<
 • Главная
Статьи

13 сервісів для тестування сайту в різних браузерах

 1. Тестування сайту в різних браузерах і пристроях
 2. 1. Browsershots (безкоштовно / платно)
 3. 2. Adobe
 4. 3. IE NetRenderer (безкоштовно)
 5. 4. IE Tester (безкоштовно)
 6. 5. BrowserСam (платно)
 7. 6. CrossBrowserTesting (платно)
 8. 7. Litmus (платно / безкоштовно)
 9. 8. СloudTesting (платно)
 10. 9. Mogotest (платно)
 11. 10. Multi-Browser Viewer (платно)
 12. 11. Sauce Labs (безкоштовно / платно)
 13. 12. Spoon (безкоштовно)
 14. 13. Browsera (безкоштовно / платно)

360 654 перегл. 14

Тестування сайту в різних браузерах і пристроях

Одне зі стандартних вимог замовника до розробки якісного веб-сайту - це кроссбраузерность і коректне відображення на численних сучасних пристроях. Тому кожен веб-розробник рано чи пізно стикається з питанням тестування зробленого веб-сайту в різних браузерах.

»Кросбраузерність - властивість сайту відображатися і працювати у всіх популярних браузерах ідентично. Під ідентичністю розуміється відсутність розвалив верстки і здатність відображати матеріал з однаковим ступенем читабельності. Поняття «кроссбраузерность» дуже часто плутають з попіксельно відповідністю, що насправді є різними поняттями «. (Вікіпедія)

Є безліч різних способів перевірити ваш сайт в різних браузерах і в різних операційних системах. Наприклад, онлайн-сервіси, локальні додатки, установка декількох браузерів на свій комп'ютер і т.д. Є платні і безкоштовні сервіси. В даному огляді ми звернемо вашу увагу на найбільш оптимальні безкоштовні і платні сервіси перевірки вашого сайту в різних браузерах і на різних пристроях.

1. Browsershots (безкоштовно / платно)

Browsershots - це веб-сервіс, який робить скріншоти вашого сайту в різних операційних системах і браузерах (всього є більш 130+ браузерів і платформи: Linux, Windows, Mac OS, Gecko, KHTML / WebKit). Причому, можна, додатково виставляти деякі опції: дозвіл екрана, глибину кольору, включити або вимкнути Javascript, Java, Flash. Це зручний, хоч і досить повільний спосіб перевірити свій сайт відразу в багатьох браузерах. Коли ви вводите адресу вашого сайту в рядок для перевірки, він ставиться в чергу на тестування. Після цього скріншоти будуть з'являтися на підсумковій сторінці по черзі. Це може зайняти від 5 хвилин до 2 годин. У безкоштовної версії все відбувається досить повільно. Крім того, одна сесія (запит) може тривати тільки 30 хвилин.

Слід звернути увагу, що даний сайт має багатомовний інтерфейс (у тому числі - російський і український.)

Однак, хоч даний сервіс заявлений як безкоштовний, в ньому є і платні послуги. За 29.95 у.о. в місяць ви отримаєте так звану «пріоритетну обробку«: скріншоти будуть з'являтися набагато швидше, ніж у безкоштовній версії, зможете отримати від 30 до 50 скріншотів всього за 5 хвилин. Крім того, ваші скріншоти будете бачити тільки ви, тоді як у безкоштовній версії вони в підсумку викладаються в загальну стрічку.

2. Adobe

До березня 2013 у Adobe був відмінний безкоштовний сревіс Adobe BrowserLab для тестування сайту в різних браузерах і ситема. Але тепер він закритий і замість цього представлений новий сервіс Adobe Edge Inspect CC.

Adobe Edge Inspect CC - це продукт, що входить в принципово нову організацію Adobe продуктів - в хмару Adobe Creative Cloud. Отримати аккаунт в даному хмарі можна за кількома пакетам, всі вони платні. Середній варто 49,99 у.о. у місяць. Безкоштовно Adobe Creative Cloud можна спробувати 30 днів.

3. IE NetRenderer (безкоштовно)

IE NetRenderer - безкоштовний онлайн-сервіс тільки для браузера Internet Explorer, який дає можливість перевірити ваш сайт під браузером Internet Explorer версій: 9, 8, 7, 6, 5.5.

Тут все просто: вводите адресу свого сайту, вибираєте версію IE і тут же отримуєте скріншот.

Тут все просто: вводите адресу свого сайту, вибираєте версію IE і тут же отримуєте скріншот

4. IE Tester (безкоштовно)

IETester  - це абсолютно безкоштовний додаток тільки для браузера Internet Explorer, яке дозволяє локально на вашому комп'ютері переглядати сайт в різних версіях Internet Exlporer (версії: 10, 9, 8, 7, 6, 5 IETester - це абсолютно безкоштовний додаток тільки для браузера Internet Explorer, яке дозволяє локально на вашому комп'ютері переглядати сайт в різних версіях Internet Exlporer (версії: 10, 9, 8, 7, 6, 5.5) під операційними системами Windows 7, Vista і XP.

Для цього потрібно завантажити IE Tester і встановити у себе на комп'ютері. Знайти останню версію IE Tester можна тут: http://www.my-debugbar.com/wiki/IETester/HomePage .

com/wiki/IETester/HomePage

5. BrowserСam (платно)

BrowserСam - дуже потужний платний онлайн-сервіс для тестування сайтів під будь-яким браузером і будь-якою платформою. Одна з головних «фішок» даного сервісу в тому, що на ньому надається віддалений доступ (через VNC) до комп'ютерів з уже встановленими ОС і браузерами, в яких ви можете тестувати свій сайт. Крім того є така важлива опція як тестування під iPhone OS, Android, Blackberry, Windows Mobile. Можна також тестувати е-мейли на різних пристроях, що дуже важливо для розсильних компаній.

Ціни стартують від 19,95 у.о. в день в залежності від функціоналу.

в день в залежності від функціоналу

6. CrossBrowserTesting (платно)

CrossBrowserTesting - також дуже функціональний платний сервіс, де ви можете перевірити за кілька хвилин сайт в різних браузерах, в різних операційних системах, на різних пристроях (підтримується більше 100 варіантів перевірок, в тому числі тестування під Android, iPad, iPhone).

Цінова політика вигідніше і гнучкіше, ніж у попереднього сервісу BrowserСam: базова ціна стартує від 29.95 у.о. в тиждень . Крім того, дається безкоштовний тестовий тріальний період в 7 днів на кожен з трьох пакетів, правда з дещо з обмеженою квотою, ніж в платній версії.

Крім того, дається безкоштовний тестовий тріальний період в 7 днів на кожен з трьох пакетів, правда з дещо з обмеженою квотою, ніж в платній версії

7. Litmus (платно / безкоштовно)

Litmus - онлайн-сервіс, який надає можливість тестування сайту на різних браузерах. Крім надання скріншотів, заодно перевіряє валідність html і css коду. Особливість його в тому, що він в основному орієнтований на тестування е-мейлів в різних браузерах і на різних пристроях. Є можливість протестувати е-мейл в 30 різних поштових клієнтів і інші важливі функції, такі як аналітика для е-мейлів.

Платна версія сервісу передбачає три пакети: базовий (49 у.о. в місяць), плюс (99 у.о. в місяць), преміум (299 у.о. на місяць.) Безкоштовна тріал-версія діє 7 днів.

) Безкоштовна тріал-версія діє 7 днів

8. СloudTesting (платно)

CloudTesting - платний онлайн-сервіс, який надає можливість функціонального тестування кросбраузерності сайту. Ви записуєте сценарій поведінки користувача з вашим браузером і Selenium IDE, завантажуєте його, після чого Cloud Testing буде виконувати цей сценарій в декількох браузерах і операційних системах. Потім він надає скріншоти.

Цінова політика стартує від 99 у.о. у місяць .

у місяць

9. Mogotest (платно)

Mogotest - платний онлайн-сервіс, який надає можливість повного тестування кросбраузерності, в тому числі і для приватних сторінок. Надається API, тому можлива інтеграція в існуючі інструменти та робочі процеси.

Цінова політика стартує від 15 у.о. в місяць для фізичних осіб. При цьому є можливість безкоштовно тестувати обраний пакет (тріальна версія) 14 днів.

При цьому є можливість безкоштовно тестувати обраний пакет (тріальна версія) 14 днів

10. Multi-Browser Viewer (платно)

Multi-Browser Viewer - платне додаток, яке працює з десктопними і мобільними браузерами і включає в себе 26 віртуалізіруемих браузерів, 5 мобільних браузерів (в тому числі iPhone і IPad) і 61 скріншот-браузер (з їх допомогою можна бачити, як візуалізуються сторінки, але не можна бачити результат взаємодії користувача з сайтом).

Цінова політика Multi-Browser Viewer становить 139,95 у.е. за однопользовательськую ліцензію і включає один рік використання продуктів і оновлень. Крім того доступна безкоштовна тріал-версія програми (14 днів).

Крім того доступна безкоштовна тріал-версія програми (14 днів)

11. Sauce Labs (безкоштовно / платно)

Sauce Labs - онлайн сервіс, який надає доступ до безлічі браузерів в різних ОС і встановлює з'єднання вашого браузера з налагодженою віртуальною машиною.

Сервіс надає платні пакети (ціни стартують від 49 у.о. в місяць), крім того, є безкоштовна квота на тестування: 200 хвилин на місяць і дозволяє створювати тести автоматизованого тестування в браузерах (використовується Selenium)

в місяць), крім того, є безкоштовна квота на тестування: 200 хвилин на місяць і дозволяє створювати тести автоматизованого тестування в браузерах (використовується Selenium)

12. Spoon (безкоштовно)

Spoon - це онлайн-сервіс емуляції програм. Надається безкоштовна можливість запуску Firefox, Chrome, Opera і Safari для користувачів Windows. Доступні різні версії браузерів Firefox, Chrome, Safari, Opera. Технічно, Spoon підтримує віртуалізацію IE, але ця можливість відключена на вимогу Microsoft.

13. Browsera (безкоштовно / платно)

Browsera - це онлайн-сервіс, який забезпечує автоматизацію тестування кросбраузерності. Він автоматично визначає відмінності у відображенні сторінок браузерами, тим самим спрощуючи процес тестування.

Безкоштовна версія включає в себе досить обмежене число браузерів і роздільну здатність. Платні пакети стартують починаючи від 39 у.о. за 14 днів і від 49 у.о. до 99 у.о. за місячну підписку.

за місячну підписку

-
При використанні цього матеріалу активне посилання на http://topobzor.com обов'язкове.

схожеНовости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью