<
 • Главная
Статьи

Як оновити браузер Гугл Хром (Чо ?! Чо ?!

 1. Як перевірити версію Google Chrome і для чого це потрібно?
 2. Етапи оновлення браузера Google Chrome вручну
 3. Як оновити Google Chrome на Android
 4. Як оновити Гугл Хром на iOS
 5. висновки

Привіт, шановні відвідувачі сайту cho-cho.ru . Сьогоднішня тема присвячена роботі з браузером Google Chrome, точніше про те, як його оновити до останньої версії абсолютно безкоштовно. Цей браузер багатофункціональний, надійний і має стильний дизайн без зайвих елементів.

Щоб підтримувати роботу браузера в нормальному стані і йти в ногу з інноваційними ідеями, компанія Google регулярно випускає оновлення і доповнення до свого продукту. Щоб розібратися, як оновити Google Chrome до актуальної версії, для початку з'ясуємо, для чого взагалі потрібна оновлювати браузер і коли найкраще здійснювати дану процедуру.

Як перевірити версію Google Chrome і для чого це потрібно?

Зазвичай Google Chrome оновлюється в автоматичному режимі до найсвіжішої версії, але бувають випадки, коли робити це доводиться вручну. Щоб перевірити актуальність версії браузера, необхідно відкрити його меню (значок у вигляді квадрата з трьома горизонтальними смугами в правому верхньому куті вікна) і натиснути на вкладку «Довідка». Далі з випав вікна слід вибрати підпункт «Про браузері Google Chrome». Натиснувши на даний пункт, перед вами відкриється нове вікно, в якому буде надана інформація про поточну версію браузера.

Якщо написано, що остання версія браузера вже встановлена, значить, швидше за все, Google Chrome оновлюється в автоматичному режимі і вам нічого не потрібно робити самому. Але якщо під назвою версії є кнопка "Перевірити оновлення", значить, ваш Гугл Хром без оновлення до останньої версії.

На сайті компанії Google регулярно публікуються новини про вихід нових версій софта від даного бренду. Знаючи поточну версію свого браузера, можна зіставити її з останньою версією, опублікованій на сайті компанії і провести необхідне оновлення.

Чим новіший версія браузера , Тим більше він може надати можливостей власнику комп'ютера. Багато власників сайтів також стежать за оновленнями найпопулярніших браузерів і оптимізують свої ресурси під їх свіжіші версії. Чи не оновлюючи Google Chrome тривалий час, ви ризикуєте обмежити себе в багатьох функціональних можливостях в інтернеті.

Етапи оновлення браузера Google Chrome вручну

Вкрай не рекомендується завантажувати «оновлення» браузера через різні торренти і інші неперевірені посилання. Дана процедура легко виконується через налаштування Google Chrome.

 1. Насамперед, необхідно зайти в меню браузера і відкрити вікно, в якому показана інформація про його версії.
 2. У вікні «Про програму» вам доступна інформація про поточну версію браузера. При його відкритті Google Chrome автоматично запустить пошук існуючих оновлень.
 3. Якщо у вас встановлена ​​не остання версія браузера, і він знайшов свіжі оновлення, то перед вами відкриється повідомлення з подальшою інструкцією.
 4. Якщо вашому браузеру не потрібно оновлення, то про це також відобразиться в повідомленні.
 5. Оновлення браузера успішно завершено!

Зазвичай оновлення браузера вручну не забирає багато часу і сил і завжди завершується успіхом. Але можуть траплятися і збої в роботі Гугл Хром. Наприклад, якщо ви вже давно не оновлювали браузер, але він все одно показує, що встановлена ​​найсвіжіша версія, значить, стався збій і, можливо, потрібно заново перевстановити Google Chrome .

Так як браузер випускається і на мобільних платформах, то актуально буде розглянути ручне оновлення на iOS і Android.

Як оновити Google Chrome на Android

 1. Переконайтеся, що ваш смартфон має доступ до інтернету, після чого відкрийте Play Market і зайдіть в розділ «Мої додатки та ігри».
 2. У розділі «Оновлення» подивіться, чи є можливість, оновити браузер до свіжої версії. Якщо існує більш свіжа версія Google Chrome, буде доступна кнопка «Оновити» - натисніть на неї.
 3. Оновлення успішно завершено!

Як оновити Гугл Хром на iOS

 1. Необхідно зайти в App Store і відкрити розділ «Оновлення».
 2. В даному розділі можна ознайомитися з усіма доступними оновленнями для додатків, встановлених на смартфоні. Якщо в цьому списку є Google Chrome, то натисніть на кнопку «Оновити» навпроти іконки браузера і дочекайтеся закінчення завантаження.
 3. Встановлення оновлення завершена!

висновки

Як можна помітити, установка нової версії браузера Google Chrome не забирає багато часу і не вимагає наявності особливих знань. Все, що вам потрібно - це хороше Інтернет-з'єднання і чітке дотримання інструкції.

Оновлення браузера на смартфоні - ще більш легкий процес. Однак слід знати, що зазвичай за установку оновлення з особистого рахунку знімається частина грошей (або трафіку). Тому будьте уважні і враховуйте це, перш, ніж встановлювати нові програми та їх поновлення. В крайньому випадку, оновити Google Chrome на смартфоні можна тоді, коли ви підключені до мережі Wi-Fi.

Поділіться зі своїми друзями:

Обов'язково до ознайомлення:

Як перевірити версію Google Chrome і для чого це потрібно?
Як перевірити версію Google Chrome і для чого це потрібно?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью