<
 • Главная
Статьи

SEO-просування блогу самостійно

 1. Розкрутка блогу - з чого почати
 2. SEO-просування блогу

В першу чергу визначитеся з метою створення блогу - залучення трафіку, потенційних клієнтів, продаж майстер-класів ... Ми вважаємо, що заводити блог просто «щоб був» або тому що «це модно» - безглуздо, ви вкладаєте свій час і знання, і це повинно окупатися. Не бійтеся і не опускайте руки, якщо у вас вже є блог, але розкрутити його не виходить - повірте, це під силу і новачкові, просто потрібно підійти до цього серйозно.

Не бійтеся і не опускайте руки, якщо у вас вже є блог, але розкрутити його не виходить - повірте, це під силу і новачкові, просто потрібно підійти до цього серйозно

Розкрутка блогу - з чого почати

1. Дозвольте представитися ...

Не важливо, хто ви - велика компанія або приватна особа, блог повинен бути впізнаваним, містити логотип і / або фото, дані для зворотного зв'язку, оригінальний дизайн і стиль. Бажано вказувати авторство під публікаціями - це підвищує довіру і показує читачам, що ви готові до дискусії і розбираєтеся в темі. Однак якщо ви не готові до негативу (а він неминучий, навіть профі стикаються з ним) або «тролінг» - додайте мінімум інформації.

2. Для кого ваш блог

Визначтеся з цільовою аудиторією - хто ваші читачі? Потенційні клієнти, колеги, новачки ... Наприклад, клієнтам навряд чи стане в нагоді докладна інформація про технологічні процеси, їм цікаві новинки товарів, інструкції із застосування, особливості вибору і т.п. А ось колеги обов'язково оцінять її по достоїнству.

3. Про що писати

Далі необхідно визначитися з вмістом - про що будуть ваші статті. Це можуть бути:

 • огляди товарів, послуг, сервісів - багато хто з них платять% за рекламу, але не радимо вам писати заради прибутку про неякісні продукти, інакше читачі не будуть вам довіряти;
 • майстер-класи та покрокові інструкції - дуже добре сприймаються фото- і відеоматеріали, але вони повинні бути якісні. Чіткі фото, без сторонніх предметів в кадрі, з правильно виставленим світлом - для цього не обов'язково купувати спеціальне обладнання, зробити лайтбокс зі звичайної картонної коробки може кожен. Відео з хорошим звуком і зображенням - пошукайте спеціальні програми для обробки. І ніякого плагіату!
 • галузеві новини;
 • інтерв'ю з професіоналами - завжди приймаються на «ура»;
 • корисні поради;
 • звіти - наприклад, про прибуток з вашого блогу (це мотивує колег) або про відвідування тематичних заходів, виставок, призові місця в конкурсах.

Звичайно, не обов'язково вибирати щось одне, можна створити кілька рубрик і розміщувати там тематичні статті. Чим більше різноманітної інформації, тим краще.

4. Все йде за планом

Складіть план публікацій з темами і датами. Чим більше статей ви зможете писати, тим краще, однак потрібно пам'ятати і про якість. Наповнюйте блог корисною і унікальною інформацією, не потрібно копіювати очевидні факти. І, зрозуміло, тексти повинні бути написані вами з нуля - рерайт відчутної користі не принесе.

Заздалегідь пропишіть для кожної статті урли, заголовки і мета-теги (нижче ми розповімо про це докладніше) і обсяг тексту. Не обов'язково гнатися за великими обсягами: якщо по конкретній темі не виходить написати багато, то не треба штучно «роздувати» текст - ніхто не буде читати «воду».

5. Не забувайте перевіряти текст на помилки

Якщо у вас проблеми з російською мовою - найміть коректора. Безумовно, ви можете бути професіоналом у своїй галузі, але грамотне виклад інформації теж дуже важливо і впливає на сприйняття текстів - вони повинні читатися легко.

6. Фірмовий стиль

Деякі блогери звертаються до своїх читачів виключно на «Ви», інші - навмисно провокують, використовують ненормативну лексику і навіть образи. Для серйозного бізнесу другий варіант - вельми сумнівний, але деякі приватні особи використовують такий стиль.

SEO-просування блогу

1. Щоб ваші статті добре сприймалися пошуковими системами, потрібно підбирати під них ключові слова - в цьому вам допоможе Яндекс Вордстат і Гугл Планувальник ключових слів. Впишіть їх в мета-теги Title, Description і заголовки Н1-H6. Тема Н1 в статті повинен бути тільки один і унікальний для кожної сторінки.

2. Человекопонятние урли (ЧПУ). Сторінки, адреси яких містять не безглуздий набір букв і цифр, а відображають вміст статей, ранжуються краще. Адреси сторінок не повинні бути занадто довгими, містити пробіли, крапки і інші символи, крім дефісів.

3. В robots.txt і карті sitemap.xml закрийте від індексації непотрібні сторінки (пагінація, дублі, сторінки з ідентифікацією сесій і теги).

4. Налагодження «хлібних крихт» - навігація по сайту і додаткова перелинковка.

5. Швидкість завантаження сайту - дуже важливий момент. Тут вам допоможе інструмент Google PageSpeed ​​Insights і програміст. Хоча картинки ви можете стиснути пакетно і завантажити на сервер самі - це не вимагає спеціальних знань.

6. Не забувайте підписувати і оптимізувати картинки - заповнювати атрибути alt і title.

7. Посилання - найкраще, якщо у вас вийде розмістити природні в розкручених тематичних блогах ваших колег, але можна скористатися біржами .

8. Фортеця - заведіть акаунти у всіх популярних соціальних мережах і публікуйте в них посилання на кожну статтю. Просіть друзів поширювати контент, також можна купити репости в біржах. Заведіть аккаунт в Інстраграм і Пінтерест, особливо якщо ваш блог присвячений рукоділлю, одязі, прикрасах, моді, подорожам і т.п.

Таким чином, ви не тільки збільшите відвідуваність, але і поліпшите позиції в пошукових системах, які оцінюють соціальні сигнали.

9. Мобільна версія - обов'язкова для будь-якого сайту, особливо блогу, який зручно читати в дорозі.

Мобільна версія - обов'язкова для будь-якого сайту, особливо блогу, який зручно читати в дорозі

10. Перелінковка - проставляйте посилання на інші матеріали, так ви посилити вагу статей, відвідуваність і поведінкові чинники. Текст кожного посилання повинен містити ключові слова.

11. Чистота коду - не копіюйте текст прямо з Word, спочатку потрібно вставити його в блокнот. Хоча в багатьох адмінки є можливість очистити інформацію, скопійовану з Word. Картинки також потрібно завантажувати окремо через вставку медіафайлів, а не додавати разом з текстом - це впливає на їх якість.

Якщо ви - профі в своїй справі і вам є що розповісти аудиторії, то, без сумніву, зможете розкрутити блог, дотримуючись наші рекомендації.

Задайте нам питання за допомогою по seo-просування блогу нашого фахівця. Консультація безкоштовна.
Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью