<
 • Главная
Статьи

Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge? Альтернативи популярним браузерам

 1. браузери
 2. У розробці

На дворі стоїть 2015 рік, і ми можемо вибирати веб-браузер так само, як ми вибираємо операційну систему. Спеціалізовані додатки конкурують з браузерами на мобільних пристроях, проте навряд чи те ж саме можна сказати про десктопну середу. Навпаки, з кожним роком з'являється все більше десктопних браузерів, і деякі з них цілком можуть стати для вас зручним і ефективним інструментом для роботи в мережі.

Навпаки, з кожним роком з'являється все більше десктопних браузерів, і деякі з них цілком можуть стати для вас зручним і ефективним інструментом для роботи в мережі

Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari і Opera домінують на світовому ринку десктопних браузерів. До якої б статистикою ви не зверталися (NetMarketshare, StatCounter's GlobalStats або W3Counter), ви можете помітити, що кожна з них призводить суперечать відомості про те, який браузер є лідируючим. Однак незалежно від того, який метод використовується для визначення ринкової частки, все джерела погоджуються з тим, що ці п'ять браузерів є далеко не всю картину світового використання десктопних браузерів. Вони можуть бути самими популярними, проте вони не є єдино можливими рішеннями для доступу до інтернету. Що з приводу іншої ринкової частки?

Зустрічаємо «альтернативні браузери» - саме так неофіційно називаються всі браузери, які не входять до Великої П'ятірку. Ці браузери в більшості випадків наслідують приклад Opera, яка заснована на проекті з відкритим кодом Chromium (як і Google Chrome). Будь-який бажаючий може взяти код Chromium і зробити на його основі свій власний веб-браузер, додавши або видаливши необхідну функціональність. Схожий приклад - Firefox, який теж є проектом з відкритим кодом.

Слід звернути свою увагу на частоту оновлення движка Chromium. Chromium, як і будь-яке інше програмне забезпечення, має баги. Розробники, які стоять за ним, намагаються усунути ці баги, додати поліпшення продуктивності і мінімізувати загрози безпеки. Саме з цієї причини Google Chrome має шеститижневий цикл оновлень. І саме з цієї причини інші засновані на Chromium браузери прагнуть слідувати такий приклад. Більшість браузерів прагне йти в ногу з релізами Chromium, однак деякі з них відстають на шість або навіть на сім версій, що негативно впливає на онлайн-безпеку користувачів і стабільність роботи браузера.

А раз альтернативні браузери - це здебільшого змінені копії більших браузерів, то чи означає це, що вони є поганим інструментом для ефективного веб-серфінгу? Природно, немає! Альтернативні браузери прагнуть запропонувати поліпшену продуктивність і додаткові можливості для більш продуманого користувацького досвіду взаємодії. Вони є чудовим інструментом, який має всю функціональність, яка потрібна користувачеві відразу після установки.

Нижче представлено 15 десктопних браузерів, гідних розгляду, якщо ви втомилися від чемпіонів браузерної війни. Цей список не претендує на повноту охоплення - в мережі є кілька сотень різних браузерів. Ми постаралися привести ті браузери, які постійно оновлюються і пропонують новий досвід веб-серфінгу.

Ми не будемо заглиблюватися в аспекти розробки кожного браузера. Замість цього ви знайдете короткий огляд найбільш цікавих функцій і особливостей, доступних за умовчанням або через доповнення. Ми також відзначимо механізм обробки сторінок, який використовується в кожному браузері, щоб ви розуміли, як саме організована робота з мережею в них: Blink (на якому заснований Chrome), Trident (Internet Explorer), Gecko (Firefox) і WebKit (Safari). Давайте почнемо з тих браузерів, які мають найбільше можливостей, після чого вже перейдемо до більш спеціалізованим браузерам.

браузери

UC Browser

 • Операційні системи: Windows, Linux, Android, iOS, Windows Phone, Symbian, Java
 • Механізм обробки сторінок: Blink
 • Ключові особливості: багатоплатформовий, має своєрідний інтерфейс

UC Browser - один з більшості кроссплатформенних браузерів; він може працювати навіть на старих Symbian пристроях. Це не єдина причина спробувати його. Гармонійний дизайн, приємна анімація всіх елементів роблять браузер UC Browser сучасним і стильним. Оновлений движок Chromium сприяє безпеці браузера. Ви можете вибрати, як буде виглядати нова вкладка: у вигляді «бульбашок», що дозволяють отримати швидкий доступ до сайтів, або в більш традиційному вигляді. UC Browser пропонує хмарний акаунт для всіх ваших налаштувань, закладок і розширень з Chrome Web Store, що є гідною альтернативою екосистемі Google.

Завантаження файлів - ще один примітний аспект UC Browser. Менеджер завантажень не є просунутим (ви не можете завантажувати торренти або онлайн-відео), однак при цьому він досить унікальний. Це єдиний браузер, який сортує завантаження за категоріями, допомагаючи вам переміщатися по гігабайтам файлів. Браузер може навіть завантажувати файли в спеціалізоване хмарне сховище UC Cloud Storage. Незважаючи на свій малий обсяг - всього 2 Гб, - таке сховище є дуже корисним для мобільних пристроїв, оскільки вам не потрібно чекати закінчення завантажень.

UC Browser не просто фокусується на безпеки, загрузках файлів і соціальних мережах. Цей браузер має на меті звернення до більш широкої аудиторії, що не диктуючи їм ніяких правил використання. Більшість браузерів на базі Chromium можна вважати просто поліпшеними версіями Chrome, в той час як UC Browser - це скоріше новий Chrome.

Maxthon

 • Операційні системи: Windows, Mac OS X, Linux, Android, iOS, Windows Phone
 • Механізм обробки сторінок: Trident, Blink
 • Ключові особливості: багатоплатформовий, має свою власну екосистему

Maxthon - популярний китайський браузер, доступний для десктопних і мобільних платформ. Він включає в себе два механізму обробки сторінок, відрізняється достатком різних функцій, серед яких можна відзначити режим перегляду split-screen, вбудований проксі менеджер, засоби блокування реклами, а також прискорення завантажень. Увійшовши в акаунт Maxthon Passport (аналогія з Google Account), ви зможете синхронізувати всі свої параметри, вкладки, розширення і паролі на різних пристроях.

Інтерфейс Maxthon витканий з різних компонентів. З одного боку, це свіжий інтерфейс для управління вкладками, розширеннями і всієї доданої функціональністю. З іншого боку, більшість цих додаткових можливостей доступно через ще одну бічну панель, яка може дратувати користувачів. RSS-рідер, менеджер завантажень, додаток для нотаток, гри - не найнеобхідніші розширення, проте їх завжди можна видалити при необхідності. Maxthon має свій власний сервіс розширень, проте ви навряд чи знайдете в ньому ваші улюблені плагіни для Chrome або Firefox.

Незважаючи на всі огріхи і шорсткості, Maxthon залишається потужним браузером, який споживає мінімум ресурсів. Ви можете відслідковувати споживання ресурсів за допомогою настроюваного тулбару в самому низу вікна, що є приємним доповненням до браузеру. Maxthon є прекрасним варіантом для кроссплатформенного використання. Він працює дуже швидко, має масу функцій і розширень, які, однак, можуть знадобитися далеко не всім користувачам. Все це підводить нас до ще однієї цікавої альтернативи.

MxNitro

 • Операційні системи: Windows
 • Механізм обробки сторінок: Blink
 • Ключові особливості: мінімалістичний, швидкий

MxNitro - інша інтерпретація Maxthon. Відрізняючись акцентом на швидкості, цей браузер нагадує урізану версію Maxthon, позбавлений всього, крім базової функціональності. MxNitro мінімалістичний, легкий і швидкий. Він швидко встановлюється і відразу ж готовий до Браузинг - не потрібно замислюватися над настройками, оскільки їх просто немає.

У ньому немає ні розширень, ні хмарної синхронізації, ні менеджера завантажень. Єдина мета MxNitro полягає в тому, щоб дозволити вам переглядати сайти без зайвих перешкод, відволікаючих чинників або витоків ресурсів. Він далеко не досконалий. Розробники покращують браузер, обіцяючи зробити його доступним на інших платформах і інтегрувати блокування реклами. Найбільша проблема з MxNitro - відсутність зручного менеджера закладок або функції Speed ​​Deal. У ньому є меню швидкого запуску з деякими зумовленими сайтами, проте користувачі не можуть вносити в нього зміни. MxNitro може стати прекрасним рішенням для користувачів старих комп'ютерів або людей з низькими вимогами.

Torch

 • Операційні системи: Windows
 • Механізм обробки сторінок: Blink
 • Ключові особливості: мультимедіа-орієнтований

Torch - скоріше потужний медіа-центр, ніж типовий браузер. Він заснований на Chromium, відрізняється вдосконаленим дизайном і має деяку додаткову функціональність. Сторінка з новою вкладкою відрізняється налаштованим мінімалістичним, але в той же час стильним дизайном, в той час як тулбар містить ярлики до всіх медіа-можливостям, доступним в браузері. Додаток Torch Music - це ярлик на веб-додаток з тією ж назвою, сервіс музичного стрімінга з численними популярними артистами і альбомами. Однак вся музика береться з Youtube; отже, можна чекати низької якості звучання. Torch Games - це колекція Flash-ігор, які допоможуть вам вбити час на роботі. Інструмент Facelift (використовуваний для настройки тим в Facebook) і кнопки шаринга роблять цей браузер зручним рішенням для шанувальників спілкування в соціальних мережах.

Менеджер завантажень, існуючий в Torch, викачує файли трохи швидше, ніж Chrome, однак він нерідко видає критичні помилки. Torch вміє завантажувати торрент-файли, розуміє magnet-посилання, які він обробляє не в менеджері завантажень, а на окремій вкладці. Можливість відтворення відео в браузері, в той час як воно завантажується, є цікавою альтернативою перегляду відео онлайн. Відео можуть бути завантажені з потокових сервісів, таких як YouTube, Vimeo, Daily Motion і т.д.

Torch має все ж таки дещо дратують недоліків. Наприклад, він часто виводить спливаючі вікна з роз'ясненням можливостей, просить вас розповісти про нього в соціальних мережах. Якщо вам не потрібні будь-які з його можливостей, видалити їх не так просто, і розробники, здається, не поспішають оновлювати движок Chromium, що в результаті може вилитися в проблеми з безпекою. Незважаючи на все це, Torch - прекрасний інструмент для любителів фільмів, музики і соціальних мереж.

Citrio

 • Операційні системи: Windows, Mac
 • Механізм обробки сторінок: Blink
 • Ключові особливості: швидкі завантаження, своєчасні оновлення

На момент написання статті браузер Citrio швидше за всіх обробляв поновлення Chromium, присвячені безпеки, виправлення багів і реалізації нових можливостей. Браузер багато в чому нагадує Chrome, однак виглядає простіше і працює швидше. Citrio - простий, але в той же час потужний браузер, призначений для скачування файлів і отримання медіа.

Менеджер завантажень використовується для скачування звичайних файлів, торрентів і magnet-посилань - без особливого поділу між ними, і він дуже зручний в роботі. Підвищення швидкості завантаження і можливість продовження скачування в разі розривів з'єднання роблять Citrio чудовим інструментом для завантаження великих файлів.

На додаток до свого корисного менеджеру завантажень, Citrio також має численні розширення. Завантажувач з YouTube і відеоплеєр для завантаження - дуже потужний функціонал, однак новинний рідер і інструмент для соціального шаринга в цьому браузері є занадто базовими. У Chrome Web Store є кращі альтернативи. Якщо вам не подобається певне розширення, воно може бути легко видалено. В цілому, Citrio - це альтернатива Chrome, орієнтована на завантаження.

Baidu browser

 • Операційні системи: Windows, Android, Windows Phone
 • Механізм обробки сторінок: Blink
 • Ключові особливості: відео завантажувач, інтеграція з соціальними медіа

Baidu browser - це китайське рішення, орієнтоване на завантаження і соціальні медіа. Браузер підтримує розширення Chrome; розширення Facebook і WhatsApp є встановленими (але можуть бути видалені). Baidu заснований на Chromium, але має окремі панелі для URL та пошуку, що нагадують про Firefox. Скіни браузера можуть бути змінені, а панель Speed ​​Dial з попередньо встановленими закладками може бути налаштована.

Baidu має інтегрований клієнт BitTorrent з можливістю обмеження потоку завантажень так, щоб він не заважав іншим закачуванню або буферизації онлайн-відео. Є також інструмент захоплення і завантажувач онлайн-відео, який є найбільш зручною функцією Baidu. Це рідкісний приклад браузера, який дозволяє вам вибирати якість відео для завантаження, а також володіє окремою кнопкою для скачування MP3 аудіо. Онлайн-відео можуть бути відкриті в окремому вікні, що дає можливість користувачам переглядати їх, не маючи необхідності тримати відкритою вкладку з Youtube.

На відміну від UC Browser, Baidu не так сильно відрізняється від Chrome, хоча і рухається в цьому напрямку. Його швидкий запуск, розширена функціональність YouTube і трюки з завантаженнями роблять його дуже зручним інструментом для любителів медіа.

Sleipnir

 • Операційні системи: Windows, Mac OS X, Android, iOS, Windows Phone
 • Механізм обробки сторінок: Blink
 • Ключові особливості: приємні шрифти, угруповання вкладок

Sleipnir - японський веб-браузер, заснований на движку Blink; отже, користувачі Chrome вважатимуть його знайомим. Браузер дуже сильно нагадує Safari, використовує не тільки дизайн Mac OS X, але і стандартні Mac шрифти. Sleipnir обробляє шрифти за аналогією з Mac, виводячи їх в більш округлому і жирному накресленні. Перевага цього ефекту дуже суб'єктивно, однак читання тексту в Sleipnir - це приємний процес, який складно проігнорувати.

Шрифти - це далеко не все, що може запропонувати Sleipnir. Замість того щоб виводити favicon'и і назви вкладок, Sleipnir відображає мініатюри відкритих сторінок, що помітно спрощує навігацію по ним. Мініатюри добре себе проявляють в тому випадку, якщо відкрито п'ять або шість вкладок, але коли вкладок більше, мініатюри вже стають громіздкими. Тут на допомогу приходить угруповання вкладок: вкладки можуть бути сортовані за темами для більш простої навігації; наприклад, можна відокремити персональні сайти від сайтів, пов'язаних з роботою.

Оскільки Sleipnir доступний для численних платформ, ви можете використовувати Fenrir Pass (аналогія з Google Account) для синхронізації вкладок, груп і паролів, а також передачі сторінок на ваш смартфон. Браузер підтримує жести за допомогою миші і тачпада, працює з розширеннями Chrome. Продуктивність і швидкість досить гарні, проте Sleipnir має досить круту криву навчання внаслідок свого незвичайного дизайну і потоку операцій. Якщо ви готові випробувати його, цей досвід може виявитися дуже корисним.

Epic

 • Операційні системи: Windows, Mac OS X
 • Механізм обробки сторінок: Blink
 • Ключові особливості: безпека і приватність

Epic - єдиний орієнтований на приватність браузер в цьому списку. Це досягається головним чином завдяки більш регулярним оновленням движка Chromium в порівнянні з іншими популярними браузерами в цьому полі (наприклад, WhiteHat Aviator і Comodo Dragon). Зазвичай він відстає на кілька версій від Chrome, однак він як і раніше краще багатьох своїх альтернатив. Epic розроблений для безпечного досвіду браузинга «з коробки». Ви можете стверджувати, що користувачі здатні домогтися того ж ефекту, встановивши розширення Chrome, однак не кожен користувач знає, як зробити це і що саме потрібно блокувати.

Epic - це приблизно той же самий Chrome без будь-яких умов, пов'язаних з Google: ніякі дані не збираються і не відправляються, будь-які відстежують механізми блокуються, AdBlock встановлено. Також є зручний перемикач проксі, що дозволяє приховати ваш IP-адресу. Користувачі можуть вирішувати, що саме варто блокувати. Якщо ви клацнете по іконці з парасолькою, Epic покаже вам, які сервіси стежать за вами, а також запропонує вам перемикачі для доповнень, шифрування даних, блокування реклами і повідомлень.

Lunascape

 • Операційні системи: Windows, Android, iOS
 • Механізм обробки сторінок: Trident, Gecko, WebKit
 • Ключові особливості: численні движки обробки сторінок

Lunascape - простий багатоплатформовий браузер, який використовує переваги трьох движків обробки сторінок. Ця можливість супроводжується каскадним поданням веб-сторінок. Ви можете виводити на екран один або кілька сайтів в браузері, не відкриваючи для них окремих вікон.

Можливість пошуку дозволяє вам шукати вбрання слово в численних джерелах. Lunascape також має спеціальну область, в якій виводяться нові заголовки з відповідних джерел. Ця функціональність може бути розширена за допомогою доповнень Internet Explorer і Firefox, а також деяких ексклюзивних особливостей Lunascape.

Незважаючи на те що браузер не виглядає сучасним, його продуктивність і споживання ресурсів відрізняються хорошими показниками. Козир Lunascape - можливість відкрити сайт за допомогою будь-якого движка обробки сторінок - дуже корисний для сумісності.

GreenBrowser

 • Операційні системи: Windows
 • Механізм ОБРОБКИ сторінок: Trident
 • Ключові Особливості: покращений досвід взаємодії Internet Explorer

GreenBrowser Заснований на Internet Explorer. У цьому браузері немає нічого вражаючого уяву: досвід взаємодії базовий, дизайн нагадує IE8, в ньому немає практично ніякої розширеної функціональності або плагінів, щоб конкурувати з Chrome. Однак GreenBrowser як і раніше оновлюється, відрізняється хорошою продуктивністю, сторінки вантажаться швидко, користувач отримує все необхідне для простого веб-серфінгу.

Проте GreenBrowser має масу корисних можливостей: блокування реклами, Speed ​​Dial, опції перетягування, жести миші і кнопку «boss» для швидкого згортання браузера. Приємна особливість - годинник в нижній області браузера, які роблять повноекранний режим більш зручним. Саме так повинен був виглядати і функціонувати Internet Explorer кілька років тому. Якщо MxNitro сируватий для вас, спробуйте GreenBrowser.

SlimBrowser

 • Операційні системи: Windows
 • Механізм обробки сторінок: Trident
 • Ключові особливості: легкий, швидкий

SlimBrowser - поліпшена версія Internet Explorer. Легкий інсталятор дозволяє отримати повнофункціональний і швидкий браузер з настроюваної панеллю задач. У браузер вбудовані такі опції, як завантажувач Youtube, віджет прогнозу погоди, блокувальник реклами, підтримка Facebook, заповнювач форм, блокувальник спливаючих вікон і т.д.

SlimBrowser має менеджер завантажень, хоча і не такий потужний, як в інших альтернативах на базі Chromium. Для шанувальників Internet Explorer цей браузер здасться якісної заміною. І, як було заявлено в його рекламі, він запускається і завантажує сторінки набагато швидше, ніж IE.

PirateBrowser

 • Операційні системи: Windows
 • Механізм обробки сторінок: Gecko
 • Ключові особливості: інтегрований Tor клієнт

PirateBrowser - проект, розроблений командою Pirate Bay, чия основна мета полягає в тому, щоб подолати урядові обмеження на відвідування веб-сайтів. Браузер в основному складається з зв'язки Firefox (Portable Edition) + Vidalia + додаток FoxyProxy. Vidalia - це дружній до користувачів графічний інтерфейс для анонімної мережі Tor, яка перенаправляє ваш інтернет-трафік. Як тільки ви запускаєте браузер PirateBrowser (не вимагає установки), Vidalia автоматично з'єднує вас з мережею Tor, після чого запускається Firefox.

FoxyProxy перемикає інтернет-з'єднання користувача до численних проксі-серверів. PirateBrowser не дозволить вам досягти абсолютної анонімності в мережі, однак він є чудовим стартовий набір для обходу онлайн-цензури.

Tungsten

 • Операційні системи: Windows
 • Механізм обробки сторінок: Blink, Trident
 • Ключові особливості: вбудований файловий менеджер

На перший погляд, Tungsten не являє собою нічого особливого. Це мінімалістичний Blink і Trident браузер з типовою продуктивністю. Він підтримує розширення Chrome, його дизайн нагадує Internet Explorer 10. Цікава особливість полягає в тому, що Tungsten призначений не тільки для мережі - він може працювати як браузер для ваших локальних файлів і додатків.

Програми, такі як Clover, створюють вкладочному інтерфейс перегляду для Windows Explorer. Tungsten перевертає цю ідею догори дном. Браузер відкриває Windows Explorer у вкладці - ви можете переходити по своїх папок, відкривати файли та запускати програми. Далеко не найреволюційніший функціонал, однак було цікаво побачити функцію, що вписується в концепцію ChromeOS по виконанню всіх дій в браузері.

У розробці

Vivaldi

 • Операційні системи: Windows, Mac OS X, Linux
 • Механізм обробки сторінок: Blink
 • Ключові особливості: легко налаштувати, угруповання вкладок

Розроблений командою колишніх творців Opera, браузер Vivaldi ставить собі за мету повторення початкового успіху Opera, що безумовно порадує шанувальників оригінального браузера. На даний момент у нас є чотири технічних версії браузера, однак до повного релізу справа поки не дійшла. Поки занадто рано судити, яким саме буде Vivaldi, проте вже зараз можна сказати, що він буде мати деякі цікаві можливості.

Дизайн браузера є плоским і мінімалістичним, вирізняється з-поміж інших рішень. Його колірна гамма змінюється відповідно до переважаючими кольорами поточного сайту. Speed ​​Dial присутній, тому немає ніякої потреби в розширеннях для його реалізації. Дії зі сторінками є новими: ви можете керувати кольором і шрифтами сторінок, застосовувати фільтри і змінювати сторінки так, як вам хочеться. Це швидше корисна виверт, однак дана можливість обов'язково знайде свої корисні застосування.

Як і у випадку з Opera, ви можете групувати вкладки. В результаті цього превью вкладок стають більш осмисленими, ніж в інших браузерах. На будь-яких сторінках можна залишати примітки; в майбутніх версіях розробники обіцяють нам поява поштового сервісу Vivaldi. Як тільки Vivaldi вийде з бета-версії (або покине технічну стадію), ми отримаємо потужного конкурента в битві браузерів.

Project Maelstrom

 • Операційні системи: Windows
 • Механізм обробки сторінок: Blink
 • Ключові особливості: P2P веб-браузинг

Project Maelstrom - «перший в світі браузер, заснований на торрентах». Maelstrom отримує веб-контент з пірінгових мереж замість серверів, на яких розміщується сайт. Робиться це з метою поширення веб-контенту і зміцнення його незалежності від хостинг-серверів. У тому випадку, якщо сервер перестає працювати (через несправності або в результаті урядових обмежень), контент як і раніше залишається доступним, оскільки багато людей мають його і готові ділитися ним.

Maelstrom заснований на Chromium і проявляє себе як Chrome у всіх аспектах - функціональності, навігації, розширеннях і т.д. Ви не обмежені тільки P2P-розподіленими сайтами; Також це дасть змогу доступ по HTTP і HTTPS. Проблема з Maelstrom полягає в тому, що лише деякі сайти підтримують таку технологію. Коли ви вперше підключаєтеся до P2P-сайту (список сайтів доступний на головній сторінці браузера), ви завантажуєте його сторінки за допомогою magnet-посилання. Цей процес займає більше часу, ніж зазвичай. Maelstrom - цікава ідея, і, оскільки браузер як і раніше в бета-версії, буде потрібно досить багато часу на його поліпшення та популяризацію.

джерело: http://www.smashingmagazine.com

Що з приводу іншої ринкової частки?
А раз альтернативні браузери - це здебільшого змінені копії більших браузерів, то чи означає це, що вони є поганим інструментом для ефективного веб-серфінгу?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью