<
 • Главная
Статьи

Internet Explorer - Lurkmore

 1. Internet Explorer Браузер? Microsoft Internet Explorer ™, завдяки грі слів навколо абревіатури...
 2. [ правити ] Південна Корея
 3. [ правити ] IE 9
 4. [ правити ] IE 10
 5. [ правити ] IE 11
 6. Internet Explorer
 7. [ правити ] IQ -троллінг
 8. [ правити ] Південна Корея
 9. [ правити ] IE 9
 10. [ правити ] IE 10
 11. [ правити ] IE 11
 12. Internet Explorer
 13. [ правити ] IQ -троллінг
 14. [ правити ] Південна Корея
 15. [ правити ] IE 9
 16. [ правити ] IE 10
 17. [ правити ] IE 11

Internet Explorer

Браузер? Браузер Microsoft Internet Explorer ™, завдяки грі слів навколо абревіатури його назви (IE) і звуків, що видаються непарнокопитних ссавців , Більш відомий як Осел, Ослик або Іа - милицю , Традиційно використовуваний в системах Windows для заходу на офіційний сайт вогнелис , опери або хрому з подальшим викачуванням оних. Нова версія Осла дозволяє робити це в кілька разів швидше, що радує. У 2015 році було оголошено, що IE і все його спадщина закопано, на зміну приходить Project Spartan (нині Microsoft Edge), переписаний з нуля під Metro.

Браузер підтримує дрібном'який технологію ActiveX, так улюблену розробниками програм-клієнтів для вітчизняних банків . На щастя, ця ж технологія дозволяє зробити на ньому емуляцію будь-яких функцій інших браузерів. Також відмінно дозволяє емулювати зараження клієнтської машини якимось неподобством. Є думка, що «ослом» IE прозваний через свою одвічну тупості і тормознутости. ІЧСХ , Цю думку об'єктивно: явна відсутність належного вмісту у верхній голові дозволило розробникам браузерів сімейства IE залишити в своїх дітища величезна кількість помилок.

Найбільш відомі з них:

 • практично не підтримує властивості CSS3 (стандарт досі в розробці), частково можна домогтися підтримки оного милицями на javascript.
 • некоректна підтримка напівпрозорих PNG (IE 6),
 • подвоєння відступу ( double margin ),
 • overflow: visible; (IE 6),
 • трохи менше, ніж повне нерозуміння всіх параметрів display (пофіксити в IE 8),
 • нерозуміння min-height (пофіксити в IE 7),
 • ціла пачка дивацтв через загадкову штуки на ім'я «hasLayout», без якої часто раптово пропадають фони і взагалі все розвалюється, але з нею збивається нумерація у списків і інших проблем теж вистачає , В IE 8 цю штуку як би прибрали, але іноді (в т. Н. «Режимі сумісності з IE 7») вона повертається,
 • не працює position: fixed для Дивов і інших об'єктів крім фону. Заробити можна змусити, використовуючи мозгоёбство і «умовні коментарі», які розробники навмисно вгвинтили в браузер на випадок виникнення у вебмайстрів проблем з кросбраузерністю, - як у воду дивилися, але самим працювати було лінь.
 • бічний padding не зрушується фон елемента, а тільки контент, хоча вертикальний - зрушує (в інших браузерах фон зсувається разом з вмістом елементу при будь-якому паддінге),
 • не підтримує drag'n'drop аплоад файлів, що є вже навіть в Опері, починаючи з 12-ї версії.
 • і інші 119 багів в IE 6, 188 багів в IE 7 і 64 бага в IE 8

Наявність подібного ідіотизму змушує веб-розробників перекручуватися, придумуючи хакі і милиці, щоб зробити коректним відображення сторінки більш ніж в одному браузері. За вісім років його бокопори вже добре вивчені і майже завжди легко виправляються, але деяким розробникам це вже настільки набридло, що вони просто не правлять баги під IE6 (мотивуючи тим, що його вже навіть гугл з ютуба і ВКонтакте не підтримують, хоча в останньому все працює не гірше ніж в самій новій Firefox). Хоча що там Ютуб, самі дрібном'який агітують від нього відмовитися і самі у себе його подекуди не підтримують (див. пік). А то і просто зустрічають таким кодом:

<! - [if IE]> <meta http-equiv = "refresh" content = "0; url = Haxyu.html" /> <! [Endif] ->

або ось таким :

<! - [if lte IE 7]> <style> * {font-family: "Comic Sans";} </ style> <! [Endif] ->

Також дедалі популярнішим стає практика брати додаткові $$ за підтримку IE6. але у нас , Де Windows Update вирубаний у більшості користувачів, які навіть не знають, що IE6 і інтернет - це не одне і те ж, верстальники далеко не завжди можуть собі таке дозволити. Хоча світле майбутнє все ближче - за статистикою лірушечкі , Частка IE6 вже 0,2% , Що радує.

Забавна особливість M $ O в Хрюша: якщо тинцнуть посилання з будь-якого документа MS Office, то ця посилання спочатку відкриється в прихованому екземплярі шостого осла (навіть якщо в системі варто восьмий!), А вже потім відкриється в дефолтних браузері.

бидлокодер (Зокрема, вебдевелопери і вебкодери) найчастіше любили і обожнювали Ослика, зазвичай колишні одміну. Причиною цього є те, що вони просто не здогадувалися про існування таких понять, як валідний код, валідатор і доктайпів (якраз для нього, до речі, і придуманий). В результаті, на виході виходили сайти IE-only.

Однак слід зауважити, що часто Осел буває затребуваний веб-орієнтованими дрібном'який додатками як клієнтська частина. Найбільш поширені - MS SharePoint і MS Exchange (Виправлено Exchange 2010). Іншим кошмаром російських сисадмінів є велика частина веб-банк-клієнтів і багато чого ще, але чи треба тут їх перераховувати?

Звичайний користувач в минулому десятилітті вважав Ослика єдиним засобом для висиджування робочого часу в « Одноклассниках »Або« Вконтакте », Не розуміючи при цьому, що можна відкривати і інші інтернети, проте з появою збірок Chromium'а від Гугеля , Хуяндекса і Мила.сру і рекламою оного по дебілізатору , Спливаючих установників і дефолтного Chrome у всяких софт ситуація почала кардинально змінюватися. Іноді більш просунутий колега відкривав новачкові священну таємницю пошукових систем, і тоді нещасний Осел починав нещадно експлуатуватися, чому обростав всякої хренью і, нарешті, загинався, несучи за собою весь « маздай ». Бо IE і Windows дуже-дуже тісно пов'язані.

З появою в Windows 7 заглушки на Ослика той, як правило, поступається місцем черговий говносборке Chrome.

Незважаючи на всю свою тупу, глючну, кондові, олдовая, неврівноважену сутність, сімейство Ослави залишається одним з найпопулярніших сімейств браузерів в світі. За даними StatCounter осел займає 2 місце за поширеністю серед користувачів. Але це анітрохи не заважає користувачам інших браузерів пророкувати йому швидку і болісну смерть, і це небезпідставно. Втім, левову частку відвідувачів w3schools.com складають веб-розробники, які, ясна річ, ИЕ не користується. Товариші з w3schools це прекрасно розуміють і не дарма під таблицею зі своєю статистикою пишуть: «Other web sites have statistics showing that Internet Explorer is used by at least 80% of the users». Хоча, з іншого боку, і відсоток користувачів ІЕ теж може завищуватися, оскільки, наприклад, в інтернет-кафе (актуально не тільки для Азії і Африки, а й Америки. Південної, ага.) І подібних місцях громадського користування комп'ютерами, багатьом людям ліньки тягти флешки з portable збірками своїх браузерів, а ставити стаціонарну версію свого улюбленого браузера можна.

Втім, якщо уважніше подивитися на той же StatCounter, то виходить, що IE вже займає всього лише 21% ринку (слава хрому і лисицю !), Що є неймовірним проривом в розсудливості користувачів, бо ще років 10 тому ситуація була прямо протилежною (IE тримав під 80% ринку). Хоча на Хром їх загнали приблизно тими ж прийомами як і на «браузери» Аміго і Яндекс.

Крім цього Опера намагається випиляти осла юридично і, судячи з усього, не без успіху. Але популярність Firefox'а теж зростає не на порожньому місці. Завдяки старанням Mozilla Foundation, яке опублікувало SDK, і ентузіазму бидлокодер в написанні плагінів, останні версії Лисиці нагадують автомобіль Жопер до якого причепили причіп від МАНу.

[ правити ] IQ -троллінг

В кінці липня 2011 у інтернети була вкинута новина від нікому не відомої компанії AptiQuant. Повідомлялося, що на сайті цієї компанії був розміщений тест на визначення IQ . Як показали аналізи, найнижчий IQ у IE-користувачів, найвищий - у операебов . всілякі жовтяничні ЗМІ стали передруковувати один у одного новина, а та виявилася фейком . Втім, і до викриття було очевидно, що півтора юзверя з Опери vs тисяча планктонін з IE - негідний матеріал для порівняння.

[ правити ] Південна Корея

Перше місце за популярністю IE займає РАПТОМ Корея (Південна, зрозуміло, в Північній немає навіть Інтернету, не кажучи вже про Експлоурері). Причиною тому прийнятий в 1999 році закон про цифровий підпис, згідно з яким всі онлайнові платежі на території країни повинні завірятися цифровим підписом платника. Справа встало тільки за софтом, і контори з няшная назвою KISA (Korea Internet & Security Agency) такий софт розробила ... на базі ActiveX control. Що автоматично означає, що працювати воно буде тільки в IE. Але в той час всім було похуй , Бо NN на той момент вже практично помер, а FF ще навіть не з'явився, не кажучи вже про хрому. Опера, правда, вже була, але її метою була анальна окупація мобільних пристроїв, і на монополію Осла вона не здійснювала замахи.

Але з тих пір пройшло більше п'ятнадцяти років, і Осла серйозно посунули на ринку його більш жваві побратими. У всьому цивілізованому світі IE став використовуватися виключно як завантажувач нормального браузера, а в кінцевому підсумку на IE забив навіть сам Microsoft ... і тільки бідні південнокорейці як і раніше змушені жерти кактус. Особливо весело маководов і линуксоидов, на чиїх машинах IE працює тільки під емулятором. "Щоб купити квиток на літак з комп'ютера Apple, потрібно всього-то 70 $ за спеціальну софтину і $ 250 за копію Windows 7. Ніяких проблем!" - з посмішкою говорить нам продавець-консультант в корейському Apple Store.

По правді кажучи, Осел на чистій системі не так уже й поганий. Однак при установці будь-яких говнопрог швидко засірать різними надбудовами і починає сильно гальмувати. Також 99% вірусів раніше писалося під діри IE, які, навіть при їх закритті гномами дядька Білла , Користувач не міг ліквідувати - оновлення програми було досить трудомістким через обов'язкової перевірки ліцензійності і іншого. Але зараз все більше вірусів пишеться з урахуванням дірок Flash / Java / .NET / Adobe Reader, які все одно одні й ті ж у віслюку та інших браузерах.

П'ятнадцять років тому, коли вийшов IE6, підтримка стандартів в альтернативних браузерах була ще гірше, і 6-ка об'єктивно доставляла. Див., Наприклад, книгу Пауелла «Повне керівництво по HTML» тих років. Дивно, але тоді віслюк кермував, а також був цілком собі альтернативним NN, хоча все вже котилося до того, що ми маємо. До того ж, як і зараз, Осел був встановлений в винде по дефолту і був єдиним для юзверя, вміє хіба що запускати пасьянс, браузером. Тому п'ять років M $ взагалі забивала на його розвиток, а коли спохопилася, виявилося, що наздогнати конкурентів не так-то легко.

Восени 2006-го по-швиденькому випустили IE7, залатавши найпомітніші баги і прикрутивши таби. Але щоб ще більше не відстати від конкурентів і повернути похитнувся імідж потрібно було щось більше, тому тисячі індусів всього лише за рік знову заклали найочевидніші діри, видавши саморобку за нову, написану з нуля, версію - IE8 (дещо пізніше вони виконають такий ж трюк з IE9: «ми написали його з нуля», при цьому деякі баги - загальні для версій з шостої по дев'яту).

Трохи зменшили гальма, додали підсвічування хоста в адресі і зробили спробу відповідності w3c-стандартам (сайти, заточені під IE, розвалюються - клієнти обурюються, розробники радіють).

[ правити ] IE 9

9-я версія усіма «улюбленого» ослика набирає зараз 100 балів на acid3, після того як з тіста були прибрані положення, що не належать до діючих стандартів. Заодно acid3 став проходити ще й фурріфокс.

 • 100% -ва підтримка SVG 1.1, DOM, CSS3 і інших web-стандартів (деякі з них поки що самі знаходяться в розробці);
 • апаратне GPU-прискорення всілякої графіки (а також тега <video />);
 • JavaScript-движок, що використовує багатоядерність процесора.

Навіть щодо терпимого IE 8 однозначний і бурхливий прогрес помітний неозброєним оком.

А ось і головний недолік: немає підтримки Windows XP (любителів старовини врятує плагінчік )

Років через 2-3, коли більшість нинішніх володарів восьмих віслюків таки перейде на дев'ятий, він загрожує стати тим самим пекельним менінгітом для веб-майстрів і гальмом прогресу, яким зараз є віслюк восьмий.

[ правити ] IE 10

Найголовнішою новиною РАПТОМ стала його швидкість. За результатами тестів буржуйської контори Strangeloop, 10-й ослик, таки так, швидше за всіх, контора гарантує . Другим виявився 13-й (sic!) вогнелис , Якого Ослик примудрився обскакати, ах ти ж йобаний ти нахуй , На цілих 0,003 секунди ( [4] , [5] ).

Також, IE 10, втім як і IE 9, єдиний браузер, який нормально працює з оперативною пам'яттю. У той час як жадібні Хром, Опера і вогнелис намагаються нажер побільше і практично не віддають її назад при закритті вкладок, скромний Ослик пам'ять чесно звільняє (спойлер: тому що кожна сторінка відкривається в окремому процесі віслюка, а при закритті сторінки прибивається весь її процес цілком . Втім, в сумі 10 процесів віслюка можуть розростися до гігабайта, коли Opera з цими ж сторінками обходиться 3-4 сотнями мегабайт). До всього іншого з'ясувалося, що Осел 10 - самий надійний і енергоекономічний в світі.

[ правити ] IE 11

Найновіша (і остання) версія цього б-гомерзкого поділитися доступна користувачам сьомий і восьмий версії віконець, котрі можуть безперешкодно пофапать на предмет «любові і обожнювання». Дивно, але ця версія Осла відчайдушно ховає від сайтостроителей власну ослів. Майкрософт викинув з браузера майже всі ослоспеціфічние фичи начебто коментарів if IE і всяких window.attachEvent, а, скажімо, window.ActiveXObject просто сховав від сторонніх очей, хоча він є. Також сильно перепиляний user-agent, з якого зникла рядок «MSIE». Недобраузер навіть має нахабство заявляти, що він «like Gecko », Але рядок« Trident »в user-agent'е видає його осляче походження.

А розгадка проста: розробникам набридло тягти цей зоопарк зворотної сумісності, і вони добровільно-примусово намагаються змусити сайти віддавати користувачам версії, заточені під стандарти, а не «під IE». Тим більше що стандарти в IE11 підтримуються цілком сучасні. Втім, як завжди, новий Осел містить в собі движки всіх попередніх версій, і режим емуляції ще ніхто не відміняв. Користувачі всяких старих бізнес-додатків, працюючих тільки в IE6 , Можуть спати спокійно. Останній зі свого роду. Дрібном'який з Win10 народили Edge.

 • Осел в терміналі оплати.

 • Буває навіть таке.

 • Осел з'їв 13 гіг ОЗУ (слід зауважити, що це відбувається на 64-бітної Windows)

 • Згадка IE 6 в прошивці ноутбука [2] .

 • Кожен раз, ігноруючи IE, ти змушуєш Лолі плакати

 • Користуєшся InternetExplorer !?

 1. Апдейт на 2015 рік: по барханах зупинитися комп'ютерів Фаерфокс ганяє швидше Опери та Хрому: оні, при своїй швидкості, використовують нині жеруть оперативну пам'ять ускоряшкі на кшталт «передбачення завантаження тієї чи іншої сторінки».
 2. Насправді в прошивку ноутбука вбудований легальний троян Computrace LoJack ( [1] , [2] , [3] ), А в якості UserAgent'а посилає IE6. Прокидається раптово, але працює поки тільки під MS Windows. Чому вбудовують без попередження, залишається тільки здогадуватися ...

Internet Explorer

Браузер? Браузер Microsoft Internet Explorer ™, завдяки грі слів навколо абревіатури його назви (IE) і звуків, що видаються непарнокопитних ссавців , Більш відомий як Осел, Ослик або Іа - милицю , Традиційно використовуваний в системах Windows для заходу на офіційний сайт вогнелис , опери або хрому з подальшим викачуванням оних. Нова версія Осла дозволяє робити це в кілька разів швидше, що радує. У 2015 році було оголошено, що IE і все його спадщина закопано, на зміну приходить Project Spartan (нині Microsoft Edge), переписаний з нуля під Metro.

Браузер підтримує дрібном'який технологію ActiveX, так улюблену розробниками програм-клієнтів для вітчизняних банків . На щастя, ця ж технологія дозволяє зробити на ньому емуляцію будь-яких функцій інших браузерів. Також відмінно дозволяє емулювати зараження клієнтської машини якимось неподобством. Є думка, що «ослом» IE прозваний через свою одвічну тупості і тормознутости. ІЧСХ , Цю думку об'єктивно: явна відсутність належного вмісту у верхній голові дозволило розробникам браузерів сімейства IE залишити в своїх дітища величезна кількість помилок.

Найбільш відомі з них:

 • практично не підтримує властивості CSS3 (стандарт досі в розробці), частково можна домогтися підтримки оного милицями на javascript.
 • некоректна підтримка напівпрозорих PNG (IE 6),
 • подвоєння відступу ( double margin ),
 • overflow: visible; (IE 6),
 • трохи менше, ніж повне нерозуміння всіх параметрів display (пофіксити в IE 8),
 • нерозуміння min-height (пофіксити в IE 7),
 • ціла пачка дивацтв через загадкову штуки на ім'я «hasLayout», без якої часто раптово пропадають фони і взагалі все розвалюється, але з нею збивається нумерація у списків і інших проблем теж вистачає , В IE 8 цю штуку як би прибрали, але іноді (в т. Н. «Режимі сумісності з IE 7») вона повертається,
 • не працює position: fixed для Дивов і інших об'єктів крім фону. Заробити можна змусити, використовуючи мозгоёбство і «умовні коментарі», які розробники навмисно вгвинтили в браузер на випадок виникнення у вебмайстрів проблем з кросбраузерністю, - як у воду дивилися, але самим працювати було лінь.
 • бічний padding не зрушується фон елемента, а тільки контент, хоча вертикальний - зрушує (в інших браузерах фон зсувається разом з вмістом елементу при будь-якому паддінге),
 • не підтримує drag'n'drop аплоад файлів, що є вже навіть в Опері, починаючи з 12-ї версії.
 • і інші 119 багів в IE 6, 188 багів в IE 7 і 64 бага в IE 8

Наявність подібного ідіотизму змушує веб-розробників перекручуватися, придумуючи хакі і милиці, щоб зробити коректним відображення сторінки більш ніж в одному браузері. За вісім років його бокопори вже добре вивчені і майже завжди легко виправляються, але деяким розробникам це вже настільки набридло, що вони просто не правлять баги під IE6 (мотивуючи тим, що його вже навіть гугл з ютуба і ВКонтакте не підтримують, хоча в останньому все працює не гірше ніж в самій новій Firefox). Хоча що там Ютуб, самі дрібном'який агітують від нього відмовитися і самі у себе його подекуди не підтримують (див. пік). А то і просто зустрічають таким кодом:

<! - [if IE]> <meta http-equiv = "refresh" content = "0; url = Haxyu.html" /> <! [Endif] ->

або ось таким :

<! - [if lte IE 7]> <style> * {font-family: "Comic Sans";} </ style> <! [Endif] ->

Також дедалі популярнішим стає практика брати додаткові $$ за підтримку IE6. але у нас , Де Windows Update вирубаний у більшості користувачів, які навіть не знають, що IE6 і інтернет - це не одне і те ж, верстальники далеко не завжди можуть собі таке дозволити. Хоча світле майбутнє все ближче - за статистикою лірушечкі , Частка IE6 вже 0,2% , Що радує.

Забавна особливість M $ O в Хрюша: якщо тинцнуть посилання з будь-якого документа MS Office, то ця посилання спочатку відкриється в прихованому екземплярі шостого осла (навіть якщо в системі варто восьмий!), А вже потім відкриється в дефолтних браузері.

бидлокодер (Зокрема, вебдевелопери і вебкодери) найчастіше любили і обожнювали Ослика, зазвичай колишні одміну. Причиною цього є те, що вони просто не здогадувалися про існування таких понять, як валідний код, валідатор і доктайпів (якраз для нього, до речі, і придуманий). В результаті, на виході виходили сайти IE-only.

Однак слід зауважити, що часто Осел буває затребуваний веб-орієнтованими дрібном'який додатками як клієнтська частина. Найбільш поширені - MS SharePoint і MS Exchange (Виправлено Exchange 2010). Іншим кошмаром російських сисадмінів є велика частина веб-банк-клієнтів і багато чого ще, але чи треба тут їх перераховувати?

Звичайний користувач в минулому десятилітті вважав Ослика єдиним засобом для висиджування робочого часу в « Одноклассниках »Або« Вконтакте », Не розуміючи при цьому, що можна відкривати і інші інтернети, проте з появою збірок Chromium'а від Гугеля , Хуяндекса і Мила.сру і рекламою оного по дебілізатору , Спливаючих установників і дефолтного Chrome у всяких софт ситуація почала кардинально змінюватися. Іноді більш просунутий колега відкривав новачкові священну таємницю пошукових систем, і тоді нещасний Осел починав нещадно експлуатуватися, чому обростав всякої хренью і, нарешті, загинався, несучи за собою весь « маздай ». Бо IE і Windows дуже-дуже тісно пов'язані.

З появою в Windows 7 заглушки на Ослика той, як правило, поступається місцем черговий говносборке Chrome.

Незважаючи на всю свою тупу, глючну, кондові, олдовая, неврівноважену сутність, сімейство Ослави залишається одним з найпопулярніших сімейств браузерів в світі. За даними StatCounter осел займає 2 місце за поширеністю серед користувачів. Але це анітрохи не заважає користувачам інших браузерів пророкувати йому швидку і болісну смерть, і це небезпідставно. Втім, левову частку відвідувачів w3schools.com складають веб-розробники, які, ясна річ, ИЕ не користується. Товариші з w3schools це прекрасно розуміють і не дарма під таблицею зі своєю статистикою пишуть: «Other web sites have statistics showing that Internet Explorer is used by at least 80% of the users». Хоча, з іншого боку, і відсоток користувачів ІЕ теж може завищуватися, оскільки, наприклад, в інтернет-кафе (актуально не тільки для Азії і Африки, а й Америки. Південної, ага.) І подібних місцях громадського користування комп'ютерами, багатьом людям ліньки тягти флешки з portable збірками своїх браузерів, а ставити стаціонарну версію свого улюбленого браузера можна.

Втім, якщо уважніше подивитися на той же StatCounter, то виходить, що IE вже займає всього лише 21% ринку (слава хрому і лисицю !), Що є неймовірним проривом в розсудливості користувачів, бо ще років 10 тому ситуація була прямо протилежною (IE тримав під 80% ринку). Хоча на Хром їх загнали приблизно тими ж прийомами як і на «браузери» Аміго і Яндекс.

Крім цього Опера намагається випиляти осла юридично і, судячи з усього, не без успіху. Але популярність Firefox'а теж зростає не на порожньому місці. Завдяки старанням Mozilla Foundation, яке опублікувало SDK, і ентузіазму бидлокодер в написанні плагінів, останні версії Лисиці нагадують автомобіль Жопер до якого причепили причіп від МАНу.

[ правити ] IQ -троллінг

В кінці липня 2011 у інтернети була вкинута новина від нікому не відомої компанії AptiQuant. Повідомлялося, що на сайті цієї компанії був розміщений тест на визначення IQ . Як показали аналізи, найнижчий IQ у IE-користувачів, найвищий - у операебов . всілякі жовтяничні ЗМІ стали передруковувати один у одного новина, а та виявилася фейком . Втім, і до викриття було очевидно, що півтора юзверя з Опери vs тисяча планктонін з IE - негідний матеріал для порівняння.

[ правити ] Південна Корея

Перше місце за популярністю IE займає РАПТОМ Корея (Південна, зрозуміло, в Північній немає навіть Інтернету, не кажучи вже про Експлоурері). Причиною тому прийнятий в 1999 році закон про цифровий підпис, згідно з яким всі онлайнові платежі на території країни повинні завірятися цифровим підписом платника. Справа встало тільки за софтом, і контори з няшная назвою KISA (Korea Internet & Security Agency) такий софт розробила ... на базі ActiveX control. Що автоматично означає, що працювати воно буде тільки в IE. Але в той час всім було похуй , Бо NN на той момент вже практично помер, а FF ще навіть не з'явився, не кажучи вже про хрому. Опера, правда, вже була, але її метою була анальна окупація мобільних пристроїв, і на монополію Осла вона не здійснювала замахи.

Але з тих пір пройшло більше п'ятнадцяти років, і Осла серйозно посунули на ринку його більш жваві побратими. У всьому цивілізованому світі IE став використовуватися виключно як завантажувач нормального браузера, а в кінцевому підсумку на IE забив навіть сам Microsoft ... і тільки бідні південнокорейці як і раніше змушені жерти кактус. Особливо весело маководов і линуксоидов, на чиїх машинах IE працює тільки під емулятором. "Щоб купити квиток на літак з комп'ютера Apple, потрібно всього-то 70 $ за спеціальну софтину і $ 250 за копію Windows 7. Ніяких проблем!" - з посмішкою говорить нам продавець-консультант в корейському Apple Store.

По правді кажучи, Осел на чистій системі не так уже й поганий. Однак при установці будь-яких говнопрог швидко засірать різними надбудовами і починає сильно гальмувати. Також 99% вірусів раніше писалося під діри IE, які, навіть при їх закритті гномами дядька Білла , Користувач не міг ліквідувати - оновлення програми було досить трудомістким через обов'язкової перевірки ліцензійності і іншого. Але зараз все більше вірусів пишеться з урахуванням дірок Flash / Java / .NET / Adobe Reader, які все одно одні й ті ж у віслюку та інших браузерах.

П'ятнадцять років тому, коли вийшов IE6, підтримка стандартів в альтернативних браузерах була ще гірше, і 6-ка об'єктивно доставляла. Див., Наприклад, книгу Пауелла «Повне керівництво по HTML» тих років. Дивно, але тоді віслюк кермував, а також був цілком собі альтернативним NN, хоча все вже котилося до того, що ми маємо. До того ж, як і зараз, Осел був встановлений в винде по дефолту і був єдиним для юзверя, вміє хіба що запускати пасьянс, браузером. Тому п'ять років M $ взагалі забивала на його розвиток, а коли спохопилася, виявилося, що наздогнати конкурентів не так-то легко.

Восени 2006-го по-швиденькому випустили IE7, залатавши найпомітніші баги і прикрутивши таби. Але щоб ще більше не відстати від конкурентів і повернути похитнувся імідж потрібно було щось більше, тому тисячі індусів всього лише за рік знову заклали найочевидніші діри, видавши саморобку за нову, написану з нуля, версію - IE8 (дещо пізніше вони виконають такий ж трюк з IE9: «ми написали його з нуля», при цьому деякі баги - загальні для версій з шостої по дев'яту).

Трохи зменшили гальма, додали підсвічування хоста в адресі і зробили спробу відповідності w3c-стандартам (сайти, заточені під IE, розвалюються - клієнти обурюються, розробники радіють).

[ правити ] IE 9

9-я версія усіма «улюбленого» ослика набирає зараз 100 балів на acid3, після того як з тіста були прибрані положення, що не належать до діючих стандартів. Заодно acid3 став проходити ще й фурріфокс.

 • 100% -ва підтримка SVG 1.1, DOM, CSS3 і інших web-стандартів (деякі з них поки що самі знаходяться в розробці);
 • апаратне GPU-прискорення всілякої графіки (а також тега <video />);
 • JavaScript-движок, що використовує багатоядерність процесора.

Навіть щодо терпимого IE 8 однозначний і бурхливий прогрес помітний неозброєним оком.

А ось і головний недолік: немає підтримки Windows XP (любителів старовини врятує плагінчік )

Років через 2-3, коли більшість нинішніх володарів восьмих віслюків таки перейде на дев'ятий, він загрожує стати тим самим пекельним менінгітом для веб-майстрів і гальмом прогресу, яким зараз є віслюк восьмий.

[ правити ] IE 10

Найголовнішою новиною РАПТОМ стала його швидкість. За результатами тестів буржуйської контори Strangeloop, 10-й ослик, таки так, швидше за всіх, контора гарантує . Другим виявився 13-й (sic!) вогнелис , Якого Ослик примудрився обскакати, ах ти ж йобаний ти нахуй , На цілих 0,003 секунди ( [4] , [5] ).

Також, IE 10, втім як і IE 9, єдиний браузер, який нормально працює з оперативною пам'яттю. У той час як жадібні Хром, Опера і вогнелис намагаються нажер побільше і практично не віддають її назад при закритті вкладок, скромний Ослик пам'ять чесно звільняє (спойлер: тому що кожна сторінка відкривається в окремому процесі віслюка, а при закритті сторінки прибивається весь її процес цілком . Втім, в сумі 10 процесів віслюка можуть розростися до гігабайта, коли Opera з цими ж сторінками обходиться 3-4 сотнями мегабайт). До всього іншого з'ясувалося, що Осел 10 - самий надійний і енергоекономічний в світі.

[ правити ] IE 11

Найновіша (і остання) версія цього б-гомерзкого поділитися доступна користувачам сьомий і восьмий версії віконець, котрі можуть безперешкодно пофапать на предмет «любові і обожнювання». Дивно, але ця версія Осла відчайдушно ховає від сайтостроителей власну ослів. Майкрософт викинув з браузера майже всі ослоспеціфічние фичи начебто коментарів if IE і всяких window.attachEvent, а, скажімо, window.ActiveXObject просто сховав від сторонніх очей, хоча він є. Також сильно перепиляний user-agent, з якого зникла рядок «MSIE». Недобраузер навіть має нахабство заявляти, що він «like Gecko », Але рядок« Trident »в user-agent'е видає його осляче походження.

А розгадка проста: розробникам набридло тягти цей зоопарк зворотної сумісності, і вони добровільно-примусово намагаються змусити сайти віддавати користувачам версії, заточені під стандарти, а не «під IE». Тим більше що стандарти в IE11 підтримуються цілком сучасні. Втім, як завжди, новий Осел містить в собі движки всіх попередніх версій, і режим емуляції ще ніхто не відміняв. Користувачі всяких старих бізнес-додатків, працюючих тільки в IE6 , Можуть спати спокійно. Останній зі свого роду. Дрібном'який з Win10 народили Edge.

 • Осел в терміналі оплати.

 • Буває навіть таке.

 • Осел з'їв 13 гіг ОЗУ (слід зауважити, що це відбувається на 64-бітної Windows)

 • Згадка IE 6 в прошивці ноутбука [2] .

 • Кожен раз, ігноруючи IE, ти змушуєш Лолі плакати

 • Користуєшся InternetExplorer !?

 1. Апдейт на 2015 рік: по барханах зупинитися комп'ютерів Фаерфокс ганяє швидше Опери та Хрому: оні, при своїй швидкості, використовують нині жеруть оперативну пам'ять ускоряшкі на кшталт «передбачення завантаження тієї чи іншої сторінки».
 2. Насправді в прошивку ноутбука вбудований легальний троян Computrace LoJack ( [1] , [2] , [3] ), А в якості UserAgent'а посилає IE6. Прокидається раптово, але працює поки тільки під MS Windows. Чому вбудовують без попередження, залишається тільки здогадуватися ...

Internet Explorer

Браузер? Браузер Microsoft Internet Explorer ™, завдяки грі слів навколо абревіатури його назви (IE) і звуків, що видаються непарнокопитних ссавців , Більш відомий як Осел, Ослик або Іа - милицю , Традиційно використовуваний в системах Windows для заходу на офіційний сайт вогнелис , опери або хрому з подальшим викачуванням оних. Нова версія Осла дозволяє робити це в кілька разів швидше, що радує. У 2015 році було оголошено, що IE і все його спадщина закопано, на зміну приходить Project Spartan (нині Microsoft Edge), переписаний з нуля під Metro.

Браузер підтримує дрібном'який технологію ActiveX, так улюблену розробниками програм-клієнтів для вітчизняних банків . На щастя, ця ж технологія дозволяє зробити на ньому емуляцію будь-яких функцій інших браузерів. Також відмінно дозволяє емулювати зараження клієнтської машини якимось неподобством. Є думка, що «ослом» IE прозваний через свою одвічну тупості і тормознутости. ІЧСХ , Цю думку об'єктивно: явна відсутність належного вмісту у верхній голові дозволило розробникам браузерів сімейства IE залишити в своїх дітища величезна кількість помилок.

Найбільш відомі з них:

 • практично не підтримує властивості CSS3 (стандарт досі в розробці), частково можна домогтися підтримки оного милицями на javascript.
 • некоректна підтримка напівпрозорих PNG (IE 6),
 • подвоєння відступу ( double margin ),
 • overflow: visible; (IE 6),
 • трохи менше, ніж повне нерозуміння всіх параметрів display (пофіксити в IE 8),
 • нерозуміння min-height (пофіксити в IE 7),
 • ціла пачка дивацтв через загадкову штуки на ім'я «hasLayout», без якої часто раптово пропадають фони і взагалі все розвалюється, але з нею збивається нумерація у списків і інших проблем теж вистачає , В IE 8 цю штуку як би прибрали, але іноді (в т. Н. «Режимі сумісності з IE 7») вона повертається,
 • не працює position: fixed для Дивов і інших об'єктів крім фону. Заробити можна змусити, використовуючи мозгоёбство і «умовні коментарі», які розробники навмисно вгвинтили в браузер на випадок виникнення у вебмайстрів проблем з кросбраузерністю, - як у воду дивилися, але самим працювати було лінь.
 • бічний padding не зрушується фон елемента, а тільки контент, хоча вертикальний - зрушує (в інших браузерах фон зсувається разом з вмістом елементу при будь-якому паддінге),
 • не підтримує drag'n'drop аплоад файлів, що є вже навіть в Опері, починаючи з 12-ї версії.
 • і інші 119 багів в IE 6, 188 багів в IE 7 і 64 бага в IE 8

Наявність подібного ідіотизму змушує веб-розробників перекручуватися, придумуючи хакі і милиці, щоб зробити коректним відображення сторінки більш ніж в одному браузері. За вісім років його бокопори вже добре вивчені і майже завжди легко виправляються, але деяким розробникам це вже настільки набридло, що вони просто не правлять баги під IE6 (мотивуючи тим, що його вже навіть гугл з ютуба і ВКонтакте не підтримують, хоча в останньому все працює не гірше ніж в самій новій Firefox). Хоча що там Ютуб, самі дрібном'який агітують від нього відмовитися і самі у себе його подекуди не підтримують (див. пік). А то і просто зустрічають таким кодом:

<! - [if IE]> <meta http-equiv = "refresh" content = "0; url = Haxyu.html" /> <! [Endif] ->

або ось таким :

<! - [if lte IE 7]> <style> * {font-family: "Comic Sans";} </ style> <! [Endif] ->

Також дедалі популярнішим стає практика брати додаткові $$ за підтримку IE6. але у нас , Де Windows Update вирубаний у більшості користувачів, які навіть не знають, що IE6 і інтернет - це не одне і те ж, верстальники далеко не завжди можуть собі таке дозволити. Хоча світле майбутнє все ближче - за статистикою лірушечкі , Частка IE6 вже 0,2% , Що радує.

Забавна особливість M $ O в Хрюша: якщо тинцнуть посилання з будь-якого документа MS Office, то ця посилання спочатку відкриється в прихованому екземплярі шостого осла (навіть якщо в системі варто восьмий!), А вже потім відкриється в дефолтних браузері.

бидлокодер (Зокрема, вебдевелопери і вебкодери) найчастіше любили і обожнювали Ослика, зазвичай колишні одміну. Причиною цього є те, що вони просто не здогадувалися про існування таких понять, як валідний код, валідатор і доктайпів (якраз для нього, до речі, і придуманий). В результаті, на виході виходили сайти IE-only.

Однак слід зауважити, що часто Осел буває затребуваний веб-орієнтованими дрібном'який додатками як клієнтська частина. Найбільш поширені - MS SharePoint і MS Exchange (Виправлено Exchange 2010). Іншим кошмаром російських сисадмінів є велика частина веб-банк-клієнтів і багато чого ще, але чи треба тут їх перераховувати?

Звичайний користувач в минулому десятилітті вважав Ослика єдиним засобом для висиджування робочого часу в « Одноклассниках »Або« Вконтакте », Не розуміючи при цьому, що можна відкривати і інші інтернети, проте з появою збірок Chromium'а від Гугеля , Хуяндекса і Мила.сру і рекламою оного по дебілізатору , Спливаючих установників і дефолтного Chrome у всяких софт ситуація почала кардинально змінюватися. Іноді більш просунутий колега відкривав новачкові священну таємницю пошукових систем, і тоді нещасний Осел починав нещадно експлуатуватися, чому обростав всякої хренью і, нарешті, загинався, несучи за собою весь « маздай ». Бо IE і Windows дуже-дуже тісно пов'язані.

З появою в Windows 7 заглушки на Ослика той, як правило, поступається місцем черговий говносборке Chrome.

Незважаючи на всю свою тупу, глючну, кондові, олдовая, неврівноважену сутність, сімейство Ослави залишається одним з найпопулярніших сімейств браузерів в світі. За даними StatCounter осел займає 2 місце за поширеністю серед користувачів. Але це анітрохи не заважає користувачам інших браузерів пророкувати йому швидку і болісну смерть, і це небезпідставно. Втім, левову частку відвідувачів w3schools.com складають веб-розробники, які, ясна річ, ИЕ не користується. Товариші з w3schools це прекрасно розуміють і не дарма під таблицею зі своєю статистикою пишуть: «Other web sites have statistics showing that Internet Explorer is used by at least 80% of the users». Хоча, з іншого боку, і відсоток користувачів ІЕ теж може завищуватися, оскільки, наприклад, в інтернет-кафе (актуально не тільки для Азії і Африки, а й Америки. Південної, ага.) І подібних місцях громадського користування комп'ютерами, багатьом людям ліньки тягти флешки з portable збірками своїх браузерів, а ставити стаціонарну версію свого улюбленого браузера можна.

Втім, якщо уважніше подивитися на той же StatCounter, то виходить, що IE вже займає всього лише 21% ринку (слава хрому і лисицю !), Що є неймовірним проривом в розсудливості користувачів, бо ще років 10 тому ситуація була прямо протилежною (IE тримав під 80% ринку). Хоча на Хром їх загнали приблизно тими ж прийомами як і на «браузери» Аміго і Яндекс.

Крім цього Опера намагається випиляти осла юридично і, судячи з усього, не без успіху. Але популярність Firefox'а теж зростає не на порожньому місці. Завдяки старанням Mozilla Foundation, яке опублікувало SDK, і ентузіазму бидлокодер в написанні плагінів, останні версії Лисиці нагадують автомобіль Жопер до якого причепили причіп від МАНу.

[ правити ] IQ -троллінг

В кінці липня 2011 у інтернети була вкинута новина від нікому не відомої компанії AptiQuant. Повідомлялося, що на сайті цієї компанії був розміщений тест на визначення IQ . Як показали аналізи, найнижчий IQ у IE-користувачів, найвищий - у операебов . всілякі жовтяничні ЗМІ стали передруковувати один у одного новина, а та виявилася фейком . Втім, і до викриття було очевидно, що півтора юзверя з Опери vs тисяча планктонін з IE - негідний матеріал для порівняння.

[ правити ] Південна Корея

Перше місце за популярністю IE займає РАПТОМ Корея (Південна, зрозуміло, в Північній немає навіть Інтернету, не кажучи вже про Експлоурері). Причиною тому прийнятий в 1999 році закон про цифровий підпис, згідно з яким всі онлайнові платежі на території країни повинні завірятися цифровим підписом платника. Справа встало тільки за софтом, і контори з няшная назвою KISA (Korea Internet & Security Agency) такий софт розробила ... на базі ActiveX control. Що автоматично означає, що працювати воно буде тільки в IE. Але в той час всім було похуй , Бо NN на той момент вже практично помер, а FF ще навіть не з'явився, не кажучи вже про хрому. Опера, правда, вже була, але її метою була анальна окупація мобільних пристроїв, і на монополію Осла вона не здійснювала замахи.

Але з тих пір пройшло більше п'ятнадцяти років, і Осла серйозно посунули на ринку його більш жваві побратими. У всьому цивілізованому світі IE став використовуватися виключно як завантажувач нормального браузера, а в кінцевому підсумку на IE забив навіть сам Microsoft ... і тільки бідні південнокорейці як і раніше змушені жерти кактус. Особливо весело маководов і линуксоидов, на чиїх машинах IE працює тільки під емулятором. "Щоб купити квиток на літак з комп'ютера Apple, потрібно всього-то 70 $ за спеціальну софтину і $ 250 за копію Windows 7. Ніяких проблем!" - з посмішкою говорить нам продавець-консультант в корейському Apple Store.

По правді кажучи, Осел на чистій системі не так уже й поганий. Однак при установці будь-яких говнопрог швидко засірать різними надбудовами і починає сильно гальмувати. Також 99% вірусів раніше писалося під діри IE, які, навіть при їх закритті гномами дядька Білла , Користувач не міг ліквідувати - оновлення програми було досить трудомістким через обов'язкової перевірки ліцензійності і іншого. Але зараз все більше вірусів пишеться з урахуванням дірок Flash / Java / .NET / Adobe Reader, які все одно одні й ті ж у віслюку та інших браузерах.

П'ятнадцять років тому, коли вийшов IE6, підтримка стандартів в альтернативних браузерах була ще гірше, і 6-ка об'єктивно доставляла. Див., Наприклад, книгу Пауелла «Повне керівництво по HTML» тих років. Дивно, але тоді віслюк кермував, а також був цілком собі альтернативним NN, хоча все вже котилося до того, що ми маємо. До того ж, як і зараз, Осел був встановлений в винде по дефолту і був єдиним для юзверя, вміє хіба що запускати пасьянс, браузером. Тому п'ять років M $ взагалі забивала на його розвиток, а коли спохопилася, виявилося, що наздогнати конкурентів не так-то легко.

Восени 2006-го по-швиденькому випустили IE7, залатавши найпомітніші баги і прикрутивши таби. Але щоб ще більше не відстати від конкурентів і повернути похитнувся імідж потрібно було щось більше, тому тисячі індусів всього лише за рік знову заклали найочевидніші діри, видавши саморобку за нову, написану з нуля, версію - IE8 (дещо пізніше вони виконають такий ж трюк з IE9: «ми написали його з нуля», при цьому деякі баги - загальні для версій з шостої по дев'яту).

Трохи зменшили гальма, додали підсвічування хоста в адресі і зробили спробу відповідності w3c-стандартам (сайти, заточені під IE, розвалюються - клієнти обурюються, розробники радіють).

[ правити ] IE 9

9-я версія усіма «улюбленого» ослика набирає зараз 100 балів на acid3, після того як з тіста були прибрані положення, що не належать до діючих стандартів. Заодно acid3 став проходити ще й фурріфокс.

 • 100% -ва підтримка SVG 1.1, DOM, CSS3 і інших web-стандартів (деякі з них поки що самі знаходяться в розробці);
 • апаратне GPU-прискорення всілякої графіки (а також тега <video />);
 • JavaScript-движок, що використовує багатоядерність процесора.

Навіть щодо терпимого IE 8 однозначний і бурхливий прогрес помітний неозброєним оком.

А ось і головний недолік: немає підтримки Windows XP (любителів старовини врятує плагінчік )

Років через 2-3, коли більшість нинішніх володарів восьмих віслюків таки перейде на дев'ятий, він загрожує стати тим самим пекельним менінгітом для веб-майстрів і гальмом прогресу, яким зараз є віслюк восьмий.

[ правити ] IE 10

Найголовнішою новиною РАПТОМ стала його швидкість. За результатами тестів буржуйської контори Strangeloop, 10-й ослик, таки так, швидше за всіх, контора гарантує . Другим виявився 13-й (sic!) вогнелис , Якого Ослик примудрився обскакати, ах ти ж йобаний ти нахуй , На цілих 0,003 секунди ( [4] , [5] ).

Також, IE 10, втім як і IE 9, єдиний браузер, який нормально працює з оперативною пам'яттю. У той час як жадібні Хром, Опера і вогнелис намагаються нажер побільше і практично не віддають її назад при закритті вкладок, скромний Ослик пам'ять чесно звільняє (спойлер: тому що кожна сторінка відкривається в окремому процесі віслюка, а при закритті сторінки прибивається весь її процес цілком . Втім, в сумі 10 процесів віслюка можуть розростися до гігабайта, коли Opera з цими ж сторінками обходиться 3-4 сотнями мегабайт). До всього іншого з'ясувалося, що Осел 10 - самий надійний і енергоекономічний в світі.

[ правити ] IE 11

Найновіша (і остання) версія цього б-гомерзкого поділитися доступна користувачам сьомий і восьмий версії віконець, котрі можуть безперешкодно пофапать на предмет «любові і обожнювання». Дивно, але ця версія Осла відчайдушно ховає від сайтостроителей власну ослів. Майкрософт викинув з браузера майже всі ослоспеціфічние фичи начебто коментарів if IE і всяких window.attachEvent, а, скажімо, window.ActiveXObject просто сховав від сторонніх очей, хоча він є. Також сильно перепиляний user-agent, з якого зникла рядок «MSIE». Недобраузер навіть має нахабство заявляти, що він «like Gecko », Але рядок« Trident »в user-agent'е видає його осляче походження.

А розгадка проста: розробникам набридло тягти цей зоопарк зворотної сумісності, і вони добровільно-примусово намагаються змусити сайти віддавати користувачам версії, заточені під стандарти, а не «під IE». Тим більше що стандарти в IE11 підтримуються цілком сучасні. Втім, як завжди, новий Осел містить в собі движки всіх попередніх версій, і режим емуляції ще ніхто не відміняв. Користувачі всяких старих бізнес-додатків, працюючих тільки в IE6 , Можуть спати спокійно. Останній зі свого роду. Дрібном'який з Win10 народили Edge.

 • Осел в терміналі оплати.

 • Буває навіть таке.

 • Осел з'їв 13 гіг ОЗУ (слід зауважити, що це відбувається на 64-бітної Windows)

 • Згадка IE 6 в прошивці ноутбука [2] .

 • Кожен раз, ігноруючи IE, ти змушуєш Лолі плакати

 • Користуєшся InternetExplorer !?

 1. Апдейт на 2015 рік: по барханах зупинитися комп'ютерів Фаерфокс ганяє швидше Опери та Хрому: оні, при своїй швидкості, використовують нині жеруть оперативну пам'ять ускоряшкі на кшталт «передбачення завантаження тієї чи іншої сторінки».
 2. Насправді в прошивку ноутбука вбудований легальний троян Computrace LoJack ( [1] , [2] , [3] ), А в якості UserAgent'а посилає IE6. Прокидається раптово, але працює поки тільки під MS Windows. Чому вбудовують без попередження, залишається тільки здогадуватися ...
Internet Explorer Браузер?
Іншим кошмаром російських сисадмінів є велика частина веб-банк-клієнтів і багато чого ще, але чи треба тут їх перераховувати?
Internet Explorer Браузер?
Іншим кошмаром російських сисадмінів є велика частина веб-банк-клієнтів і багато чого ще, але чи треба тут їх перераховувати?
Internet Explorer Браузер?
Іншим кошмаром російських сисадмінів є велика частина веб-банк-клієнтів і багато чого ще, але чи треба тут їх перераховувати?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью