<
 • Главная
Статьи

Яндекс запустив розумний браузер для мобільного

Яндекс випустив мобільний браузер & nbsp;

"Новий браузер враховує особливості мобільного інтернету і допомагає вирішувати завдання на ходу, спрощуючи оперативний пошук інформації. Для введення веб-адрес і пошукових запитів служить єдина рядок. А до улюблених і часто відвідуваних сайтів користувач може перейти в один дотик - вони зібрані на Табло" , - повідомили в компанії.

Читайте також: Яндекс розробив стежить пошук

Додаток також спрощує пошук в інтернеті. За запитами, які люди часто задають з мобільних пристроїв, Яндекс .Браузер дає готовий відповідь - прогноз погоди, новини, картинки, розташування об'єктів на карті. Так, набравши в розумній рядку [фото парижа] або [Михайло Грушевський вікіпедія], користувач відразу ж побачить фотографії міста або потрібну статтю - йому не доведеться переходити до них з результатів пошуку. Будь-які запити можна також задати голосом.

"При розробці інтерфейсу мобільного яндекс.браузер враховувалася специфіка використання кожного пристрою. Наприклад, в браузері для смартфона пошуковий рядок знаходиться внизу екрана, де з нею зручніше працювати, тримаючи апарат в одній руці. А для планшетів, які користувачі часто використовують для вибору готелів, рецептів, товарів, зроблений новий пошуковий інтерфейс: в яндекс.браузер для iPad можна одночасно переглядати вже відкритий сайт і результати пошуку, що дозволяє швидко перемикатися між ними ", - говорять в Яндексі.

Також в браузері вбудований режим Турбо, який швидко завантажує сайти навіть при повільному з'єднанні. Вміст відкриваються користувачем сторінок стискається, знижуючи обсяг переданого трафіку, що економить час, а в деяких випадках - гроші .

Мобільний яндекс.браузер доступний українською та російською мовами. Додаток для Android-смартфонів версій 4.0 і вище можна завантажити в Google Play, для iPad (iOS 5 і вище) - в App Store. Версії для iPhone і Android-планшетів вийдуть вже цієї осені.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью