<
 • Главная
Статьи

Чому не відкривається Яндекс Браузер на комп'ютері - що робити, якщо не запускається в Windows, інструкція з скріншот і відео

 1. Чому не відкривається або неправильно працює яндекс.браузер
 2. Рішення проблеми
 3. перезавантаження браузера
 4. Перезавантаження комп'ютера
 5. Завершення інших процесів
 6. оновлення браузера
 7. Усунення несправностей
 8. перевстановлення браузера
 9. видалення вірусів
 10. Відеоурок: що робити, якщо не запускається браузер
 11. Усунення конфліктів з іншими додатками
 12. Проблеми через брандмауера
 13. Що робити, якщо нічого не допомогло

Браузер від компанії Яндекс має безліч плюсів і унікальних можливостей, таких як Турбо режим, Дзен, детальна настройка інтерфейсу і швидкий доступ до улюблених сайтів. Завантажити його можна з офіційного сайту (https://browser.yandex.ru/desktop/main/?ncrnd=6924) і, пройшовши процес установки, перейти до редагування зовнішнього вигляду і додаванню корисних сайтів в закладки. Але через деякий час, через деяких виниклих помилок в роботі системи, він може перестати відкриватися на комп'ютері. Чому трапляються такі неполядкі і що робити, щоб вирішити проблему?

Чому не відкривається або неправильно працює яндекс.браузер

Існує кілька причин, через які веб-серфер міг перестати запускатися. Можливо, компоненти програми пошкодив вірус, або ви намагалися щось самостійно налаштувати, а в підсумку випадково збили настройки, які відповідають за запуск браузера. Ще один варіант, який можливий на слабких, старих або надто завантажених комп'ютерах - нестача оперативної пам'яті для відкриття нової програми. Також, перед тим як відкрити яндекс.браузер, варто переконатися, що ви підключені до інтернету. І останнє, через що може виникнути дана проблема - конфлікт між додатками, або неправильно працює антивірус.

Рішення проблеми

Перед тим, як приступати до більш складним і довгим методам, потрібно спробувати виправити проблему простими методами.

перезавантаження браузера

Перше, що варто зробити з будь-якою програмою, яка відмовляється правильно працювати або запускатися - перезавантажити її.

 1. Відкрийте диспетчер задач. Браузер від компанії Яндекс має безліч плюсів і унікальних можливостей, таких як Турбо режим, Дзен, детальна настройка інтерфейсу і швидкий доступ до улюблених сайтів

  Запускаємо диспетчер задач

 2. Перейдіть в розділ «Подробности».

  Переходимо в розділ «Подробности»

 3. По черзі завершите всі процеси, пов'язані з яндекс.браузер. Всі вони мають однаковий значок, називаються browser.exe і в колонці «Опис» мають слово Yandex.

  Завершуємо всі процеси, пов'язані з браузером

Перезавантаження комп'ютера

Друге, що потрібно робити, коли програма не працює як треба - перезавантажити сам пристрій, так як при цьому всі процеси і програми автоматично завершуватися, а після відкриються, що, можливо, призведе до того, що вони самі собою почнуть працювати повноцінно.

Друге, що потрібно робити, коли програма не працює як треба - перезавантажити сам пристрій, так як при цьому всі процеси і програми автоматично завершуватися, а після відкриються, що, можливо, призведе до того, що вони самі собою почнуть працювати повноцінно

перезапускаємо пристрій

Завершення інших процесів

Цей варіант актуальний для користувачів, що мають слабкі комп'ютери, або тих, хто працює в багатьох програмах одночасно.

 1. Запускаємо диспетчер задач.

  Запускаємо диспетчер задач

 2. Перейдіть в розділ «Продуктивність».

  Переходимо в розділ «Продуктивність»

 3. Якщо завантаженість процесора наближається до 90-100%, виконуйте наступні кроки.

  Дивимося, наскільки завантажений процесор

 4. Перейдіть в розділ «Процеси».

  Переходимо в розділ «Процеси»

 5. Завершіть всі процеси, які не відносяться до забезпечення працездатності системи. Наприклад, вибираємо будь-яку сторонню програму і натискаємо кнопку «Зняти задачу».

  Вимикаємо зайві процеси

 6. Переходимо в розділ «Автозавантаження».

  Переходимо в розділ «Автозавантаження»

 7. Відключаємо автозапуск максимальної кількості програм, щоб проблема з браузером не виникла в майбутньому.

  Відключаємо автозапуск додатків

оновлення браузера

Існує два варіанти, як оновити яндекс.браузер. Першим, більш зручним, може скористатися тільки той, у кого є можливість потрапити в меню браузера. Цей спосіб зручніше тим, що у вас збережуться всі закладки і введені раніше паролі.

 1. Розгортаємо меню браузера.

  відкриваємо меню

 2. Розгортаємо розділ «Додатково».

  Переходимо в розділ «Додатково»

 3. Вибираємо розділ «Про браузері».

  Відкриваємо розділ «Про браузері»

 4. У вікні, натискаємо кнопку «Оновити».

  Натискаємо кнопку «Оновити»

 5. Чекаємо закінчення процесу і перезавантажуємо браузер.

  перезавантажуємо браузер

Другий спосіб підійде тим, у кого немає доступу до меню і налаштувань браузера. Але в цьому випадку вам знадобитися інший браузер, щоб завантажити інсталяційний файл.

 1. Відкриваємо додаток «Панель управління Windows».

  Запускаємо панель управління

 2. Переходимо в розділ «Програми».

  Переходимо в розділ «Програми»

 3. Переходимо до підрозділу «Видалення програм».

  Переходимо до підрозділу «Видалення програм»

 4. Вибираємо яндекс.браузер і натискаємо на кнопку «Видалити».

  Видаляємо Яндекс Браузер

 5. Підтверджуємо дію.

  підтверджуємо видалення

 6. Відкриваємо будь-який інший браузер і переходимо по посиланню ( https://browser.yandex.ru/desktop/main/?ncrnd=6924 ).

  Переходимо по посиланню

 7. Викачуємо останню версію інсталяційний файл.

  Викачуємо Яндекс Браузер

 8. Проходимо процес установки і пробуємо запустити браузер.

  встановлюємо браузер

Усунення несправностей

Якщо жоден з попередніх способів вирішити цю проблему вам не допоміг, то варто зробити більш серйозні кроки.

перевстановлення браузера

Щоб повністю перевстановити браузер, виконайте кроки 1-8 з попередньої інструкції «Оновлення браузера». Це може вирішити проблему, так як всі файли будуть перестворювати і, відповідно, не мати помилок в своєму коді. Якщо це не допомогло, то значить, помилка була не в складових браузера, або якийсь вірус знову зіпсував їх. Виконайте інструкції з наступних розділів, щоб яндекс.браузер знову став відкриватися і виконувати необхідні завдання.

видалення вірусів

Дуже великий шанс того, що на комп'ютер, без вашого відома, проник вірус, який заблокував доступ в інтернет браузеру або зіпсував в ньому якісь файли, що відповідають за запуск. У цьому випадку варто знайти і видалити шкідливу програму, а після перевстановити браузер.

 1. Відкриваємо антивірус, встановлений на вашому комп'ютері.

  запускаємо антивірус

 2. Переходимо в розділ «Антивірус».

  Переходимо в розділ «Антивірус»

 3. Запускаємо повну перевірку.

  запускаємо перевірку

 4. Чекаємо закінчення процесу перевірки і видаляємо знайдені віруси.

  Видаляємо файли з вірусом

 5. Пробуємо запустити браузер. Якщо він як і раніше не відкривається, то це означає, що вірус встиг пошкодити файли, і потрібна повна переустановка браузера.

Відеоурок: що робити, якщо не запускається браузер

Перевірка справності мережевого підключення

Браузер може перестати відкриватися в тому випадку, якщо не може завантажити потрібну для запуску інформацію з інтернету. Так що перед тим, як відкривати його, спробуйте перейти по якій-небудь посиланню в іншому браузері або почати завантаження будь-якого файлу, щоб упевнитися в тому, що інтернет закачує на пристрій і віддає з пристрою інформацію стабільно і без втрат в швидкості. Або перейдіть на сайт

http://www.speedtest.net/ru/ і запустіть перевірку швидкості інтернету.

запустіть перевірку

Усунення конфліктів з іншими додатками

Браузер може конфліктувати з шкідливими і не тільки програмами. Він може відмовити в запуску або почати працювати некоректно, наприклад, якщо якийсь додаток обмежує його можливості або заважає виконувати поставлені завдання. Щоб переглянути, які програми конфліктують з браузером, перейдіть за посиланням browser: // conflicts. У вікні, вам випаде список програм і процесів, які заважають роботі яндекс.браузер. Закрийте їх через диспетчер задач і перезапустіть браузер.

Закрийте їх через диспетчер задач і перезапустіть браузер

Переглядаємо, які модулі конфліктують з браузером, і відключаємо їх

Проблеми через брандмауера

У багатьох сучасних антивирусах є вбудоване доповнення - брандмауер. Воно дозволяє стежити за витратами інтернет-трафіку і блокувати доступ в інтернет різних додатків. Можливо, це додаток помилково додало браузер в чорний список, а це значить, що треба його звідти видалити.

 1. Запускаємо встановлений на вашому комп'ютері антивірус.

  відкриваємо антивірус

 2. Переходимо в розділ «Інструменти».

  Перейдіть в розділ «Інструменти»

 3. Натискаємо на іконку інструменту «Брандмауер».

  Переходимо в розділ «Брандмауер»

 4. У вікні, переходимо в розділ Firewall.

  Переходимо в розділ Firewall

 5. Прибираємо галочку або ж значок у вигляді вогню навпаки браузера Яндекс.

  Прибираємо галочку навпроти Яндекс браузера

Що робити, якщо нічого не допомогло

Якщо жоден з попередніх способів вирішити цю проблему вам не допоміг, то напишіть в службу підтримки Яндекс. Перейдіть по посиланню http://tinyurl.com/zywjjbj і заповніть анкету. У графі «Опис» максимально точно і ясно роз'ясніть проблему і те, що ви вже робили, щоб усунути її. Прикріпіть скріншот, якщо при запуску браузера у вас з'являється якась помилка. Якщо помилка з'являється тільки при переході по певному посиланню, то в графі «Посилання» вкажіть конкретну сторінку, на якій у вас виникає проблема. Вкажіть пошту, на яку прийде відповідь від служби підтримки, натисніть кнопку «Відправити» і чекайте відповіді протягом декількох робочих днів.

Вкажіть пошту, на яку прийде відповідь від служби підтримки, натисніть кнопку «Відправити» і чекайте відповіді протягом декількох робочих днів

Заповнюємо анкету і відправляємо її

Якщо яндекс.браузер перестав запускатися або почав працювати некоректно, то спочатку спробуйте перезавантажити його, потім перезапуску пристрою. Переконайтеся, що у вас встановлена ​​остання доступна версія браузера. Якщо нічого не допомогло, то повторно браузер, перевірте комп'ютер на наявність вірусів і справність мережевого підключення. Перевірте, конфліктує чи браузер з іншими додатками, і не блокує його брандмауер вашого антивіруса. У тому випадку, якщо ваша проблема унікальна, і нічого з перерахованого вище не допомогло - надішліть лист з описом вашої ситуації в службу підтримки.

Ru/desktop/main/?
Чому трапляються такі неполядкі і що робити, щоб вирішити проблему?
Ru/desktop/main/?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью