<
 • Главная
Статьи

Що таке кеш - як почистити кеш браузера і смартфона?

 1. Що значить кеш?
 2. Для чого потрібен кеш?
 3. Як збільшити кеш?
 4. Як відновити кеш?
 5. Як очистити кеш?
 6. Як очистити кеш на комп'ютері?
 7. Як очистити кеш на андроїд?
 8. Як очистити кеш на айфоне?
 9. Як почистити кеш браузера?

Більшість людей по всьому світу звертаються за інформацією в інтернет. Всі запити зберігаються в браузері, а коли їх стає багато, комп'ютер починає працювати повільніше. Будь-який користувач рано чи пізно зіткнеться з необхідністю очистити кеш. Що таке кеш і як правильно його очистити знають не всі.

Що значить кеш?

На будь-якому комп'ютері є спеціально відведене місце, яке знаходиться на жорсткому диску. Там зберігаються копії всіх сторінок, які відвідує користувач. Кеш зберігає у своїй пам'яті фото, відео і текст. Заходячи на певний сайт, в нього буде завантажена вся інформація, яку переглядали з сервера. При повторному заході на сторінку, вона завантажиться в рази швидше, тому що інформація про неї вже є в кеші. Що таке дані кешу? Це фрагменти різних сайтів, збережені на жорсткому диску .

Для чого потрібен кеш?

Переглянуте відео або прослухана музика онлайн будуть збережені в браузері. Навіщо потрібен кеш? Якщо користувачеві знову стане необхідний переглянутий раніше файл, то його легко можна знайти в кеші браузера. При цьому не доведеться заново вантажити відео або музику, така інформація легко відкриється для повторного використання. Це дозволяє, і заощадити трафік.

Якщо помістити кеш браузера в пам'ять комп'ютера , Це зробить його роботу ще швидше. Будь перегляд з оперативної пам'яті відбувається практично миттєво. Використання кешу для прискорення популярно серед багатьох користувачів, для різних цілей. Що таке кеш веб-сторінок - це дані після перегляду, які збереглися в браузері. Кеш дозволить не тільки швидко прочитати матеріал, а й прослухати музику, переглянути відео.

Як збільшити кеш?

Багато новачків задаються питанням, що необхідно зробити, щоб не здійснювати перенесення кеша. Досвідчені користувачі рекомендують збільшити об'єм кеш пам'яті:

 1. Правою кнопкою мишки необхідно клікнути по значку «Мій комп'ютер».
 2. Вибрати «Властивості».
 3. Далі перейти у вкладку «Доповнення» та змінити параметри системи.
 4. У «Доповнення» слід вибрати пункти «Оптимізувати роботу служб у фоновому режимі».
 5. У цій же вкладки «Доповнення» натиснути на «Оптимізувати роботу системного кеша».

Застосування даних параметрів дозволить не тільки збільшити можливості кешу системи, але і буде знижена загальне навантаження на всю пам'ять. Відбудеться прискорення запуску і роботи деяких встановлених раніше додатків. При бажанні можна збільшити кеш і через використовувані браузери. В «Налаштуваннях» вибрати функцію «Додатково» і відключивши автоматичне керування кешом встановити ті параметри, які необхідні.

Як відновити кеш?

Історію відвідування сайтів з комп'ютера можна видалити без проблем. Користувачі знають чи можна видаляти кеш. Але не всі здогадуються, що існують і різні способи для того, що б історія була відновлена.

 1. DNS, вбудований в операційну систему комп'ютера, зберігає на ньому все пошуки і перегляди. Коли користувач, перезавантажує комп'ютер, вони автоматично видаляються. Але при цьому кеш пам'ять завжди містить імена доменів. Метод такої хоч швидкий, але не надійний. Чи не підходять для того, щоб побачити запропонований давню історію. Може показати і ті сайти, на які користувач не заходив, це додатки пов'язані з рекламою і інші.
 2. Можна скористатися програмою відновлення даних. Програма відновлює їх прямо з жорсткого диска. Якщо відома назва файлу, то можна просканувати диск програмою Hetman Partition Recovery і знайти його.

Як очистити кеш?

Є програми, які можуть дуже швидко і ефективно очистити папки системи і видалити файли, які більше не потрібні. Почистити кеш можна легкої у використанні програмою Ccleaner. Вона скачується і встановлюється безкоштовно. Хороший варіант завантажити версію Portable і здійснити запуск. При цьому установка програми на комп'ютер не буде потрібно.

 1. Після завантаження, необхідно перейти у вкладку «Очищення».
 2. Встановлені налаштування можна залишити або вибрати в ручну.
 3. Натиснути «Аналіз».
 4. Після, натиснути «Очищення».

Як очистити кеш на комп'ютері?

Для новачка багато дій пов'язані з роботою операційної системи здаються складними. Але якщо розібратися, що таке комп'ютерний кеш, то професіоналом бути не потрібно. Здійснити очищення можна за допомогою програми rundll32.exe, яка вже вбудована в систему. Необхідно зайти в папку system32 і запустити програму очищення. Якщо ще хвилює питання, як почистити кеш на комп'ютері, то сторонні розробники пропонують системні утиліти. Вони легко викачуються і за один клік проводять очищення і оптимізацію.

Як очистити кеш на андроїд?

На сьогоднішній день розроблено багато програм, які дозволяють виконати видалення кешу. Для системи андроїд ідеально підходить Clean Master. Скачується вона безкоштовно. Полюбилася багатьом за зручність експлуатації. Програму можна налаштувати таким чином, що очищення кеша вона буде виробляти систематично, в зазначений час:

 1. Після установки на комп'ютер натиснути «JUNK FILES».
 2. На екрані відобразяться всі додатки, вручну необхідно вибрати ті які потребують очищення.
 3. Очистити кеш, кнопкою «CLEAN JUNK».

Як очистити кеш на айфоне?

Примусове виконання рестарту системи підходить, якщо треба швидко очистити систему від «сміття».

 1. Необхідно одночасно затиснути кнопки включення і «Дім».
 2. У такому вигляді тримати до появи значка Apple, це дозволить почистити кеш на айфоне.

Як почистити кеш браузера?

І Opera, і Firefox і всі інші навігатори обов'язково містять інструменти. Завдяки їм можна вручну подивитися і очистити кеш браузера. Багатьом зручніше скористатися можливостями операційної системи і зробити це за допомогою штатного файлового менеджера.

 1. Opera. Якщо треба очистити браузер в Opera, то слід в рядку адреси вбити opera: cache. Це дозволить переглянути вміст кешу. У версії 10.50 зручно розпізнати і знайти потрібний файл. Крім цього буде ще вказано його web-адреса.
 2. Mozilla Firefox. Таким же шляхом можна переглянути і очистити кеш в браузері Mozilla Firefox. Тільки для очищення кешу в адресному рядку слід набрати about: cache. Таким шляхом можна ще переглянути розмір, дату і джерело файлу.
 3. Google Chrome. Для очищення кешу в Google Chrome слід зайти в меню браузера і знайти «Налаштування». Після того, як вони будуть розгорнуті, необхідно перейти в «Очистити дані веб-перегляду». Можна видалити відразу всі дані, а можна тільки ті, які необхідні. Попередньо вибрати період, за який слід видалити кеш.

Що значить кеш?
Для чого потрібен кеш?
Як збільшити кеш?
Як відновити кеш?
Як очистити кеш?
Як очистити кеш на комп'ютері?
Як очистити кеш на андроїд?
Як очистити кеш на айфоне?
Як почистити кеш браузера?
Що значить кеш?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью