<
 • Главная
Статьи

Mobile-review.com Огляд Nokia Web Browser S60 (OSS Browser)

 1. Перша версія OSS-браузера
 2. Друга версія OSS-браузера
 3. Висновки

На пристроях S60 3dEditionFeaturePack 1 використовується друга версія OSS-браузера, відмінностей від першої версії багато, тому ми розширили і доповнили даний матеріал. Відповідно, якщо ви вперше читаєте цю статтю, то вам варто почати з самого початку, якщо ви її вже бачили або знаєте добре можливості першої версії, то переходите відразу до опису другої версії.

Перша версія OSS-браузера

Друга версія OSS-браузера

Перша версія OSS-браузера

До недавнього часу компанія Nokia активно співпрацювала з Opera, браузери саме цієї компанії устанsавлівалісь за замовчуванням в більшість смартфонів. Але з появою Nseries компанія Nokia вирішила розробити «власний» браузер, який перевершував би по функціональності рішення від Opera. Щоб не винаходити велосипед, в Nokia вирішили використовувати загальнодоступні компоненти в рамках open source-проектів, і вже з них зібрали своє дітище. Движок браузера максимально схожий з таким у Apple Safari Browser, використовується і ряд інших відкритих компонентів. В Nokia додали API для керування браузером, додавання окремих модулів, плюс повністю розробили інтерфейс і інтегрували його з менеджером завантажень, що є частиною операційної системи.

Даний браузер доступний сьогодні тільки для пристроїв, що працюють під управлінням Symbian 9, тобто S60 третього видання. У деяких моделях браузер є встановленим, як, наприклад, в Nokia N80, в деяких стоїть стандартний браузер S60, але додатково можна завантажити OSS Browser (це його попередня назва, щоб відрізняти від стандартного, встановленого на смартфони браузера). Функціональне перевагу OSS Browser над «звичайним» не викликає сумнівів, давайте розглянемо основні характеристики цього додатка. Перед цим ще раз спробую внести ясність в термінологію. В даний момент стандартним браузером для S60-пристроїв на Symbian 9 стає OSS, раніше він спеціально відокремлювався за назвою від того браузера, що був встановлений на пристроях. Надалі саме цей браузер буде поліпшуватися і встановлювати на всі нові пристрої S60.

На пристроях S60 3dEditionFeaturePack 1 використовується друга версія OSS-браузера, відмінностей від першої версії багато, тому ми розширили і доповнили даний матеріал

Підтримувані стандарти. Підтримується HTML 4.01, CSS 1 і 2, RSS (перша версія), JavaScript 1.5. Повною мірою здійснена інтеграція з операційною системою, браузер вміє працювати з VPN-з'єднаннями, підтримує всі стандартні схеми шифрування. За рахунок реалізації Plug-In-модулів в браузері можна переглядати SWF-файли (Lite 1.1), а також програвати всі музичні файли підтримуваних форматів на рівні ОС (починаючи з WAV і MP3, закінчуючи eAAC +). Програється мелодія тільки для відкритого вікна, при можливості роботи в декількох вікнах це важливо.

У JavaScripts варто відзначити повноцінну підтримку AJAX-додатків, що дозволяє працювати з багатьма мережевими сервісами, наприклад, Google Maps.

Браузер уміє працювати з наступними ідентифікаторами сторінок:

 • http: //
 • https: //
 • file: //
 • mailto:
 • rtsp
 • tel
 • wtai

Для російської мови підтримуються всі кодування, наявність мовного пакета залежить від версії прошивки самого смартфона, а не браузера. Це необхідно розуміти, так як для європейських поставок буде підтримуватися російську мову в повному обсязі, якщо навіть не присутня локалізація інтерфейсу. У той же час для ринку США чи Азії підтримка російської мови може бути відключена.

Дозвіл екрану для браузера не грає ролі, він може працювати на пристроях з екранами, що мають 176х208 пікселів, а також 320х240 пікселів, 352х416 пікселів. Компанія підкреслює, що, крім зазначених дозволів, браузер легко може бути адаптований до будь-яким іншим, наприклад, до вирішення 208х208 пікселів, як в Nokia 5500. Можливість роботи в горизонтальному режимі передбачена, але вона залежить від пристрою, якщо в ньому є така можливість, то вона буде і в браузері. Включити горизонтальне відображення сторінок в браузері примусово на даний момент не можна.

Підключення. В налаштуваннях браузера можна вказати домашню сторінку, а також тип підключення і конкретне з'єднання. Крім стали стандартними GPRS-WAP, GRPS-Internet, 3G, підтримується і WLAN (WiFi-підключення, якщо апарат їм оснащений). До недоліків варто віднести те, що при запуску браузера він в будь-якому випадку просить підтвердити з'єднання з сервером. Для WiFi додатково здійснюється пошук доступних мереж, що збільшує час доступу.

Для WiFi додатково здійснюється пошук доступних мереж, що збільшує час доступу

Закладки. Телефон може зберігати необмежену кількість закладок, їх кількість залежить тільки від обсягу вільної пам'яті.

Телефон може зберігати необмежену кількість закладок, їх кількість залежить тільки від обсягу вільної пам'яті

Закладка має заголовок, саме його і видно в списку, його довжина не може перевищувати 50 символів. У той же час адреса сторінки не може перевищувати 255 символів (браузер підтримує адреси довжиною до 2048 символів, але не може зберігати їх у вигляді закладки).

Менеджер закладок дозволяє створювати папки і переміщати в них вибрані закладки, також з його допомогою можна редагувати всі збережені закладки. До мінусів відноситься неможливість промаркувати вибірково великий список (вибрати тільки декілька елементів), це характерно для пристроїв Nokia в цілому. Існуюче рішення проміжне і дуже трудомістка, так що не запускайте списки.

Другим недоліком можна назвати той факт, що відсутня вбудована можливість для роботи з закладками, створення їх резервної копії. Тільки при створенні повного архіву пам'яті телефону зберігається весь список закладок, створити окремий архів тільки для них не можна.

'Ятати можна відправити у вигляді SMS-повідомлення на інший пристрій, що не підтримується додавання закладок в MMS-повідомлення або лист електронною поштою.

Автомат або адаптивні закладки. При відвідуванні тієї чи іншої сторінки браузер автоматично запам'ятовує її адресу і поміщає в окремий список, ви бачите його у вигляді папки в розділі Закладки. Запам'ятовуються всі сторінки в межах одного сайту, сайт відображається у вигляді папки, відкривши її, ви побачите історію відвідувань. Загальний список адаптивних закладок сортується за частотою відвідування того чи іншого ресурсу, вгору переносяться ті, що використовуються частіше. Окремо відзначу, що в список автоматично вносяться не тільки адреси, введені вами вручну, але також і адреси, за якими ви пройшли, використовуючи гіперпосилання. Якщо під час роботи браузера відбулася яка-небудь помилка, і його робота була припинена, то автоматичні закладки для минулої сесії не зберігаються, браузер їх зберігає тільки при закритті програми в штатному режимі.

Багатовіконний інтерфейс. Браузер підтримує до 5 одночасно відкритих вікон, перемикатися між ними можна з контекстного меню або натиснувши на клавішу 5, тоді ви побачите список всіх вікон. До недоліків відноситься той факт, що довільно відкрити посилання в новому вікні можна. Тобто користувач обмежений тільки тими посиланнями, які спочатку відкриваються в новому вікні, що незручно. Навіть спочатку відкрити посилання в новому вікні можна.

Для кожного відкритого вікна ведеться своя історія відвідувань, вона не перетинається з іншими вікнами.

Для кожного відкритого вікна ведеться своя історія відвідувань, вона не перетинається з іншими вікнами

В налаштуваннях можна вказати блокування спливаючих вікон, це цікаво, тому що дозволяє уникнути докучливой реклами на ряді ресурсів.

Навігація, зум. Фірмової особливістю браузера є режим попереднього перегляду сторінки mini-map. Так, завантаживши сторінку, браузер може відобразити ваше становище на ній (натискаєте 8). Поверх екрану із зображенням всієї сторінки з'являється прямокутник, що показує ваше поточне положення. Зрушуючи навігаційну клавішу або джойстик, ви можете швидко переміщатися по всій сторінці, в цьому випадку якщо міні-картка не була викликана, вона з'явиться автоматично.

Мініатюри сторінок також використовуються при створенні візуальної історії відвідування для кожного відкритого вікна. Вибір клавіші Назад покаже вам сторінки, які були вами переглянуті під час поточної сесії. Для тих, хто відчуває потребу в звичному списку з імен сторінок, розробники зберегли таку можливість. До серйозних недоліків Історії належить той факт, що повернення на попередню сторінку або декілька сторінок назад викликає повне завантаження як тексту, так і зображень. Налаштування для використання кеша браузера ні, це серйозний мінус, який означає додатковий трафік для вас. З метою економії, правда, можна відключити завантаження зображень, але це не так уже й цікаво.

З метою економії, правда, можна відключити завантаження зображень, але це не так уже й цікаво

У компанії Nokia підкреслюють, що даний браузер відображає сторінки саме в тому вигляді, в якому вони доступні на звичайних ПК, що і робить браузер цікавим. Проте, думати, що оптимізація під екран мобільного телефону не була проведена, було б наївно. Офіційно заявлено, що підтримується одночасне масштабування як тексту, так і зображень. За замовчуванням масштабування відбувається під можливості екрану - це 100 відсотків. Ніде не вдалося знайти опису алгоритму того, як браузер масштабує сторінку, на підставі чого вибирає найбільш підходящий розмір. З особистих спостережень здалося, що алгоритм інтелектуальний, для більшості сторінок різних сайтів підбирається такий режим, щоб основний блок інформації містився якраз на екрані. Наприклад, на mobile-review.com ми маємо з лівого боку сторінки навігаційний блок, а праворуч - стрічку з новинами. Тобто цінна для читача інформація в рамках окремої сторінки йде рівно посередині. Ось з цього блоку браузер і проводить масштабування, на нашому Nokia N80 він чітко видно. Такий підхід дозволяє читати статті, не користуючись горизонтальною прокруткою, що зручно.

Такий підхід дозволяє читати статті, не користуючись горизонтальною прокруткою, що зручно

Саме з даними алгоритмом пов'язаний той факт, що при завантаженні сторінки вся інформація з неї може зникнути (перед вами - білий екран з смугою завантаження вгорі і тільки), а потім з'явитися в іншому масштабі. Якщо користувач в такий момент намагається прокрутити сторінку, утримує клавішу в будь-якому з напрямків, то за логікою речей повинна з'явитися карта сторінки. З огляду на, що сторінка не завантажена ще й на чверть, то і карта не може відобразити її вміст. У кращому випадку ви побачите білу сторінку міні-карти, в гіршому - браузер закриється, і вам доведеться запускати його знову. Позаштатне завершення роботи браузера в таких ситуаціях часто, хоча багато в чому залежить від характеру переглядаються.

Масштабування доступне в 50, 75, 100 і 125 відсотків. Браузер запам'ятовує останнє вибране вами значення в рамках окремої сесії. Перемикання масштабу не позначається на швидкості роботи браузера, займає на великих сторінках не більше однієї, зрідка двох секунд.

В налаштуваннях є можливість змінювати масштаб тільки для тексту або тільки для картинок, як у бік збільшення, так і зменшення. На жаль, при цьому не показується поточне значення вибраного масштабу і його максимальна величина.

На жаль, при цьому не показується поточне значення вибраного масштабу і його максимальна величина

Користувач має можливість прибрати підписи до клавіш, такий режим роботи називається повноекранним.

Під час навігації по сторінці використовується курсор, з його допомогою ви можете вибирати посилання, поля для заповнення, наприклад, пошукові форми або випадають меню. До явних недоліків такої форми навігації належить неможливість вибору дрібних посилань в ряді форумів. Наприклад, коли після основної посилання для теми йдуть посилання на окремі сторінки (це номери від 2 до 30, наприклад), то Nokia Web Browser просто пропускає їх. Хід курсору, його переміщення більше, ніж розмір посилань на екрані. Вам доведеться або трохи поїздити курсором навколо посилань, поки ви не потрапите на потрібну, або змінити масштаб сторінки, що не дуже цікаво.

Як засіб навігації курсор обіцяє бути більш цікавим, ніж все, що було до сьогоднішнього дня. Концепція такої навігації добре відпрацьована на платформі 90, зокрема, комунікаторах від Nokia.

При введенні адреси діє автоподбор, тобто браузер пропонує варіанти з пам'яті, зі списку сторінок, на яких ви вже були. Автоматичної підстановки суфіксів і префіксів адрес немає.

Браузер підтримує cookie, що дозволяє зберігати ідентифікацію на різних сайтах, форумах, не вводити свої паролі повторно. У той же час для сайтів з обов'язковим введенням пароля і відсутніми cookies вам доведеться вводити дані щоразу, паролі в браузері не зберігаються.

Пошук тексту. Браузер має вбудовану функцію пошуку тексту на відкритій сторінці. Вам достатньо почати набір слова, як ви побачите автоматичне перегортання сторінки до першого входження шуканого слова. Набравши букву А, ми перемістимося до першої букви А на сторінці. Пошук працює швидко і без особливих неприємностей, вертикальними натисканнями можна шукати такі входження набраного слова (воно, до речі, виділяється в тексті).

Список ярликів. У браузері можна перепризначити список ярликів, вони встановлені. Наведемо повний список ярликів:

0 - Під час перегляду сторінок натискання на 0 повертає вас на домашню сторінку або сторінку закладок;
1 - Показує список закладок;
2 - Пошук тексту на відкритій сторінці;
3 - Повернення до попередньої сторінки;
5 - Список вікон;
8 - Функція переходу в режим перегляду сторінки з міні-картою;
9 - Виклик адресного рядка для введення посилання;
* - Збільшення масштабу;
# - Зменшення масштабу;
C - Закриття поточного вікна, якщо відкрито кілька вікон.

Менеджер завантажень. Більшою мірою менеджер завантажень для іншої операційної системи, ніж до браузеру, хоча розробники і створили доступ до нього. При натисканні на посилання, що веде на файл у вікні браузера, система визначає тип файлу. Якщо це програма, то після завантаження автоматично починається її інсталяція, якщо мультимедіа-файл, то можливі варіанти. Так, ви можете програти файл вбудованими в смартфон засобами або зберегти його в пам'яті.

Так, ви можете програти файл вбудованими в смартфон засобами або зберегти його в пам'яті

Підтримується декілька одночасних завантажень різних файлів, вони можуть йти у фоновому режимі, що є великим плюсом. Завантаження можуть відновлюватися з перерваного моменту, це функція Resume (сервер також повинен її підтримувати). До недоліків відноситься неможливість перегляду списку завантажень з вікна браузера, відповідної функції немає. Вихід з браузера перериває всі поточні завантаження, при повторному вході не з'являється спливаючих вікон, що сигналізують про те, що файли успішно завантажені (насправді вони зберігаються, але ви про це не будете знати). Щоб побачити список в браузері, досить почати нове завантаження, тоді ви побачите всі завантажені файли. Інтеграція менеджера завантажень в браузер потрібно з усією гостротою, особливо на нових пристроях, тут є величезне поле для поліпшень.

Web Feeds. Браузер підтримує роботу з RSS-стрічками, на сторінці з такою стрічкою можна клацнути по значку і посилання буде додана в пункт меню Web Feeds. Це папка, яка розташовується на другому місці в списку Закладок, відразу після Auto.bookmarks. Ви можете як підписатися на RSS-стрічки, так і не робити цього, адже вони будуть після першого перегляду автоматичні додаватися до списку. На момент написання огляду версія клієнта Web Feeds була третьою.

Друга версія OSS-браузера

Швидкість розробки нової версії браузера висока, за 8 місяців ми отримали оновлений продукт з рядом поліпшень, які в повній мірі дозволяють назвати зміни значущими.

Швидкість розробки нової версії браузера висока, за 8 місяців ми отримали оновлений продукт з рядом поліпшень, які в повній мірі дозволяють назвати зміни значущими

OSSBrowser 2.0 поставляється тільки зі смартфонами, мають третє видання FeaturePack 1, цей браузер єдиний, більш немає суміші з двох різних програм. Встановити браузер на попередні моделі (наприклад, на чисте третє видання) не можна. Виробник свідомо відмовився від підтримки старих моделей, так як це збільшило б цикл розробки браузера, тестування на сумісність. Безумовно, користувачам не подобається такий стан справ, але навряд чи вони зможуть змінити його. Ознайомитися з думками про це можна в блозі Nokia , Вони досить одностайні.

WAP. У першій версії браузера не було підтримки перегляду wap-ресурсів, як першої, так і другої версій, доводилося використовувати вбудований, старий браузер. У другій версії підтримуються всі стандарти, немає необхідності в додаткових програмах.

Покращення інтерфейсу торкнулися підтримку іконок для сайтів, вони відображаються як в закладках, тобто зберігаються на пристрої, так і в історії відвідувань. Під час навігації можна викликати клацанням по будь-якому місці екрану панель, що складається з 4 пунктів, а саме:

 • Часто використовувані посилання - список текстових посилань на відвідані раніше ресурси. Працює не тільки в межах однієї сесії, якщо браузер буде закритий, то даний список зберігається.
 • Відображення міні-карти - немає потреби використовувати ярлик або прокручувати сторінку, щоб викликати міні-карту, це зручно.
 • Оновлення сторінки - перезавантаження поточної сторінки.
 • Пошук в межах сторінки - пошук слова або фрази. При наборі букв автоматично підсвічується перше слово з їх комбінацією. Незручно реалізований повторний пошук, немає ярликів, доводиться використовувати меню, з якого вибирається «Знайти наступне». Цей параметр потребує поліпшення, наприклад, в швидкому ярлику на цифрову клавішу. Звичайний пошук може здійснюватися за адресою електронної пошти, тексту, номерами телефонів.

До поліпшень, напевно, варто віднести і той факт, що всі посилання в тексті, картинки з посиланнями тепер виділяються на сторінці не тільки курсором, а й рамкою навколо них, це зручно.

До поліпшень, напевно, варто віднести і той факт, що всі посилання в тексті, картинки з посиланнями тепер виділяються на сторінці не тільки курсором, а й рамкою навколо них, це зручно

Відкриття ПОСИЛАННЯ в новому вікні. Користувач не може спочатку створити кілька вікон, але переходи по посиланнях можна робити з меню, тоді з'являється можливість відкрити сторінки в новому вікні. Це відмінна можливість для навігації по декільком ресурсам одночасно.

Перемикання між вікнами може здійснюватися за допомогою клавіші «5» або пункту меню. На екрані з'являються у верхній частині закладки, горизонтальними відхиленнями можна пересуватися між ними.

Поворот екрану. Аналогічно моделям Eseries, де дана функція реалізована для всіх додатків, в браузері тепер присутня landscape-режим, коли орієнтація картинки з вертикальної стає горизонтальною. Ця функція присутня не в усіх моделях, заснованих на FeaturePack 1.

Перегляд зображень (View Images) - виклик списку мініатюр картинок, представлених на поточній сторінці, кожне зображення можна переглянути окремо, при необхідності зберегти його.

Автоматичне заповнення рядків. У браузері з'явилося автоматичне заповнення рядків, воно зручно, якщо ви часто вводите якісь адреси.

У браузері з'явилося автоматичне заповнення рядків, воно зручно, якщо ви часто вводите якісь адреси

Менеджер паролів. Для окремих сторінок можливе збереження імені користувача та пароля, подальша їх автоматична підстановка. Це різко покращує можливості браузера при роботі з безкоштовними поштовими клієнтами в мережі.

Збереження сторінок для подальшого offline-перегляду. У розділі Посилань є папка з збереженими сторінками, звідки їх можна викликати, знаходячись поза мережею. З приємних моментів варто відзначити, що збереження протікає досить швидко, текстова інформація не спотворюється. У той же час оформлення, графічні елементи практично не зберігаються, що робить зовнішній вигляд таких збережених сторінок неохайним, відмінним від початкового. Можливо, незбереження графіки пов'язано з тим, що в іншому випадку розмір середньої сторінки становив би 200-300 Кб, що багато для мобільного пристрою.

RSS. На додаток до підтримки RSS 1.0 і 2.0 з'явилася підтримка каналів Atom. Можна встановити для всіх каналів інтервал оновлення, тоді вони будуть оновлюватися автоматично. Виглядало б логічним дати можливість роздільного поновлення каналів і налаштувань для них.

Виглядало б логічним дати можливість роздільного поновлення каналів і налаштувань для них

На сторінці браузер автоматично визначає наявність каналу і тоді пропонує підписатися на нього. До плюсів відноситься той факт, що завантажені канали можна переглядати в оффлайн-режимі.

Ми зіткнулися з тим, що часто RSS 2.0 канали не визначалися автоматично, стартував менеджер завантаження. Після перезавантаження браузера проблема зникала на якийсь час.

Флеш. Браузер підтримує версію FlashLite 2.0, це одна з відмінностей FeaturePack 1 і, мабуть, одне з обмежень, чому не переносять браузер на попередні апарати.

0, це одна з відмінностей FeaturePack 1 і, мабуть, одне з обмежень, чому не переносять браузер на попередні апарати

Надіслати посилання. Раніше можна було поділитися посиланням тільки через текстове повідомлення, в новій версії доступна відправка за допомогою будь-якого способу, включаючи Bluetooth.


Висновки

Швидкість роботи браузера досить висока, сторінки відображаються без всяких проблем, навігація досить спритна. У другій версії браузера значно збільшили стабільність його роботи, що пов'язано з іншою організацією роботи файлового кеша (це заслуга Feature Pack 1). На відміну від першої версії, краще організована робота і з важкими, об'ємними сторінками, відсоток відмов украй невеликий.

Для тих, хто хоче отримати на мобільному пристрої відображення звичайних сайтів рівно в тому ж вигляді, як і на настільному ПК, цей браузер є найкращим. Робота над помилками була проведена велика, і цей продукт однозначно виграє у Opera 8.60, в ньому лише відсутня переформатування сторінки під дозвіл екрану, плюс немає настроюються ярликів. До можливих мінусів практичного спрямування відноситься повне завантаження сторінок, що виливається в витрати на трафік. Але це пов'язано з самою архітектурою програми, на відміну від Opera Mini, де є проміжний сервер, що перетворює сайти під розмір екрану пристрою, що збільшує швидкість завантаження і зменшує трафік. З іншого боку, вже в недалекому майбутньому потреба в таких перетвореннях буде мінімальна.

Поділитися:

Ми в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ:


Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью