<
 • Главная
Статьи

Браузер BlackBerry 10 з підтримкою Flash

Новина про те, що після поновлення Єжевичної платформи до версії 10

Новина про те, що після поновлення Єжевичної платформи до версії 10.3.1 смартфони BlackBerry більше не будуть підтримувати, засмутила багатьох користувачів. Але оскільки навіть Adobe відмовився від підтримки поновлення Flash, іншого і не варто очікувати. Звичайно, вбудована в браузер BlackBerry 10 підтримка Adobe Flash дала надію на можливість її повернення.

Можна піти простим шляхом і завантажити Android браузер, який буде підтримувати цю опцію (це може бути FlashFox, Dolphin або інший додаток). Але користувачі, які звикли до того досвіду, який можна отримати лише від користування BlackBerry браузером, навряд чи погодяться на такий компроміс. І FileArchiveHaven дав можливість вирішити питання без установки Андроїд браузера.

Отже, процес проходить в кілька етапів

Завантаження нативного браузера , Що підтримує Flash Установка отриманого * bar. файлу на смартфон BlackBerry (Потрібно скористатися одним з додатків - Playbook Tools або Sachesi) Завантаження файлу yeah.so зі смартфона Перехід до Device / misc на смартфоні і створення папки plugins Копіювання yeah.so в Device / misc / plugins Запуск Flash Browser (якщо додаток запущено, то його треба закрити і відкрити знову)

Усе. Тепер можна грати в будь-які Flash-гри!

Швидко завантажити файл (а також перевірити роботу Flash) можна тут .

Після завершення процедури на ожиновому смартфоні буде встановлений новий браузер, але його ідентичність з браузером BlackBerry 10 робить його дуже цінним. Приємним доповненням до функціональних можливостей програми є підтримка Flash. Звичайно, Android версію встановити простіше і швидше, але вона буде збиткова, якщо порівнювати її з нативної. Браузер BlackBerry 10 - це швидкість, зручність і унікальний користувальницький досвід.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью