<
 • Главная
Статьи

Чи не працює Adobe Flash Player - як встановити, видалити, включити флеш плеєр

Що робити якщо Adobe Flash Player не працює?

У багатьох на комп'ютері встановлений Adobe Flash Player, але далеко не всі знають, що це за програма, як вона діє, а також у чому взагалі принцип роботи технології флеш.

Найчастіше перше знайомство з програмою починається наступним чином: у вас на комп'ютері перестають запускатися гри, не відтворюється відео і аудіо, або на деяких сайтах перестає реагувати меню при натисканні на будь-які розділи. Зазвичай, щоб з'ясувати, що ж викликало все це і повернути як було, ви починаєте робити відповідні запити в популярних пошукових системах .

Найімовірніше, вам відразу скажуть, що у вас злетів або ж просто застарів якийсь Flash Player. І відповідно, щоб вирішити проблему вам запропонують завантажити оновлення або зовсім видалити його з комп'ютера і завантажити за новою.

Причина також може ховатися в самих налаштуваннях плагіна Плеера в браузері, який ви завантажили. Але все це говориться лише в загальному вигляді, так що недосвідченому користувачу буває складно розібратися і усунути неполадку. Тому в цій статті ми детально розглянемо питання установки, налаштування, оновлення та видалення програми на вашому комп'ютері.

Як оновити Flash Player

У деяких браузерах плагін Флеш Плеера спочатку вбудований і автоматично оновлюється, коли відбувається оновлення самого движка. Яскравим прикладом є популярний браузер GoogleChrome. Але по ряду причин він навіть тут може відключиться. Як виправити цю ситуацію, ми опишемо трохи нижче.

Плеєр має системний модуль, який може сам відслідковувати критичні оновлення. Можливо ви вже бачили віконце, що з'являється при включенні комп'ютера, яке пропонує їх встановити.

Найкраще наявні можливості не ігнорувати, адже це можуть бути оновлення, пов'язані з безпекою, які врятують ваш пристрій від будь-якого зараження. Розробники програми регулярно шукають усі можливі дірки в безпеці і намагаються оперативно їх закривати. Тому якщо бачите таке віконце - сміливо оновлюйтеся.

Тому якщо бачите таке віконце - сміливо оновлюйтеся

Існує навіть спеціальне розширення Surfpatrol, що підходить під всі типи браузерів. Воно проінформує вас про те, що в оперативній системі є застарілі версії будь-яких додатків і плагінів.

Воно проінформує вас про те, що в оперативній системі є застарілі версії будь-яких додатків і плагінів

Якщо ж ви не хочете встановлювати додаткові розширення, але хочете дізнатися, найсвіжіша версія Flash у вас чи ні, тобто спосіб зробити це через офіційних розробників. Для цього треба зайти на сторінку //helpx.adobe.com/flash-player.html і натиснути «Перевірити зараз».

html  і натиснути «Перевірити зараз»

Проте, робота плеєра в вашому браузері може раптово припинитися. Давайте розберемося, що робити в такій ситуації.

Установка Flash плеєра

Найпростішим способом буде зайти на сторінку Adobe плеєра і натиснути на кнопку «Встановити». При цьому буде визначена ваша операційна система і версія браузера.

При цьому буде визначена ваша операційна система і версія браузера

Якщо ця інформація виявилася неправильною, то натисніть на посилання «Потрібен програвач для іншого комп'ютера». Там ви вже зможете вибрати те, що вам потрібно.

Там ви вже зможете вибрати те, що вам потрібно

Якщо ви користуєтеся браузером Гугл Хром, то окрема установка вам не потрібна, але можна скачати системний модель Adobe® Flash® Player.

Найчастіше цього достатньо. Але якщо проблема не вирішена, то на це можуть бути різноманітні причини. В такому випадку краще всього повністю перевстановити флеш плеєр. Для цього закрийте всі браузери, що у вас відкриті. Після цього натисніть «Пуск», виберіть «Панель управління» і натисніть на кнопку «Програми та засоби». У списку знайдіть потрібний рядок і видаліть програму або плагін. потім слід зайти на офіційний сайт Adobe Flash Player і заново встановити його. Це повинно допомогти.

Як правильно видалити флеш плеєр?

Іноді проблема залишається і після подібних маніпуляцій. У такому випадку варто скористатися спеціальною програмою Uninstall Flash Player від офіційного розробника, яка дозволить повністю позбутися від «хвостів». Це можна зробити наступним чином:

 1. скачайте утиліту , Названу вище;
 2. Закрийте всі браузери і програми, відкриті на комп'ютері. Так само варто перевірити їх можливу роботу у фоновому режимі. Якщо ви зневажливо поставитеся до цього пункту, то повне видалення може не відбутися і тоді проблема так і залишиться невирішеною;
 3. Запустіть утиліту. У віконці, що з'явилося вас чекатиме інструкція по установці, яку і потрібно слідувати;
 4. Після того, як програма закінчить процес видалення плеєра, слід зробити перезавантаження комп'ютера.
 5. Потім встановіть Флеш Плеєр з офіційного сайту. Як перевірити чи працює він у вас? Для цього пройдіть за наступним посиланням: //helpx.adobe.com/flash-player.html . У п'ятому пункті ви повинні бачити анімацію пливуть по небу хмар і дерева. Якщо вона працює нормально, то значить, що ви зробили все правильно.

Включення плагіна Flash Player в браузері

Якщо флеш перестав працювати, то крім названого вище способу видалення плеєра з операційної системи і його установки заново, можна попорпатися в настройках браузера. Так, Adobe Flash Player - це плагін, тому іноді він може бути просто відключений. Тобто для вирішення проблеми його потрібно просто включити. Розглянемо, як це зробити, в залежності від того, який браузер ви використовуєте.

Гугл хром: в адресний рядок необхідно ввести команду

Потім натисніть на кнопку Enter на клавіатурі. Після цього з'явиться сторінка, на якій буде відображено список всіх плагінів, встановлених в браузері. Вам потрібно лише знайти рядок з Adobe Flash Player і подивитися, включений він чи ні. Якщо вимкнено, то натисніть кнопку «Включити», розташовану навпроти нього.

Якщо вимкнено, то натисніть кнопку «Включити», розташовану навпроти нього

Якщо ж він включений, але при цьому відео не відображаються (як і аудіо), а меню деяких сайтів недоступно, то знайдіть поле «Дозволяти завжди» і встановіть в ньому галочку.

Яндекс.браузер: тут порядок дій ідентичний попередньому (це пов'язано з тим, що обидва браузера мають однаковий движок). Єдина відмінність полягає в тому, що в адресний рядок слід ввести наступну команду:

Опера: в разі, якщо у вас встановлені найновіші версії браузера (старше 12), то скористайтеся тим же способом, що ми описали для Хрому, тобто викличте вікно плагінів і перевірте, чи включений плеєр чи ні.

Мазило Фаерфокс: слід вибрати кнопку, на якій зображені три горизонтальні смуги (розташована праворуч зверху), і в меню, що розкрилося натиснути на пункт «Додатки». З'явиться сторінка, на якій з лівого боку буде вкладка «Модулі». Далі необхідно знайти рядок Shockwave Flash (це ще одна назва того ж флеш плеєра). Потім, як і в попередніх варіантах, перевірити чи включений він і, якщо є необхідність, змінити статус плагіна на «Завжди включати».

Інтернет Експлорер: в цьому браузері активувати плеєр трохи складніше. Опис цього процесу вийде занадто громіздким, тому простіше і зрозуміліше буде подивитися відеоролик, на якому детально показується порядок дій.

Якщо ж ні перевстановлення, ні включення плагіна в браузері не принесли ніяких результатів, і ви як і раніше не можете відкривати відео, слухати аудіо і вибирати пункти в меню на деяких сайтах, то значить впоратися з цим питанням самостійно у вас не вийде. Тому не соромтеся звернутися за допомогою безпосередньо до розробників, докладно описавши свою проблему.

Що робити якщо Adobe Flash Player не працює?
Як правильно видалити флеш плеєр?
Як перевірити чи працює він у вас?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью