<
 • Главная
Статьи

Internet Explorer - Lurkmore

 1. Internet Explorer Браузер? Microsoft Internet Explorer ™, завдяки грі слів навколо абревіатури...
 2. [ правити ] Південна Корея
 3. [ правити ] IE 9
 4. [ правити ] IE 10
 5. [ правити ] IE 11
 6. Internet Explorer
 7. [ правити ] IQ -троллінг
 8. [ правити ] Південна Корея
 9. [ правити ] IE 9
 10. [ правити ] IE 10
 11. [ правити ] IE 11
 12. Internet Explorer
 13. [ правити ] IQ -троллінг
 14. [ правити ] Південна Корея
 15. [ правити ] IE 9
 16. [ правити ] IE 10
 17. [ правити ] IE 11

Internet Explorer

Браузер? Браузер Microsoft Internet Explorer ™, завдяки грі слів навколо абревіатури його назви (IE) і звуків, що видаються непарнокопитних ссавців , Більш відомий як Осел, Ослик або Іа - милицю , Традиційно використовуваний в системах Windows для заходу на офіційний сайт вогнелис , опери або хрому з подальшим викачуванням оних. Нова версія Осла дозволяє робити це в кілька разів швидше, що радує. У 2015 році було оголошено, що IE і все його спадщина закопано, на зміну приходить Project Spartan (нині Microsoft Edge), переписаний з нуля під Metro.

Браузер підтримує дрібном'який технологію ActiveX, так улюблену розробниками програм-клієнтів для вітчизняних банків . На щастя, ця ж технологія дозволяє зробити на ньому емуляцію будь-яких функцій інших браузерів. Також відмінно дозволяє емулювати зараження клієнтської машини якимось неподобством. Є думка, що «ослом» IE прозваний через свою одвічну тупості і тормознутости. ІЧСХ , Цю думку об'єктивно: явна відсутність належного вмісту у верхній голові дозволило розробникам браузерів сімейства IE залишити в своїх дітища величезна кількість помилок.

Найбільш відомі з них:

 • практично не підтримує властивості CSS3 (стандарт досі в розробці), частково можна домогтися підтримки оного милицями на javascript.
 • некоректна підтримка напівпрозорих PNG (IE 6),
 • подвоєння відступу ( double margin ),
 • overflow: visible; (IE 6),
 • трохи менше, ніж повне нерозуміння всіх параметрів display (пофіксити в IE 8),
 • нерозуміння min-height (пофіксити в IE 7),
 • ціла пачка дивацтв через загадкову штуки на ім'я «hasLayout», без якої часто раптово пропадають фони і взагалі все розвалюється, але з нею збивається нумерація у списків і інших проблем теж вистачає , В IE 8 цю штуку як би прибрали, але іноді (в т. Н. «Режимі сумісності з IE 7») вона повертається,
 • не працює position: fixed для Дивов і інших об'єктів крім фону. Заробити можна змусити, використовуючи мозгоёбство і «умовні коментарі», які розробники навмисно вгвинтили в браузер на випадок виникнення у вебмайстрів проблем з кросбраузерністю, - як у воду дивилися, але самим працювати було лінь.
 • бічний padding не зрушується фон елемента, а тільки контент, хоча вертикальний - зрушує (в інших браузерах фон зсувається разом з вмістом елементу при будь-якому паддінге),
 • не підтримує drag'n'drop аплоад файлів, що є вже навіть в Опері, починаючи з 12-ї версії.
 • і інші 119 багів в IE 6, 188 багів в IE 7 і 64 бага в IE 8

Наявність подібного ідіотизму змушує веб-розробників перекручуватися, придумуючи хакі і милиці, щоб зробити коректним відображення сторінки більш ніж в одному браузері. За вісім років його бокопори вже добре вивчені і майже завжди легко виправляються, але деяким розробникам це вже настільки набридло, що вони просто не правлять баги під IE6 (мотивуючи тим, що його вже навіть гугл з ютуба і ВКонтакте не підтримують, хоча в останньому все працює не гірше ніж в самій новій Firefox). Хоча що там Ютуб, самі дрібном'який агітують від нього відмовитися і самі у себе його подекуди не підтримують (див. пік). А то і просто зустрічають таким кодом:

<! - [if IE]> <meta http-equiv = "refresh" content = "0; url = Haxyu.html" /> <! [Endif] ->

або ось таким :

<! - [if lte IE 7]> <style> * {font-family: "Comic Sans";} </ style> <! [Endif] ->

Також дедалі популярнішим стає практика брати додаткові $$ за підтримку IE6. але у нас , Де Windows Update вирубаний у більшості користувачів, які навіть не знають, що IE6 і інтернет - це не одне і те ж, верстальники далеко не завжди можуть собі таке дозволити. Хоча світле майбутнє все ближче - за статистикою лірушечкі , Частка IE6 вже 0,2% , Що радує.

Забавна особливість M $ O в Хрюша: якщо тинцнуть посилання з будь-якого документа MS Office, то ця посилання спочатку відкриється в прихованому екземплярі шостого осла (навіть якщо в системі варто восьмий!), А вже потім відкриється в дефолтних браузері.

бидлокодер (Зокрема, вебдевелопери і вебкодери) найчастіше любили і обожнювали Ослика, зазвичай колишні одміну. Причиною цього є те, що вони просто не здогадувалися про існування таких понять, як валідний код, валідатор і доктайпів (якраз для нього, до речі, і придуманий). В результаті, на виході виходили сайти IE-only.

Однак слід зауважити, що часто Осел буває затребуваний веб-орієнтованими дрібном'який додатками як клієнтська частина. Найбільш поширені - MS SharePoint і MS Exchange (Виправлено Exchange 2010). Іншим кошмаром російських сисадмінів є велика частина веб-банк-клієнтів і багато чого ще, але чи треба тут їх перераховувати?

Звичайний користувач в минулому десятилітті вважав Ослика єдиним засобом для висиджування робочого часу в « Одноклассниках »Або« Вконтакте », Не розуміючи при цьому, що можна відкривати і інші інтернети, проте з появою збірок Chromium'а від Гугеля , Хуяндекса і Мила.сру і рекламою оного по дебілізатору , Спливаючих установників і дефолтного Chrome у всяких софт ситуація почала кардинально змінюватися. Іноді більш просунутий колега відкривав новачкові священну таємницю пошукових систем, і тоді нещасний Осел починав нещадно експлуатуватися, чому обростав всякої хренью і, нарешті, загинався, несучи за собою весь « маздай ». Бо IE і Windows дуже-дуже тісно пов'язані.

З появою в Windows 7 заглушки на Ослика той, як правило, поступається місцем черговий говносборке Chrome.

Незважаючи на всю свою тупу, глючну, кондові, олдовая, неврівноважену сутність, сімейство Ослави залишається одним з найпопулярніших сімейств браузерів в світі. За даними StatCounter осел займає 2 місце за поширеністю серед користувачів. Але це анітрохи не заважає користувачам інших браузерів пророкувати йому швидку і болісну смерть, і це небезпідставно. Втім, левову частку відвідувачів w3schools.com складають веб-розробники, які, ясна річ, ИЕ не користується. Товариші з w3schools це прекрасно розуміють і не дарма під таблицею зі своєю статистикою пишуть: «Other web sites have statistics showing that Internet Explorer is used by at least 80% of the users». Хоча, з іншого боку, і відсоток користувачів ІЕ теж може завищуватися, оскільки, наприклад, в інтернет-кафе (актуально не тільки для Азії і Африки, а й Америки. Південної, ага.) І подібних місцях громадського користування комп'ютерами, багатьом людям ліньки тягти флешки з portable збірками своїх браузерів, а ставити стаціонарну версію свого улюбленого браузера можна.

Втім, якщо уважніше подивитися на той же StatCounter, то виходить, що IE вже займає всього лише 21% ринку (слава хрому і лисицю !), Що є неймовірним проривом в розсудливості користувачів, бо ще років 10 тому ситуація була прямо протилежною (IE тримав під 80% ринку). Хоча на Хром їх загнали приблизно тими ж прийомами як і на «браузери» Аміго і Яндекс.

Крім цього Опера намагається випиляти осла юридично і, судячи з усього, не без успіху. Але популярність Firefox'а теж зростає не на порожньому місці. Завдяки старанням Mozilla Foundation, яке опублікувало SDK, і ентузіазму бидлокодер в написанні плагінів, останні версії Лисиці нагадують автомобіль Жопер до якого причепили причіп від МАНу.

[ правити ] IQ -троллінг

В кінці липня 2011 у інтернети була вкинута новина від нікому не відомої компанії AptiQuant. Повідомлялося, що на сайті цієї компанії був розміщений тест на визначення IQ . Як показали аналізи, найнижчий IQ у IE-користувачів, найвищий - у операебов . всілякі жовтяничні ЗМІ стали передруковувати один у одного новина, а та виявилася фейком . Втім, і до викриття було очевидно, що півтора юзверя з Опери vs тисяча планктонін з IE - негідний матеріал для порівняння.

[ правити ] Південна Корея

Перше місце за популярністю IE займає РАПТОМ Корея (Південна, зрозуміло, в Північній немає навіть Інтернету, не кажучи вже про Експлоурері). Причиною тому прийнятий в 1999 році закон про цифровий підпис, згідно з яким всі онлайнові платежі на території країни повинні завірятися цифровим підписом платника. Справа встало тільки за софтом, і контори з няшная назвою KISA (Korea Internet & Security Agency) такий софт розробила ... на базі ActiveX control. Що автоматично означає, що працювати воно буде тільки в IE. Але в той час всім було похуй , Бо NN на той момент вже практично помер, а FF ще навіть не з'явився, не кажучи вже про хрому. Опера, правда, вже була, але її метою була анальна окупація мобільних пристроїв, і на монополію Осла вона не здійснювала замахи.

Але з тих пір пройшло більше п'ятнадцяти років, і Осла серйозно посунули на ринку його більш жваві побратими. У всьому цивілізованому світі IE став використовуватися виключно як завантажувач нормального браузера, а в кінцевому підсумку на IE забив навіть сам Microsoft ... і тільки бідні південнокорейці як і раніше змушені жерти кактус. Особливо весело маководов і линуксоидов, на чиїх машинах IE працює тільки під емулятором. "Щоб купити квиток на літак з комп'ютера Apple, потрібно всього-то 70 $ за спеціальну софтину і $ 250 за копію Windows 7. Ніяких проблем!" - з посмішкою говорить нам продавець-консультант в корейському Apple Store.

По правді кажучи, Осел на чистій системі не так уже й поганий. Однак при установці будь-яких говнопрог швидко засірать різними надбудовами і починає сильно гальмувати. Також 99% вірусів раніше писалося під діри IE, які, навіть при їх закритті гномами дядька Білла , Користувач не міг ліквідувати - оновлення програми було досить трудомістким через обов'язкової перевірки ліцензійності і іншого. Але зараз все більше вірусів пишеться з урахуванням дірок Flash / Java / .NET / Adobe Reader, які все одно одні й ті ж у віслюку та інших браузерах.

П'ятнадцять років тому, коли вийшов IE6, підтримка стандартів в альтернативних браузерах була ще гірше, і 6-ка об'єктивно доставляла. Див., Наприклад, книгу Пауелла «Повне керівництво по HTML» тих років. Дивно, але тоді віслюк кермував, а також був цілком собі альтернативним NN, хоча все вже котилося до того, що ми маємо. До того ж, як і зараз, Осел був встановлений в винде по дефолту і був єдиним для юзверя, вміє хіба що запускати пасьянс, браузером. Тому п'ять років M $ взагалі забивала на його розвиток, а коли спохопилася, виявилося, що наздогнати конкурентів не так-то легко.

Восени 2006-го по-швиденькому випустили IE7, залатавши найпомітніші баги і прикрутивши таби. Але щоб ще більше не відстати від конкурентів і повернути похитнувся імідж потрібно було щось більше, тому тисячі індусів всього лише за рік знову заклали найочевидніші діри, видавши саморобку за нову, написану з нуля, версію - IE8 (дещо пізніше вони виконають такий ж трюк з IE9: «ми написали його з нуля», при цьому деякі баги - загальні для версій з шостої по дев'яту).

Трохи зменшили гальма, додали підсвічування хоста в адресі і зробили спробу відповідності w3c-стандартам (сайти, заточені під IE, розвалюються - клієнти обурюються, розробники радіють).

[ правити ] IE 9

9-я версія усіма «улюбленого» ослика набирає зараз 100 балів на acid3, після того як з тіста були прибрані положення, що не належать до діючих стандартів. Заодно acid3 став проходити ще й фурріфокс.

 • 100% -ва підтримка SVG 1.1, DOM, CSS3 і інших web-стандартів (деякі з них поки що самі знаходяться в розробці);
 • апаратне GPU-прискорення всілякої графіки (а також тега <video />);
 • JavaScript-движок, що використовує багатоядерність процесора.

Навіть щодо терпимого IE 8 однозначний і бурхливий прогрес помітний неозброєним оком.

А ось і головний недолік: немає підтримки Windows XP (любителів старовини врятує плагінчік )

Років через 2-3, коли більшість нинішніх володарів восьмих віслюків таки перейде на дев'ятий, він загрожує стати тим самим пекельним менінгітом для веб-майстрів і гальмом прогресу, яким зараз є віслюк восьмий.

[ правити ] IE 10

Найголовнішою новиною РАПТОМ стала його швидкість. За результатами тестів буржуйської контори Strangeloop, 10-й ослик, таки так, швидше за всіх, контора гарантує . Другим виявився 13-й (sic!) вогнелис , Якого Ослик примудрився обскакати, ах ти ж йобаний ти нахуй , На цілих 0,003 секунди ( [4] , [5] ).

Також, IE 10, втім як і IE 9, єдиний браузер, який нормально працює з оперативною пам'яттю. У той час як жадібні Хром, Опера і вогнелис намагаються нажер побільше і практично не віддають її назад при закритті вкладок, скромний Ослик пам'ять чесно звільняє (спойлер: тому що кожна сторінка відкривається в окремому процесі віслюка, а при закритті сторінки прибивається весь її процес цілком . Втім, в сумі 10 процесів віслюка можуть розростися до гігабайта, коли Opera з цими ж сторінками обходиться 3-4 сотнями мегабайт). До всього іншого з'ясувалося, що Осел 10 - самий надійний і енергоекономічний в світі.

[ правити ] IE 11

Найновіша (і остання) версія цього б-гомерзкого поділитися доступна користувачам сьомий і восьмий версії віконець, котрі можуть безперешкодно пофапать на предмет «любові і обожнювання». Дивно, але ця версія Осла відчайдушно ховає від сайтостроителей власну ослів. Майкрософт викинув з браузера майже всі ослоспеціфічние фичи начебто коментарів if IE і всяких window.attachEvent, а, скажімо, window.ActiveXObject просто сховав від сторонніх очей, хоча він є. Також сильно перепиляний user-agent, з якого зникла рядок «MSIE». Недобраузер навіть має нахабство заявляти, що він «like Gecko », Але рядок« Trident »в user-agent'е видає його осляче походження.

А розгадка проста: розробникам набридло тягти цей зоопарк зворотної сумісності, і вони добровільно-примусово намагаються змусити сайти віддавати користувачам версії, заточені під стандарти, а не «під IE». Тим більше що стандарти в IE11 підтримуються цілком сучасні. Втім, як завжди, новий Осел містить в собі движки всіх попередніх версій, і режим емуляції ще ніхто не відміняв. Користувачі всяких старих бізнес-додатків, працюючих тільки в IE6 , Можуть спати спокійно. Останній зі свого роду. Дрібном'який з Win10 народили Edge.

 • Осел в терміналі оплати.

 • Буває навіть таке.

 • Осел з'їв 13 гіг ОЗУ (слід зауважити, що це відбувається на 64-бітної Windows)

 • Згадка IE 6 в прошивці ноутбука [2] .

 • Кожен раз, ігноруючи IE, ти змушуєш Лолі плакати

 • Користуєшся InternetExplorer !?

 1. Апдейт на 2015 рік: по барханах зупинитися комп'ютерів Фаерфокс ганяє швидше Опери та Хрому: оні, при своїй швидкості, використовують нині жеруть оперативну пам'ять ускоряшкі на кшталт «передбачення завантаження тієї чи іншої сторінки».
 2. Насправді в прошивку ноутбука вбудований легальний троян Computrace LoJack ( [1] , [2] , [3] ), А в якості UserAgent'а посилає IE6. Прокидається раптово, але працює поки тільки під MS Windows. Чому вбудовують без попередження, залишається тільки здогадуватися ...

Internet Explorer

Браузер? Браузер Microsoft Internet Explorer ™, завдяки грі слів навколо абревіатури його назви (IE) і звуків, що видаються непарнокопитних ссавців , Більш відомий як Осел, Ослик або Іа - милицю , Традиційно використовуваний в системах Windows для заходу на офіційний сайт вогнелис , опери або хрому з подальшим викачуванням оних. Нова версія Осла дозволяє робити це в кілька разів швидше, що радує. У 2015 році було оголошено, що IE і все його спадщина закопано, на зміну приходить Project Spartan (нині Microsoft Edge), переписаний з нуля під Metro.

Браузер підтримує дрібном'який технологію ActiveX, так улюблену розробниками програм-клієнтів для вітчизняних банків . На щастя, ця ж технологія дозволяє зробити на ньому емуляцію будь-яких функцій інших браузерів. Також відмінно дозволяє емулювати зараження клієнтської машини якимось неподобством. Є думка, що «ослом» IE прозваний через свою одвічну тупості і тормознутости. ІЧСХ , Цю думку об'єктивно: явна відсутність належного вмісту у верхній голові дозволило розробникам браузерів сімейства IE залишити в своїх дітища величезна кількість помилок.

Найбільш відомі з них:

 • практично не підтримує властивості CSS3 (стандарт досі в розробці), частково можна домогтися підтримки оного милицями на javascript.
 • некоректна підтримка напівпрозорих PNG (IE 6),
 • подвоєння відступу ( double margin ),
 • overflow: visible; (IE 6),
 • трохи менше, ніж повне нерозуміння всіх параметрів display (пофіксити в IE 8),
 • нерозуміння min-height (пофіксити в IE 7),
 • ціла пачка дивацтв через загадкову штуки на ім'я «hasLayout», без якої часто раптово пропадають фони і взагалі все розвалюється, але з нею збивається нумерація у списків і інших проблем теж вистачає , В IE 8 цю штуку як би прибрали, але іноді (в т. Н. «Режимі сумісності з IE 7») вона повертається,
 • не працює position: fixed для Дивов і інших об'єктів крім фону. Заробити можна змусити, використовуючи мозгоёбство і «умовні коментарі», які розробники навмисно вгвинтили в браузер на випадок виникнення у вебмайстрів проблем з кросбраузерністю, - як у воду дивилися, але самим працювати було лінь.
 • бічний padding не зрушується фон елемента, а тільки контент, хоча вертикальний - зрушує (в інших браузерах фон зсувається разом з вмістом елементу при будь-якому паддінге),
 • не підтримує drag'n'drop аплоад файлів, що є вже навіть в Опері, починаючи з 12-ї версії.
 • і інші 119 багів в IE 6, 188 багів в IE 7 і 64 бага в IE 8

Наявність подібного ідіотизму змушує веб-розробників перекручуватися, придумуючи хакі і милиці, щоб зробити коректним відображення сторінки більш ніж в одному браузері. За вісім років його бокопори вже добре вивчені і майже завжди легко виправляються, але деяким розробникам це вже настільки набридло, що вони просто не правлять баги під IE6 (мотивуючи тим, що його вже навіть гугл з ютуба і ВКонтакте не підтримують, хоча в останньому все працює не гірше ніж в самій новій Firefox). Хоча що там Ютуб, самі дрібном'який агітують від нього відмовитися і самі у себе його подекуди не підтримують (див. пік). А то і просто зустрічають таким кодом:

<! - [if IE]> <meta http-equiv = "refresh" content = "0; url = Haxyu.html" /> <! [Endif] ->

або ось таким :

<! - [if lte IE 7]> <style> * {font-family: "Comic Sans";} </ style> <! [Endif] ->

Також дедалі популярнішим стає практика брати додаткові $$ за підтримку IE6. але у нас , Де Windows Update вирубаний у більшості користувачів, які навіть не знають, що IE6 і інтернет - це не одне і те ж, верстальники далеко не завжди можуть собі таке дозволити. Хоча світле майбутнє все ближче - за статистикою лірушечкі , Частка IE6 вже 0,2% , Що радує.

Забавна особливість M $ O в Хрюша: якщо тинцнуть посилання з будь-якого документа MS Office, то ця посилання спочатку відкриється в прихованому екземплярі шостого осла (навіть якщо в системі варто восьмий!), А вже потім відкриється в дефолтних браузері.

бидлокодер (Зокрема, вебдевелопери і вебкодери) найчастіше любили і обожнювали Ослика, зазвичай колишні одміну. Причиною цього є те, що вони просто не здогадувалися про існування таких понять, як валідний код, валідатор і доктайпів (якраз для нього, до речі, і придуманий). В результаті, на виході виходили сайти IE-only.

Однак слід зауважити, що часто Осел буває затребуваний веб-орієнтованими дрібном'який додатками як клієнтська частина. Найбільш поширені - MS SharePoint і MS Exchange (Виправлено Exchange 2010). Іншим кошмаром російських сисадмінів є велика частина веб-банк-клієнтів і багато чого ще, але чи треба тут їх перераховувати?

Звичайний користувач в минулому десятилітті вважав Ослика єдиним засобом для висиджування робочого часу в « Одноклассниках »Або« Вконтакте », Не розуміючи при цьому, що можна відкривати і інші інтернети, проте з появою збірок Chromium'а від Гугеля , Хуяндекса і Мила.сру і рекламою оного по дебілізатору , Спливаючих установників і дефолтного Chrome у всяких софт ситуація почала кардинально змінюватися. Іноді більш просунутий колега відкривав новачкові священну таємницю пошукових систем, і тоді нещасний Осел починав нещадно експлуатуватися, чому обростав всякої хренью і, нарешті, загинався, несучи за собою весь « маздай ». Бо IE і Windows дуже-дуже тісно пов'язані.

З появою в Windows 7 заглушки на Ослика той, як правило, поступається місцем черговий говносборке Chrome.

Незважаючи на всю свою тупу, глючну, кондові, олдовая, неврівноважену сутність, сімейство Ослави залишається одним з найпопулярніших сімейств браузерів в світі. За даними StatCounter осел займає 2 місце за поширеністю серед користувачів. Але це анітрохи не заважає користувачам інших браузерів пророкувати йому швидку і болісну смерть, і це небезпідставно. Втім, левову частку відвідувачів w3schools.com складають веб-розробники, які, ясна річ, ИЕ не користується. Товариші з w3schools це прекрасно розуміють і не дарма під таблицею зі своєю статистикою пишуть: «Other web sites have statistics showing that Internet Explorer is used by at least 80% of the users». Хоча, з іншого боку, і відсоток користувачів ІЕ теж може завищуватися, оскільки, наприклад, в інтернет-кафе (актуально не тільки для Азії і Африки, а й Америки. Південної, ага.) І подібних місцях громадського користування комп'ютерами, багатьом людям ліньки тягти флешки з portable збірками своїх браузерів, а ставити стаціонарну версію свого улюбленого браузера можна.

Втім, якщо уважніше подивитися на той же StatCounter, то виходить, що IE вже займає всього лише 21% ринку (слава хрому і лисицю !), Що є неймовірним проривом в розсудливості користувачів, бо ще років 10 тому ситуація була прямо протилежною (IE тримав під 80% ринку). Хоча на Хром їх загнали приблизно тими ж прийомами як і на «браузери» Аміго і Яндекс.

Крім цього Опера намагається випиляти осла юридично і, судячи з усього, не без успіху. Але популярність Firefox'а теж зростає не на порожньому місці. Завдяки старанням Mozilla Foundation, яке опублікувало SDK, і ентузіазму бидлокодер в написанні плагінів, останні версії Лисиці нагадують автомобіль Жопер до якого причепили причіп від МАНу.

[ правити ] IQ -троллінг

В кінці липня 2011 у інтернети була вкинута новина від нікому не відомої компанії AptiQuant. Повідомлялося, що на сайті цієї компанії був розміщений тест на визначення IQ . Як показали аналізи, найнижчий IQ у IE-користувачів, найвищий - у операебов . всілякі жовтяничні ЗМІ стали передруковувати один у одного новина, а та виявилася фейком . Втім, і до викриття було очевидно, що півтора юзверя з Опери vs тисяча планктонін з IE - негідний матеріал для порівняння.

[ правити ] Південна Корея

Перше місце за популярністю IE займає РАПТОМ Корея (Південна, зрозуміло, в Північній немає навіть Інтернету, не кажучи вже про Експлоурері). Причиною тому прийнятий в 1999 році закон про цифровий підпис, згідно з яким всі онлайнові платежі на території країни повинні завірятися цифровим підписом платника. Справа встало тільки за софтом, і контори з няшная назвою KISA (Korea Internet & Security Agency) такий софт розробила ... на базі ActiveX control. Що автоматично означає, що працювати воно буде тільки в IE. Але в той час всім було похуй , Бо NN на той момент вже практично помер, а FF ще навіть не з'явився, не кажучи вже про хрому. Опера, правда, вже була, але її метою була анальна окупація мобільних пристроїв, і на монополію Осла вона не здійснювала замахи.

Але з тих пір пройшло більше п'ятнадцяти років, і Осла серйозно посунули на ринку його більш жваві побратими. У всьому цивілізованому світі IE став використовуватися виключно як завантажувач нормального браузера, а в кінцевому підсумку на IE забив навіть сам Microsoft ... і тільки бідні південнокорейці як і раніше змушені жерти кактус. Особливо весело маководов і линуксоидов, на чиїх машинах IE працює тільки під емулятором. "Щоб купити квиток на літак з комп'ютера Apple, потрібно всього-то 70 $ за спеціальну софтину і $ 250 за копію Windows 7. Ніяких проблем!" - з посмішкою говорить нам продавець-консультант в корейському Apple Store.

По правді кажучи, Осел на чистій системі не так уже й поганий. Однак при установці будь-яких говнопрог швидко засірать різними надбудовами і починає сильно гальмувати. Також 99% вірусів раніше писалося під діри IE, які, навіть при їх закритті гномами дядька Білла , Користувач не міг ліквідувати - оновлення програми було досить трудомістким через обов'язкової перевірки ліцензійності і іншого. Але зараз все більше вірусів пишеться з урахуванням дірок Flash / Java / .NET / Adobe Reader, які все одно одні й ті ж у віслюку та інших браузерах.

П'ятнадцять років тому, коли вийшов IE6, підтримка стандартів в альтернативних браузерах була ще гірше, і 6-ка об'єктивно доставляла. Див., Наприклад, книгу Пауелла «Повне керівництво по HTML» тих років. Дивно, але тоді віслюк кермував, а також був цілком собі альтернативним NN, хоча все вже котилося до того, що ми маємо. До того ж, як і зараз, Осел був встановлений в винде по дефолту і був єдиним для юзверя, вміє хіба що запускати пасьянс, браузером. Тому п'ять років M $ взагалі забивала на його розвиток, а коли спохопилася, виявилося, що наздогнати конкурентів не так-то легко.

Восени 2006-го по-швиденькому випустили IE7, залатавши найпомітніші баги і прикрутивши таби. Але щоб ще більше не відстати від конкурентів і повернути похитнувся імідж потрібно було щось більше, тому тисячі індусів всього лише за рік знову заклали найочевидніші діри, видавши саморобку за нову, написану з нуля, версію - IE8 (дещо пізніше вони виконають такий ж трюк з IE9: «ми написали його з нуля», при цьому деякі баги - загальні для версій з шостої по дев'яту).

Трохи зменшили гальма, додали підсвічування хоста в адресі і зробили спробу відповідності w3c-стандартам (сайти, заточені під IE, розвалюються - клієнти обурюються, розробники радіють).

[ правити ] IE 9

9-я версія усіма «улюбленого» ослика набирає зараз 100 балів на acid3, після того як з тіста були прибрані положення, що не належать до діючих стандартів. Заодно acid3 став проходити ще й фурріфокс.

 • 100% -ва підтримка SVG 1.1, DOM, CSS3 і інших web-стандартів (деякі з них поки що самі знаходяться в розробці);
 • апаратне GPU-прискорення всілякої графіки (а також тега <video />);
 • JavaScript-движок, що використовує багатоядерність процесора.

Навіть щодо терпимого IE 8 однозначний і бурхливий прогрес помітний неозброєним оком.

А ось і головний недолік: немає підтримки Windows XP (любителів старовини врятує плагінчік )

Років через 2-3, коли більшість нинішніх володарів восьмих віслюків таки перейде на дев'ятий, він загрожує стати тим самим пекельним менінгітом для веб-майстрів і гальмом прогресу, яким зараз є віслюк восьмий.

[ правити ] IE 10

Найголовнішою новиною РАПТОМ стала його швидкість. За результатами тестів буржуйської контори Strangeloop, 10-й ослик, таки так, швидше за всіх, контора гарантує . Другим виявився 13-й (sic!) вогнелис , Якого Ослик примудрився обскакати, ах ти ж йобаний ти нахуй , На цілих 0,003 секунди ( [4] , [5] ).

Також, IE 10, втім як і IE 9, єдиний браузер, який нормально працює з оперативною пам'яттю. У той час як жадібні Хром, Опера і вогнелис намагаються нажер побільше і практично не віддають її назад при закритті вкладок, скромний Ослик пам'ять чесно звільняє (спойлер: тому що кожна сторінка відкривається в окремому процесі віслюка, а при закритті сторінки прибивається весь її процес цілком . Втім, в сумі 10 процесів віслюка можуть розростися до гігабайта, коли Opera з цими ж сторінками обходиться 3-4 сотнями мегабайт). До всього іншого з'ясувалося, що Осел 10 - самий надійний і енергоекономічний в світі.

[ правити ] IE 11

Найновіша (і остання) версія цього б-гомерзкого поділитися доступна користувачам сьомий і восьмий версії віконець, котрі можуть безперешкодно пофапать на предмет «любові і обожнювання». Дивно, але ця версія Осла відчайдушно ховає від сайтостроителей власну ослів. Майкрософт викинув з браузера майже всі ослоспеціфічние фичи начебто коментарів if IE і всяких window.attachEvent, а, скажімо, window.ActiveXObject просто сховав від сторонніх очей, хоча він є. Також сильно перепиляний user-agent, з якого зникла рядок «MSIE». Недобраузер навіть має нахабство заявляти, що він «like Gecko », Але рядок« Trident »в user-agent'е видає його осляче походження.

А розгадка проста: розробникам набридло тягти цей зоопарк зворотної сумісності, і вони добровільно-примусово намагаються змусити сайти віддавати користувачам версії, заточені під стандарти, а не «під IE». Тим більше що стандарти в IE11 підтримуються цілком сучасні. Втім, як завжди, новий Осел містить в собі движки всіх попередніх версій, і режим емуляції ще ніхто не відміняв. Користувачі всяких старих бізнес-додатків, працюючих тільки в IE6 , Можуть спати спокійно. Останній зі свого роду. Дрібном'який з Win10 народили Edge.

 • Осел в терміналі оплати.

 • Буває навіть таке.

 • Осел з'їв 13 гіг ОЗУ (слід зауважити, що це відбувається на 64-бітної Windows)

 • Згадка IE 6 в прошивці ноутбука [2] .

 • Кожен раз, ігноруючи IE, ти змушуєш Лолі плакати

 • Користуєшся InternetExplorer !?

 1. Апдейт на 2015 рік: по барханах зупинитися комп'ютерів Фаерфокс ганяє швидше Опери та Хрому: оні, при своїй швидкості, використовують нині жеруть оперативну пам'ять ускоряшкі на кшталт «передбачення завантаження тієї чи іншої сторінки».
 2. Насправді в прошивку ноутбука вбудований легальний троян Computrace LoJack ( [1] , [2] , [3] ), А в якості UserAgent'а посилає IE6. Прокидається раптово, але працює поки тільки під MS Windows. Чому вбудовують без попередження, залишається тільки здогадуватися ...

Internet Explorer

Браузер? Браузер Microsoft Internet Explorer ™, завдяки грі слів навколо абревіатури його назви (IE) і звуків, що видаються непарнокопитних ссавців , Більш відомий як Осел, Ослик або Іа - милицю , Традиційно використовуваний в системах Windows для заходу на офіційний сайт вогнелис , опери або хрому з подальшим викачуванням оних. Нова версія Осла дозволяє робити це в кілька разів швидше, що радує. У 2015 році було оголошено, що IE і все його спадщина закопано, на зміну приходить Project Spartan (нині Microsoft Edge), переписаний з нуля під Metro.

Браузер підтримує дрібном'який технологію ActiveX, так улюблену розробниками програм-клієнтів для вітчизняних банків . На щастя, ця ж технологія дозволяє зробити на ньому емуляцію будь-яких функцій інших браузерів. Також відмінно дозволяє емулювати зараження клієнтської машини якимось неподобством. Є думка, що «ослом» IE прозваний через свою одвічну тупості і тормознутости. ІЧСХ , Цю думку об'єктивно: явна відсутність належного вмісту у верхній голові дозволило розробникам браузерів сімейства IE залишити в своїх дітища величезна кількість помилок.

Найбільш відомі з них:

 • практично не підтримує властивості CSS3 (стандарт досі в розробці), частково можна домогтися підтримки оного милицями на javascript.
 • некоректна підтримка напівпрозорих PNG (IE 6),
 • подвоєння відступу ( double margin ),
 • overflow: visible; (IE 6),
 • трохи менше, ніж повне нерозуміння всіх параметрів display (пофіксити в IE 8),
 • нерозуміння min-height (пофіксити в IE 7),
 • ціла пачка дивацтв через загадкову штуки на ім'я «hasLayout», без якої часто раптово пропадають фони і взагалі все розвалюється, але з нею збивається нумерація у списків і інших проблем теж вистачає , В IE 8 цю штуку як би прибрали, але іноді (в т. Н. «Режимі сумісності з IE 7») вона повертається,
 • не працює position: fixed для Дивов і інших об'єктів крім фону. Заробити можна змусити, використовуючи мозгоёбство і «умовні коментарі», які розробники навмисно вгвинтили в браузер на випадок виникнення у вебмайстрів проблем з кросбраузерністю, - як у воду дивилися, але самим працювати було лінь.
 • бічний padding не зрушується фон елемента, а тільки контент, хоча вертикальний - зрушує (в інших браузерах фон зсувається разом з вмістом елементу при будь-якому паддінге),
 • не підтримує drag'n'drop аплоад файлів, що є вже навіть в Опері, починаючи з 12-ї версії.
 • і інші 119 багів в IE 6, 188 багів в IE 7 і 64 бага в IE 8

Наявність подібного ідіотизму змушує веб-розробників перекручуватися, придумуючи хакі і милиці, щоб зробити коректним відображення сторінки більш ніж в одному браузері. За вісім років його бокопори вже добре вивчені і майже завжди легко виправляються, але деяким розробникам це вже настільки набридло, що вони просто не правлять баги під IE6 (мотивуючи тим, що його вже навіть гугл з ютуба і ВКонтакте не підтримують, хоча в останньому все працює не гірше ніж в самій новій Firefox). Хоча що там Ютуб, самі дрібном'який агітують від нього відмовитися і самі у себе його подекуди не підтримують (див. пік). А то і просто зустрічають таким кодом:

<! - [if IE]> <meta http-equiv = "refresh" content = "0; url = Haxyu.html" /> <! [Endif] ->

або ось таким :

<! - [if lte IE 7]> <style> * {font-family: "Comic Sans";} </ style> <! [Endif] ->

Також дедалі популярнішим стає практика брати додаткові $$ за підтримку IE6. але у нас , Де Windows Update вирубаний у більшості користувачів, які навіть не знають, що IE6 і інтернет - це не одне і те ж, верстальники далеко не завжди можуть собі таке дозволити. Хоча світле майбутнє все ближче - за статистикою лірушечкі , Частка IE6 вже 0,2% , Що радує.

Забавна особливість M $ O в Хрюша: якщо тинцнуть посилання з будь-якого документа MS Office, то ця посилання спочатку відкриється в прихованому екземплярі шостого осла (навіть якщо в системі варто восьмий!), А вже потім відкриється в дефолтних браузері.

бидлокодер (Зокрема, вебдевелопери і вебкодери) найчастіше любили і обожнювали Ослика, зазвичай колишні одміну. Причиною цього є те, що вони просто не здогадувалися про існування таких понять, як валідний код, валідатор і доктайпів (якраз для нього, до речі, і придуманий). В результаті, на виході виходили сайти IE-only.

Однак слід зауважити, що часто Осел буває затребуваний веб-орієнтованими дрібном'який додатками як клієнтська частина. Найбільш поширені - MS SharePoint і MS Exchange (Виправлено Exchange 2010). Іншим кошмаром російських сисадмінів є велика частина веб-банк-клієнтів і багато чого ще, але чи треба тут їх перераховувати?

Звичайний користувач в минулому десятилітті вважав Ослика єдиним засобом для висиджування робочого часу в « Одноклассниках »Або« Вконтакте », Не розуміючи при цьому, що можна відкривати і інші інтернети, проте з появою збірок Chromium'а від Гугеля , Хуяндекса і Мила.сру і рекламою оного по дебілізатору , Спливаючих установників і дефолтного Chrome у всяких софт ситуація почала кардинально змінюватися. Іноді більш просунутий колега відкривав новачкові священну таємницю пошукових систем, і тоді нещасний Осел починав нещадно експлуатуватися, чому обростав всякої хренью і, нарешті, загинався, несучи за собою весь « маздай ». Бо IE і Windows дуже-дуже тісно пов'язані.

З появою в Windows 7 заглушки на Ослика той, як правило, поступається місцем черговий говносборке Chrome.

Незважаючи на всю свою тупу, глючну, кондові, олдовая, неврівноважену сутність, сімейство Ослави залишається одним з найпопулярніших сімейств браузерів в світі. За даними StatCounter осел займає 2 місце за поширеністю серед користувачів. Але це анітрохи не заважає користувачам інших браузерів пророкувати йому швидку і болісну смерть, і це небезпідставно. Втім, левову частку відвідувачів w3schools.com складають веб-розробники, які, ясна річ, ИЕ не користується. Товариші з w3schools це прекрасно розуміють і не дарма під таблицею зі своєю статистикою пишуть: «Other web sites have statistics showing that Internet Explorer is used by at least 80% of the users». Хоча, з іншого боку, і відсоток користувачів ІЕ теж може завищуватися, оскільки, наприклад, в інтернет-кафе (актуально не тільки для Азії і Африки, а й Америки. Південної, ага.) І подібних місцях громадського користування комп'ютерами, багатьом людям ліньки тягти флешки з portable збірками своїх браузерів, а ставити стаціонарну версію свого улюбленого браузера можна.

Втім, якщо уважніше подивитися на той же StatCounter, то виходить, що IE вже займає всього лише 21% ринку (слава хрому і лисицю !), Що є неймовірним проривом в розсудливості користувачів, бо ще років 10 тому ситуація була прямо протилежною (IE тримав під 80% ринку). Хоча на Хром їх загнали приблизно тими ж прийомами як і на «браузери» Аміго і Яндекс.

Крім цього Опера намагається випиляти осла юридично і, судячи з усього, не без успіху. Але популярність Firefox'а теж зростає не на порожньому місці. Завдяки старанням Mozilla Foundation, яке опублікувало SDK, і ентузіазму бидлокодер в написанні плагінів, останні версії Лисиці нагадують автомобіль Жопер до якого причепили причіп від МАНу.

[ правити ] IQ -троллінг

В кінці липня 2011 у інтернети була вкинута новина від нікому не відомої компанії AptiQuant. Повідомлялося, що на сайті цієї компанії був розміщений тест на визначення IQ . Як показали аналізи, найнижчий IQ у IE-користувачів, найвищий - у операебов . всілякі жовтяничні ЗМІ стали передруковувати один у одного новина, а та виявилася фейком . Втім, і до викриття було очевидно, що півтора юзверя з Опери vs тисяча планктонін з IE - негідний матеріал для порівняння.

[ правити ] Південна Корея

Перше місце за популярністю IE займає РАПТОМ Корея (Південна, зрозуміло, в Північній немає навіть Інтернету, не кажучи вже про Експлоурері). Причиною тому прийнятий в 1999 році закон про цифровий підпис, згідно з яким всі онлайнові платежі на території країни повинні завірятися цифровим підписом платника. Справа встало тільки за софтом, і контори з няшная назвою KISA (Korea Internet & Security Agency) такий софт розробила ... на базі ActiveX control. Що автоматично означає, що працювати воно буде тільки в IE. Але в той час всім було похуй , Бо NN на той момент вже практично помер, а FF ще навіть не з'явився, не кажучи вже про хрому. Опера, правда, вже була, але її метою була анальна окупація мобільних пристроїв, і на монополію Осла вона не здійснювала замахи.

Але з тих пір пройшло більше п'ятнадцяти років, і Осла серйозно посунули на ринку його більш жваві побратими. У всьому цивілізованому світі IE став використовуватися виключно як завантажувач нормального браузера, а в кінцевому підсумку на IE забив навіть сам Microsoft ... і тільки бідні південнокорейці як і раніше змушені жерти кактус. Особливо весело маководов і линуксоидов, на чиїх машинах IE працює тільки під емулятором. "Щоб купити квиток на літак з комп'ютера Apple, потрібно всього-то 70 $ за спеціальну софтину і $ 250 за копію Windows 7. Ніяких проблем!" - з посмішкою говорить нам продавець-консультант в корейському Apple Store.

По правді кажучи, Осел на чистій системі не так уже й поганий. Однак при установці будь-яких говнопрог швидко засірать різними надбудовами і починає сильно гальмувати. Також 99% вірусів раніше писалося під діри IE, які, навіть при їх закритті гномами дядька Білла , Користувач не міг ліквідувати - оновлення програми було досить трудомістким через обов'язкової перевірки ліцензійності і іншого. Але зараз все більше вірусів пишеться з урахуванням дірок Flash / Java / .NET / Adobe Reader, які все одно одні й ті ж у віслюку та інших браузерах.

П'ятнадцять років тому, коли вийшов IE6, підтримка стандартів в альтернативних браузерах була ще гірше, і 6-ка об'єктивно доставляла. Див., Наприклад, книгу Пауелла «Повне керівництво по HTML» тих років. Дивно, але тоді віслюк кермував, а також був цілком собі альтернативним NN, хоча все вже котилося до того, що ми маємо. До того ж, як і зараз, Осел був встановлений в винде по дефолту і був єдиним для юзверя, вміє хіба що запускати пасьянс, браузером. Тому п'ять років M $ взагалі забивала на його розвиток, а коли спохопилася, виявилося, що наздогнати конкурентів не так-то легко.

Восени 2006-го по-швиденькому випустили IE7, залатавши найпомітніші баги і прикрутивши таби. Але щоб ще більше не відстати від конкурентів і повернути похитнувся імідж потрібно було щось більше, тому тисячі індусів всього лише за рік знову заклали найочевидніші діри, видавши саморобку за нову, написану з нуля, версію - IE8 (дещо пізніше вони виконають такий ж трюк з IE9: «ми написали його з нуля», при цьому деякі баги - загальні для версій з шостої по дев'яту).

Трохи зменшили гальма, додали підсвічування хоста в адресі і зробили спробу відповідності w3c-стандартам (сайти, заточені під IE, розвалюються - клієнти обурюються, розробники радіють).

[ правити ] IE 9

9-я версія усіма «улюбленого» ослика набирає зараз 100 балів на acid3, після того як з тіста були прибрані положення, що не належать до діючих стандартів. Заодно acid3 став проходити ще й фурріфокс.

 • 100% -ва підтримка SVG 1.1, DOM, CSS3 і інших web-стандартів (деякі з них поки що самі знаходяться в розробці);
 • апаратне GPU-прискорення всілякої графіки (а також тега <video />);
 • JavaScript-движок, що використовує багатоядерність процесора.

Навіть щодо терпимого IE 8 однозначний і бурхливий прогрес помітний неозброєним оком.

А ось і головний недолік: немає підтримки Windows XP (любителів старовини врятує плагінчік )

Років через 2-3, коли більшість нинішніх володарів восьмих віслюків таки перейде на дев'ятий, він загрожує стати тим самим пекельним менінгітом для веб-майстрів і гальмом прогресу, яким зараз є віслюк восьмий.

[ правити ] IE 10

Найголовнішою новиною РАПТОМ стала його швидкість. За результатами тестів буржуйської контори Strangeloop, 10-й ослик, таки так, швидше за всіх, контора гарантує . Другим виявився 13-й (sic!) вогнелис , Якого Ослик примудрився обскакати, ах ти ж йобаний ти нахуй , На цілих 0,003 секунди ( [4] , [5] ).

Також, IE 10, втім як і IE 9, єдиний браузер, який нормально працює з оперативною пам'яттю. У той час як жадібні Хром, Опера і вогнелис намагаються нажер побільше і практично не віддають її назад при закритті вкладок, скромний Ослик пам'ять чесно звільняє (спойлер: тому що кожна сторінка відкривається в окремому процесі віслюка, а при закритті сторінки прибивається весь її процес цілком . Втім, в сумі 10 процесів віслюка можуть розростися до гігабайта, коли Opera з цими ж сторінками обходиться 3-4 сотнями мегабайт). До всього іншого з'ясувалося, що Осел 10 - самий надійний і енергоекономічний в світі.

[ правити ] IE 11

Найновіша (і остання) версія цього б-гомерзкого поділитися доступна користувачам сьомий і восьмий версії віконець, котрі можуть безперешкодно пофапать на предмет «любові і обожнювання». Дивно, але ця версія Осла відчайдушно ховає від сайтостроителей власну ослів. Майкрософт викинув з браузера майже всі ослоспеціфічние фичи начебто коментарів if IE і всяких window.attachEvent, а, скажімо, window.ActiveXObject просто сховав від сторонніх очей, хоча він є. Також сильно перепиляний user-agent, з якого зникла рядок «MSIE». Недобраузер навіть має нахабство заявляти, що він «like Gecko », Але рядок« Trident »в user-agent'е видає його осляче походження.

А розгадка проста: розробникам набридло тягти цей зоопарк зворотної сумісності, і вони добровільно-примусово намагаються змусити сайти віддавати користувачам версії, заточені під стандарти, а не «під IE». Тим більше що стандарти в IE11 підтримуються цілком сучасні. Втім, як завжди, новий Осел містить в собі движки всіх попередніх версій, і режим емуляції ще ніхто не відміняв. Користувачі всяких старих бізнес-додатків, працюючих тільки в IE6 , Можуть спати спокійно. Останній зі свого роду. Дрібном'який з Win10 народили Edge.

 • Осел в терміналі оплати.

 • Буває навіть таке.

 • Осел з'їв 13 гіг ОЗУ (слід зауважити, що це відбувається на 64-бітної Windows)

 • Згадка IE 6 в прошивці ноутбука [2] .

 • Кожен раз, ігноруючи IE, ти змушуєш Лолі плакати

 • Користуєшся InternetExplorer !?

 1. Апдейт на 2015 рік: по барханах зупинитися комп'ютерів Фаерфокс ганяє швидше Опери та Хрому: оні, при своїй швидкості, використовують нині жеруть оперативну пам'ять ускоряшкі на кшталт «передбачення завантаження тієї чи іншої сторінки».
 2. Насправді в прошивку ноутбука вбудований легальний троян Computrace LoJack ( [1] , [2] , [3] ), А в якості UserAgent'а посилає IE6. Прокидається раптово, але працює поки тільки під MS Windows. Чому вбудовують без попередження, залишається тільки здогадуватися ...
Internet Explorer Браузер?
Іншим кошмаром російських сисадмінів є велика частина веб-банк-клієнтів і багато чого ще, але чи треба тут їх перераховувати?
Internet Explorer Браузер?
Іншим кошмаром російських сисадмінів є велика частина веб-банк-клієнтів і багато чого ще, але чи треба тут їх перераховувати?
Internet Explorer Браузер?
Іншим кошмаром російських сисадмінів є велика частина веб-банк-клієнтів і багато чого ще, але чи треба тут їх перераховувати?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью