприклад: # РіМяуФолловітЛейві - вони потокові, так що твіт треба постити відразу. У таких твіти намагаюся вказати і тему свого аккаунта, щоб отримати більш цільову аудиторію.

Надалі переходите до пошуку більш цільової аудиторії:

 • фолловьте тих, кого зафоловили ваші послідовники в Твіттер або тих, хто зафоловив ваших послідовників в Твіттер. Для цього треба зайти на сторінку послідовника і натисніть посилання « читаються »І / або« читачі »(Теж зробіть і з ТОП'ерамі вашої ніші);
 • підберіть кілька успішних блогів (конкурентів), зробіть пошук твітів за їх URL-адресами та зафолловьте тих, хто ділиться матеріалами цих блогів (приклад пошукового запиту: chuvyr.ru - не забудьте перейти на вкладку «Все»);
 • підберіть кілька успішних Твіттер профілів вашої ніші і зафолловьте тих, хто звертається (приклад пошукового запиту: to: wmascat ) Або згадує (приклад пошукового запиту: @wmascat ) Їх в своїх твіти (не забудьте перейти на вкладку «Все»).
Корисна порада:

Використовуйте оператор lang для фільтрації твітів за мовою (приклад пошукового запиту: #SEO lang: ru )

Крок 4: фолловінг Твіттер акаунтів

Врахуйте технічне обмеження - 1 000 фолловингов в день. Примітно, що фахівці рекомендують дотримуватися обмеження - 200 акаунтів в день і 100 акаунтів за раз.

Особисто я рекомендую дотримуватися такої схеми фолловінг: 50 акаунтів на добу, рівномірно розподіливши цю справу за часом, за умови публікації як мінімум 4 твітів + 1 ретвіти.

Іншими словами, намагайтеся діяти технічно більш-менш природно. Це допоможе уникнути бана.

Крок 5: планування твітів і кросспостінг в Твіттер

Для планування публікації твітів і кроспостінга (наприклад з RSS-стрічки) використовуйте спеціальні сервіси, такі як пістон Постер . У нього є обмеження для безкоштовного аккаунта, але тим не менше.

У нього є обмеження для безкоштовного аккаунта, але тим не менше

пістон Постер

Для досягнення максимальної результативності, публікуйте твіти в найбільш відповідний час. Для цього варто підключити і час від часу заглядати в Twitter Analytics і чи скористатися даними інфограміку: кращий час для твіти (по кліккабельності).

коли краще публікувати твіти

Крок 6: перевірка на взаємність.

Безумовно, якісь з Ваших фоловерів відповіді не дадуть взаємністю, хтось буде звичайним ботом і т. Д. Але з чогось же треба починати? Головне оперативно і рівномірно реагувати на ситуацію. використовуйте сервіс Friend or Follow . Все, що вам потрібно - зареєструватися і відкрити доступ додатком до Твіттер аккаунту.

Все, що вам потрібно - зареєструватися і відкрити доступ додатком до Твіттер аккаунту

Friend or Follow

Результат обробки даних представлений на п'яти вкладках:

 • Following - ті кого Ви зафоловили, але хто не зафоловив Вас (їх ми видаляємо).
 • Fans - ті хто зафоловив Вас, але кого ви не зафоловили (їх ми фолловіть).
 • Friends - ті кого Ви зафоловили і хто зафоловив Вас (їх ми ретвітів).
 • Unfollowers - ті хто расфолловіл вас з моменту попередньої перевірки (їх ми додаємо в свій чорний список).
 • Followers - ті хто зафоловив вас з моменту попередньої перевірки (їх ми фолловіть).

Рекомендую дотримуватися тієї ж стратегії, що і при фолловінг, т. Е. Десь 50 акаунтів на добу, рівномірно розподіливши цю справу за часом. Не забувайте, що відповідна реакція може послідувати не відразу, дайте відстрочку - 2-5 днів. Утримуйте адекватний розрив між читаються і читачами.

Коротке посилання: http://goo.gl/dH83lg

Але з чогось же треба починати?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью