<
 • Главная
Статьи

Установка Internet Explorer 8 (RUS) на Windows XP


Ось і вийшов у світ Internet Explorer 8, який з'явився незабаром після IE7. Судячи з того якась величезна навантаження лягло сьогодні на сервера Microsoft, появи цього веб-браузера чекали з великим нетерпінням. Його поява ознаменувався тим, що багато веб-адреси стали на якийсь час недоступними. Це мабуть, пов'язано з великим напливом відвідувачів.
internet explorer 8 скачати безкоштовно російська версія в основному призначений для веб-дизайнерів і веб-розробників, які володіють самим різним професійним рівнем. Такий висновок можна зробити хоча б тому, що тут знаходиться цілий ряд функцій, які значно полегшують написання найбільш ефективного коду. Це реалізовано за рахунок того, що в цей веб-браузер інтегрована необхідна для цього середу.

Що знаходиться в цій версії пакет інструментів розробки Development Tools, сприяє найбільш ефективної перевірки сумісності сайту з ранніми версіями IE. Нова версія браузера має значно розширеним набором засобів Readiness Toolkit. Сьогодні в мережі можна знайти чимало інформації про способи використання нових функцій IE8, а також про те, яким чином можна оптимізувати сайти під новий браузер.

Якщо не говорити про функції веб-розробки, то інтерфейс браузера зазнав незначних змін і додаткові функції разом з удосконаленнями потрібно ще знайти. У новому браузері можна як і раніше приховати панель меню. Говорячи про інші налаштуваннях здається що вони тут не змінилися, проте придивившись уважніше можна помітити нові функції. Однією з них є опція Activities, за допомогою якої забезпечується миттєвий доступ до мережевих сервісів. Ще однією новою опцією є функція Webslices, яка потрібна для того, щоб відстежувати різну інформацію при серфінгу по глобальним просторах.
Для того, щоб перевірити яким чином виглядає веб-сайт в попередніх версіях Internet Explorer, тепер не потрібна віртуальна машина. У новому браузері internet explorer 8 для windows xp для цього передбачена спеціальна кнопка для емуляції, використання якої дозволяє браузеру відображати сторінки таким же чином, як і в попередній версії. Недоліком цього є лише та обставина, що для цього необхідно закрити всі вкладки і заново запустити програму. Однак такий спосіб перевірки є все ж більш зручним.

Крім тих функцій, які сьогодні найбільш активно рекламуються Microsoft існують ще й інші удосконалення, які також інтегровані в новому браузері. Зроблено це настільки органічно, що звичайний користувач може їх навіть не помітити. Взяти до прикладу функцію виділення доменного імені в адресному рядку. Щоб скористатися нею, наберіть адресу сторінки і приберіть курсор з адресного рядка. При цьому зверніть увагу на те як стала виглядати тепер ця посилання. Всі елементи з яких складається адреса, крім доменного імені, матимуть блякло-сірий колір. А ось назва сайту при цьому буде яскраво виділено. Що ж стосується навігації по сторінках, то тут все працює як і раніше. При установці курсора на адресний рядок все залишається по-старому.
Найбільш чудовою функцією, яка є у розпорядженні internet explorer 8 для windows 7 є автоматичне аварійне відновлення сесії Automatic Crash Recovery, яке дозволяє вчасно несподіваних збоїв в браузері зберігати всі незакриті вкладки. Для того, щоб перевірити як це працює, ми спеціально влаштували браузеру такий збій. Коли ж ми заново його запустили, відразу з'явилося діалогове вікно, з пропозицією відновити вкладки.


Нова версія браузера буде краще взаємодіяти з більш потужним комп'ютером, ніж попередня. Тестуючи використання системних ресурсів ми виявили, що різниця в споживанні оперативної пам'яті між новим браузером і попереднім при однаковій завантаженні становить приблизно 4 Мб, що не дуже-то й істотно. Чи не побачили ми відмінності і обробці множинних вікон. При відкритті посилання в новому вікні дію не розглядається як запуск наступної копії програми. При цьому в диспетчері завдань додаткові процеси в браузері не з'являються.
Не обійшлося в Internet Explorer 8 і без недоліків, що яскраво демонструє неробочий режим повноекранного зображення. Відтепер браузер не закриває панель задач, хоча ця особливість завжди відрізняла його від інших конкурентів. У властивостях веб-сторінки, що знаходяться в меню «Файл», можна помітити її назва «документ Firefox», хоча повинно було бути HTML. Цей факт підтверджує сприйнятливість Microsoft до задумом конкурентів.

Дивлячись на знаменитий знімок екрана розумієш, що Internet Explorer 8 тепер буде відповідати всім веб-стандартам. Дивлячись на цей знімок ми встановили нову версію і вирішили пройти тест Acid2. Результати випробувань показали, що навіть бета-версія Internet Explorer 8 прекрасно справляється з тестом, причому на будь-яких версіях XP і Vista. Ми протестували його на Vista Business, Ultimate і Home Premium, а також на XP Home, Basic і Professional, і всюди додаток підтверджувало відмінну роботу.
У плані налаштувань ця версія браузера мало чим відрізняється від попередніх. Серед нововведень можна назвати параметри Parental Controls, що дозволяють обмежити для дітей доступ до деяких сайтів з певною тематикою. Крім того, на вкладці «Додатково» меню «Властивості оглядача» з'явилися теж нові настройки. Список можливих опцій тут розширився, проте не дуже значно. Так, в підрозділі «Огляд» (Browsing) можна побачити два нові пункти: опцію «Включити автоматичне аварійне відновлення сесії» (Enable Automatic Crash Recovery) і кнопку Display Activity. Обидва пункти обов'язково вимагають перезавантаження браузера. Підрозділ «Безпека» (Security) став володіти параметрами сховища Document Object Level (DOM), а також налаштуванням захисту від фішингу.

Незважаючи на те, що особливих емоцій Internet Explorer 8 все-таки не викликає, однак він став більш привабливим за рахунок появи нових функцій. Особливо привабливими виглядають опції Webslicing і Activities, за допомогою яких стало набагато легше отримувати, розповсюджувати та вивчати інформацію. Функція Activities активується коли текст містить посилання на, що дозволяє проробляти з ним цілий перелік операцій. Так, наприклад, таким чином можна знайти визначення слова в Encarta або знайти який-небудь об'єкт на карті світу (в разі якщо мова йде про географічному пункті). Також тепер можна відправляти по електронній пошті Windows Live Hotmail, за допомогою Windows Live Space публікувати в блозі, переводити і подавати запити в будь-яку пошукову машину.
Функція Webslices є уривки веб-сторінок, які навіть перебуваючи на іншому сайті можна переглядати. Ці уривки представляють собою насичені мультимедійні фрагменти. Щоб отримати до них доступ необхідно зайти в панель «Вибране» (Favorites). Цей спосіб перегляду сторінок є більш витонченим і привабливим. Але ось біда, оскільки обидві ці функції з'явилися не так давно, їх підтримують дуже невелика кількість веб-сайтів.

У новій версії Internet Explorer не дуже багато удосконалень і нових функцій. Однак її можна вважати дуже серйозним кроком вперед, особливо якщо порівнювати з можливостями попередньої версії. Нова версія браузера сприяє вирішенню проблем сумісності при розробці веб-сайтів. Якщо говорити про таких нових функціях як Webslices і Activities, то вони навряд чи справлять враження на кінцевих користувачів, оскільки ці функції поки що слабо вивчені. Якщо розібратися з Activities не складе особливих труднощів, то з Webslices все буде набагато складніше.
переваги
Internet Explorer 8 мало чим відрізняється від попередньої версії, однак він все ж має цілу низку нових функцій (Webslices і Activities в тому числі), які в майбутньому зможуть стати стандартними для нових веб-браузерів.
Творці Internet Explorer 8 зробили значний крок від попередньої версії браузера створивши в ньому функцію аварійного відновлення сесії. За допомогою цієї функції можна відновлювати все незакриті вкладки, після несподіваного збою в роботі браузера.
Також Internet Explorer 8 став взаємодіяти з Bluetooth в плані відправки файлів на парний пристрій.

недоліки
В Internet Explorer 8 існують і недоліки. Так, наприклад, при тестуванні тестом Acid2, браузер може зіткнутися з деякими проблемами. Хоча звинувачувати в цьому сам браузер було б не зовсім справедливо, оскільки винен тут скоріше ресурс, який використовується при тестуванні.
Internet Explorer 8 пропонує невеликий набір функцій, а ті удосконалення, які і були тут зроблені можна навіть не помітити. Та й сама програма

містить в собі чимало дрібних помилок.

висновки
Хоча ми і були налаштовані скептично, все-таки Internet Explorer 8 працює цілком пристойно. Однак при його установці варто враховувати, що він може встановитися як оновлення попередньої версії, повністю замінюючи її на вашому пристрої.
У висновку хотілося б сказати, що незважаючи на те, що тут немає особливо помітних функцій і можливостей, тестування цього браузера показало його з кращого боку. При цьому наш комп'ютер ніяк від нього не постраждав, хоча в інтернеті існують цього деякі обурені засвідчення.
Кріс Вілсон (Chris Wilson), який є творцем платформи Internet Explorer, в святковому дусі запрошує всіх користувачів в світ фінальної версії браузера Internet Explorer 8, який за його словами, є найбільш популярним браузерм в світі. Цей браузер об'єднав в собі всі останні технологічні розробки каскадних таблиць стилів (Cascading Style Sheets), моделей програмування, шаблонів, моделей програмування. За його словами, цей браузер характеризує надійність, продуктивність, практичність і інтеграція служб. Він також запевнив користувачів в тому, що перехід до нової версії буде абсолютно безболісним, він тільки дозволить відчути деякий прорив у багатьох можливостях служб і сайтів. Він також звернувся до користувачів з проханням проведення тестів нового браузера і повідомленні їх результатів.

Після оновлення браузера Microsoft знову вийшов на свою позицію
Як тільки кілька місяців тому вийшла передвипускна версія додатка, все стали очікувати виходу найближчим часом Internet Explorer 8.
У порівнянні з попередніми версіями, інтерфейс Internet Explorer 8 практично не змінився, крім того, що за замовчуванням знову стала з'являтися панель меню. Крім цього тут все залишилося як і раніше. У верхній частині вікна як раніше знаходиться адресний рядок, а через список, що випадає відкривається «Вибране».
У цьому браузері з'явилися 2 нові інструменти: Прискорювачі (раніше відомі як Дії) і веб-фрагменти. За допомогою прискорювача можна отримати доступ до цілого ряду онлайн-сервісів. Щоб цього домогтися досить натиснути правою кнопкою миші по будь-якого місця сторінки або ж по виділеному тексту. Вибрати альтернативу тут неможливо, оскільки всі сервіси належать Microsoft Windows Live.
За допомогою RSS інструменту, який знаходиться в основі Веб-фрагментів, відбувається відстеження всіх оновлень зазначених веб-сайтів, а також інформування про них. Ця функція дозволяє відстежувати зміни, які недоступні через стандартний RSS-рідер, що призводить до необхідності відвідування сайту: курси обміну валют, аукціонні ставки, зведення погоди і т.д.
В Internet Explorer 8 з'явилося і ще кілька потрібних функцій. Так, в розділі «Рекомендовані сайти», грунтуючись на історії відвідин сайтів, користувачеві демонструються нові ресурси. Завзятим користувачам інтернету ця функція напевно сподобається. Що ж стосується звичайних користувачів, то вона навряд чи стане їм у нагоді.
Функція InPrivate Browsing є ще одним нововведенням цього браузера. вона є якоюсь подобою режиму Chrome Incognito в Google Chrome. Коли Internet Explorer 8 знаходиться в цьому режимі не відбувається збереження cookie, історії, а також тимчасових файлів інтернету. Вбудований в Internet Explorer 8 фільтр SmartScreen, який блокує сайти-шахраї і захищає від фішингу, забезпечує питання безпеки.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью