<
 • Главная
Статьи

Cкачать Оперу 11.50 безкоштовно. Програма російською, скачати.

Вийшла нова версія блискавичного браузера Opera 11 Вийшла нова версія блискавичного браузера Opera 11.50 Браузер став працювати ще швидше, завантаження сторінок відбувається моментально - це відразу впадає в очі. При повільному з'єднанні завантаження сторінок прискорюється за допомогою опції Opera Turbo. У новій версії посилено захист від різних злочинних сайтів, шахраїв і спамерів - що робить вашу роботу в інтернеті зручною і безпечною. Різні розумні допоміжні функції ще більше полегшують роботу з Opera 11.50. Те, з чим доводиться повозитися в інших браузерах, в Opera 11.50 виконується одним-двома рухами. Але це ще не все.

Якщо вам потрібні ие-то нові можливості, "фішки" і "примочки" - будь ласка! У будь-який час ви можете встановити розширення до Opera 11.50, їх сотні тисяч, серед них обов'язково знайдеться таке, яке потрібно саме вам. Нижче ви можете завантажити безкоштовно російську версію найсучаснішого браузера Opera 11.50 Установка програми здійснюється за пару хвилин, з нею впорається навіть новачок.

Приєднуйтесь до 200 мільйонам користувачів Opera!

Програма Опера часто оновлюється, оскільки розробники намагаються усунути недоліки програм, враховують нові потреби і побажання користувачів.

Але вам не потрібно піклуватися самому про наявність найсвіжішої версії, оскільки будь-яка версія скачана Opera після установки перевіряє наявність оновлення на сайті розробника, і пропонує вам автоматично оновити сама себе - до найсвіжішого випуску.

Оновлення займається всього одну-дві хвилини, вам нічого не потрібно робити самому, тільки позитивно відповісти на питання про оновлення, що з'явився на екрані. Так Opera - це програма російською, то у вас не виникне труднощів у прочитанні питання про оновлення.

При оновленні всі ваші закладки на сторінки, всі ваші налаштування програми Опера прекрасно зберігаються. Тому оновлюйтеся спокійно і ні про що не думайте. Про все подбали розробники програми Опера. Безкоштовно завантажуєте Opera і насолоджуйтеся.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью