<
 • Главная
Статьи

Чому не запускається Google Chrome?

 1. Антивірусне програмне забезпечення
 2. Вплив вірусів і конфлікти програмного забезпечення
 3. Перевірка захищених системних файлів
 4. Пошкодження профілю користувача Chrome
 5. Недостатньо оперативної пам'яті
 6. Оновлення або встановлювати драйвер відеокарти

Браузер Google Chrome може не запускатися з кількох причин, серед яких вплив вірусів або конфлікт з будь-яким програмним забезпеченням, встановленим на комп'ютері. Антивірусні програми та брандмауери допомагають захистити комп'ютер від вірусів і запобігти поширенню шкідливих програм, але вони також можуть стати причиною того, що браузер не може запуститися. Це пов'язано з тим, що вони можуть блокувати деякі програми, пов'язані з Інтернет-з'єднаннями, в тому числі і Google Chrome.

Це пов'язано з тим, що вони можуть блокувати деякі програми, пов'язані з Інтернет-з'єднаннями, в тому числі і Google Chrome

Також причиною відмови запуску може бути пошкоджений профіль браузера, нестача пам'яті і ін. Давайте більш детально розглянемо всі варіанти.

Антивірусне програмне забезпечення

Сучасні антивіруси забезпечують безпечний доступ в мережу Інтернет шляхом обмеження доступу за певними протоколами або для окремих додатків. Можливо, у вашому антивірусі або брандмауер встановлена ​​настройка на заборону всіх Інтернет-з'єднань для Google Chrome. Для перевірки потрібно тимчасово відключити всі антивірусне програмне забезпечення на вашому комп'ютері і перевірити запускається браузер. Якщо Хром запустився, значить потрібно додати його в список виключень для антивіруса або брандмауера.

Вплив вірусів і конфлікти програмного забезпечення

У Google Chrome є простий інструмент, за допомогою якого можна обчислити програми, негативно впливають на роботу браузера. Для цього достатньо в адресному рядку ввести наступний запит «chrome: // conflicts».

На малюнку, наведеному вище видно, що Хром знайшов 130 модулів, завантажених в браузер На малюнку, наведеному вище видно, що Хром знайшов 130 модулів, завантажених в браузер. При цьому конфліктів ні з одним з модулів не виявлено.

Якщо ж конфлікти зі стороннім програмним забезпеченням є, то Chrome відобразить їх на цій сторінці. Також в цьому списку можуть бути присутніми виявлені віруси.

Щоб усунути ці конфлікти потрібно відключити, оновити або видалити проблемні програми. Якщо виявлені шкідливі програми, то в обов'язковому порядку потрібно почистити комп'ютер за допомогою будь-якої антивірусної програми. Google Chrome сам запропонує дії, які потрібно виконати, щоб усунути кожну проблему.

Перевірка захищених системних файлів

Іноді причиною відмови запуску браузера є пошкодження або зміна системних файлів Windows. Системні файли дуже важливі для стабільної роботи системи і додатків. Самі розробники Google Chrome рекомендують проводити перевірку захищених системних файлів в разі виникнення проблем з запуском браузера.

Для того щоб зробити перевірку системних файлів потрібно запустити командний рядок від імені адміністратора і ввести команду «SFC. exe / SCANNOW ». При цьому між цими двома складовими команди обов'язково повинен бути пробіл.

При цьому між цими двома складовими команди обов'язково повинен бути пробіл

Далі почнеться процес сканування системи, час виконання якого залежить від потужності комп'ютера і наявності проблем із захищеними системними файлами.

Пошкодження профілю користувача Chrome

Якщо ваш браузер не відкривається або запускається на час, а потім закривається, то можливою причиною цієї проблеми може бути пошкодження профілю користувача Google Chrome. Для того щоб відновити роботу браузера потрібно створити новий профіль користувача. Для цього виконайте такі дії:

 1. Закрийте браузер.
 2. Відкрийте Провідник Windows (поєднання клавіш «Win + E»).
 3. Після відкриття вікна Провідника, введіть зверху сторінки в адресному рядку наступний шлях:
 • Для користувачів Windows XP:% USERPROFILE% \ Local Settings \ Application Data \ Google \ Chrome \ User Data \
 • Для користувачів Windows Vista, 7,8:% LOCALAPPDATA% \ Google \ Chrome \ User Data \
 1. Натисніть кнопку «Enter». Має відкритися список папок і файлів браузера.
 2. У цьому списку знайдіть папку «Default» і перейменуйте її, наприклад в «Default РЕЗЕРНАЯ КОПІЯ».
 3. Запустіть Chrome.

Якщо все пройшло успішно, повинен відкритися браузер з установками за замовчуванням і автоматично створитися нова папка «Default» Якщо все пройшло успішно, повинен відкритися браузер з установками за замовчуванням і автоматично створитися нова папка «Default». Для відновлення колишніх налаштувань можна спробувати скопіювати якісь дані з резервної папки в папку «Default», але робити це небажано, тому що старий профіль пошкоджений, і ці дії можуть призвести до пошкодження новоствореного профілю.

! оновлення 13.01.2016

З виходом останніх версій Google Chrome, перейменування папки «Default» перестало давати бажаний результат. Можливо, це пов'язано зі зміною структури папок, в яких зберігаються призначені для користувача дані.

Щоб вирішити цю проблему можна перейменувати папку «User Data», яка є батьківської для папки «Default». Після перейменування і запуску браузера буде створена нова папка «User Data» з настройками за замовчуванням, а зі старої папки можна спробувати витягти ваші настройки.

Недостатньо оперативної пам'яті

Операційна система вашого комп'ютера використовує оперативну пам'ять для власної роботи і для запуску різних програм. Хоча для сучасних комп'ютерів і ноутбуків це не зовсім актуально, тому що вони мають досить великим обсягом оперативної пам'яті, тим не менш, якщо одночасно з запуском Google Chrome запущено багато додатків і процесів, то браузер може не відкритися.

Для перевірки завантаженості комп'ютера натисніть клавіші «Ctrl + Alt + Delete» і запустіть диспетчер задач. У вікні, подивіться, скільки у вас запущено процесів, додатків, скільки вільної фізичної пам'яті. Спробуйте закрити деякі програми і перевірте запуск Google Chrome.

Оновлення або встановлювати драйвер відеокарти

Більшість сучасних браузерів (в тому числі і Chrome) використовують ресурси відеокарти (апаратне прискорення) для рендеринга сторінок. Тому якщо драйвер відеокарти працює з помилками або його версія застаріла, це може стати причиною відмови запуску Google Chrome.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью