<
 • Главная
Статьи

Wix: як створити свій блог

 1. красиві шаблони
 2. Інтуїтивний веб-конструктор
 3. Персональні домени
 4. Інструменти соцмереж

Можливо, вам на очі вже траплялася наша стаття про Wix і про те, як можна швидко і максимально зручно створити сайт. Однак сьогодні нам знову є, що сказати. Конструктор сайтів Wix недавно обзавівся спеціальним новим функціоналом для створення свого блогу.

Перше, що хочеться відзначити - дуже привабливий Лендінгем. Wix на тлі красивих пейзажів відразу розповідає про те, який класний блог можна створити за допомогою їх конструктора, представляє превью шаблонів на різні тематики, в парі фраз описує деякі інструменти, можливості SEO-просування, залучення аудиторії, наводить цілий список можливостей платформи Wix для блогерів і пропонує ознайомитися з уже працюючими блогами, створеними за допомогою Wix. Залишається тільки на будь-якому етапі клікнути на кнопку «Створити блог» і залогінитися, або створити в пару кліків новий акаунт.

красиві шаблони

красиві шаблони

Без зайвих слів вам запропонують вибрати шаблон для свого блога. На превью видно, як буде виглядати головна сторінка вашого блогу, а при наведенні мишки з'являється вид мобільної версії сайту і кнопки щоб переглянути шаблон, прочитати невеликий опис або відразу приступити до редагування. Шаблони підібрані дійсно дуже приємні для ока, з красивими картинками. Це має досить важливе психологічне значення. Порожній каркас сайту виглядає досить гнітюче, адже стільки праці потрібно вкласти, щоб зробити з нього щось хороше. Набагато легше переробляти під себе вже готовий макет, схожий на повноцінний блог. Адже здається, що все вже майже готове, залишилося тільки написати статті і прикріпити власні фотографії.

У режимі перегляду шаблону можна переключитися на мобільну версію, адже вкрай важливо, щоб на мобільних девайсах ваш сайт відображався правильно і красиво. Згадайте своє роздратування, коли на деяких сайтах або повністю відображається на екрані бісерним шрифтом, або потрібно постійно прокручувати його в ширину. Wix, звичайно ж, у всіх шаблонах передбачає мобільну версію, так що вам залишається тільки оцінити її зовнішній вигляд.

Інтуїтивний веб-конструктор

Інтуїтивний веб-конструктор

Знайшовши самий варіант оформлення, можна відразу приступити до його редагування. Wix оновив інтерфейс редактора, але залишив можливість користуватися старою його версією. У спливаючому вікні можна подивитися коротке відео про можливості редактора сайту.

Редактор Wix виконаний таким чином, щоб з самої першої секунди можна було приступити до роботи. Зліва розташовується кілька розділів для управління фоном, додатками і завантаженими даними, додавання нових елементів, можна навіть підключити Wix Bookings - сервіс для підтримки онлайн-запису на заходи і т.д. для вашого сайту.
Щоб швидко зрозуміти, як працює редактор, поекспериментуйте зі зміною фону, додаванням тексту. Wix безкоштовно пропонує безліч різних фонів на вибір, серед яких можна вибрати класний відео-фон або статичну картинку.

Центральну частину екрана займає головна сторінка вашого сайту, «нашаткована» на елементи - текст, заголовки, картинки, кнопки, меню, спливаючі вікна і т.д. Справа плаваюча панель для управління геометрією обраного модуля.

У верхній частині редактора знаходиться меню з більш загальними діями, можна відкрити єдину панель управління сайтом, сторінку попереднього перегляду, історію змін. Тут же можна прив'язати свій домен, якщо блог готовий вийти «у відкрите плавання». Як створити свій блог , Ми розповіли, тепер копнемо трохи глибше.

Персональні домени

Персональні домени

Коли ви зрозумієте, що готові надати блогу солідності і орендувати для нього домен другого рівня, в конструкторі Wix можна легко прив'язати існуючий сайт до нового домену. Це, правда, виходить за рамки безкоштовного функціоналу Wix, і вам доведеться купити преміум-підписку. Але необов'язково платити за те, чим не будете користуватися: серед п'яти преміум-планів є варіант спеціально для тих, хто хоче тільки підключити домен.

Оплачуєте підписку з 14-денний гарантією повного повернення грошей, і можете купити вподобаний домен у Wix. Якщо домен ви придбали ще до того, як створити свій блог, то платформа дозволить підключити до сайту вже наявний адресу. До речі, при оплаті преміум-передплати на термін 1 або 2 роки, ви отримуєте гарну знижку в розмірі 30-35%.
Власники, які поки не готові платити за підключення сайту до домену, можуть використовувати безкоштовний адресу виду nickname.wix.com/sitename.

Інструменти соцмереж

Інструменти соцмереж

Важливий аспект популярності блогу - це просування його в соцмережах. Wix дозволяє буквально одним кліком додавати кнопки для публікації вашого поста в будь-який соцмережі, щоб читачі могли поділитися цікавим матеріалом з друзями і передплатниками. Крім того, на сторінках присутні посилання і на ваші акаунти в Facebook, VK і т.д. Не нехтуйте можливістю наростити аудиторію за рахунок соцмереж, адже можна швидко зробити анонс нового поста в Instagram, який побачать всі передплатники.

У меню додатків Wix App Market є розділ, в якому зібрано досить багато корисних речей: від простої кнопки «Поділитися» до показу на сайті своїх останніх фото з Instagram або трансляції свіжих твітів з Twitter.

І багато іншого…

І багато іншого…

Безумовно, Wix надає досить багато можливостей для розвитку вашого блогу. З самого початку управлятися з редактором досить просто, але якщо ви зайдете в глухий кут, то завжди можете попросити допомоги на форумі, почитати довідкові статті або блог Wix з корисними порадами.

Незважаючи на те, що з Wix дуже легко зробити сайт для початківців, тут є і куди більш серйозні інструменти. Наприклад, можна підключити Google Analytics, скористатися порадником з SEO-оптимізації, підключити інструменти для оплати, якщо виникне необхідність налагодити торгівлю, вище названий Wix Bookings (система бронювання і планування) допоможе організувати розклад зустрічей і онлайн-запис на них відвідувачів блогу.

Загалом, Wix зможе вам допомогти і в самому початку шляху, і в той час, коли ваш блог переросте у великий і серйозний проект. Спробуйте створити свій блог з Wix і оцінити зручність і легкість використання цієї платформи прямо зараз.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью