<
 • Главная
Статьи

Як скинути або очистити Firefox без проблем

 1. очищення Firefox
 2. Скидання Firefox

Користувачі, які не вникають у тонкощі браузерів, не завжди можуть визначити конкретну причину виниклих у них труднощів і тому на свій ризик використовують такі механізми, як скидання і очищення Firefox. Сьогодні ми розповімо про них максимально докладно.

очищення Firefox

Відразу ж пояснимо: якщо у вас виникли якісь серйозні проблеми з браузером, то ймовірність того, що їх вирішить проста очищення, досить невелика. Вона, перш за все, потрібна для того щоб забезпечити вашу приватність, т. Е. Щоб інший користувач не дізнався, що ви переглядали, завантажували і так далі (очищення видаляє кеш Firefox, історію браузера, куки).

Ще очищення може стати в нагоді, коли потрібно звільнити місце на жорсткому диску. Так як профіль браузера зазвичай лежить саме на системному розділі (навіть якщо сам Firefox ви встановлювали, наприклад, на розділ D), то на C у вас вийде звільнити кілька сотень мегабайт. Або навіть більше, якщо ви до цього активно подорожували в мережі.

А ось проблеми очищення Firefox в кращому випадку може вирішити лише з окремими сайтами, а не всім веб-браузером. На продуктивності програми в кращу сторону вона також навряд чи позначиться. Втім, спробувати ви все одно можете. Очистити Mozilla Firefox нескладно: відкрийте настройки і перейдіть в розділ «приватність і захист».

Зверніть увагу там на посилання «видалити вашу недавню історію» (скріншот вище). Це і є очищення Firefox:

У віконці, що з'явилося буде настроюється перелік того, що браузер видалить. Зверніть увагу, щоб вгорі навпроти рядка «видалити» стояло «все», а не якийсь відрізок часу.

Серед неприємних сюрпризів, які можуть чекати вас після повного очищення, відзначимо, що заново доведеться зайти в усі свої облікові записи на різних сайтах, а також в пошті і соціальних мережах (адже вам довелося очистити куки і кеш Firefox). При цьому паролі і дані автозаповнення для зручності браузер все ж повинен зберегти.

Ваші закладки та відкриті вкладки зворушені не будуть, але зате будьте готові, що, повернувшись до свого початкового вигляду, очиститься сторінка з осередками сайтів.

Скидання Firefox

Куди більше в рішенні проблем з браузером від Mozilla може допомогти скидання Firefox. Для того щоб знайти цю функцію, відкрийте головне меню і перейдіть в розділ «Довідка»:

Там слід знайти пункт «Інформація для вирішення проблем»:

Клік по ньому відкриє нову вкладку, на якій в правому верхньому куті розташується кнопка, що дозволяє скинути Firefox. Вона, правда, називається «очистити Firefox», що може заплутати недосвідченого користувача. Насправді це саме скидання браузера і нічого спільного зі звичайною очищенням, яку ми розглядали вище, він не має.

При натисканні на кнопку з'явиться ось таке попереджувала вікно з коротким описом:

Скидання приведе до видалення ваших розширень (саме видалення, а не відключення). Налаштування буде повернуто в початковий стан за замовчуванням. Причому це стосується не тільки основних налаштувань: скинути вийде і всі налаштування в about: config. Також зникнуть всі зайві кнопки з панелей інструментів, повернувши інтерфейс Firefox до його базового виду.

Якщо ви натиснете кнопку «Очистити Firefox» зі скріншота вище, то слідом побачите віконце майстра імпорту:

Якщо ви натиснете кнопку «Очистити Firefox» зі скріншота вище, то слідом побачите віконце майстра імпорту:

Це рапорт про те, що програма про всяк випадок зберегла все ваше попереднє «багатство» (профіль) в окрему папочку «Старі дані Firefox», яка в цей же момент з'явиться на робочому столі:

Це рапорт про те, що програма про всяк випадок зберегла все ваше попереднє «багатство» (профіль) в окрему папочку «Старі дані Firefox», яка в цей же момент з'явиться на робочому столі:

Нарешті, при запуску програми, ви побачите, що за замовчуванням ще й були закриті вкладки . Втім, не лякайтеся, закладки на місці, а вкладки Firefox запропонує відновити як все відразу, так і окремо, якщо вам так зручніше:

Втім, не лякайтеся, закладки на місці, а вкладки Firefox запропонує відновити як все відразу, так і окремо, якщо вам так зручніше:

От і все. Ви починайте роботу в Firefox практично з чистого аркуша, не втрачаючи при цьому збережені в обране сайти.

PS Якщо робити очистку або скидання небажано, то зверніть увагу на можливість створення нового профілю Firefox . Це хороший варіант, якщо в браузері є цінні вам дані, через які нічого скидати, очищати і тим більше встановлювати заново ви, по можливості, не хотіли б.

Ігор Андрєєв - автор статей для ITRew.ru і Our-Firefox.ru. Захоплений сучасними технологіями, розповідаю про них у своїх текстах)

Сторінка автора - twitter.com

схожеНовости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью