<
 • Главная
Статьи

Що робити, якщо не відкривається опера (Opera)?

 1. Як бути, якщо не відкривається опера?
 2. Проблеми з браузером «Opera» на Windows 7
 3. Рішення проблеми в ОС «Windows XP»

Доброго часу, дорогі читачі!
Радий знову бачити вас на своєму ресурсі і готовий поділитися з вами корисною інформацією в черговий раз. Якось в минулих публікаціях, я пообіцяв вам розповісти про проблему, пов'язану з браузером «Opera», а саме - що робити, якщо не відкривається опера? Я виконую свою обіцянку і починаю свою розповідь!

Як бути, якщо не відкривається опера?

Ми можемо цілими днями проводити за монітором свого комп'ютера. Хтось грає в комп'ютерні ігри, деякі ведуть навчання через комп'ютер і Інтернет, іноді ми слухаємо музику і дивимося фільми, але часто вдаємося до допомоги мережі Інтернет. Для цього нам служать різні програми, звані «Браузер» і один з найпоширеніших браузерів - це «Opera» або просто «Опера». Про те, який браузер найшвидший для Windows 7 , Ви можете дізнатися в одній з наших статей. А сьогодні ми поговоримо тільки про браузер Опера і розглянемо причини, за якими він може не відкриватися.

Читайте також: Як заблокувати казино Вулкан?

Так як в мережі дуже багато сайтів і деякі з них, є досить не доброзичливими, а часом і наша система «Windows» викидає свої примхи, то ми можемо зіткнутися з проблемою, коли не відкривається опера. Ось просто не хоче вона відкриватися і все, щоб ми не робили. Клікуша по ярлику, клацаєш, а результату - 0 ... Що ж можна зробити в такому випадку? Рішень кілька і про деякі з них я вам розповім.

Насамперед, перевірте диспетчер задач! З оперою трапляється часом, що в треї і візуально не видно, що браузер знаходиться в роботі, а диспетчер видасть в своїх процесах рядок «Opera.exe».

Для цього натисніть на клавіатурі три клавіші «Ctrl + Alt + Delete» і відкрийте «Диспетчер завдань». У вікні натисніть вкладку «Процеси» і перевірте список - можливо, що опера чекає вас там. Якщо це так, то завершите процес, натиснувши на рядку правою клавішею миші та виберіть потрібну команду. У підсумку, клікайте по ярлику «Opera.exe» і браузер запуститься.

Отже, слідуємо за мною і розглянемо наступний спосіб вирішення проблеми. Якщо перший варіант вам не підійшов і браузер все-таки не відкривається або він був відкритий, але ви не можете переходити по сторінках або не виходить зайти в будь-якої аккаунт певного ресурсу, то виконайте наступне ...
Звичайна перевстановлення програми, може просто не допомогти! А все відбувається тому, що деякі файли браузера знаходиться не в папці «Programm files \ Opera», а в папці з тимчасовими файлами. Про те, як почистити папки з такими файлами, я вже писав в цієї статті .

Коли ви працюєте в Інтернет і користуєтеся браузером, навіть не оперою, а наприклад Мозіль або Гугл хромом, то вся історія ваших дій і відвідувань, прямо йде в тимчасові файли. Для опери вони звуться - «Temp, Prefetch, Aplication Data і просто Aplication». Ось ці татка і треба почистити, і після цього видаляємо програму і встановлюємо її знову. В операційній системі «Windows 7», очищення папок відрізняється від очищення ОС «Windows XP», так що починаємо діяти за моїми підказками.

Читайте також: Чи можна подивитися віддалену історію?

Проблеми з браузером «Opera» на Windows 7

Якщо ви зробили все мислимі і не тільки, способи вирішення даної проблеми, але не відкривається опера, хоч ти трісни, то йдемо прямо в «Локальний диск. С »і починаємо очистку.

Робимо наступне. Вибираємо ярлик «Комп'ютер», далі «метод», потім «Параметри папок і пошуку» і вибираємо «Вид». У підсумку, нам потрібно зняти виділення з параметрів «Приховувати захищені системні файли» і встановлюємо виділення на «Показувати приховані папки, файли, диски». Тимчасові файли захищені від перегляду і побачити ми їх просто не змогли б, що вже говорити про очищення, ось з цього ми і зробили ці дії.
Після цього, знаходимо папки за наступними адресами і повністю їх очищаємо.

C: \ Users \ Ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Opera
C: \ Users \ Ім'я користувача \ AppData \ Local \ Opera.

Ці папки слід повністю видалити. Потім заходимо в папку «Prefetch» ​​і видаляємо всі файли, які мають хоч щось пов'язане зі словом «opera». Після цього видаліть програму зі свого жорсткого диска, тобто з системи, потім йдіть в папку з програмними файлами і зробіть видалення папки «Opera». Після цього перезавантажте систему і знову встановіть браузер. Якщо не відкривається опера (хоча це стовідсотковий варіант) після цих дій, то зробіть все п'ять рішень, наведених мною в почергової послідовності.

Читайте також: Помилка dns_probe_finished_no_internet - як виправити?

Рішення проблеми в ОС «Windows XP»

Якщо у вас не відкривається опера, а система вашого ПК носить горде ім'я «Windows XP», то тут все набагато простіше. Вам потрібно пройти за адресою:

З: \ Documents and Settings \ Ім'я користувача \ ApplicationData \
і видаляємо папку «Opera».
Далі, йдемо в папку:

C: \ WINDOWS \ Prefetch \
і висмикуємо всі файли, які носять ім'я «Opera». Не пропустіть файл «OPERA.EXE-12085680.pf» він грає велику роль в системі.
Після даних операцій, проходимо в меню «Пуск» і заходимо в «Панель управління», вибираємо розділ «Установка і видалення програм» і тут знаходимо і видаляємо наш нещасливий браузер. Після цього робимо перезавантаження операційної системи і виробляємо нову установку. Я так робив багато раз і надалі, питання «Що робити, якщо не відкривається опера?» - мене більше не турбував.
Якщо ви хочете зробити зі свого браузера Портабельная версію, а потім скинути її на флешку і перенести на інший ПК, то цей варіант вам допоможе.

Тільки слід пам'ятати, з яких папок і які файли ви копіювали.

Ось такими, в принципі не складними операціями, ви позбавите себе від проблем «Не відкривання» даного браузера. Ще однією проблемою, яка може перешкодити Вам швидко працювати в інтернеті можуть стати заблоковані сайти. Про те, як відкрити доступ до заблокованих сайтів , Ви можете дізнатися також на нашому сайті. Як бачите, в наступних постах, вас чекає ще маса корисної інформації. Залишайтеся з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання.


if (function_exists ( 'the_ratings')) {the_ratings (); }?>

Як бути, якщо не відкривається опера?
Якось в минулих публікаціях, я пообіцяв вам розповісти про проблему, пов'язану з браузером «Opera», а саме - що робити, якщо не відкривається опера?
Як бути, якщо не відкривається опера?
Що ж можна зробити в такому випадку?
Я так робив багато раз і надалі, питання «Що робити, якщо не відкривається опера?
If (function_exists ( 'the_ratings')) {the_ratings (); }?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью