<
 • Главная
Статьи

WikiZero - Титомир, Богдан Петрович

 1. Група «Кар-Мен» [ правити | правити код ]
 2. Після «Кар-мен» [ правити | правити код ]

open wikipedia design.

Богдан Титомир Богдан Титомир  Основна інформація Повне ім'я Богдан Петрович Титомир Дата народження  16 березня  1 967  (1967-03-16) (52 роки) Місце народження  Одеса  ,  Українська РСР  ,  СРСР  Країна СРСР  СРСР  Україна  Україна  Росія  Росія  Професії Інструменти вокал  [D]  жанри  Old School  хіп хоп  хіп-хаус  поп  електропоп  техно  Псевдоніми DJ Bo, БО Колективи «  Кар-Мен  »  bogdan-titomir Основна інформація Повне ім'я Богдан Петрович Титомир Дата народження 16 березня 1 967 (1967-03-16) (52 роки) Місце народження Одеса , Українська РСР , СРСР Країна СРСР СРСР
Україна Україна
Росія Росія Професії Інструменти вокал [D] жанри Old School
хіп хоп
хіп-хаус
поп
електропоп
техно Псевдоніми DJ Bo, БО Колективи « Кар-Мен » bogdan-titomir.com Аудіо, фото, відео на Вікісховища

Богдан Петрович Титомир [1] [2] [3] (Рід. 16 березня 1 967 , Одеса , Українська РСР [4] [5] ) - співак, поп-виконавець, композитор, телеведучий, діджей, репер, танцюрист, музичний продюсер, актор. Колишній учасник групи « Кар-Мен ».

Богдан Титомир народився 16 березня 1967 року в м Одеса в сім'ї Петра Івановича Тітоміра [4] . Дівоче прізвище матері артиста, Зінаїди Василівни, - Титоренко, її предки - запорізькі козаки. Батьки - інженери. Батько вчив сина грі на гітарі, мати записала його в басейн, він - кандидат в майстри спорту з плавання [4] . Батько зловживав алкоголем, і батьки розлучилися [4] . У дитинстві Богдан Титомир навчався музиці (фортепіано) і хотів вступати до консерваторії.

Існує суперечлива інформація щодо місця народження Богдана. За свідченнями деяких вчителів сумської середньої школи № 7, Титомир навчався саме тут. Серед колишніх учнів школи ходить кілька легенд щодо її відвідування Богданом після випуску. Деякі з них стверджують, що одного разу, вже будучи популярним, Богдан Титомир приїхав на шкільне подвір'я на автомобілі і протягом декількох хвилин розкидав долари. Достовірних відомостей про цю подію не збереглося, крім наведеного нижче:
Я з 1989 року по 1997 рік навчався в 7-й школі м Суми. В 1995 році ми сиділи на уроці англійської, раптом забігає учень сусіднього класу з криком - Титомир приїхав. Ми всім класом втекли з уроку до входу школи. Там навколо школи кружляв джип, з купою фар зверху, з московськими номерами. Потім джип зупинився, вікна опустилися - збоку сидів Титомир, долари не розкидав точно, а почав всім, хто біля вікна був, роздавати свої музичні диски і картриджі з іграми для приставок (тоді були популярні). Спілкувався з учнями, казав, що подобалося вчитися в нашій школі і т. Д. Коли вибігли майже всі вчителі з директором - він поїхав. Через тиждень по ОРТ показали його інтерв'ю, яке було знято в Сумах, в квартирі його мами, на вулиці Металургів. Для інтерв'ю, власне, він і приїжджав до Сум. Моя вчителька музики говорила, що він брав у неї уроки гри на гітарі, був дуже талановитий. [ Джерело не вказано 284 дня ]

Група «Кар-Мен» [ правити | правити код ]

У жовтні 1989 року була утворена група « Кар-Мен », Задумана як« екзотик-поп-дует » Сергія Лемоха і Богдана Титомира, які раніше працювали з Володимиром Мальцевим (який був директором Центру дозвілля "Союз" Перовського району міста Москви, з якого згодом була сформована відома студія звукозапису "Союз"), граючи на клавішних і бас-гітарі відповідно [6] . Дует випустив проривний [7] альбом « Навколо світу »І швидко став популярним. До кінця 1991 року Богдан Титомир пішов з групи і зайнявся сольною кар'єрою. Лемох переписав вокальні партії для кількох пісень другого альбому «кишень», який вийшов в 1992 році в його сольному виконанні.

Після «Кар-мен» [ правити | правити код ]

Богдан Титомир став першим популярним російським виконавцем у стилі хіп хоп . У той же час на сцені з'явилися група « Мальчишник »і Ліка Стар . Богдана відрізняли гіпертрофована на ті часи експлуатація сексуальності , А також спроба підвести ідеологію під нехитрі, а іноді нескладні тексти (речитативи) його пісень. Було придумано і активно рекламувалося рух « висока енергія », Що збігається з назвою самого популярного альбому. Швидкому завоювання популярності Тітоміра сприяло продюсування Сергієм Лисовським . Зокрема, перші кліпи «Нісенітниця» і « Роби як я »Крутилися по каналу 2 × 2 кілька разів на день протягом декількох тижнів в найпопулярніше час. Канал CNN присвятив Богдану Титомиру цілий репортаж з Москви, а Леонід Парфьонов присвятив цілий випуск свого документального проекту «Портрет на тлі» ( 1-й канал Останкіно ), В якому автор позначив співака як людину, який уособлює 90-е. Саме там з уст Тітоміра прозвучала фраза «Піпл хаває» (в оригіналі звучала так: «Піпл, публіка ... все хаває»), що стала згодом крилатою [8] [9] .

Богдан Титомир вважається першим репером Росії [10] .

У період з 1992-1995 років Богдан записав три альбоми.

Альбом X-Love (Найбільша любов) - танцювальний альбом, з великою кількістю стилю техно, однак відрізняється від класичних хітів часів «Високої енергії» більшою орієнтацією на музичний стиль техно .

В кінці 1990-х Богдан Титомир на якийсь час зник з естради, поїхав в США (За власним визнанням, для підвищення кваліфікації). Він прожив там кілька років, отримав посвідку на проживання. Через кілька років відбулося його повернення в Росію. Сьогодні сценічний образ Богдана Титомира - Че Гевара , Співак веде здоровий спосіб життя, не вживає наркотики .

У 2000-х роках почав виступати також і в ролі діджея, а в 2006-му випустив альбом «Свобода» (обмеженим тиражем). На пісні «Життя таке коротке» (авторства Басти ) І «100% хіт» були випущені кліпи.

У 2007 році зняв кліп «Роби як я!» - 2007 [11] , Режисером виступив Володимир Лерт .

4 березня 2008 року на телеканалі « MTV Росія »Почався показ передачі« Зірка стриптизу », ведучими якої стали Титомир і Маша Малиновська [12] .

У травні 2008 року Титомир і репер Туман зняли спільне відео на пісню «Бікси» [13] , В якому взяла участь майбутня міс Росія 2009 Софія Рудьєва . Режисером відео був Костянтин Черепков . У тому ж році на фестивалі «Казантип» Z16 Титомир зняв кліп на пісню «Сам по собі» [14] . Також був екранізований дует з Тіматі «Брудні сучки» ( «Будуть покарані»).

У 2009 році вишёл кліп на пісню «Криза», а в березні 2010 року вийшов ще один новий кліп «Суперстар».

В кінці 2010 року вишёл подвійний альбом «Ніжний і грубий», який складається з 2 дисків, на кожному з яких представлено по 13 композицій. У записі взяли багато музикантів: Профіт, Смокі Мо, Bess, Big D, Fun2Mass (Аваков-Пушкарьов-Серебряков), Діти Фіделя, Джиган, Туман. На першому диску «Ніжний» Богдан Титомир, позбавлений звичної брутальності, виконує треки в стилі R & B про те, що ситий і задоволений життям. На другому диску під назвою «Грубий» Титомир постає в більш звичному для себе образі плейбоя. За звучанням треки експлуатують багато напрацювань Тітоміра середини 90-х і зроблені в реп-стилістиці.

У 2011 році спільно з телеканалом « перець »Титомир випустив альбом« Дуже важливий перець » [15] .

На початку 2012 року знявся в спецпроекті «Громадянин репер» для жовтневого номера журнал « Собака.ru » [16] .

 • 1992 - Висока енергія
 • 1993 - Висока енергія 2
 • 1995 - X-Love (Найбільша любов)
 • 1999 - Моя Улюблена Пупса
 • 2003 - Проект БТР (БТР Project)
 • 2004 - Indikator [3 CD]
 • 2005 - Hidroplan [3 CD]
 • 2006 - Свобода
 • 2010 - Ніжний і грубий
 • 2011 - Дуже важливий перець
 1. «Одружуватися на Пугачової поки не готовий!» - Газета «Вятський край»
 2. «Мир, труд, май, або Полон планів Огурцов ...» - «Радіо Юнітон»
 3. «Великий Бо» - Газета «Панорама»
 4. 1 2 3 4 Поп-зірка 90-х Богдан Титомир: «Йдучи зі сцени, Кобзон саме мені передав естафету у вигляді мікрофона» - Газета «Факти і коментарі»
 5. Чат з особистістю: Богдан Титомир - M1
 6. Фрагмент програми «50/50» з виступом Володимира Мальцева
 7. Латипов Б. «30 кращих російських поп-альбомів» // Афіша : Журнал. - М.: ТОВ «Компанія Афіша», 5 березня 2014. Читальний зал 22 грудня 2015 року.
 8. soviet_tv +1876 | OSA Archivum (неопр.). www.osaarchivum.org. Дата звернення 23 вересня 2015.
 9. Вадим Сєров Енциклопедичний словник крилатих слів і виразів
 10. Біографія, історія життя Тітоміра Богдана
 11. YouTube, Богдан Титомир - Bogdan Titomir «Роби як я»
 12. Богдан Титомир одружується - Шоу-бізнес
 13. YouTube, Bo ft. Tuman - bik $ i
 14. Clublife.ru, Республіка КаZантип. Від народження до нашої ери
 15. Wherevent, Презентація New альбому Богдана Титомира «Дуже Важливий Перець»
 16. Громадянин репер: Богдан Титомир читає «Прощай, немита Росія» Лермонтова - Собака.ru, 8 лютого, 2012Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью