<
 • Главная
Статьи

Покер через браузер

 1. Переваги та недоліки покеру в браузері

На смак і колір всякі браузери є.

Гра в браузері давно стала адекватною альтернативою викачуваним клієнтам. Розвиток технологій, включаючи і швидкість передачі даних, дозволило зробити онлайн-покер більш доступним і швидким .

В якому браузері краще грати в покер?

Будь-який сучасний браузер підходить для гри в покер-румі. Попередньо його варто оновити до останньої версії (якщо це потрібно). Відмінно підійде Google Chrome, Firefox, Opera або Internet Explorer. Останній традиційно вважається самим надійним і безпечним.

Навіщо взагалі грати в покер через браузер?

У більшості випадків скачуваний клієнт дійсно краще. З іншого боку, такий варіант підходить далеко не всім. Наприклад, не у всіх румах є клієнти під Mac і Linux , Та й грати з чужого і тим більше публічного комп'ютера через скачуваний клієнт - не сама світла ідея.

Для подібних ситуацій і існують браузерні версії покер-румів.

Чи не буде покер лага в браузері?

Зовсім ні. Навіть навпаки: браузерні версії зазвичай легше клієнтських і працюють куди спритніше.

Вимоглива чи гра в браузері до ресурсів комп'ютера?

Зовсім ні. Підійде навіть самий старенький комп'ютер з 128 Мб оперативної пам'яті.

У всіх румів є браузерні версії?

Все більш-менш відомі покерні кімнати давно обзавелися флеш-версіями. Можливість гри в браузері може бути відсутнім тільки в невеликих незалежних румах.

Чи є недоліки при грі в покер через браузер?

Так, в більшості випадків краще грати в покер через скачуваний клієнт.

У браузерної версії часто доступні не всі ліміти, не всі типи ігор (наприклад, тільки кеш-гри , Без турнірів), та й вносити депозит і знімати гроші з рахунку можна далеко не завжди.

Обмеження індивідуальні для кожного покер-руму.

Чи можна поповнювати рахунок і знімати гроші через браузер?

Як правило, так. У великих і відомих покерних кімнатах така функція існує. У всіх інших випадках доведеться користуватися викачуваним клієнтом.

Чи безпечно здійснювати транзакції в браузері?

Абсолютно безпечно. Однак клієнтська версія в даній ситуації все ж краще.

Чи можна мультітейбл в браузері?

Як правило, так. Така функція є в багатьох великих покер-румах. Мультітейблінг в даному випадку буде поступатися грі через скачуваний клієнт, але для більшості гравців декількох столів цілком достатньо.

Як працює браузерна версія покер-руму?

Все браузерні версії стандартних скачуваних покерних клієнтів працюють на одному з двох мов програмування: Java або Flash. Вони, зрозуміло, використовуються в багатьох інших областях і для багатьох інших цілей. На них, наприклад, роблять браузерні ігри.

Фішки і карти.

Цікаво, що обидва ці мови однаково популярні, коли мова заходить про браузерних покер-румах. Звичайний користувач навряд чи помітить різницю між ними. Та й ніяких принципових відмінностей між мовами і немає - на виході виходять гарні сайти в обох випадках.

Так що якщо виникають якісь проблеми з відображенням - насамперед слід оновлювати браузер або йти качати останню версію Java / Flash. Як правило, покер-рум сам повідомить про застарілий софт, так що заздалегідь про це турбуватися не варто.

Чи потрібно завантажувати браузерную версію?

Покер в браузері для того і придумали, що його не потрібно завантажувати. Це звичайний сайт - заходиш, регістріруешься і вперед. В цьому і полягає основна перевага браузерних версій. І вони, до речі, ідеально підходять для користувачів iOS (Операційка від Apple сумісна з будь-яким покером в браузері).

Чи залишають браузерні покерні сайти сліди в історії браузера?

Як і взаємодія з будь-якими іншими сайтами, гра в браузері залишає якісь сліди. І багатьом цього зовсім не потрібно (якщо комп'ютер, наприклад, чужий). У цих випадках перед заходом на сайт слід перейти в спеціальний режим «Інкогніто» (або його аналог, він повинен бути в будь-якому сучасному браузері). А ще можна просто очистити історію браузера по завершенню ігрової сесії.

В якому румі краще грати в браузері?

Конкретної відповіді на це запитання немає. Підійде будь-який рум зі списку вище. У кожного є свої особливості і недоліки. Якщо все ж сумніваєтеся, рекомендуємо йти за брендом - PokerStars або 888poker .

Чи зможу я грати на гроші в браузері?

Звичайно, ви будете грати проти гравців, залягання через скачуваний і браузерні клієнти. Ніякої різниці не буде помітно.

Само собою, буде доступна гра і на віртуальну валюту, обмежень тут теж не буває.

Чи будуть руми працювати в мобільному браузері?

Тут у всіх по-різному, треба пробувати. Скоріше так ніж ні. Браузер на мобільному пристрої не те ж саме, що браузер на стаціонарному комп'ютері - через це можуть виникати проблеми. На гаджети все ж краще закачувати мобільні версії улюблених покер-румів .

Нижче на відео більше інформації про програму PokerListings (на англ.мові):

Переваги та недоліки покеру в браузері

Як ми вже відзначили, головне достоїнство браузерного покеру - доступність і легкість: залогінився і почав катку. Не потрібно нічого качати. Для багатьох гравців це єдина можливість насолоджуватися покером, наприклад, на роботі чи вдома у знайомих / друзів. Адже встановлюючи стандартний покерний клієнт, легко залишити там і свої дані (логін і пароль). Хтось чужий може ними скористатися.

До недоліків же відносять «урізання» браузерної версії і недостатню стабільність. Цілком можливо, в ній буде менше лімітів, швидше за все, графіка буде гірше, не можна буде відкривати багато столів і т.д. Для кого-то це критично (але не для більшості).

Проблеми зі стабільністю ж пов'язують з природою браузерних версій: вони цілком зроблені на Flash або Java.

Ми також рекомендуємо пробувати нові руми прямо в браузері (якщо така можливість є), а потім вже завантажувати клієнт. Це зручно - особливо, якщо потрібно вибрати рум з великої їх кількості.

В якому браузері краще грати в покер?
Навіщо взагалі грати в покер через браузер?
Чи не буде покер лага в браузері?
Вимоглива чи гра в браузері до ресурсів комп'ютера?
У всіх румів є браузерні версії?
Чи є недоліки при грі в покер через браузер?
Чи можна поповнювати рахунок і знімати гроші через браузер?
Чи безпечно здійснювати транзакції в браузері?
Чи можна мультітейбл в браузері?
Як працює браузерна версія покер-руму?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью