<
 • Главная
Статьи

Путівник по безкоштовним FTP-клієнтам

 1. Путівник по безкоштовним FTP-клієнтам Як би активно ні просувалися хмарні технології, зберігання...
 2. резюме
 3. FTPRush
 4. резюме
 5. WinSCP
 6. резюме
 7. Cyberduck
 8. резюме
 9. CoreFTP LE
 10. резюме
 11. BitKinex
 12. резюме
 13. CoffeeCup Free FTP
 14. резюме
 15. Зведена таблиця
 16. Путівник по безкоштовним FTP-клієнтам
 17. FileZilla
 18. резюме
 19. FTPRush
 20. резюме
 21. WinSCP
 22. резюме
 23. Cyberduck
 24. резюме
 25. CoreFTP LE
 26. резюме
 27. BitKinex
 28. резюме
 29. CoffeeCup Free FTP
 30. резюме
 31. Зведена таблиця
 32. Путівник по безкоштовним FTP-клієнтам
 33. FileZilla
 34. резюме
 35. FTPRush
 36. резюме
 37. WinSCP
 38. резюме
 39. Cyberduck
 40. резюме
 41. CoreFTP LE
 42. резюме
 43. BitKinex
 44. резюме
 45. CoffeeCup Free FTP
 46. резюме
 47. Зведена таблиця

Путівник по безкоштовним FTP-клієнтам

Як би активно ні просувалися хмарні технології, зберігання файлів, традиційно, часто простіше і дешевше обходиться на FTP-серверах. По суті, FTP-клієнти - така ж необхідна категорія програмного забезпечення, як і звичайні файлові менеджери. Звичайно, тут не доведеться говорити про «новачків»: була і є усталена вибірка програм як серед платних, так і серед безкоштовних рішень.

В даному огляді піде мова про безкоштовні FTP-клієнтів, які не стільки відомих, скільки «різношерстих». Найбільшу увагу буде приділено таким аспектам, як підтримка протоколів, безпеку, інтерфейс, а також додаткові функції (синхронізація, кешування, пошук і інші).

FileZilla

Домашня сторінка: http://filezilla.ru/ , http://filezilla-project.org/

org/

Головне вікно FileZilla

FileZilla - багатоплатформовий багатомовний клієнт, простий у використанні, що підтримує такі базові протоколи, як FTP, SFTP, FTPS і ін., Що розташовує до себе зручним інтерфейсом з можливістю перетягування, підтримкою вкладок, порівнянням директорій, синхронізацією і віддаленим пошуком. Програма регулярно оновлюється, що говорить про активний статус її розробки.

Графічна оболонка дійсно зручна - вона не перевантажена, як це зазвичай буває в програмах подібного роду - безліччю панелей. Зверху і знизу вікна - Журнал повідомлень і Вікно завдання, в основній частині розташований двоколонковому файловий менеджер. Якщо менеджер здасться незручним в навігації, можна включити деревовидний список для локального / віддаленого списків файлів. Підтримуються вкладки. Такий інтерфейс можна назвати майже класичним для GUI FTP-клієнтів.

Для швидкого підключення до хосту можна скористатися панеллю швидкого з'єднання, також тут вказується протокол передачі, наприклад, sftp: // hostname або ftps: // hostname. Але більш звично скласти список потрібних джерел для підключення в Менеджері сайтів. В налаштуваннях, знову ж таки, можна поміняти протокол (FTP / SFTP), ввести облікові дані, призначити локальний і віддалений каталоги, що відкриваються при підключенні, змінити тип передачі файлів (більше широко опції надані в загальних налаштуваннях програми). У Менеджері сайтів, так само як і в головному вікні, в процесі навігації можна створювати закладки.

У FileZilla досить гнучке управління передачею даних. По-перше, мається на увазі наочний процес виконання завдань, з можливістю постановки на паузу (для файлів, що не перевищують ліміт 4 Гб). По-друге, в клієнті підтримуються синхронізований перегляд, порівняння каталогів, фільтри, кешування і, як вже було згадано, віддалений пошук - стандартні і необхідні функції при навігації.

Підтримуються HTTP / 1.1, SOCKS 5, і FTP-проксі. Для протоколу FTP додатково є шифрування.

резюме

Простий клієнт, який не задовольнить потреби професіонала, проте включає в себе всі базові можливості для роботи з протоколами FTP, SFTP, FTPS.

[+] Документація російською мовою
[+] Простий і зручний інтерфейс
[+] Кросплатформеність
[-] Немає підтримки командного рядка ( за винятком сервера)

FTPRush

Домашня сторінка: http://www.wftpserver.com/

com/

головне вікно FTPRush і список завдань

FTPRush - колись платний клієнт, який поповнив список безкоштовних відносно недавно. З примітних особливостей можна відзначити таку функцію, як FXP - перенесення файлів з одного сайту на інший «на льоту», гнучке налаштування інтерфейсу (в традиціях панельного MS Office 2000-2003), SSL / TLS / SFTP-шифрування, Z-компресію при передачі .

Зовнішній вигляд налаштовується гнучкіше, ніж FileZilla, досить заглянути в меню «Вид» або відкрити контекстне меню будь-якої з областей. Передбачено наступне: перетягування, вмикати або вимикати панелей, кнопок, настройка стовпців колонок.

Менеджер підключень має в запасі безліч налаштувань сервера, підтримуються SFTP (причому в відповідному розділі виявляються опції для настройки SSL), SSH, незахищений FTP, TFTP. Можна вказати тимчасову зону, визначити локальний / віддалений каталоги, додати закладки. При наявності декількох конфігурацій зручно застосовувати глобальні настройки, відпадає необхідність в перенастроювання декількох конфігурацій. Доступні списки винятків, сповіщення, пріоритети та інші додаткові параметри. Представлений ряд опцій, що відносяться до з'єднання програми з сервером і передачі файлів. На вибір - кілька видів проксі, в тому числі і SOCKS, настройка Z-компресії. Не кажучи вже про налаштування гарячих клавіш і дій мишею.

За розкладом стають доступними він через Вікно завдань. Не сказати, що він ідеальний в поточній реалізації, але свої функції виконує і до того ж дозволяє вказати сценарій або дія зі списку для виконання. Для створення сценаріїв використовується конструктор, який доступний в меню «Інструменти». Також в цьому розділі можна ознайомитися зі списком FTP-команд. Віддалений пошук можна знайти в розділі меню «FTP».

Мабуть, єдиний момент, який викликає нарікання - дуже неякісний переклад на російську.

резюме

На виході отримуємо безкоштовний продукт з функціями професійного продукту.

[-] Неякісний переклад інтерфейсу
[+] Відмінна функціональність
[+] Велика кількість налаштувань
[+] Підтримка захищених протоколів і методів шифрування

WinSCP

Домашня сторінка: http://winscp.net/

net/

вікно WinSCP і налаштування клієнта

WinSCP - клієнт з відкритим вихідним кодом, який працює з протоколами FTP, SFTP, SCP і FTPS ( Детальніше , Таблиця порівняння протоколів), підтримує сценарії і командний рядок.

Одна з першочергових особливостей - можливість вибору інтерфейсу в одному з двох варіантів - Провідник або Commander. У першому випадку, результатом є імітація панелі провідника (з віддаленим режимом доступу) з лівого бічною панеллю і супутньої схемою гарячих клавіш. Якщо говорити про другий тип інтерфейсу, то тут, скоріше, простежуються аналогії з Far Manager, MC, Norton Commander, при цьому клавіатурні поєднання також наближені до класичних файлменеджер.

Підтримка сесій, вкладок, синхронізація каталогів, порівняння файлів джерела / приймача - є серед інших можливостей. Багато панелі настроюється, можна їх закріпити / відкріпити, прибрати через меню View. Однак WinSCP в найменшій мірі графічний клієнт в типовому розумінні, тут пристрій дещо інше. Функціональність не справить враження малодосвідченого користувача з огляду на те, що багато опції приховані в командному режимі - в меню можна знайти вихід на утиліту Putty, командний рядок і інші спеціальні інструменти для роботи з вищевказаними протоколами.

Заявлена ​​підтримка скриптів виявиться корисною при автоматизації передачі даних або планування завдань (що зацікавить досвідчених користувачів). Досить докладна інструкція з планування завдань в Windows через командний рядок приведена в керівництві.

Що стосується FTP, функціональність досить пересічна, і, більш того, немає функції FXP, яка в FTPRush, наприклад, вказана мало не основний. Втім, FXP підтримується далеко не на кожному сервері.

На сторінці з перекладами можна знайти часткову русифікацію (виконану на 80%).

резюме

Клієнт призначений для аудиторії досвідчених користувачів, які, перш за все, працюють з протоколами SFTP, SCP і FTPS з використанням терміналу.

[+] Управління через консоль
[+] Гнучка настройка SFTP, SCP і FTPS
[+] Непогані можливості по автоматизації

Cyberduck

Домашня сторінка: http://cyberduck.ch/

ch/

Cyberduck

Cyberduck - не зовсім типовий продукт в ніші FTP-клієнтів, оскільки найбільшою мірою він позиціонується як «файловий браузер» для платформ Windows і Mac OS. Підтримуються протоколи FTP, SFTP, WebDAV, Cloud Files, Google Drive, Google Storage і Amazon S3.

При запуску програма пропонує імпортувати хости з FileZilla, і зазначені адреси будуть поміщені в закладки. У програмі використовується однопанельних режим, для десктоп-клієнта в даному випадку зовсім не оптимальний і викликає лише незручності. Для завантаження файлів необхідно відкривати окреме вікно, аналогічно - для перегляду черги завдань. Щоб змінити права доступу, потрібно переходити у вкладку «Права доступу» розділу «Інфо». Всі стандартні операції, що стосуються роботи з FTP, зібрані в меню «Дія». У програмі можна помітити вікно пошуку, але, як виявилося, це якийсь фільтр за назвами, але ніяк не пошук по файлах.

Якщо зручністю FTP-режиму програма не може відзначитися, то, можливо, когось залучить деякими додатковим функціями, серед яких підтримка сховищ хмарних сервісів, таких як Диск Google або Amazon S3. Тонких налаштувань для інтеграції з сервісами не знайшлося. Для експорту документів з Google Docs можна вибрати формат файлів, у випадку з Amazon - настройки шифрування і ін. Щодо функціональності, знову ж таки, нічого в захист Cyberduck сказати не можна: так, проста операція на зразок призначення прав доступу в Google Диск куди більш інтуїтивна в оригінальному інтерфейсі. Використання незручною альтернативи тут видається сумнівним.

Взагалі, в зв'язку з дуже простим інтерфейсом Cyberduck не можна назвати оптимальним клієнтом для роботи з вищеназваними сервісами. Однак, як файловий менеджер для перегляду документів він цілком згодиться. Можна лише покладати надії на те, що розробники «підтягнуть» функціональність в одному з напрямків - або робота з FTP, або підтримка хмарних сервісів.

резюме

Незважаючи на підтримку FTP, SFTP і інших протоколів, Cyberduck згодиться лише для закачування або скачування файлів, перегляду документів на сервісі Документи Google і інших простих операцій. Тобто, передбачена сама базова робота з заявленими протоколами і сервісами.

[+] Уніфікований інтерфейс
[-] Мала кількість налаштувань
[-] Незручний файловий менеджер
[-] слабка підтримка хмарних сервісів

CoreFTP LE

Домашня сторінка: http://www.coreftp.com/

com/

CoreFTP LE і налаштування клієнта

Даний файловий менеджер примітний підтримкою протоколів SFTP, SSL, TLS, FTPS, IDN, режиму командного рядка, FXP, проксі декількох типів. LE - це безкоштовна полегшена версія клієнта, PRO містить безліч додаткових функцій, таких як шифрування файлів, zip-архівування, синхронізація і масу інших .

В оболонці CoreFTP LE відчувається «стара школа». І, хоча розташування панелей досить інтуїтивно, для комфортної роботи потрібно все перенастроювати. Можна скористатися командою Reset View для зміни режиму відображення: наприклад, змістити логи вгору, прибрати зайві панелі та інше.

Якщо говорити про можливості при роботі з FTP, в стандартні функції CoreFTP входять створення завдань для кількох сайтів, рекурсивні операції з файлами (закачування, скачування і видалення). Нить в LE-версії недоступна, проте, чимала кількість опцій відкрито в розділі «Connections». У розділі Transfers можна включити компресію - в LE-версії, правда, не всі опції доступні.

Сайт-менеджер дуже гнучкий в налаштуванні, радує кількість протоколів і передбачених опції для SSH, SSL / TSL. Налаштування безпеки можна знайти в «Advanced File Settings». Не забуті проксі, в списку доступні FTP Proxy / HTTP 1.1 / SOCKS. Для просунутих користувачів буде цікавий розділ «Script / Cmds», хоча, судячи з усього, командний режим тут представлений більш скромно, ніж в WinSCP, і термінал відсутня.

резюме

FTP-клієнт з традиційним інтерфейсом і добротної функціональністю для безкоштовної версії, з великою кількістю налаштувань, що стосуються безпеки, передачі даних, з'єднання.

[-] Немає планувальника
[-] Застарілий інтерфейс
[+] Гарна функціональність
[+] Просунуті налаштування SSH, SSL / TSL і проксі

BitKinex

Домашня сторінка: http://www.bitkinex.com/

com/

BitKinex: Control Window і Browse Window

Перелік особливостей, вказаний на сайті BitKinex, тільки про брак вигод для користувача середовища, проте, якщо звернути увагу на інші аспекти, в сухому залишку буде підтримка протоколів FTP, FXP, FTPS, SFTP, HTTP, HTPS, WebDAV, функцій FXP і Indirect Transfers (FTP -> SFTP, WebDAV-> FTPS, HTTP-> FTP і т. п.). Інші можливості наведені на сторінці опису . З них випливає, що BitKinex можна також використовувати для створення дзеркал, в якості менеджера завантажень - тобто, досить універсальний клієнт.

Для створення підключення призначений стартовий майстер настройки «Quick Connect», який, втім, можна пропустити, перейшовши до вікна «Control Window». Тут зібрані джерела даних для всіляких протоколів, кожен з яких піддається ретельній настройці. Всі джерела групується за типом протоколу.

Операції з файлами на сервері виробляються в іншому вікні - «Browse Window», яке відкривається при підключенні до джерела. В даному вікні представлений стандартний двоколонковому менеджер. В основній області локальний і віддалений джерела, зліва - список хостів, внизу - список завдань і лог.

Можлива інтеграція з Провідником Windows, підтримується перетягування між вікнами, і, що найцікавіше, drag & drop даних між протоколами. Доступно безліч операцій з файлами та папками, такі як порівняння, блокування, зміна прав доступу CHMOD та інші операції. Програма підтримує режим командного рядка. З додаткових функцій варто відзначити синхронізацію і віддзеркалення.

резюме

Універсальний менеджер для широкого спектра протоколів, зі своєю цікавою ідеологією, гнучкими настройками. Зацікавить користувачів, які працюють з безліччю джерел, досвідчених вебмайстрів і системних адміністраторів.

[+] Відмінна функціональність
[+] Зручна угруповання джерел
[-] Недостатньо інтуїтивний інтерфейс

CoffeeCup Free FTP

Домашня сторінка: http://www.coffeecup.com/free-ftp/

com/free-ftp/

CoffeeCup Free FTP

Компанія CoffeeCup відома своїми простими, «казуальними» програмами, клієнт Free FTP не став винятком. В описі можливостей часто вживається слово «easy». Проте, підтримується не тільки протокол FTP, але і SFTP, FTPS, що дозволило включити цей клієнт в огляд.

Для створення підключення потрібно перейти в «Manage Servers», де вже влаштувався аккаунт S-Drive. Програма досить нав'язливо «рекомендує» підключити даний сервіс, видалити з менеджера сайтів його не можна.

Очевидним є те, що клієнт CoffeeCup Free FTP націлений на роботу з статичними сайтами, так як тут є вбудований редактор з автодоповнення, згортанням коду, підсвічуванням і іншими зручностями. На жаль, доступний тільки в платній версії і при цьому займає половину робочої області програми і окремий розділ налаштувань. Його легко прибрати з поля зору, переключившись в режим «FTP View».

Основних опцій трохи, особливо по частині захищених протоколів. В принципі, логічно, що досвідчений користувач швидше предпочтен небезпечний і більш знайомий FTP. В налаштуваннях також присутні параметри проксі, хоча вибрати тип з'єднання не можна, можливо лише додати сервер (-и) в список. З примітних особливостей можна відзначити вбудований ZIP-архіватор. Досить дивно, також тут же знайшлося місце клієнта PuTTY - «запаска» на випадок використання CoffeeCup Free FTP досвідченими користувачами?

резюме

Клієнт від CoffeeCup надзвичайно простий у використанні, оскільки функціональність не дозволяє заплутатися. Мабуть, буде корисний починаючим веб-майстрам, яким потрібно редагувати HTML-файли на сервері, або в період знайомства з веб-технологіями.

[+] Клієнт легко освоїти
[-] Нав'язливість S-Drive
[-] Відсутність пошуку, синхронізації і порівняння каталогів
[-] Вбудований текстовий редактор

Зведена таблиця


FileZilla FTPRush WinSCP Cyberduck CoreFTP LE BitKinex CoffeeCup Free FTP Розробник Tim Kosse FTPRush WinSCP Cyberduck CoreFTP LE BitKinex CoffeeCup Free FTP Ліцензія Freeware (GPL) Freeware Freeware (GPL) Freeware (GPL) Freeware Freeware Freeware Платформи Windows, Linux, Mac OSX Windows 2000+ Windows 2000+ Windows, Mac OSX Windows Windows XP + Windows XP + Протоколи FTP, SFTP, FTPS FTP, SFTP, TFTP + FTP, SFTP, SCP, FTPS FTP, SFTP, WebDAV, Cloud Files, Google Drive, Google Storage, Amazon S3 SFTP, SSL, TLS, FTPS, IDN FTP, FTPS, SFTP, HTTP, HTPS, WebDAV + FTP, SFTP, FTPS Консоль - + + - + + + Проксі FTP, HTTP, SOCKS FTP, HTTP, SOCKS + FTP, HTTP, SOCKS, Telnet + системний FTP, HTTP, SOCKS FTP, HTTP, SOCKS + Віддалений пошук + + + - + + - Синхронізація + + + + + + - Порівняння вмісту каталогів + + + - + + -

Путівник по безкоштовним FTP-клієнтам

Як би активно ні просувалися хмарні технології, зберігання файлів, традиційно, часто простіше і дешевше обходиться на FTP-серверах. По суті, FTP-клієнти - така ж необхідна категорія програмного забезпечення, як і звичайні файлові менеджери. Звичайно, тут не доведеться говорити про «новачків»: була і є усталена вибірка програм як серед платних, так і серед безкоштовних рішень.

В даному огляді піде мова про безкоштовні FTP-клієнтів, які не стільки відомих, скільки «різношерстих». Найбільшу увагу буде приділено таким аспектам, як підтримка протоколів, безпеку, інтерфейс, а також додаткові функції (синхронізація, кешування, пошук і інші).

FileZilla

Домашня сторінка: http://filezilla.ru/ , http://filezilla-project.org/

org/

Головне вікно FileZilla

FileZilla - багатоплатформовий багатомовний клієнт, простий у використанні, що підтримує такі базові протоколи, як FTP, SFTP, FTPS і ін., Що розташовує до себе зручним інтерфейсом з можливістю перетягування, підтримкою вкладок, порівнянням директорій, синхронізацією і віддаленим пошуком. Програма регулярно оновлюється, що говорить про активний статус її розробки.

Графічна оболонка дійсно зручна - вона не перевантажена, як це зазвичай буває в програмах подібного роду - безліччю панелей. Зверху і знизу вікна - Журнал повідомлень і Вікно завдання, в основній частині розташований двоколонковому файловий менеджер. Якщо менеджер здасться незручним в навігації, можна включити деревовидний список для локального / віддаленого списків файлів. Підтримуються вкладки. Такий інтерфейс можна назвати майже класичним для GUI FTP-клієнтів.

Для швидкого підключення до хосту можна скористатися панеллю швидкого з'єднання, також тут вказується протокол передачі, наприклад, sftp: // hostname або ftps: // hostname. Але більш звично скласти список потрібних джерел для підключення в Менеджері сайтів. В налаштуваннях, знову ж таки, можна поміняти протокол (FTP / SFTP), ввести облікові дані, призначити локальний і віддалений каталоги, що відкриваються при підключенні, змінити тип передачі файлів (більше широко опції надані в загальних налаштуваннях програми). У Менеджері сайтів, так само як і в головному вікні, в процесі навігації можна створювати закладки.

У FileZilla досить гнучке управління передачею даних. По-перше, мається на увазі наочний процес виконання завдань, з можливістю постановки на паузу (для файлів, що не перевищують ліміт 4 Гб). По-друге, в клієнті підтримуються синхронізований перегляд, порівняння каталогів, фільтри, кешування і, як вже було згадано, віддалений пошук - стандартні і необхідні функції при навігації.

Підтримуються HTTP / 1.1, SOCKS 5, і FTP-проксі. Для протоколу FTP додатково є шифрування.

резюме

Простий клієнт, який не задовольнить потреби професіонала, проте включає в себе всі базові можливості для роботи з протоколами FTP, SFTP, FTPS.

[+] Документація російською мовою
[+] Простий і зручний інтерфейс
[+] Кросплатформеність
[-] Немає підтримки командного рядка ( за винятком сервера)

FTPRush

Домашня сторінка: http://www.wftpserver.com/

com/

головне вікно FTPRush і список завдань

FTPRush - колись платний клієнт, який поповнив список безкоштовних відносно недавно. З примітних особливостей можна відзначити таку функцію, як FXP - перенесення файлів з одного сайту на інший «на льоту», гнучке налаштування інтерфейсу (в традиціях панельного MS Office 2000-2003), SSL / TLS / SFTP-шифрування, Z-компресію при передачі .

Зовнішній вигляд налаштовується гнучкіше, ніж FileZilla, досить заглянути в меню «Вид» або відкрити контекстне меню будь-якої з областей. Передбачено наступне: перетягування, вмикати або вимикати панелей, кнопок, настройка стовпців колонок.

Менеджер підключень має в запасі безліч налаштувань сервера, підтримуються SFTP (причому в відповідному розділі виявляються опції для настройки SSL), SSH, незахищений FTP, TFTP. Можна вказати тимчасову зону, визначити локальний / віддалений каталоги, додати закладки. При наявності декількох конфігурацій зручно застосовувати глобальні настройки, відпадає необхідність в перенастроювання декількох конфігурацій. Доступні списки винятків, сповіщення, пріоритети та інші додаткові параметри. Представлений ряд опцій, що відносяться до з'єднання програми з сервером і передачі файлів. На вибір - кілька видів проксі, в тому числі і SOCKS, настройка Z-компресії. Не кажучи вже про налаштування гарячих клавіш і дій мишею.

За розкладом стають доступними він через Вікно завдань. Не сказати, що він ідеальний в поточній реалізації, але свої функції виконує і до того ж дозволяє вказати сценарій або дія зі списку для виконання. Для створення сценаріїв використовується конструктор, який доступний в меню «Інструменти». Також в цьому розділі можна ознайомитися зі списком FTP-команд. Віддалений пошук можна знайти в розділі меню «FTP».

Мабуть, єдиний момент, який викликає нарікання - дуже неякісний переклад на російську.

резюме

На виході отримуємо безкоштовний продукт з функціями професійного продукту.

[-] Неякісний переклад інтерфейсу
[+] Відмінна функціональність
[+] Велика кількість налаштувань
[+] Підтримка захищених протоколів і методів шифрування

WinSCP

Домашня сторінка: http://winscp.net/

net/

вікно WinSCP і налаштування клієнта

WinSCP - клієнт з відкритим вихідним кодом, який працює з протоколами FTP, SFTP, SCP і FTPS ( Докладніше , Таблиця порівняння протоколів), підтримує сценарії і командний рядок.

Одна з першочергових особливостей - можливість вибору інтерфейсу в одному з двох варіантів - Провідник або Commander. У першому випадку, результатом є імітація панелі провідника (з віддаленим режимом доступу) з лівого бічною панеллю і супутньої схемою гарячих клавіш. Якщо говорити про другий тип інтерфейсу, то тут, скоріше, простежуються аналогії з Far Manager, MC, Norton Commander, при цьому клавіатурні поєднання також наближені до класичних файлменеджер.

Підтримка сесій, вкладок, синхронізація каталогів, порівняння файлів джерела / приймача - є серед інших можливостей. Багато панелі настроюється, можна їх закріпити / відкріпити, прибрати через меню View. Однак WinSCP в найменшій мірі графічний клієнт в типовому розумінні, тут пристрій дещо інше. Функціональність не справить враження малодосвідченого користувача з огляду на те, що багато опції приховані в командному режимі - в меню можна знайти вихід на утиліту Putty, командний рядок і інші спеціальні інструменти для роботи з вищевказаними протоколами.

Заявлена ​​підтримка скриптів виявиться корисною при автоматизації передачі даних або планування завдань (що зацікавить досвідчених користувачів). Досить докладна інструкція з планування завдань в Windows через командний рядок приведена в керівництві.

Що стосується FTP, функціональність досить пересічна, і, більш того, немає функції FXP, яка в FTPRush, наприклад, вказана мало не основний. Втім, FXP підтримується далеко не на кожному сервері.

На сторінці з перекладами можна знайти часткову русифікацію (виконану на 80%).

резюме

Клієнт призначений для аудиторії досвідчених користувачів, які, перш за все, працюють з протоколами SFTP, SCP і FTPS з використанням терміналу.

[+] Управління через консоль
[+] Гнучка настройка SFTP, SCP і FTPS
[+] Непогані можливості по автоматизації

Cyberduck

Домашня сторінка: http://cyberduck.ch/

ch/

Cyberduck

Cyberduck - не зовсім типовий продукт в ніші FTP-клієнтів, оскільки найбільшою мірою він позиціонується як «файловий браузер» для платформ Windows і Mac OS. Підтримуються протоколи FTP, SFTP, WebDAV, Cloud Files, Google Drive, Google Storage і Amazon S3.

При запуску програма пропонує імпортувати хости з FileZilla, і зазначені адреси будуть поміщені в закладки. У програмі використовується однопанельних режим, для десктоп-клієнта в даному випадку зовсім не оптимальний і викликає лише незручності. Для завантаження файлів необхідно відкривати окреме вікно, аналогічно - для перегляду черги завдань. Щоб змінити права доступу, потрібно переходити у вкладку «Права доступу» розділу «Інфо». Всі стандартні операції, що стосуються роботи з FTP, зібрані в меню «Дія». У програмі можна помітити вікно пошуку, але, як виявилося, це якийсь фільтр за назвами, але ніяк не пошук по файлах.

Якщо зручністю FTP-режиму програма не може відзначитися, то, можливо, когось залучить деякими додатковим функціями, серед яких підтримка сховищ хмарних сервісів, таких як Диск Google або Amazon S3. Тонких налаштувань для інтеграції з сервісами не знайшлося. Для експорту документів з Google Docs можна вибрати формат файлів, у випадку з Amazon - настройки шифрування і ін. Щодо функціональності, знову ж таки, нічого в захист Cyberduck сказати не можна: так, проста операція на зразок призначення прав доступу в Google Диск куди більш інтуїтивна в оригінальному інтерфейсі. Використання незручною альтернативи тут видається сумнівним.

Взагалі, в зв'язку з дуже простим інтерфейсом Cyberduck не можна назвати оптимальним клієнтом для роботи з вищеназваними сервісами. Однак, як файловий менеджер для перегляду документів він цілком згодиться. Можна лише покладати надії на те, що розробники «підтягнуть» функціональність в одному з напрямків - або робота з FTP, або підтримка хмарних сервісів.

резюме

Незважаючи на підтримку FTP, SFTP і інших протоколів, Cyberduck згодиться лише для закачування або скачування файлів, перегляду документів на сервісі Документи Google і інших простих операцій. Тобто, передбачена сама базова робота з заявленими протоколами і сервісами.

[+] Уніфікований інтерфейс
[-] Мала кількість налаштувань
[-] Незручний файловий менеджер
[-] слабка підтримка хмарних сервісів

CoreFTP LE

Домашня сторінка: http://www.coreftp.com/

com/

CoreFTP LE і налаштування клієнта

Даний файловий менеджер примітний підтримкою протоколів SFTP, SSL, TLS, FTPS, IDN, режиму командного рядка, FXP, проксі декількох типів. LE - це безкоштовна полегшена версія клієнта, PRO містить безліч додаткових функцій, таких як шифрування файлів, zip-архівування, синхронізація і масу інших .

В оболонці CoreFTP LE відчувається «стара школа». І, хоча розташування панелей досить інтуїтивно, для комфортної роботи потрібно все перенастроювати. Можна скористатися командою Reset View для зміни режиму відображення: наприклад, змістити логи вгору, прибрати зайві панелі та інше.

Якщо говорити про можливості при роботі з FTP, в стандартні функції CoreFTP входять створення завдань для кількох сайтів, рекурсивні операції з файлами (закачування, скачування і видалення). Нить в LE-версії недоступна, проте, чимала кількість опцій відкрито в розділі «Connections». У розділі Transfers можна включити компресію - в LE-версії, правда, не всі опції доступні.

Сайт-менеджер дуже гнучкий в налаштуванні, радує кількість протоколів і передбачених опції для SSH, SSL / TSL. Налаштування безпеки можна знайти в «Advanced File Settings». Не забуті проксі, в списку доступні FTP Proxy / HTTP 1.1 / SOCKS. Для просунутих користувачів буде цікавий розділ «Script / Cmds», хоча, судячи з усього, командний режим тут представлений більш скромно, ніж в WinSCP, і термінал відсутня.

резюме

FTP-клієнт з традиційним інтерфейсом і добротної функціональністю для безкоштовної версії, з великою кількістю налаштувань, що стосуються безпеки, передачі даних, з'єднання.

[-] Немає планувальника
[-] Застарілий інтерфейс
[+] Гарна функціональність
[+] Просунуті налаштування SSH, SSL / TSL і проксі

BitKinex

Домашня сторінка: http://www.bitkinex.com/

com/

BitKinex: Control Window і Browse Window

Перелік особливостей, вказаний на сайті BitKinex, тільки про брак вигод для користувача середовища, проте, якщо звернути увагу на інші аспекти, в сухому залишку буде підтримка протоколів FTP, FXP, FTPS, SFTP, HTTP, HTPS, WebDAV, функцій FXP і Indirect Transfers (FTP -> SFTP, WebDAV-> FTPS, HTTP-> FTP і т. п.). Інші можливості наведені на сторінці опису . З них випливає, що BitKinex можна також використовувати для створення дзеркал, в якості менеджера завантажень - тобто, досить універсальний клієнт.

Для створення підключення призначений стартовий майстер настройки «Quick Connect», який, втім, можна пропустити, перейшовши до вікна «Control Window». Тут зібрані джерела даних для всіляких протоколів, кожен з яких піддається ретельній настройці. Всі джерела групується за типом протоколу.

Операції з файлами на сервері виробляються в іншому вікні - «Browse Window», яке відкривається при підключенні до джерела. В даному вікні представлений стандартний двоколонковому менеджер. В основній області локальний і віддалений джерела, зліва - список хостів, внизу - список завдань і лог.

Можлива інтеграція з Провідником Windows, підтримується перетягування між вікнами, і, що найцікавіше, drag & drop даних між протоколами. Доступно безліч операцій з файлами та папками, такі як порівняння, блокування, зміна прав доступу CHMOD та інші операції. Програма підтримує режим командного рядка. З додаткових функцій варто відзначити синхронізацію і віддзеркалення.

резюме

Універсальний менеджер для широкого спектра протоколів, зі своєю цікавою ідеологією, гнучкими настройками. Зацікавить користувачів, які працюють з безліччю джерел, досвідчених вебмайстрів і системних адміністраторів.

[+] Відмінна функціональність
[+] Зручна угруповання джерел
[-] Недостатньо інтуїтивний інтерфейс

CoffeeCup Free FTP

Домашня сторінка: http://www.coffeecup.com/free-ftp/

com/free-ftp/

CoffeeCup Free FTP

Компанія CoffeeCup відома своїми простими, «казуальними» програмами, клієнт Free FTP не став винятком. В описі можливостей часто вживається слово «easy». Проте, підтримується не тільки протокол FTP, але і SFTP, FTPS, що дозволило включити цей клієнт в огляд.

Для створення підключення потрібно перейти в «Manage Servers», де вже влаштувався аккаунт S-Drive. Програма досить нав'язливо «рекомендує» підключити даний сервіс, видалити з менеджера сайтів його не можна.

Очевидним є те, що клієнт CoffeeCup Free FTP націлений на роботу з статичними сайтами, так як тут є вбудований редактор з автодоповнення, згортанням коду, підсвічуванням і іншими зручностями. На жаль, доступний тільки в платній версії і при цьому займає половину робочої області програми і окремий розділ налаштувань. Його легко прибрати з поля зору, переключившись в режим «FTP View».

Основних опцій трохи, особливо по частині захищених протоколів. В принципі, логічно, що досвідчений користувач швидше предпочтен небезпечний і більш знайомий FTP. В налаштуваннях також присутні параметри проксі, хоча вибрати тип з'єднання не можна, можливо лише додати сервер (-и) в список. З примітних особливостей можна відзначити вбудований ZIP-архіватор. Досить дивно, також тут же знайшлося місце клієнта PuTTY - «запаска» на випадок використання CoffeeCup Free FTP досвідченими користувачами?

резюме

Клієнт від CoffeeCup надзвичайно простий у використанні, оскільки функціональність не дозволяє заплутатися. Мабуть, буде корисний починаючим веб-майстрам, яким потрібно редагувати HTML-файли на сервері, або в період знайомства з веб-технологіями.

[+] Клієнт легко освоїти
[-] Нав'язливість S-Drive
[-] Відсутність пошуку, синхронізації і порівняння каталогів
[-] Вбудований текстовий редактор

Зведена таблиця


FileZilla FTPRush WinSCP Cyberduck CoreFTP LE BitKinex CoffeeCup Free FTP Розробник Tim Kosse FTPRush WinSCP Cyberduck CoreFTP LE BitKinex CoffeeCup Free FTP Ліцензія Freeware (GPL) Freeware Freeware (GPL) Freeware (GPL) Freeware Freeware Freeware Платформи Windows, Linux, Mac OSX Windows 2000+ Windows 2000+ Windows, Mac OSX Windows Windows XP + Windows XP + Протоколи FTP, SFTP, FTPS FTP, SFTP, TFTP + FTP, SFTP, SCP, FTPS FTP, SFTP, WebDAV, Cloud Files, Google Drive, Google Storage, Amazon S3 SFTP, SSL, TLS, FTPS, IDN FTP, FTPS, SFTP, HTTP, HTPS, WebDAV + FTP, SFTP, FTPS Консоль - + + - + + + Проксі FTP, HTTP, SOCKS FTP, HTTP, SOCKS + FTP, HTTP, SOCKS, Telnet + системний FTP, HTTP, SOCKS FTP, HTTP, SOCKS + Віддалений пошук + + + - + + - Синхронізація + + + + + + - Порівняння вмісту каталогів + + + - + + -

Путівник по безкоштовним FTP-клієнтам

Як би активно ні просувалися хмарні технології, зберігання файлів, традиційно, часто простіше і дешевше обходиться на FTP-серверах. По суті, FTP-клієнти - така ж необхідна категорія програмного забезпечення, як і звичайні файлові менеджери. Звичайно, тут не доведеться говорити про «новачків»: була і є усталена вибірка програм як серед платних, так і серед безкоштовних рішень.

В даному огляді піде мова про безкоштовні FTP-клієнтів, які не стільки відомих, скільки «різношерстих». Найбільшу увагу буде приділено таким аспектам, як підтримка протоколів, безпеку, інтерфейс, а також додаткові функції (синхронізація, кешування, пошук і інші).

FileZilla

Домашня сторінка: http://filezilla.ru/ , http://filezilla-project.org/

org/

Головне вікно FileZilla

FileZilla - багатоплатформовий багатомовний клієнт, простий у використанні, що підтримує такі базові протоколи, як FTP, SFTP, FTPS і ін., Що розташовує до себе зручним інтерфейсом з можливістю перетягування, підтримкою вкладок, порівнянням директорій, синхронізацією і віддаленим пошуком. Програма регулярно оновлюється, що говорить про активний статус її розробки.

Графічна оболонка дійсно зручна - вона не перевантажена, як це зазвичай буває в програмах подібного роду - безліччю панелей. Зверху і знизу вікна - Журнал повідомлень і Вікно завдання, в основній частині розташований двоколонковому файловий менеджер. Якщо менеджер здасться незручним в навігації, можна включити деревовидний список для локального / віддаленого списків файлів. Підтримуються вкладки. Такий інтерфейс можна назвати майже класичним для GUI FTP-клієнтів.

Для швидкого підключення до хосту можна скористатися панеллю швидкого з'єднання, також тут вказується протокол передачі, наприклад, sftp: // hostname або ftps: // hostname. Але більш звично скласти список потрібних джерел для підключення в Менеджері сайтів. В налаштуваннях, знову ж таки, можна поміняти протокол (FTP / SFTP), ввести облікові дані, призначити локальний і віддалений каталоги, що відкриваються при підключенні, змінити тип передачі файлів (більше широко опції надані в загальних налаштуваннях програми). У Менеджері сайтів, так само як і в головному вікні, в процесі навігації можна створювати закладки.

У FileZilla досить гнучке управління передачею даних. По-перше, мається на увазі наочний процес виконання завдань, з можливістю постановки на паузу (для файлів, що не перевищують ліміт 4 Гб). По-друге, в клієнті підтримуються синхронізований перегляд, порівняння каталогів, фільтри, кешування і, як вже було згадано, віддалений пошук - стандартні і необхідні функції при навігації.

Підтримуються HTTP / 1.1, SOCKS 5, і FTP-проксі. Для протоколу FTP додатково є шифрування.

резюме

Простий клієнт, який не задовольнить потреби професіонала, проте включає в себе всі базові можливості для роботи з протоколами FTP, SFTP, FTPS.

[+] Документація російською мовою
[+] Простий і зручний інтерфейс
[+] Кросплатформеність
[-] Немає підтримки командного рядка ( за винятком сервера)

FTPRush

Домашня сторінка: http://www.wftpserver.com/

com/

головне вікно FTPRush і список завдань

FTPRush - колись платний клієнт, який поповнив список безкоштовних відносно недавно. З примітних особливостей можна відзначити таку функцію, як FXP - перенесення файлів з одного сайту на інший «на льоту», гнучке налаштування інтерфейсу (в традиціях панельного MS Office 2000-2003), SSL / TLS / SFTP-шифрування, Z-компресію при передачі .

Зовнішній вигляд налаштовується гнучкіше, ніж FileZilla, досить заглянути в меню «Вид» або відкрити контекстне меню будь-якої з областей. Передбачено наступне: перетягування, вмикати або вимикати панелей, кнопок, настройка стовпців колонок.

Менеджер підключень має в запасі безліч налаштувань сервера, підтримуються SFTP (причому в відповідному розділі виявляються опції для настройки SSL), SSH, незахищений FTP, TFTP. Можна вказати тимчасову зону, визначити локальний / віддалений каталоги, додати закладки. При наявності декількох конфігурацій зручно застосовувати глобальні настройки, відпадає необхідність в перенастроювання декількох конфігурацій. Доступні списки винятків, сповіщення, пріоритети та інші додаткові параметри. Представлений ряд опцій, що відносяться до з'єднання програми з сервером і передачі файлів. На вибір - кілька видів проксі, в тому числі і SOCKS, настройка Z-компресії. Не кажучи вже про налаштування гарячих клавіш і дій мишею.

За розкладом стають доступними він через Вікно завдань. Не сказати, що він ідеальний в поточній реалізації, але свої функції виконує і до того ж дозволяє вказати сценарій або дія зі списку для виконання. Для створення сценаріїв використовується конструктор, який доступний в меню «Інструменти». Також в цьому розділі можна ознайомитися зі списком FTP-команд. Віддалений пошук можна знайти в розділі меню «FTP».

Мабуть, єдиний момент, який викликає нарікання - дуже неякісний переклад на російську.

резюме

На виході отримуємо безкоштовний продукт з функціями професійного продукту.

[-] Неякісний переклад інтерфейсу
[+] Відмінна функціональність
[+] Велика кількість налаштувань
[+] Підтримка захищених протоколів і методів шифрування

WinSCP

Домашня сторінка: http://winscp.net/

net/

вікно WinSCP і налаштування клієнта

WinSCP - клієнт з відкритим вихідним кодом, який працює з протоколами FTP, SFTP, SCP і FTPS ( Докладніше , Таблиця порівняння протоколів), підтримує сценарії і командний рядок.

Одна з першочергових особливостей - можливість вибору інтерфейсу в одному з двох варіантів - Провідник або Commander. У першому випадку, результатом є імітація панелі провідника (з віддаленим режимом доступу) з лівого бічною панеллю і супутньої схемою гарячих клавіш. Якщо говорити про другий тип інтерфейсу, то тут, скоріше, простежуються аналогії з Far Manager, MC, Norton Commander, при цьому клавіатурні поєднання також наближені до класичних файлменеджер.

Підтримка сесій, вкладок, синхронізація каталогів, порівняння файлів джерела / приймача - є серед інших можливостей. Багато панелі настроюється, можна їх закріпити / відкріпити, прибрати через меню View. Однак WinSCP в найменшій мірі графічний клієнт в типовому розумінні, тут пристрій дещо інше. Функціональність не справить враження малодосвідченого користувача з огляду на те, що багато опції приховані в командному режимі - в меню можна знайти вихід на утиліту Putty, командний рядок і інші спеціальні інструменти для роботи з вищевказаними протоколами.

Заявлена ​​підтримка скриптів виявиться корисною при автоматизації передачі даних або планування завдань (що зацікавить досвідчених користувачів). Досить докладна інструкція з планування завдань в Windows через командний рядок приведена в керівництві.

Що стосується FTP, функціональність досить пересічна, і, більш того, немає функції FXP, яка в FTPRush, наприклад, вказана мало не основний. Втім, FXP підтримується далеко не на кожному сервері.

На сторінці з перекладами можна знайти часткову русифікацію (виконану на 80%).

резюме

Клієнт призначений для аудиторії досвідчених користувачів, які, перш за все, працюють з протоколами SFTP, SCP і FTPS з використанням терміналу.

[+] Управління через консоль
[+] Гнучка настройка SFTP, SCP і FTPS
[+] Непогані можливості по автоматизації

Cyberduck

Домашня сторінка: http://cyberduck.ch/

ch/

Cyberduck

Cyberduck - не зовсім типовий продукт в ніші FTP-клієнтів, оскільки найбільшою мірою він позиціонується як «файловий браузер» для платформ Windows і Mac OS. Підтримуються протоколи FTP, SFTP, WebDAV, Cloud Files, Google Drive, Google Storage і Amazon S3.

При запуску програма пропонує імпортувати хости з FileZilla, і зазначені адреси будуть поміщені в закладки. У програмі використовується однопанельних режим, для десктоп-клієнта в даному випадку зовсім не оптимальний і викликає лише незручності. Для завантаження файлів необхідно відкривати окреме вікно, аналогічно - для перегляду черги завдань. Щоб змінити права доступу, потрібно переходити у вкладку «Права доступу» розділу «Інфо». Всі стандартні операції, що стосуються роботи з FTP, зібрані в меню «Дія». У програмі можна помітити вікно пошуку, але, як виявилося, це якийсь фільтр за назвами, але ніяк не пошук по файлах.

Якщо зручністю FTP-режиму програма не може відзначитися, то, можливо, когось залучить деякими додатковим функціями, серед яких підтримка сховищ хмарних сервісів, таких як Диск Google або Amazon S3. Тонких налаштувань для інтеграції з сервісами не знайшлося. Для експорту документів з Google Docs можна вибрати формат файлів, у випадку з Amazon - настройки шифрування і ін. Щодо функціональності, знову ж таки, нічого в захист Cyberduck сказати не можна: так, проста операція на зразок призначення прав доступу в Google Диск куди більш інтуїтивна в оригінальному інтерфейсі. Використання незручною альтернативи тут видається сумнівним.

Взагалі, в зв'язку з дуже простим інтерфейсом Cyberduck не можна назвати оптимальним клієнтом для роботи з вищеназваними сервісами. Однак, як файловий менеджер для перегляду документів він цілком згодиться. Можна лише покладати надії на те, що розробники «підтягнуть» функціональність в одному з напрямків - або робота з FTP, або підтримка хмарних сервісів.

резюме

Незважаючи на підтримку FTP, SFTP і інших протоколів, Cyberduck згодиться лише для закачування або скачування файлів, перегляду документів на сервісі Документи Google і інших простих операцій. Тобто, передбачена сама базова робота з заявленими протоколами і сервісами.

[+] Уніфікований інтерфейс
[-] Мала кількість налаштувань
[-] Незручний файловий менеджер
[-] слабка підтримка хмарних сервісів

CoreFTP LE

Домашня сторінка: http://www.coreftp.com/

com/

CoreFTP LE і налаштування клієнта

Даний файловий менеджер примітний підтримкою протоколів SFTP, SSL, TLS, FTPS, IDN, режиму командного рядка, FXP, проксі декількох типів. LE - це безкоштовна полегшена версія клієнта, PRO містить безліч додаткових функцій, таких як шифрування файлів, zip-архівування, синхронізація і масу інших .

В оболонці CoreFTP LE відчувається «стара школа». І, хоча розташування панелей досить інтуїтивно, для комфортної роботи потрібно все перенастроювати. Можна скористатися командою Reset View для зміни режиму відображення: наприклад, змістити логи вгору, прибрати зайві панелі та інше.

Якщо говорити про можливості при роботі з FTP, в стандартні функції CoreFTP входять створення завдань для кількох сайтів, рекурсивні операції з файлами (закачування, скачування і видалення). Нить в LE-версії недоступна, проте, чимала кількість опцій відкрито в розділі «Connections». У розділі Transfers можна включити компресію - в LE-версії, правда, не всі опції доступні.

Сайт-менеджер дуже гнучкий в налаштуванні, радує кількість протоколів і передбачених опції для SSH, SSL / TSL. Налаштування безпеки можна знайти в «Advanced File Settings». Не забуті проксі, в списку доступні FTP Proxy / HTTP 1.1 / SOCKS. Для просунутих користувачів буде цікавий розділ «Script / Cmds», хоча, судячи з усього, командний режим тут представлений більш скромно, ніж в WinSCP, і термінал відсутня.

резюме

FTP-клієнт з традиційним інтерфейсом і добротної функціональністю для безкоштовної версії, з великою кількістю налаштувань, що стосуються безпеки, передачі даних, з'єднання.

[-] Немає планувальника
[-] Застарілий інтерфейс
[+] Гарна функціональність
[+] Просунуті налаштування SSH, SSL / TSL і проксі

BitKinex

Домашня сторінка: http://www.bitkinex.com/

com/

BitKinex: Control Window і Browse Window

Перелік особливостей, вказаний на сайті BitKinex, тільки про брак вигод для користувача середовища, проте, якщо звернути увагу на інші аспекти, в сухому залишку буде підтримка протоколів FTP, FXP, FTPS, SFTP, HTTP, HTPS, WebDAV, функцій FXP і Indirect Transfers (FTP -> SFTP, WebDAV-> FTPS, HTTP-> FTP і т. п.). Інші можливості наведені на сторінці опису . З них випливає, що BitKinex можна також використовувати для створення дзеркал, в якості менеджера завантажень - тобто, досить універсальний клієнт.

Для створення підключення призначений стартовий майстер настройки «Quick Connect», який, втім, можна пропустити, перейшовши до вікна «Control Window». Тут зібрані джерела даних для всіляких протоколів, кожен з яких піддається ретельній настройці. Всі джерела групується за типом протоколу.

Операції з файлами на сервері виробляються в іншому вікні - «Browse Window», яке відкривається при підключенні до джерела. В даному вікні представлений стандартний двоколонковому менеджер. В основній області локальний і віддалений джерела, зліва - список хостів, внизу - список завдань і лог.

Можлива інтеграція з Провідником Windows, підтримується перетягування між вікнами, і, що найцікавіше, drag & drop даних між протоколами. Доступно безліч операцій з файлами та папками, такі як порівняння, блокування, зміна прав доступу CHMOD та інші операції. Програма підтримує режим командного рядка. З додаткових функцій варто відзначити синхронізацію і віддзеркалення.

резюме

Універсальний менеджер для широкого спектра протоколів, зі своєю цікавою ідеологією, гнучкими настройками. Зацікавить користувачів, які працюють з безліччю джерел, досвідчених вебмайстрів і системних адміністраторів.

[+] Відмінна функціональність
[+] Зручна угруповання джерел
[-] Недостатньо інтуїтивний інтерфейс

CoffeeCup Free FTP

Домашня сторінка: http://www.coffeecup.com/free-ftp/

com/free-ftp/

CoffeeCup Free FTP

Компанія CoffeeCup відома своїми простими, «казуальними» програмами, клієнт Free FTP не став винятком. В описі можливостей часто вживається слово «easy». Проте, підтримується не тільки протокол FTP, але і SFTP, FTPS, що дозволило включити цей клієнт в огляд.

Для створення підключення потрібно перейти в «Manage Servers», де вже влаштувався аккаунт S-Drive. Програма досить нав'язливо «рекомендує» підключити даний сервіс, видалити з менеджера сайтів його не можна.

Очевидним є те, що клієнт CoffeeCup Free FTP націлений на роботу з статичними сайтами, так як тут є вбудований редактор з автодоповнення, згортанням коду, підсвічуванням і іншими зручностями. На жаль, доступний тільки в платній версії і при цьому займає половину робочої області програми і окремий розділ налаштувань. Його легко прибрати з поля зору, переключившись в режим «FTP View».

Основних опцій трохи, особливо по частині захищених протоколів. В принципі, логічно, що досвідчений користувач швидше предпочтен небезпечний і більш знайомий FTP. В налаштуваннях також присутні параметри проксі, хоча вибрати тип з'єднання не можна, можливо лише додати сервер (-и) в список. З примітних особливостей можна відзначити вбудований ZIP-архіватор. Досить дивно, також тут же знайшлося місце клієнта PuTTY - «запаска» на випадок використання CoffeeCup Free FTP досвідченими користувачами?

резюме

Клієнт від CoffeeCup надзвичайно простий у використанні, оскільки функціональність не дозволяє заплутатися. Мабуть, буде корисний починаючим веб-майстрам, яким потрібно редагувати HTML-файли на сервері, або в період знайомства з веб-технологіями.

[+] Клієнт легко освоїти
[-] Нав'язливість S-Drive
[-] Відсутність пошуку, синхронізації і порівняння каталогів
[-] Вбудований текстовий редактор

Зведена таблиця


FileZilla FTPRush WinSCP Cyberduck CoreFTP LE BitKinex CoffeeCup Free FTP Розробник Tim Kosse FTPRush WinSCP Cyberduck CoreFTP LE BitKinex CoffeeCup Free FTP Ліцензія Freeware (GPL) Freeware Freeware (GPL) Freeware (GPL) Freeware Freeware Freeware Платформи Windows, Linux, Mac OSX Windows 2000+ Windows 2000+ Windows, Mac OSX Windows Windows XP + Windows XP + Протоколи FTP, SFTP, FTPS FTP, SFTP, TFTP + FTP, SFTP, SCP, FTPS FTP, SFTP, WebDAV, Cloud Files, Google Drive, Google Storage, Amazon S3 SFTP, SSL, TLS, FTPS, IDN FTP, FTPS, SFTP, HTTP, HTPS, WebDAV + FTP, SFTP, FTPS Консоль - + + - + + + Проксі FTP, HTTP, SOCKS FTP, HTTP, SOCKS + FTP, HTTP, SOCKS, Telnet + системний FTP, HTTP, SOCKS FTP, HTTP, SOCKS + Віддалений пошук + + + - + + - Синхронізація + + + + + + - Порівняння вмісту каталогів + + + - + + -

Досить дивно, також тут же знайшлося місце клієнта PuTTY - «запаска» на випадок використання CoffeeCup Free FTP досвідченими користувачами?
Досить дивно, також тут же знайшлося місце клієнта PuTTY - «запаска» на випадок використання CoffeeCup Free FTP досвідченими користувачами?
Досить дивно, також тут же знайшлося місце клієнта PuTTY - «запаска» на випадок використання CoffeeCup Free FTP досвідченими користувачами?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью