<
 • Главная
Статьи

Adobe Flash Player

Adobe Flash Player - програвач мультимедіа для перегляду в форматі Flash (файли SWF). Так само можна запускати флеш гри в браузері.

У 2019 швидкість і стабільність підключень до глобальної мережі стали настільки великі, що високоякісні відео та ігри, що запускаються через браузер стали доступні майже для всіх. Тим більш необхідні став в повсякденній роботі надійний плагін, що дозволяє швидко і якісно завантажувати і переглядати відео. Adobe Flash Player 32 має повний набір компонентів для роботи з онлайн-іграми, допомагає якісно відтворювати відео в форматі HD, відтворює будь-який флеш-контент сайту, сумісний з усіма, часто вживаними браузерами. З Adobe Flash Player для Windows ви отримаєте можливість грати в ігри в повноекранному режимі з підтримкою, як клавіатури, так і миші. Ви можете завантажити програму Adobe Flash Player абсолютно вільно.

Сайт розробника:Операційна система:

Windows | Android

Мова програми:

Російська, Англійська Ліцензія:

Безкоштовна

Розмір:

19.70 Mb

Версія програми:

32.0.0.192

Дата оновлення:

2019-05-15

Adobe Flash Player для Mozilla Firefox

(19,1 МБ)

Adobe Flash Player для Google Chrome, яндекс Adobe Flash Player для Google Chrome, яндекс.браузер, Opera (19,7 МБ)

Adobe Flash Player для Internet Explorer  (18,5 МБ) Adobe Flash Player для Internet Explorer (18,5 МБ)

Adobe Flash Player для Android  (18,5 МБ) Adobe Flash Player для Android (18,5 МБ)

Плагін Adobe Flash Player відмінно функціонує в автоматичному режимі, але якщо ви хочете зробити його роботу ще ефективніше, то радимо вам подивитися в настройки. Тут ви знайдете масу параметрів, які можна підкоригувати конкретно під ваш комп'ютер і ваші побажання. Флеш Плеєр російською мовою, що допоможе вам розібратися з настройками плагіна.

В першу чергу, після того, як вам вдалося завантажити безкоштовно Adobe Flash Player, загляньте в розділ «Параметри Adobe Flash Player» ви побачите невелике віконце з рядом вкладок. Перше з них «Параметри екрану«. Тут вам запропонують включити апаратне прискорення. За замовчуванням вона була придбана, але працювати буде тільки за підтримки DirectX 9 і з пам'яттю відеоадаптера не менше 128 Mb. Так що якщо у вас виникли проблеми з сумісністю застарілого обладнання, цю опцію краще відключити.

Далі в цьому ж віконці розташована вкладка «Параметри конфіденційності«. Тут Adobe Flash Player запитає чи можна даному веб-сайту користуватися вашою камерою і мікрофоном. Якщо поставите позначку «Дозволити«, то веб-сайт зможе здійснювати відео і звуковий захоплення з ваших пристроїв з подальшим використанням їх на свій розсуд або за потребою. Якщо ви поставите позначку «Заборонити«, то додаток отримає відмову від використання веб-камерою і мікрофоном. Тут же ви можете поставити галочку «Запам'ятати», тоді настройки зберігатися для даного сайту.

Остання версія Флеш Плеера має можливість настройки сховищ даних. У вкладці «Локальна пам'ять» ви можете визначити, яка кількість інформації даний сайт може зберігати на вашому комп'ютері. Іноді ця інформація просто необхідна для роботи деяких додатків. За замовчуванням в Adobe Flash Player встановлений обсяг дозволеного дискового простору в 100 Kb, а ось на зберігання більшої кількості інформації необхідно буде ваше дозвіл. Тут ви можете поставити позначку «Не питати», якщо вас не цікавить ця інформація.

У вкладці «Параметри мікрофона» програми Adobe Flash Player для комп'ютера немає ніяких особливостей. Тут ви просто зможете налаштувати гучність пристрою. У вкладці «Параметри камери» ви можете вказати або отримати інформацію про використаний в даний момент пристрої.

Далі подорожуємо у «Менеджер налаштувань Adobe Flash Player». Остання версія адоби Флеш Плеєр дозволяє налаштувати не тільки локальні, але і глобальні параметри програми.

Перша вкладка «Глобальні параметри конфіденційності» Adobe Flash Player вимагає визначити, чи посилати вам запит про використання веб-камери і мікрофона або ж забороняти завжди. Звертаємо вашу увагу, що при забороні такого запиту розділ «Параметри конфіденційності» втрачає свою актуальність.

Вкладка «Глобальні параметри зберігання» Adobe Flash Player для Windows вимагає визначити обсяг пам'яті, який ви готові виділити для зберігання даних ще не відвідуєте сайтами.

У вкладці «Глобальні параметри безпеки» Adobe Flash Player вкажіть, чи можуть веб-сайти отримувати доступ до інформації, застосовуючи стару систему безпеки. Іноді сайти користуються таким методом для отримання інформації від інших сайтів. Як правило, це абсолютно безпечно.

Вкладка «Параметри відтворення захищеного вмісту» Adobe Flash Player. Тут міститься інформація про ліцензійних угодах.

У наступних 3 вкладках Adobe Flash Player ви можете налаштувати параметри конфіденційності та зберігання для вже відвіданих сайтів.

Ми можемо гарантувати вам скачування Adobe Flash Player без вірусів. Ми не збираємо додаткової інформації про вас, тому ви зможете отримати Flash Player без реєстрації і SMS.

Завантажити схожі програми:Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью