<
 • Главная
Статьи

Як вибрати свою першу собаку

 1. Перед тим, як завести собаку
 2. вік вихованця
 3. Якого статі повинна бути собака?
 4. Розмір собаки
 5. маленькі собаки
 6. Середні собаки
 7. великі собаки
 8. рівень енергійності

Якщо ви вирішили завести собаку, до вибору першого вихованця потрібно підійти відповідально. Собака проживе з вами близько 15 років, і весь цей час їй потрібні будуть турбота і догляд. Щоб вибрати підходящого саме вам чотириногого друга, дотримуйтесь наших порад. Якщо ви вирішили завести собаку, до вибору першого вихованця потрібно підійти відповідально

Перед тим, як завести собаку

Більшість людей, які вирішили завести собаку, уявляють собі теплий пухнастий клубочок ... і все. Ви дійсно станете володарем зворушливого цуценя (якщо не вирішите взяти дорослу собаку), але придбання тваринного цим не обмежується.

Перш за все, незалежно від того, купите ви породистого пса або візьмете дворняжку, зміст вихованця - це не тільки любов і турбота, а й фінансові витрати. Зокрема, ви повинні бути готові витратити гроші на:

щеплення і обстеження у ветеринара;

 • чіпування;
 • корм для собаки;
 • іграшки;
 • нашийник, повідець, килимок та інші речі;
 • заняття з кінологом і ін.

У вас є кошти на все це? Відмінно! Але перед тим, як вибрати свого першого вихованця, ви повинні відповісти на ряд важливих питань.

 • Собаці будь-якого віку і породи потрібно приділяти багато часу. Чи готові ви до цього?
 • Чи зможете ви поміняти свій розпорядок дня і навіть в деяких випадках уклад життя?
 • Чи розумієте ви, що, взявши в будинок собаку, берете на себе відповідальність за її життя і здоров'я?
 • Не проти інші члени сім'ї? Чи немає у них алергії на шерсть?
 • Чи підходять ваші умови проживання для утримання собаки? Чи буде їй хапати мета?

Якщо на всі ці питання ви відповіли позитивно, то ви готові завести собаку. Пора приступати до вибору!

вік вихованця

Вважається, що для недосвідчених власників переважно брати цуценя - він буде дорослішати і пристосовуватися до вашого способу життя і характеру, коли як доросла собака вимагає зовсім іншого підходу, і привчити її до нового укладу життя може бути важко.

І все-таки в придбанні дорослої або навіть літній собаки є свої плюси, особливо якщо ви рятуєте життя тварини.

Порівняйте переваги і недоліки кожного віку собаки.

Якого статі повинна бути собака?

Пол собаки не менш важливий, ніж вік. Отже, якщо ви вже визначилися, маленького або дорослого вихованця хочете брати, варто вирішити, дівчинка це буде або хлопчик. Пси і суки вимагають абсолютно різного догляду і по-різному поводяться з людьми та іншими тваринами.

Вважається, що собака жіночої статі більш емоційна вразлива і сильніше прив'язується до господаря. Вони краще піддаються дресируванню, добре слухаються людини і можуть використовуватися для розведення цуценят.

А ось до недоліків змісту сук відноситься ризик незапланованої вагітності або ускладнення під час її перебігу, непередбачувана поведінка під час тічки і необхідність стерилізації.

Пси - лідери по натурі, вони більш активні і схильні до домінування як в собачої зграї, так і в сім'ї. Через це вони вимагають більш ретельного і жорсткого виховання і не підходять слабким або надмірно м'яким людям. Підвищений інтерес до собак жіночої статі теж може доставити незручності. Якщо не планується розведення цуценят, потрібно кастрація.

Плюси собаки чоловічої статі - відданість, прагнення захищати, виключено незапланована поява цуценят. Вони також можуть брати участь у виставках і різних конкурсах без будь-яких обмежень.

Розмір собаки

Наступна не менш важлива віха - розмір майбутнього вихованця. У цьому питанні треба враховувати не тільки розмір вашої житлоплощі, але і безліч інших чинників. Поговоримо про те, кому якого розміру собака підійде.

маленькі собаки

Популярні породи: пекінес, йоркширський тер'єр, мопс, чихуахуа , Грифон, мальтійська болонка, джек-рассел-тер'єр, цвергшнауцер, бостон-тер'єр, померанський шпіц, ши-тцу.

Маленькі собаки енергійні, чарівні і грайливі. Їм досить невеликої квартири, недовгих прогулянок і періодичних ігор. У цих собак величезне серце і сильний характер, всупереч скромному розміром. Звернути увагу потрібно на те, що вони часто мерзнуть, можуть бути полохливі, а також мають потребу в регулярному і правильному дресируванню.

Середні собаки

Популярні породи: бігль, спаніель, бассет-хаунд , Фокстер'єр, бордер-коллі, уиппет, бультер'єр, боксер.

Собаки середнього розміру ласкаві і активні, люблять ігри і прогулянки на свіжому повітрі. Добре піддаються дресируванню і потребують її. Разом з тим стоять вони, як правило, дорожче маленьких собак і набагато більш енергійні, що іноді може втомлювати господарів.

великі собаки

Популярні породи: золотистий ретривер, німецька вівчарка, далматинець, лабрадор , Бладхаунд, німецький дог, кавказька вівчарка, хрейхаунд.

Великі собаки прекрасно ладнають з дітьми і добре підходять для охорони житла і господарів. Вони більш спокійні, ніж менші побратими, витривалі і менше схильні до захворювань. Зверніть увагу, що їм потрібно багато простору, свіжого повітря і їжі, крім того, вони потребують якісної, професійної дресируванню.


https://www.ria.com/advertisement/search/?category_id=6&subcategory_id=37

рівень енергійності

Добре відомо, що собака завжди схожа на свого господаря. Тому, вибираючи вихованця, враховуйте свій спосіб життя і звички. Тим, хто любить вечорами лежати на дивані з книжкою, підійдуть спокійні собаки, а ось любителям активного відпочинку або власникам заміського будинку підійдуть енергійні собаки.

До активних порід відносяться:

 • ердельтер'єр;
 • лабрадор;
 • американський фоксхаунд;
 • бордер-коллі;
 • далматин;
 • золотистий ретривер;
 • ірландський сетер;
 • Джес-рассел-тер'єр;
 • пойнтер.

Спокійними породами вважаються:

 • ши-тцу;
 • сенбернар;
 • мастиф;
 • чау чау;
 • бульмастиф;
 • бульдог;
 • бассет-хаунд.

При виборі собаки враховуйте свій характер. Оцініть себе чесно і об'єктивно, врахуйте всі особливості свого життя і прислухайтеся до думки домочадців. Якщо всі ці нюанси будуть дотримані, ви без праці виберете ідеальну собаку, яка в майбутньому подарує вам сотні щасливих моментів.

Любіть тварин!

У вас є кошти на все це?
Чи готові ви до цього?
Чи зможете ви поміняти свій розпорядок дня і навіть в деяких випадках уклад життя?
Чи розумієте ви, що, взявши в будинок собаку, берете на себе відповідальність за її життя і здоров'я?
Не проти інші члени сім'ї?
Чи немає у них алергії на шерсть?
Чи підходять ваші умови проживання для утримання собаки?
Чи буде їй хапати мета?
Якого статі повинна бути собака?
Com/advertisement/search/?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью