<
 • Главная
Статьи

ТОП 17 корисних розширень для Google Chrome

 1. Розширення онлайн-перекладач «Google Dictionary»
 2. Автоматичне закриття неактивних вкладок «Tab Wrangler»
 3. «Session Buddy», збережіть всі відкриті вкладки в «Chrome»
 4. «Ghostery» допоможе захистити свою конфіденційність
 5. Додаток «Flix Plus» для «Netflix»
 6. Доповнення «Magic Actions for YouTube»
 7. Розширення «Pushbullet»
 8. «Google Data Saver» прискорить завантаження в браузері
 9. Шукаємо помилки правопису англійською мовою за допомогою «Grammarly»
 10. Знищуємо онлайн рекламу за допомогою «Adblock Plus»
 11. Додаток «StayFocusd»
 12. Управління постами в соціальних мережах за допомогою «Buffer»
 13. Вимірюємо характеристики інтернет з'єднання за допомогою «Gauge»
 14. Розширення «RescueTime»
 15. Віддаленій робочий стіл в «Chrome»
 16. Менеджер паролів «LastPass»
 17. Доповнення «Earth View» спеціально для «Google Earth»

Читайте про сімнадцяти найкорисніших розширеннях для Google Chrome. Блокувальники реклами, доповнення до відеохостингам, онлайн перекладачі, для роботи з вкладками, очищення куки, і так далі. Одна з чудових особливостей браузера «Google Chrome» полягає в тому, що він пропонує платформу для установки безлічі розширень і доповнень. Сторонні розробники реалізували їх для значного збільшення функціоналу браузера, підвищення продуктивності та усунення різного роду неполадок і помилок. Читайте про сімнадцяти найкорисніших розширеннях для Google Chrome

У цій статті, ми розглянемо 17 доповнень, для одного з найбільш поширених браузерів планети , Без яких нам було б жити важче.

зміст:

 1. Розширення онлайн-перекладач «Google Dictionary».
 2. Автоматичне закриття неактивних вкладок «Tab Wrangler».
 3. «Session Buddy», збережіть всі відкриті вкладки в «Chrome».
 4. «Ghostery» допоможе захистити свою конфіденційність.
 5. Додаток «Flix Plus» для «Netflix».
 6. Доповнення «Magic Actions for YouTube».
 7. Розширення «Pushbullet».
 8. «Google Data Saver» прискорить завантаження в браузері.
 9. Шукаємо помилки правопису англійською мовою за допомогою «Grammarly».
 10. Знищуємо онлайн рекламу за допомогою «Adblock Plus».
 11. Додаток «StayFocusd».
 12. Управління постами в соціальних мережах за допомогою «Buffer».
 13. Вимірюємо характеристики інтернет з'єднання за допомогою «Gauge».
 14. Розширення «RescueTime».
 15. Віддалений робочий стіл в «Chrome».
 16. Менеджер паролів «LastPass».
 17. Доповнення «Earth View» спеціально для «Google Earth».


Розширення онлайн-перекладач «Google Dictionary»

Для установки, потрібно натиснути на кнопку «Налагодження та управління Google Chrome» (три вертикальні крапки) у верхньому правому куті вікна програми, далі переходимо в меню «Додаткові інструменти» і вибираємо пункт "Розширення".

Для установки, потрібно натиснути на кнопку «Налагодження та управління Google Chrome» (три вертикальні крапки) у верхньому правому куті вікна програми, далі переходимо в меню «Додаткові інструменти» і вибираємо пункт Розширення

Відкриється вікно зі списком встановлених доповнень, опускаємося в самий низ і натискаємо на посилання «Ще розширення».

Відкриється вікно зі списком встановлених доповнень, опускаємося в самий низ і натискаємо на посилання «Ще розширення»

Відкриється веб-портал «Інтернет-магазин Chrome», це офіційна колекція додатків, тим і доповнень для браузера .

Розширення «Google Dictionary», це спеціальна надбудова, яка використовує дані онлайн перекладача від «Google». Щоб встановити його, введіть в рядок пошуку фразу «Google Dictionary» і потрібний додаток буде першим у списку. Кількома на нього і натискаємо кнопку «Встановити». (Не забудьте перевірити напис у правому верхньому кутку опису про те, що додаток «Сумісно з вашим пристроєм»)

Робота з додатком більш зручна тому, що вам не потрібно відкривати нову вкладку, завантажувати онлайн-перекладач, вводити слово і чекати його переклад. Встановивши його, просто клікніть двічі по слову, переклад якого вам необхідно дізнатися, і миттєво спливе маленька підказка. Якщо перейдете по посиланню «More ...», то потрапите на нове вікно з пошуком «Google» по виділеній фразі.

», то потрапите на нове вікно з пошуком «Google» по виділеній фразі

Автоматичне закриття неактивних вкладок «Tab Wrangler»

Існує ціла безліч розширень, які допомагають керувати перевантаженням браузера, але «Tab Wrangler» є одним з кращих. Якщо ви постійно відкриваєте нові вкладки, при цьому забуваючи закрити вже відкриті, то це додаток для вас. Неактивні вкладки будуть закриватися в автоматичному режимі, так само можна буде повторно відкрити ті, які закрили випадково. Ще є можливість синхронізації налаштувань на всіх ваших комп'ютерах і пристроях.

Ще є можливість синхронізації налаштувань на всіх ваших комп'ютерах і пристроях

«Session Buddy», збережіть всі відкриті вкладки в «Chrome»

Врятли знайдеться людина, яка хоч раз в житті не втратив всі відкриті вкладки в браузері. При аварійному закриття програми, все вкладки губляться і кінців потім не знайдеш. Саме цю проблему і покликане вирішити додаток «Session Buddy». Воно дозволяє зберігати стан всіх відкритих вкладок з можливістю відновлення їх у новій сесії, після перезавантаження браузера. Можна відновити лише потрібну сесію або тільки потрібну вкладку, експортувати вкладки, і взагалі, расщіреніе надає повне управління і редагування усіма збереженими сесіями.

Можна відновити лише потрібну сесію або тільки потрібну вкладку, експортувати вкладки, і взагалі, расщіреніе надає повне управління і редагування усіма збереженими сесіями

Вкрай корисне і зручне застосування на наш погляд, воно може заощадити багато часу тому, що не доведеться заново згадувати і шукати випадково закриті вкладки. Це відмінне рішення для кожного користувача.

«Ghostery» допоможе захистити свою конфіденційність

Одне з найбільш відомих і найбільш якісних розширень для захисту анонімності. «Ghostery» відображає детальну інформацію про всі трекерах, які підключені до щойно завантаженому веб-сайту, даючи вам можливість переглянути їх і заблокувати всі або окремо.

«Ghostery» відображає детальну інформацію про всі трекерах, які підключені до щойно завантаженому веб-сайту, даючи вам можливість переглянути їх і заблокувати всі або окремо

Розширення відстежує приховану від користувачів сторону інтернету, там діють різноманітні шпигуни, мережеві жучки і маячки. Вони розміщені рекламщиками, збирачами інформації про поведінку користувача на сторінці, власне самими власниками сайтів, і всі вони стежать за вашою активністю в інтернеті. Розробники навчили додаток розпізнавати більше 500 таких трекерів. А також блокувати виконання сценаріїв, завантаження зображенні, об'єктів і вбудованих документів, потрібних тільки для збору конфіденційної інформації про вас.

А також блокувати виконання сценаріїв, завантаження зображенні, об'єктів і вбудованих документів, потрібних тільки для збору конфіденційної інформації про вас

Налаштування програми вкрай проста і зрозуміла, всього кілька функцій:

 • «Збір даних» (Ghostrank) - відправка інформації про невідомих трекерах на сервера розробників. Щодня з'являються нові шпигуни і жучки, і чим раніше розробники дізнаються про появу нових вразливостей, тим швидше вони потраплять в базу. Ми вкрай рекомендуємо включити це функцію.
 • «Автоматичне оновлення» - теж корисна річ, все поліпшення і фікси додатки будуть встановлюватися автоматично.
 • «Блокування» - в цьому розділі ми вказуємо які саме шпигуни блокувати: аналітичні, віджети, конфіденційні, маяки або рекламні. Можна вибирати окремо або всі скопом.

Додаток «Flix Plus» для «Netflix»

Якщо ви є одним з мільйонів передплатників веб-порталу «Netflix», то розширення «Flix Plus», створене «Lifehacker», буде вкрай корисним для вас. Воно додає тонну різноманітних налаштувань веб-інтерфейсу: швидкі пошукові посилання, вбудовані рейтинги, можливість приховувати текст спойлера, більше параметрів екран і багато іншого.

Доповнення «Magic Actions for YouTube»

Якщо «Flix Plus» є розширенням лише для «Netflix», то це додаток працює тільки з «YouTube». Воно покликане позбавити вас від постійних, нікому не потрібних, дій, пов'язаних з налаштуванням перегляду для кожного окремого відео.

Так що ж воно вміє? З найкорисніших властивостей цього додатка можна перерахувати додаткове регулювання гучності відтворення за допомогою коліщатка, повне відключення всієї реклами, можливість вказати максимальну якість відеопотоку, показувати чи не показувати коментарі та описи, нова панель, висновок назви і анотацій до відео.

Ще однією, як нам здається, приємною функцією є можливість затемнення всього простору навколо вікна з відео, також віконце при цьому центрується. Опція «Speed Buster» повинна значно збільшувати швидкість завантаження відео, і присутня опція повтору відеоролика.

В даному розширенні відсутня можливість завантажити відео з «YouTube», додати її не можна тому, що це суперечить правилам користування відеохостингу.

Розширення «Pushbullet»

Ви з великою ймовірністю використовуєте браузер «Google Chrome» як на комп'ютері, так і на мобільному пристрої. Додаток «Pushbullet» дозволяє пов'язувати ПК з телефоном, на якому встановлений «Chrome», щоб за допомогою одного кліка відправляти посилання, файли і введений текст на мобільний пристрій, відсилати і читати СМС повідомлення, спілкуватися з друзями в чаті та багато іншого.

Додаток «Pushbullet» дозволяє пов'язувати ПК з телефоном, на якому встановлений «Chrome», щоб за допомогою одного кліка відправляти посилання, файли і введений текст на мобільний пристрій, відсилати і читати СМС повідомлення, спілкуватися з друзями в чаті та багато іншого

Тепер, давайте розглянемо функції програми детальніше:

 • Надсилайте текстові СМС повідомлення.

  Набирати повідомлення на клавіатурі набагато приємніше і швидше, ніж на екрані телефону, також можна легко переглядати нові повідомлення прямо в браузері.

 • Читаємо всі повідомлення в «Google Chrome».

  Користуючись розширенням «Pushbullet», ви ніколи не пропустите важливі повідомлення, які прийшли на телефон: журнал викликів, СМС, повідомлення «WhatsApp», повідомлення додатків і т. Д.

 • Надсилайте цікаві посилання на телефон.

  Миттєвий обмін посиланнями між вашими пристроями, більше не доведеться відправляти лінки по електронній пошті, через «Skype», «Viber» або СМС, натиснули одну кнопку і все готово.

 • Спілкування з друзями

  «Pushbullet» відмінно працює на будь-яких пристроях з встановленим браузером, що робить спілкування з друзями в чаті більш зручними, ніж будь-коли.

 • Швидка передача файлів

  Надсилайте зображення, музику, відео, документи та інші файли між усіма вашими пристроями. Передані дані будуть завантажені автоматично, і ви зможете запустити їх прямо з повідомлень.

«Google Data Saver» прискорить завантаження в браузері

Якщо у вас повільне або обмежене з'єднання з інтернетом, або ви виходите в інтернет через телефон, то розширення «Google Data Saver» може істотно збільшити швидкість завантаження сторінок в браузері. Коли воно активно, то дані сторінок стискаються перед завантаженням в «Chrome», завдяки спеціальним серверам «Google». Це доповнення не може стискати дані, які по протоколу «HTTPS» або в режимі «інкогніто». Натисніть на кнопку "Подробнее" і у спливаючому вікні можна побачити всю інформацію про завантаженому трафіку.

Шукаємо помилки правопису англійською мовою за допомогою «Grammarly»

Коли ви пишете якийсь текст англійською мовою, то напевно перевіряєте його, проганяючи через «Microsoft Word» або «Google Translate». Завдяки цьому, можна виявити більшість граматичних і орфографічних помилок і в той же час виправити їх. «Grammarly» - це спеціальне розширення, яке покликане полегшити пошук і виправлення таких помилок прямо з браузера, воно розпізнає граматичні, орфографічні помилки, а також дає поради по оповіданню.

«Grammarly» - це спеціальне розширення, яке покликане полегшити пошук і виправлення таких помилок прямо з браузера, воно розпізнає граматичні, орфографічні помилки, а також дає поради по оповіданню

З його допомогою можна перевірити текст на плагіат, отримати поради, як підвести написане під заздалегідь заданий стиль: ділової, розмовний або художній. Як запевняє «інтернет-магазин Chrome», користувачами цього додатка є більш десяти мільйонів чоловік, також воно має більше двадцяти семи тисяч позитивних оцінок.

«Grammarly» можна встановити як доповнення в «Google Chrome», або в будь-який інший браузер, ще можна додати його як надбудову в «Microsoft Word», або звичайна програма для ОС Windows.

Отже, кожен користувач зможе скористатися всіма принадами цього розширення, до того ж доповнення працює і на смартфонах. Хоча, поки ще розробники не створили окремі додатки під «iOS» і «Android», що робить його менш конкурентоспроможним на цих платформах.

Знищуємо онлайн рекламу за допомогою «Adblock Plus»

Якщо ви ненавидите постійно спливаючі рекламні оголошення, то додаток «AdBlock Plus» стане для вас справжнім відкриттям в світ без неї. Розширення дозволяє блокувати не тільки рекламу, а й виконання кодів стеження за дією користувача на сторінці, запити на шкідливі домени в мережі і т.д.

д

Проект «Adblock Plus» є програмою з відкритим вихідним кодом, який почав свій розвиток ще в 2006 році і продовжує удосконалюватися до цього дня. Якщо вірити сайту розробників, то дане розширення використовують більш ніж на сто мільйонів комп'ютерів і смартфонів, тільки в «інтернет-магазині Chrome» кількість установок становить понад десяти мільйонів. Також додаток має більше ста п'ятдесяти тисяч позитивних відгуків. Це одне з найпопулярніших браузерних додатків в світі.

Насправді додаток блокує HTTP-запити на адреси, які прописані в спеціальних списках-фільтрах. Самі списки вже створені, і ви можете завантажити потрібні особисто вам, підключати та відключати їх коли вам захочеться. Розширення може блокувати зображення, «iframes», скрипти, «Flash», «Java» і так далі. Пройдемося по функціям щоб дізнатися, що ж може «Adblock Plus»:

 • видалення реклами

  Блокує всі рекламні оголошення при завантаженні веб-сайту за замовчуванням, включаючи рекламне відео на «YouTube», оголошення в «Facebook», банери різних розмірів, які завантажуються з рекламних «смітників», спливаючі вікна і багато іншого. Керувати блокуванням можна за допомогою спеціальних фільтрів - списків рекламних доменів.

 • Функція «допустима реклама»

  Оскільки більшість сайтів заробляють саме на рекламі, а настройки за замовчуванням приведуть до повного блокування реклами, то тепер «AdBlock Plus» дозволяє, так звану, правильну невимушеній рекламу. Видно вона буде тільки коли пройде сувору фільтрацію, в той же час ви завжди зможете відключити цю функцію.

 • Захист від стеження за діями користувача

  Додаток використовує фільтри «EasyPrivacy», які є найбільш ефективним з усіх доступних засобів захисту від стеження в даний момент.

 • Фільтрація небезпечних доменів

  Ви можете додатково налаштувати в «AdBlock Plus» блокування шкідливих доменів, які поширюють різний шкідливе ПО, це забезпечить додатковий захист вашого ПК від вірусів, троянів і шпигунських програм.

 • Деактивация кнопок «Поділитися» для соц. мереж

  Такі кнопки зараз присутні на кожному сайті, якщо хочете ви можете їх відключити.

Додаток «StayFocusd»

Головна функція цього розширення - тримати вас у робочому ритмі, так би мовити «сфокусувати» вас на продуктивної діяльності і не давати проводити багато часу на різних, відволікаючих від роботи, сайтах. Таких як соціальні мережі, онлайн ігри, новинні сайти, розважальні портали і т.д., які просто вбивають ваш час. У ньому присутній повний набір необхідних функцій для виконання цього завдання. Потрібно прописати кількість часу, який ви можете витратити на відвідування «поганих» сайтів, вказати свої активні дні і робочі години, саме в цей час програма буде «змушувати» вас працювати.

Потрібно прописати кількість часу, який ви можете витратити на відвідування «поганих» сайтів, вказати свої активні дні і робочі години, саме в цей час програма буде «змушувати» вас працювати

Також є найпотрібніша, спеціальна функція «Nuke em!», Яка забороняє відвідування будь-яких сайтів з «чорного списку» в зазначений вами період часу, на наш погляд найкорисніша.

Управління постами в соціальних мережах за допомогою «Buffer»

Доповнення спрощує управління декількома обліковими записами соціальних мереж, і як і раніше представляє потужні інструменти для управління публікацій в «Facebook», «Twitter», «LinkedIn», «Google+» і т.д. Також воно буде вести всю необхідну користувачу статистику, і проаналізує всю інформацію, яку ви опублікуєте.

Також воно буде вести всю необхідну користувачу статистику, і проаналізує всю інформацію, яку ви опублікуєте

Щоб додати новий пост з будь-якої сторінки сайту, потрібно просто клікнути на кнопку «Buffer» і виділити потрібний текст. А також, налаштувати зручний час для його публікації, таким чином всі ваші «твіти та пости» будуть додаватися в стрічку ваших соціальних мереж протягом усього дня. Для кожного опублікованого поста, додаток збере і покаже аналіз статистики переглядів, «ретвітів», «лайків» і згадок в мережі.

Дане розширення інтегрується в «Twitter», «Google Reader», «Facebook», «Reddit» і «Hacker News». Під час читання будь-якої статті натисніть на кнопку «Buffer» щоб поділитися посиланням на неї в своїх соц. мережах. Все це дозволяє з легкістю публікувати заплановані «твіти та пости» день у день. Ви навіть можете налаштувати певну дату і час публікації для кожного поста в окремо, ще налаштуйте частоту публікації, припустимо кожні 2 години, щоб ваша стрічка постійно оновлювалася без вашої участі.

«Buffer» може керувати кількома обліковими записами в мережах «Twitter», «Facebook» і «LinkedIn», додаткові акаунти можна додати на сторінці профілю на сайті розробника доповнення.

Вимірюємо характеристики інтернет з'єднання за допомогою «Gauge»

Додаток відстежує і надає звіт з останніми характеристиками вашого інтернет з'єднання, тобто відстежує розміщення веб-сайтів, які ви відвідували, кількість часу на їх завантаження, порівнює его з показниками у інших користувачів і т.д.

Якщо у вас гальмує інтернет, а ви не уявляєте з чим це пов'язано? Може бути у вас повільне з'єднання з інтернетом, або проблеми з «WiFi-підключенням», неполадки у провайдера або все-таки винен сам веб-сайт? З усіма цими питаннями допоможе розібратися додаток «Gauge». Завдяки постійно збирається статистикою на вашому ПК і у інших користувачів, воно допоможе зрозуміти в чому саме причина довгої завантаження тієї чи іншої сторінки, проблема з вашого боку або просто сервер знаходиться занадто далеко.

Цей додаток працює більш продуктивно, ніж стандартні вимірювачі швидкості трафіку, оскільки виміри проводяться безперервно з величезної кількості місць по всьому світу. За допомогою цього інструменту, перед вами буде вся необхідна статистика і ви зможете абсолютно точно розуміти рівень продуктивності інтернет з'єднання на вашому ПК.

Розширення «RescueTime»

Чи замислювалися ви коли-небудь, куди насправді витрачатися час, проведений вами за комп'ютером протягом всього дня? «RescueTime» може розповісти вам, на яких веб-сайтах ви провели весь свій час, і допомогти вам зберегти його в майбутньому. Воно спокійно відстежує використання Інтернету в фоновому режимі і показує, який відсоток вашого часу в Інтернеті насправді витрачається на продуктивність, а який - на розваги.

Воно спокійно відстежує використання Інтернету в фоновому режимі і показує, який відсоток вашого часу в Інтернеті насправді витрачається на продуктивність, а який - на розваги

Віддаленій робочий стіл в «Chrome»

Для тих користувачів, які ненавидять складність настройки і використання стандартних інструментів для віддаленого робочого столу, це додаток буде просто незамінне. З його допомогою можна з легкістю дистанційно керувати будь операційною системою з будь-якої іншої ОС, при цьому браузер «Google Chrome» дозволить вам виконати всі необхідні операції, без винятків. Це розширення особливо корисно на пристроях «Chromebook».

Менеджер паролів «LastPass»

«LastPass» - це одне з найбільш корисних і поширених браузерних додатків, кількість установок в «Chrome» підбирається до семи мільйонам, а також, воно отримало двадцять шість тисяч позитивних відгуків.

«LastPass» - це одне з найбільш корисних і поширених браузерних додатків, кількість установок в «Chrome» підбирається до семи мільйонам, а також, воно отримало двадцять шість тисяч позитивних відгуків

Працювати з розширенням вкрай зручно, управління і настройка гранично прості і інтуїтивно зрозумілі. Основна функція - це зберігання конфіденційної інформації (логін, пароль, адреса електронної пошти та ін.).

Додаток дозволяє відкривати потрібний веб-сайт в один клік: переходите в сховище, набираєте в рядку пошуку назву сайту і двічі клікаєте на нього, внаслідок чого даний сайт завантажиться на новій вкладці, а логін і пароль автоматично пропишуться в потрібних полях. Також при кожному введенні нового пароля, для будь-якого сайту, доповнення запропонує зберегти його в базі.

Якщо ви не можете придумати довгий, надійний пароль, то вбудований настроюється генератор забезпечить вас паролем будь-якої складності.

Ще є захищене сховище для особливо важливої ​​інформації, щоб отримати до неї доступ буде потрібно заново ввести майстер пароль. Ми вкрай рекомендуємо користуватися цим розширенням, так як завжди легше запам'ятати тільки один пароль замість тисячі.

Доповнення «Earth View» спеціально для «Google Earth»

Розширення «Earth View» від компанії «Google» дає доступ до цілої колекції знімків планети Земля, зроблених із супутника. Як повідомляє сайт розробників, було вручну оброблено понад півтори тисячі прекрасних фотографій поверхні Землі. За допомогою цього додатка, користувачі зможуть переглядати знімки і відразу знаходити їх на карті світу, також можна скачати сподобалися зображення і використовувати їх як шпалери на робочому столі. Доповнення можна налаштувати таким чином, щоб на кожній, знову відкритою, порожній вкладці браузера відображався випадковий знімок.

Так що ж воно вміє?
Якщо у вас гальмує інтернет, а ви не уявляєте з чим це пов'язано?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью