<
 • Главная
Статьи

хром

 1. [ правити ] Хром і анонімусів
 2. [ правити ] Chrome OS і хромбукі

Хром - 24 елемент періодичної таблиці, атомна маса 51,996, метал голубувато-сталевого кольору, дуже твердий (дряпає скло) і крихкий. Назва елемент отримав від грец. χρῶμα - колір, фарба - через різноманітність забарвлення своїх з'єднань. Практично всі сполуки хрому отруйні, а деякі ще й викликають опіки і рак .

також також  Chrome ™ (aka кульгавий,  евр Chrome ™ (aka кульгавий, евр. рас. כרום) - механізм Google © для збору інформації, що маскується під браузер. Створено для поневолення світу і зміцнення армії гуглоботов на противагу яблучникам . Теж в своєму роді отруйний, про це читайте нижче.

На відміну від Opera , своїх повій і блекджека не має, а в управлінні і настройці розрахований на дебілів , Що ясно показує цільову аудиторію Гугла.

Алсо, браузер має свій власний комікс , Зроблений в кращих традиціях радянської пропаганди і є офіційним прес-релізом великого Брата в інтернетах.

користувачем з Хабре помічена фіча телепортації кіз , Що само по собі принципово відрізняє Chrome від браузерів, програмний код яких писався в тверезому вигляді.

Таргет реклама

Хром страшно налякав параноїків пунктом в ліцензійній угоді про те, що Гугль має право всіляко використовувати інформацію про користувача в своїх цілях. Скандальний пункт оперативно похерили, сославшіcь на «прикру помилку» при складанні первісної версії. але ми-то знаємо . Незважаючи на це, Хром все одно звинувачують в зборі інформації про користувачів. З іншого боку, є браузери на движку Chromium, в яких функція анальної стеження за користувачем відсутній. До них відносяться:

 • Chromium - вільна кодова база Хрома. У порівнянні з Хромом тут відсутні: Flash , Авто-оновлення, звіти про краш браузера, RLZ-ідентифікатор. Є можливість відключити статистику про використання в налаштуваннях. Можна, можливо зібрати самому для своєї платформи або використовувати готові бінарні збірки . Для параноїків є ungoogled-chromium - варіант хромиум з Випиляні адресами Гугла з початкових кодів та патчами для відключення паразитного трафіку.
 • Comodo Dragon - ще одна збірка c запевненнями про нев'ебенний конфіденційності.
 • Яндекс. браузер - бидлосборка, зроблена Яндексом . Доброзичливці звуть його «Яндекс-Стрінги» за схожість логотипу з ними. На цей раз Яндекс перепиляв інтерфейс, і додали нову YOBA-панельку в стилі Metro . Альтернативне ж думка полягає в тому, що в Ябраузере присутній купа реально корисних ніштяк типу морфологічного пошуку, але давайте по-чесному: кому він взагалі потрібен? Yandex LLC входить в число розробників хромиум як і Опера, і це - просто фантастичне досягнення, перед яким просто меркнуть всі потуги Гугла.
 • Ніхром - ще одна бидлосборка, на це раз зроблена Рамблером. Нині називається «Рамблер-Браузер».
 • Vivaldi - спроба зібрати весь той самий комбайн інтерфейсних рішень Opera-Presto на Blink-движку програмістами, що відкололися від команди Opera.
 • Maxthon - спочатку спроба надати IE6 людське обличчя (таби, жести - в загальному довести до рівня старої Opera). В наші дні - китайський браузер на двох двигунах: Chromium і Trident . Володіє купою різний булочок, начебто вбудованого блокувальника реклами та гойдалки відео / музики з будь-яких сайтів, режиму читання, хмарного блокнота, нічного режиму, поділу вікна на дві частини і ще багато чого. В цілому, відмінна альтернатива як хром, так і старої Опері, на відміну від якої після переходу на хромиум Макстон став тільки краще. Любить ділитися з китайськими авторами усередині зібраною інформацією про користувача: посилання на джерело , Цим ​​грішать багато китайських хромоподелкі
 • CoolNovo - версія з купою корисних і потрібних функцій, які можна ввімкнути або вимкнути за бажанням. Мінус - легка слоупочность розробників, через що Ново відставав від Хрома в середньому на дві версії. Проект закритий.
 • напівофіційний браузер уран системи Ucoz , Прочитати про який можна тільки тут .
 • QIP Surf браузер б-гмерзкого проекту QIP .
 • Chrome TUT - говносборка білоруського порталу TUT.BY.
 • Orbitum - черговий хромобраузер невідомих пітерських розробників. Позиціонується як браузер для соціальних мереж. Містить в собі різні приблуди типу плеєра і чату для вконтактіке, вбудований торрент-клієнт, можливість міняти оформлення VK і Facebook.
 • Black Hawk - складання словацької команди NETGATE Technologies.
 • Epic Privacy Browser - індійський браузер. Чи не зберігає історію, кеш, паролі і сесію. Чи не відправляє повідомлення про збої, має вбудований блокувальник реклами. Блокує сторонні куки і намагається використовувати HTTPS.
 • PlayFree Browser - браузер компанії MyPlayFree inc., Віргінія. Вбудована вкладка «Ігри» з набором безкоштовних браузерних ігор. У всьому оcтальном - типовий Chrome.
 • Avast SafeZone - браузер компанії Avast Software, Чехія. Примітний веб-фільтрами, блокувальником реклами, скачуванням відео, захистом банківських транзакцій.

Є ще один тру-хацкерской спосіб уникнути всевидючого гуглоока. можна користуватися ванільним білдом Хрому / хромиум і відправляти запити до Гуглу в топку локалхоста . Алсо є православний обновлятор.

# Основні: # 127.0.0.1 www.google-analytics.com 127.0.0.1 google-analytics.com 127.0.0.1 ssl.google-analytics.com 127.0.0.1 clients1.google.com # # Якщо встановлено розширення smooth gestures: # 127.0 .0.1 www.smoothgesturesapp.com 127.0.0.1 smoothgesturesapp.com # # І рекламка AdSense (актуально для всіх браузерів): # 127.0.0.1 adservices.google.com 127.0.0.1 pagead.googlesyndication.com 127.0.0.1 pagead2.googlesyndication.com 127.0.0.1 imageads.googleadservices.com 127.0.0.1 imageads1.googleadservices.com 127.0.0.1 imageads2.googleadservices.com 127.0.0.1 imageads3.googleadservices.com 127.0.0.1 imageads4.googleadservices.com 127.0.0.1 imageads5.googleadservices.com 127.0. 0.1 imageads6.googleadservices.com 127.0.0.1 imageads7.googleadservices.com 127.0.0.1 imageads8.googleadservices.com 127.0.0.1 imageads9.googleadservices.com 127.0.0.1 partner.googleadservices.com 127.0.0.1 www.googleadservices.com 127.0.0.1 apps5 .oingo .com 127.0.0.1 www.appliedsemantics.com 127.0.0.1 service.urchin.com

Залишається ризик, що в черговому білді додадуть ще адрес, так що будь пильний тільки зареєстровані!

До речі, у всіх перерахованих вище браузерах (крім Maxthon) працюють теми і більшість розширень Google Chrome.

У далекому 2008 році різні групи користувачів по-різному відреагували на появу даного браузера:

 • більшості , Як завжди, виявилося до пізди.
 • Бидло і небидло виявилися практично несумісні з продуктом:
  • Перше - через неможливість приробити до суворому , Як челябінський металург, хром жодної кавайною свистілки або перделкі на кшталт «Яндекс-бару».
  • Друге ж засмутилося через бідність налаштувань [1] , Що не дає можливості виділити браузер серед сірої маси. Правда, гуглёвци вирішили в цьому питанні таки піти назустріч побажанням трудящих широких небидляцкіх мас і восени 2009 РАПТОМ вивалили на щасливих володарів хрум цілу купу тим, різнокольорових, як останній сон наркомана. У тому числі і такі гламурні варіанти, як скіни від «Дольче-унд-Габбани» або особисто Мераї Кері. Що, безумовно, символізує .
 • Слоупоков дико налякала люта, шалена швидкість Хрома, особливо в порівнянні з коханим Фурріфоксом і ИЕ . Швидкість пояснюється мудрим рішенням Гугла не вигадувати лісапед, а використовувати в якості движка WebKit , Той самий, на якому крутиться Safari - рідний бровзер Mac OS X, він же колишній KHTML - движок, розроблений для KDE , А також приправити його расово датським JS-движком V8 . Спочатку були проблеми з апаратним прискоренням графона, але інженери Google нарешті їх вирішили .
 • Червоноокі використовують опенсурс-версію хрому - хромиум, а також Вівальді.
 • Уеб-майстри, наприклад, дізнавшись про швидкий вихід ЩЕ ОДНОГО браузера, насамперед приготувалися моторошно нагадувати . Однак незабаром після виходу Софтинка з'ясувалося, що сфінктери можна повернути в початковий стан - Хром цілком православно відображав 95% сайтів і не вимагав СПЕЦСТИЛЬ, додаткових скриптів і інших із'ёбов.

Так чи інакше, Хром став досить активно використовуватися і навіть уделал в Сніп вогнелис , сафарі і Жоперу , Що не дивно, оскільки остання популярна виключно у тубільців в країнах типу Рашки , А перші дві злегка специфічні. Крім того, Хром активно форс гуглом на всіх гугл-сервісах і Ютьюб, що призвело до того, що Хромич став найпопулярнішим браузером в світових інтернет. Адже незважаючи на всю параноїдальну істерію, він дуже приємний на вид, якщо відкинути істинно гугловських розуміння оформлення налаштувань. поява масових нетбуків в черговий раз доставило гуглевцам, тому як Хром трохи більше, ніж повністю підходить для використання на нетбуках і взагалі на доісторичному залозі, де, наприклад, надзвичайно мало графічної пам'яті. Втім, з усіх браузерів Хром єдиний займає over 9000 місця на диску, що для старих нетбуків з твердотілим накопичувачем на пару гігабайт буває досить критично. Але гуглери вирішили, що на нетбуках нічого крім браузера не потрібно , і запив Google Chromebook з Хромоосью. Бидло оцінило, враховуючи той факт, що найдешевше поділитися варто менше 200 убитих єнотів .

На початку серпня 2011 року на Сосаче в одному з браузеросрачей один з користувачів цього дива підписався як « хромогени ». Назва припало до душі іншим учасникам олімпіади - вони швидко підхопили нове позначення і протягом наступних кількох днів активно розмахували їм, викликаючи купу попаболі скривджених хромоюзеров. Хромогени почали називати користувачів сабжа , Як би вказуючи на їх неповноцінність, якщо вони користуються недобраузером. Також було породжене пристойну кількість хромогени-контенту, який іноді радував і самих хромогени.

Окремо хочеться відзначити швидко склалося перемир'я між користувачами Опери та Фаерфокса, які напрочуд злагоджено кілька днів поспіль принижували хромогени. Декому, втім, ситуація, що склалася дуже не подобається.

[ правити ] Хром і анонімусів

Спеціально по заявці анонімусів і школярів , ФАПу за мамкін компом, в Хром вбудований особливий режим «інкогніто». Перебуваючи в цьому режимі, користувач не залишає слідів в хісторі і не кришить печеньки . Понад те, він може прочитати відверте послання розробників, що розкриває справжню суть інтернетів трохи більше, ніж повністю:

Через деякий час подібний режим з'явився і в IE з Фурріфоксом. А трохи згодом - і в Опері. Однак не можна не згадати, що дана функція (має таку ж назву «порнорежім») вперше з'явилася в тому ж Apple Safari.

І так, режим «інкогніто» не заважає самому кривому збирати інформацію про анонімусів. І це погано. З іншого боку, анонімусів і сам завжди радий надати Гуглу всю інформацію про себе! хром є найпопулярнішим браузером серед відвідувачів Двач.so.

Відразу по появі все як один дебіли-журналізди стали тестувати браузер строго на швидкість виконання JavaScript , І ні на що інше. У цих тестах Хром билинно клав конкурентів на лопатки. Але швидкість JS - це штука синтетична, яка показує, як швидко в браузері буде працювати «математика»: Майнінг біткойнов , розрахунок двох з половиною вимірний опис об'єкта кольорових анімацій та інші круті, але малокорисні в повсякденній роботі штуки. Для звичайних сторінок куди важливіше швидкість DOM, а тут Хром в лідерах не був. Результатом (або причиною) цього є гугломейл з іншими сервісами, який в хром працює розкішно. Алсо, можна безборонно ФАПу на тентаклі .

Однак в цій дисципліни у Хрома ненадовго з'явився конкурент: Опера 10.5 містила на той момент новий javascript-движок, який за швидкістю був якщо не швидше, то точно не поступався хрому. Однак він був похований разом з движком Presto .

Фурріфокс в останній інкарнації народив мавпочку із страшним ім'ям Jäger і таки уделал Хром за швидкістю Javascript в тесті Sunspider, так що швидкого завершення змагань чекати не доводиться.

Після своєї появи Хром дійсно справляв враження реактивного, але конкуренти змогли оперативно зменшити відстань до лідера на мінімальну, а часом і негативну величину. Функціональність і зручні налаштування ж залишилися на примітивному рівні. Розуміли це і користувачі, і розробники. Кольоровий спробував зменшити цей розрив і став впілівать всілякі свистілки зразок попереднього перегляду перед друком (так-так-так, він навіть це не вмів), підтримки WebGL і іншої фігні типу експортом в PDF, кодеків і т. п. Ось тут-то і стався фейл : При спробі хоч скільки-небудь наблизитися по функціоналу до своїх опонентів, Хром став лага, жерти пам'ять і взагалі важити більше за всіх інших браузерів разом узятих. З чуток, в останніх релізах вогнелис вже уделал Хром, ахтиж, по споживанню пам'яті (SIC!) І на деяких тестах рве його за продуктивністю JS.

В принципі, в цьому суть як хромиум, так і Хрому на хромиум і інших хромоподелок. Поки там ніякого функціоналу (що не очевидно домогосподарці), і відкрита пара вкладок з Домом-2 кулінарним рецептом і улюбленої соцмережею, Хром показує «швидкість» (хоча все одно рендерить сторінки повільніше ряду ровесних версій покійної Опери). Тобто браузер на Chromium або убогий за функціями, або ж, при наближенні до нормального за можливостями - великоваговий гальмо, особливо з технологією відкривати на кожен чих окремий процес (відкрийте в Chrome 50-100 сторінок-вкладок і насолодитеся, але ж інші браузери справляються з цим легко і майже стрімко). З цим вибором між голим оглядачем і незграбністю, наприклад, зіткнулися розробники нової Опери на хромиум.

Проте, редакція американського журналу Tom's Hardware, намагаючись приховати своє фапанье на Chrome, регулярно проводить глобальні тестування всіх популярних браузерів, за результатами яких Chrome досить часто визнається кращим браузером для сімки , плитки і Убунту .

Проте, редакція американського журналу Tom's Hardware, намагаючись приховати своє фапанье на Chrome, регулярно проводить глобальні тестування всіх популярних браузерів, за результатами яких Chrome досить часто визнається кращим браузером для  сімки  ,  плитки  і  Убунту

Таки вийшла офіційна галерея розширень , Звідки можна скачати всякі няшки. Особливо доставляє плагін Nothing, який безперешкодно творить нічого .

Не менш корисні розширення Хрома:

 • uBlock Origin - хороша, добра, незалежна від рекламодавців і опенсорсний баннерорезку. Фільтри включають тонни підписок від всіх інших баннерорезок і аддонів для забезпечення приватності.
 • uMatrix - триєдиний requestpolicy, noscript і куки менеджер. Дозволяє контролювати запити на інші сторінки, що завантажується контент (скрипти, зображення, куки, фрейми та інші сполуки). Вимагає читання і мізків для нормальної роботи.
 • Awesome Screenshot - отримання скріншота сторінки, навіть якщо сторінка не вміщається в екран. Отримавши скріншот, можна тут же, у вікні Хрома, вчинити над скріншотом медскіллз (Підкреслити, обвести і підписати що потрібно). Для перманентного збереження на Diigo потрібно гугл-акаунт.
 • Read Later Fast - дозволяє зберігати сторінки, щоб потім можна було подивитися їх в офлайні або в онлайні. Також використовується, щоб не тримати відкриті богомерзкіе вкладки, які вважаються за непотріб. Див. також Pocket .
 • PanicButton - тривожна кнопка, славне підмога дрочеров і офісним ледарям. При натисканні тривожної кнопки все вкладки закриваються, але не проёбиваются! Повторне натискання, і, вуаля - весь твій прон повертається на екран.
 • Stop Autoplay for YouTube - відключення ебучій автоматичного програвання роликів на сторінках Ютуб.
 • TinEye Reverse Image Search - пошук картинок за зразком (в контекстне меню додається пункт «шукати картинку в TinEye »). Гуглівський пошук по зображенню вже вбудований.
 • MusicSig vkontakte - необхідні для будь-якого фкантактоёба приблуди. У тому числі скачування аудіо / відеоконтенту, установка тем.
 • Wikipedia stare fix - звільняє уютненькая Вікіпедію від б-гомерзкого особи Джиммі . Однак зручніше зробити через Stylish, який потрібно частіше, ніж один місяць в році.
 • FlashBlock - чудово випилює б-гомерзкіе рекламні флешбаннери і не тільки.
 • Adblock Plus - кошерний блокіратор реклами, спочатку фаерфоксовскій.
 • Ghostery - ще одне портоване розширення з Firefox. Випилює інтернет-жучки, що стежать за користувачем. І заодно зливає твої дані рекламникам.
 • Stylish - підключення користувальницьких стилів з https://userstyles.org/ , Спочатку фаерфоксовскій.
 • Tampermonkey - здійснює підтримку більшості юзерскріптов, які встановлюються як в Фаерфокс - в один клік.
 • Personal Blocklist (by Google) - для видалення будь-якого гівна з видачі Google. Заблоковані сайти згодом більше не показуються в твоєму хрому при пошуку через Google, але головна фіча, яка повинна гріти душу будь-якого борця за чистоту інтернетів - на заблокований тобою сайт відправляється скарга Великому Братові, і в можливому майбутньому сайт буде забанений. Му-ха-ха-ха! тремтіть, говносеошнікі !
 • vimium - зручне управління як у текстового редактора vim.
 • New Tab Redirect - якщо вас не влаштовує короткий переказ історії відвідувань на Новій вкладці, то можете створити перенапраленіе на будь-яку сторінку (навіть на службові сторінки самого Хрома).

Остаточно задовбали вносити в свої сервіси тисячі хаков для підтримки ними старого прогнилого в Internet Explorer, гугловці вивернувся і зробили один великий супермега милицю під назвою Chrome Frame . Працював милицю так:

 1. Бидлоюзер заходить своїм IE6 на сайт і бачить пропозицію встановити новий тулбар.
 2. Бидлоюзер, як зазвичай, радісно тисне OK.
 3. Бидлоюзеру таємно закачується Хром.
 4. хром в'їдається в IE, замінюючи його собою і залишаючи від нього тільки оболонку.
 5. Інтернети у бидлоюзера починають працювати через Хром, хоча бачить бидлоюзер свою звичну синю буквочку E з яндиксом.
 6. Бидлоюзер так нічого і не помічає, а гугловці більше не треба вернути іешечние милиці далі.

А в Радянській Росії IE в'їдається в Хром!

Продовження віщеопісаного стало припиненням Гуглем ПІДТРИМКИ IE6 после отаке на него расової китайських хакерів (google: // китайські хакери або російські під Китайський проксі google ). Тобто ослоюзери-слоупокі таки не зможуть негативно відповідати на питання «в гуглі забанили, чтоле?», Але що там буде (і чи буде) показувати їх недобровзер на гуглесервісах, гугля вже не хвилює .

Закінчення історії: з похоронами незрозуміло кому і для чого потрібного сервісу Google Wave , Для якого створювався даний милицю, Google вирішив поховати і сам милицю - підтримка припинилася в січні 2014 го .

[ правити ] Chrome OS і хромбукі

В кінці 2012 року вийшла довгоочікувана вісь від Гугла - Chromium OS . засновано на Лінупсе , Є сорци. Пропонується як бистрогрузящаяся веб-орієнтована операційка. На практиці ж - самий непотрібний Линух-дистриб, оскільки крім браузера в ньому нічого немає і не планується. Таким чином, вісь може в офлайні відтворювати відео / музику , Дивитися картинки, грати в ігри, а в онлайні працюють веб-додатки на серверах Google , І відправляється інформація в ZOG . Гіки посміхаються, тикають пальчиком в iOS , Яка теж спочатку майже нічого не вміла, і потихеньку готуються писати хитрі плюшки для нової платформи.

Сам же Гугл намагається хизуватися свою саморобку шляхом випуску дешевих ноутбуків з хромоосью, прибитої цвяхами - хромбуков. Працюють вони швидко, стоять дешево, тому серед піндостанского бидла користуються відносною популярністю. Нерд ж, виявивши відсутність підтримки таких життєво важливих речей, як SMB, Субтитри і консолечка, презирливо вернуть носа і ставлять собі Ubuntu , благо перешкод для цього дії , Якщо не брати до уваги перешкодою нав'язливу вбирається заставку при завантаженні, Гугл городити не став. Таким чином, задоволені залишаються всі. Однак в Північну Нігерію и її околиці офіційно ввозити хромбукі чомусь не поспішають, так що бажаючим помацати ці дивовижні девайси доведеться замовляти їх з Амазону / Ебая . Sad, but true .


 1. Спартанські настройки залишилися, але для любителів колупатися гуглери реалізували спеціальну сторінку chrome: // flags /

Альтернативне ж думка полягає в тому, що в Ябраузере присутній купа реально корисних ніштяк типу морфологічного пошуку, але давайте по-чесному: кому він взагалі потрібен?
Тобто ослоюзери-слоупокі таки не зможуть негативно відповідати на питання «в гуглі забанили, чтоле?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью