<
 • Главная
Статьи

Установка Google Chrome v.59 на Debian, Ubuntu і Linux Mint

 1. Установка браузера Google Chrome з використанням PPA
 2. Установка браузера Google Chrome з використанням пакетів .deb
 3. Видалення браузера Google Chrome
 4. Курси Cisco і Linux з працевлаштуванням!

Підписуйтесь на оновлення нашого блогу і додавайтеся до нас в соціальні мережі:

Дякую що ви з нами!

Браузер Google Chrome, розроблений Google Inc., є безкоштовним веб-браузером, ліцензованим відповідно до Умов використання Google Chrome.

За даними StatCounter, Chrome використовують близько 300 мільйонів інтернет-користувачів, що робить його найпопулярнішим браузером в світі - його ринкова частка в липні 2016 року склала 58,29%. За даними LiveInternet, в березні 2017 року з часткою 57,1% Chrome займає перше місце і в Рунеті.

Google Chrome є найпопулярнішим браузером завдяки своїй простоті, настраиваемости, стабільності і безпеки. Стабільна версія Google Chrome 59.0.3071.86 була випущена 5 червня 2017 роки для Windows, Mac і Linux з рядом виправлень і поліпшень.

У цій статті ми покажемо Вам декілька простих кроків по установці Google Chrome Browser 59 (ie 59.0.3071.86) в Debian 9/8/7/6, Ubuntu 17.04, 16.10-14.04 і Linux Mint 18/17/16. Хочеться відзначити, що ті ж інструкції по установці також працюють в більш старих версіях дистрибутивів Debian, Ubuntu і Mint.

Існує два офіційних способу установки браузера Chrome: один використовує Google Chrome PPA, а інший метод - безпосередньо завантажувати і встановлювати пакети «.deb». Ми покажемо вам обидва шляхи, щоб ви могли вибрати будь-який зручний для вас спосіб.

Установка браузера Google Chrome з використанням PPA

1. Ми використовуємо офіційний репозиторій програмного забезпечення Google (PPA), який буде автоматично встановлювати і налаштовувати параметри, необхідні для поновлення вашого браузера Chrome.

Перед установкою сховища нам необхідно завантажити та встановити ключ підпису пакета Linux, який автоматично налаштує диспетчер пакетів, щоб перевірити цілісність пакетів перед завантаженням і установкою в систему.

У системах на базі Debian (Ubuntu, Linux Mint і т.д.) використовуйте наступну команду для завантаження ключа, а потім використовуйте «apt-key», щоб додати його в систему.

$ Wget -q -O - https://dl-ssl.google.com/linux/linux_signing_key.pub | Sudo apt-key add -

2. Після додавання ключа запустіть наступну команду, щоб додати хром-репозиторій в свої системні джерела.

$ Sudo sh -c 'echo "deb http://dl.google.com/linux/chrome/deb/ stable main" >> /etc/apt/sources.list.d/google.list'

3. Після додавання хром-сховища потрібно оновити програмне забезпечення системи, щоб оновити нещодавно доданий репозиторій хром, використовуючи наступну команду.

$ Sudo apt-get update

4. На цьому етапі Google PPA надає три версії хром (стабільна, бета-версія і нестабільна), тому встановіть будь-яку версію, яку ви вважаєте за краще:

Установка Chrome Stable Version

$ Sudo apt-get install google-chrome-stable

Установка версії бета-версії Chrome

$ Sudo apt-get install google-chrome-beta

Установка Chrome Unstable Version

$ Sudo apt-get install google-chrome-unstable

Установка браузера Google Chrome з використанням пакетів .deb

1. Перейдіть на сторінку завантаження Google Chrome і виберіть свій пакет, або ви можете використовувати наступну команду «wget» для завантаження і установки останньої версії.

Примітка. Google Chrome завершує підтримку всіх 32-розрядних дистрибутивів Linux з березня 2016 року.

$ Wget https://dl.google.com/linux/direct/google-chrome-stable_current_amd64.deb $ sudo dpkg -i google-chrome-stable_current_amd64.deb

2. Після установки запустіть Google Chrome Browser зі звичайним користувачем.

$ Google-chrome-stable

Видалення браузера Google Chrome

Щоб повністю видалити браузер, використовуйте наступну команду:

$ Sudo apt-get remove google-chrome-stable

У цій статті ми розповіли про два офіційних способу установки браузера Chrome: Google Chrome PPA і установці пакетів «.deb».

Спасибі за приділений час на прочитання статті!

Якщо виникли питання, задавайте їх у коментарях.

Підписуйтесь на оновлення нашого блогу і залишайтеся в курсі новин світу інфокомунікацій!

Щоб знати більше і виділятися знаннями серед натовпу IT-шників, записуйтеся на курси Cisco від Академії Cisco, курси Linux від Linux Professional Institute на платформі SEDICOMM University .

Курси Cisco і Linux з працевлаштуванням!

Поспішайте подати заявку! Залишилося пару місць. Групи стартують 21 січня, а наступна 18 лютого, 18 березня, 22 квітня, 20 травня, 17 червня, 22 липня, 19 серпня, 23 вересня.

Що Ви отримаєте?

 • Допоможемо стати експертом в мережевому адмініструванні і отримати міжнародні сертифікати Cisco CCNA Routing & Switching або Linux LPI.
 • Пропонуємо перевірену програму і підручник експертів з Cisco Networking Academy і Linux Professional Institute, сертифікованих інструкторів і особистого куратора.
 • Допоможемо з працевлаштуванням і зробити кар'єру. 100% наших випускників працевлаштовуються.

Як проходить навчання?

 • Проводимо вечірні онлайн-лекції на нашій платформі або вчіться очно на базі Київського офісу.
 • Запитаємо у вас про зручний час для практик і підлаштуємося: розуміємо, що часу вчитися мало.
 • Якщо хочете індивідуальний графік - обговоримо і здійснимо.
 • Виставимо чіткі дедлайни для самоорганізації. Особистий куратор буде на зв'язку, щоб відповісти на питання, проконсультувати і мотивувати дотримуватися термінів здачі іспитів.

А ще допоможемо Вам:

 • відредагувати резюме;
 • підготуватися до технічних інтерв'ю;
 • підготуватися до конкурсу на вподобану вакансію;
 • влаштуємо на роботу в Cisco за програмою Cisco Incubator, New Graduate і Experienced. Наші студенти, які вже працюють там: тисніть на # НашіВCisco Вконтакте , # НашіВCisco Facebook .
Щоб вчитися на курсах Cisco CCNA Routing & Switching і Linux LPI, подайте заявку або отримаєте безкоштовну консультацію .

Що Ви отримаєте?
Як проходить навчання?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью