<
 • Главная
Статьи

браузери

Google тестує функцію, яка допоможе мінімізувати ймовірність фішингових атак на користувачів браузера Chrome . В експериментальному режимі пошуковик додав функцію, яка підказує правильну адресу сайту, якщо користувач вводить URL, схожий на нього. Таким чином, браузер зайвий раз звертає увагу на помилку в назві сайту і пропонує її виправити, не переходячи на помилкову (фішингову) сторінку.

Читати далі

браузер Firefox Зараз не можна назвати дуже популярним, але колись він був дуже відомий, і сьогодні його пам'ятають навіть ті, хто давно не використовує. Приємно те, що компанія Mozilla не перестає шукати щось нове. За даними CNET, сьогодні компанія працює над абсолютно новим браузером Mozilla Scout, який буде управлятися голосом.

Читати далі

Користувачі завжди чекають новинок від компанії Google, про що б не йшлося - про чергову версії операційної системи Android , Нових Nexus або ж інших сервісах і продуктах. Для багатьох саме Google є в сучасній реальності тією компанією, яка робить технології не просто більш функціональними, але і більш доступними широкому користувальницької аудиторії. Чим вона порадувала творчих людей на цей раз?

Читати далі

Інтернет до країв переповнений жартами і мемамі про те, що голлівудський актор Леонардо Ді Капріо все ніяк не може отримати золоту статуетку в знак визнання своїх заслуг у галузі кінематографу. Російські шанувальники актора особливо сильно вболівають за нього напередодні кожної церемонії вручення Оскара , Але нагорода наполегливо продовжує обходити Лео стороною. Анімаційна студія випустила безкоштовну браузерну гру, в якій будь-який охочий може допомогти своєму кумиру, нарешті, стати володарем статуетки Оскар .

Читати далі

компанія Microsoft оголосила про те, що на наступному тижні, а якщо точніше, 12 січня, припинить підтримку браузера Internet Explorer версій 8, 9 і 10. Компанія планує випустити останній патч, після чого випуск оновлень для цих версій браузера не планується.

Читати далі

Aliexpress є однією з найширших торгових майданчиків, що пропонують великий асортимент товару для російських покупців
Aliexpress є однією з найширших торгових майданчиків, що пропонують великий асортимент товару для російських покупців. Однак ця обставина в ряді випадків є не тільки плюсом, але і мінусом. Щоб оберегти покупців від неприємних сюрпризів, популярний сервіс створив спеціальне розширення для браузерів, яке дозволить мінімізувати можливі ризики до мінімуму.

Читати далі

Фахівці з Массачусетського технологічного інституту ( MIT ) І катарського обчислювального дослідного інституту (QCRI) виявили уразливість, яка зачіпає анонімність мережі Tor . Пролом в системі дозволяє ідентифікувати приховані сервери з точністю до 88 відсотків.

Читати далі

Фахівці в області інформаційної безпеки розробили високошвидкісний браузер для анонімного користування Інтернетом . Команда швейцарських і британських розробників каже, що знайшла спосіб усунути недолік, яким страждає популярна сьогодні анонімна мережа Tor - збільшення кількості користувачів знижує загальну швидкість роботи системи.

Читати далі

Хакери не завжди є виключно негативними персонажами. Деякі з них допомагають захистити наші комп'ютери і гаджети від крадіжки інформації та зломів. Саме такі ентузіасти збираються в рамках щорічного конкурсу Pwn2Own, який спонсорує корпорація Google . В ході цього заходу хакери з усього світу демонструють конкурсного журі виявлені ними баги, уразливості і експлойти в різних додатках і операційних системах. Зрозуміло, за кожен виявлений баг хакер отримує нагороду від організаторів.

Читати далі

після останньої  презентації Microsoft  в Мережі почали жваво обговорювати їх новий браузер під назвою Spartan, який повинен стати хорошою альтернативою існуючим Internet Explorer
після останньої презентації Microsoft в Мережі почали жваво обговорювати їх новий браузер під назвою Spartan, який повинен стати хорошою альтернативою існуючим Internet Explorer. Однак, незважаючи на позиціонування Spartan як більш якісного продукту, до нього ще залишилися деякі питання.

Читати далі

YouTube  змінив Adobe Flash на HTML5 в якості стандартного способу відтворення відеозаписів
YouTube змінив Adobe Flash на HTML5 в якості стандартного способу відтворення відеозаписів. Тепер технологія HTML5 використовується веб-програвачем за замовчуванням.

Читати далі

після анонсу  Microsoft Spartan  свій інтернет-браузер представив стартап під керівництвом колишнього глави Opera
після анонсу Microsoft Spartan свій інтернет-браузер представив стартап під керівництвом колишнього глави Opera. Новий продукт називається Vivaldi і, як кажуть його творці, розрахований на користувачів з підвищеними вимогами до функціональності браузера.

Читати далі

Зовсім недавно компанія Microsoft зробила доступними для завантаження останню збірку  Windows 10  , Про новинки якої  було розказано кілька днів тому
Зовсім недавно компанія Microsoft зробила доступними для завантаження останню збірку Windows 10 , Про новинки якої було розказано кілька днів тому . Майже відразу в Мережі почали з'являтися перші тести нового браузера Spartan.

Читати далі

Минулого літа корпорація Mozilla запустила експериментальну версію інтернет-браузера Firefox, який, крім усього іншого, підтримував гарнітуру  Oculus Rift
Минулого літа корпорація Mozilla запустила експериментальну версію інтернет-браузера Firefox, який, крім усього іншого, підтримував гарнітуру Oculus Rift . Схоже, що в своїх планах щодо інтеграції віртуальної реальності керівництво Mozilla хоче зайти ще далі.

Читати далі

Спільний перегляд вже далеко не інновація і зараз вже доступна більшості користувачів, однак для здійснення відеодзвінка користувачам часто необхідно спочатку зареєструватися
Спільний перегляд вже далеко не інновація і зараз вже доступна більшості користувачів, однак для здійснення відеодзвінка користувачам часто необхідно спочатку зареєструватися.

Читати далі

Браузер від Microsoft завжди  збирав безліч негативних відгуків від користувачів  , Які найчастіше скаржилися на його незручність і повільну роботу
Браузер від Microsoft завжди збирав безліч негативних відгуків від користувачів , Які найчастіше скаржилися на його незручність і повільну роботу. Щоб якось реабілітуватися перед своїми клієнтами, софтверний гігант може випустити абсолютно новий браузер під назвою Spartan .

Читати далі

компанія  Microsoft  позбулася  ще одного цінного співробітника
компанія Microsoft позбулася ще одного цінного співробітника . Як повідомляє ресурс TheVerge, Microsoft залишає Дін Хачамовіч (Dean Hachamovitch) - людина, яка протягом 10 років курирував розробку браузера Internet Explorer.

Читати далі

Сторонні браузери для такої популярної мобільної платформи, як Android - область для вивчення дійсно цікава
Сторонні браузери для такої популярної мобільної платформи, як Android - область для вивчення дійсно цікава. UC Browser , Вважаємо, добре знайомий багатьом нашим читачам, так як надає дійсно зручні і цікаві можливості, являючи собою повноцінний інтернет-комбайн для багатьох мобільних операційних систем, від Android до Windows Phone .

Читати далі

Які думки у вас виникають при згадці браузера Internet Explorer
Які думки у вас виникають при згадці браузера Internet Explorer? Упевнений, що більшості читачів згадується жахлива програма, яка повільно працює, вимикається і некоректно відкриває сайти. Однак, на думку Microsoft , Останні версії браузера не такі погані, як попередні, і для того, щоб змінити думки людей, фахівці компанії вирішили змінити назву своєї програми.

Читати далі

При появі перед користувачем адресного рядка браузера виникає якесь безліч спокус перейти по масі посилань, що рояться в голові
При появі перед користувачем адресного рядка браузера виникає якесь безліч спокус перейти по масі посилань, що рояться в голові. UC Browser - відмінний варіант для тих, хто теоретично знає, навіщо він йде в мережу, але точного маршруту у нього немає - такий собі навігатор.

Читати далі

На сьогоднішньому ринку операційних систем існує три головних гравця - Apple, Google і в ролі наздоганяючої виступає Microsoft
На сьогоднішньому ринку операційних систем існує три головних гравця - Apple, Google і в ролі наздоганяючої виступає Microsoft. Ідеологічно мобільні операційні системи Apple і Microsoft схожі. Звичайно, не зовні, але ідеологічно вони обидві є закритими і не дозволяють як користувачам, так і розробникам забиратися занадто глибоко. Android на відміну від iOS і Windows Phone в цьому плані стоїть осібно, користувач завжди здатний замінити будь-який стандартний додаток іншим, відповідним йому більше і мають більшу функціональне навантаження. Сьогодні ми поговоримо про браузере UC Browser, вельми могутньої заміні стандартного браузера смартфона на Android.

Читати далі

Що таке кеш-пам'ять ми вже  знаємо
Що таке кеш-пам'ять ми вже знаємо . Настала пора розглянути принцип технології кешування. Багато користувачів вважають, що дивляться веб-сторінки безпосередньо «десь там» в далекому і загадковому Інтернеті. Насправді, кожна відкривається вами сторінка спочатку зберігається на жорсткий диск вашого комп'ютера. Як може маленька кеш-пам'ять прискорювати роботу оперативної пам'яті, яка значно більше? Справа в тому, що навіть величезне з додатків складається з окремих байтів. І лише деякі з них використовуються одночасно.

Читати далі

У норвезькій компанії Opera Software минулий тиждень видався насиченим. Спочатку виробник програмного забезпечення заявив про переході на WebKit і припинення розробки власного движка Presto, який використовувався в браузері Opera ще з сьомої версії. В даний час стало відомо, що Opera Software купує Skyfire Labs, розробника браузера SKyfire.

Читати далі

От і все. Розробник Opera Software повідомив, що припиняє розробку свого власного десктопного браузера і почне підтримку Chromium - опен-Сорс версії Chrome . А що стосується мобільних платформ, то тут компанія збирається використовувати движок WebKit.

Читати далі

З огляду на масштаби присутності Google в веб-просторі, запуск власного інтернет-браузера став цілком логічним кроком. Chrome поступово набирає популярність серед мобільних пристроїв на базі Android. Однак на відміну від стокового Android-браузера Chrome не визнає операційні системи нижче Android 4.0 . А адже велика частина Android-пристроїв, як і раніше працює під управлінням Gingerbread.

Читати далі

Згідно з інформацією з аналітичного веб-сайту StatCounter, частка веб-браузера Google Chrome на ринку досягла 20%. Аналітики StatCounter стверджують, що частка продовжує зростати: 2,8% в червні 2009 року, 19,36% в травні і 20,65% в червні.

«Без сумніву, це велике досягнення Google, всього за два роки збільшити частку Chrome з 3 до 20 відсотків»

, Сказав Аодхен Каллен (Aodhan Cullen), генеральний директор веб-компанії StatCounter.

Читати далі

Чим вона порадувала творчих людей на цей раз?
Як може маленька кеш-пам'ять прискорювати роботу оперативної пам'яті, яка значно більше?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью