<
 • Главная
Статьи

Завантажити Google Chrome безкоштовно (Гугл хром) останню версію російською, встановити і налаштувати найшвидший і надійний браузер

 1. Завантажити Google Chrome безкоштовно останню версію російською мовою
 2. Встановити і налаштувати останню версію google chrome російською

Здрастуйте дорогі читачі блогу jonyit.ru. Напевно вже кожен другий користувач інтернету використовує браузер Google Chrome, навіть хардкорні прихильники Opera і FireFox з радістю переходять на хром. За три роки існування на ринку цей браузер встиг переманити до себе чверть користувачів інтернету всього світу. Ще років зо два і я думаю, відсотків 60 усіх користувачів інтернету будуть використовувати цей браузер, компанія google вже давно поставила собі за мету стати монополістом Інтернет бізнесі і до речі у неї це добре виходить.

Інтернет бізнесі

Пошук вони вже підкорили, з браузерами практично мета виконана і залишається лише стати першою соціальною мережею в світі. І це цілком можливо, ви напевно чули вже про Project Glass - це окуляри для віртуальною реальністю в Google plus. За допомогою цих окулярів соціальної мережі Google plus буде цілком реально обігнати всесвітньо відомий facebook .

Але давайте повернемося до гугл хрому. Хром почав активно викорінювати безліч маловідомих браузерів по всьому світу, хто б міг подумати, що це навіть торкнеться Internet Explorer. Його вже використовують менше половини комп'ютерів усього світу. На цю тему програмісти зробили прикольний мем майбутнього Internet Explorer 10:

Мені здається в майбутньому так і потрібно буде зробити компанії Microsoft =)

Більш того, відома проблема випадання синього екрану при завантаженні IE далеко не міф, ось вам тому доказ:

Навіть в російськомовному Інтернеті Google Chrome став монополістом, але Opera і Firefox НЕ здают позиції, правда мені здається, що це не надовго.

Як ви бачите хром разом зі своїми збірками від яндекса і Рамблера займає приблизно 25% в російськомовному сегменті, а решта два гіганта беруть на себе по 17%. Firefox тримається за рахунок своїх плагінів, а Opera і раніше залишається кращим браузером для серфінгу в Інтернеті.

Завантажити Google Chrome безкоштовно останню версію російською мовою

Більшість моїх читачів вже використовують Chrome в повсякденному житті, але я все таки спробую вам розповісти про нього і почну мабуть з установці. Якщо ви наберете в пошуковику скачати google chrome безкоштовно, то у видачі буде купа посилань на скачування браузерів на базі Chromium, від яндекса, рамблема, mail.ru та інших порталів. Зараз напевно кожен великий Інтернет портал проштовхує свій браузер на базі Chromium. Взагалі це і є Google Chrome, правда трохи модифікований, але я все ж вважаю, що ви повинні мати у себе Google Chrome скачаний з офіційного сайту і не підлягає жодним модифікацій. Так що ось вам на нього посилання .

В середині екрану тиснемо на цю кнопку і насолоджуємося процесом установки. Процес установки браузера постійно змінюється, то відвідувачам дозволяють скачувати дистрибутив, то забороняють і установка відбувається в режимі online. Про всяк випадок тримайте інструкцію:

Встановивши і запустивши браузер скуштуєте солодкість його простого функціонала, якщо ви ще з ним не знайомі. Тепер давайте почнемо входити в курс справи.

Безкоштовний браузер Google Chrome постійно синхронізується з сервером і оновлюється у фоновому режимі, але зайва перевірка на оновлення я думаю, вам не завадить. Для цього тиснемо на гайковий ключ в правому куті екрану і вибираємо пункт в меню «Про браузеру Google Chrome».

Для цього тиснемо на гайковий ключ в правому куті екрану і вибираємо пункт в меню «Про браузеру Google Chrome»

Оновлення браузера відбувається автоматично, коли ви відкриваєте це вікно. Як бачите на даний момент у мене остання версія цього браузера, чому свідчить повідомлення в самому низу вікна. Інакше на цьому ж місці з'явилася б смужка оновлення браузера в процентах.

Розробники Chromium коли планували створення браузера, перед собою ставили певний список завдань вирішивши які вони перевершили б інші веб-браузер такі як Opera і FireFox. Одне із завдань полягала в тому, щоб при зависанні певного сайту не вис браузер повністю. Розробники знайшли вихід тим, що розділили кожну вкладку на окремо запущений процес. Ось подивіться на скріншот:

Згідно скриншоту ви можете визначити, скільки у мене на даний момент запущено вкладок, а за обсягом споживаної оперативної пам'яті можна зрозуміти, де завантажується мульти медійний контент, а де звичайні статичні сторінки. Наприклад вкладка яка споживає 63.416Мб в даний момент завантажує відео ролик на youtube. Насправді такий підхід виявився дуже зручний для користувачів, тепер коли одна з вкладок зависає її сміливо можна закрити і це не як не вплине на роботу браузера. За великим рахунком кожна вкладка це окремий запущений браузер, просто всі вони об'єднуватися в одній оболонці для зручності їх використання. Це інноваційний підхід в роботі інтернет браузерів.

Але на цьому розробники не зупинилися і організували власний диспетчер задач в гугл хромі, а вся справа в тому, що розширення, які встановлюватиме користувач, теж споживають оперативну пам'ять і деякі з них навіть у великому обсязі. Тому відкривши диспетчер задач в Google Chrome натиснувши «Shift + Esc», ви можете відстежити скільки споживають ресурсів не тільки завантажені сайти, але і розширення і в разі не задоволення відключити що то зі списку.

Розробники не забули і про синхронізацію. Звичайно це не було якимось нововведенням в роботі браузерів, тому що Opera вже мала таку штуку. Але хром значно розширив цей функціонал. Значить заходимо в налаштування і в самому верху тиснемо кнопку «додаткові налаштування синхронізації». Більш докладно про це дивіться на скріншотах нижче.

Більш докладно про це дивіться на скріншотах нижче

І тут ми бачимо, що синхронізувати, можливо кожну частину окремо. Чому так зроблено? Та тому що бувають різні життєві ситуації припустимо, ви перебуваєте на чужому комп'ютері і вам терміново потрібні закладки або розширення, але синхронізувати пароль і авто заповнення досить небезпечно. Тому просто ставимо галочку на синхронізацію закладок і вводимо ім'я і пароль вашого облікового запису Google.

Тому просто ставимо галочку на синхронізацію закладок і вводимо ім'я і пароль вашого облікового запису Google

У доповненні я рекомендую поставити галочку на шифровку всіх даних, а не тільки паролів. А то хіба мало що буває в житті =) Мені дуже подобається ця функція тим, що коли я міняю комп'ютер мені не потрібно відновлювати все заново закладки, розширення, автозаполеніе, паролі. Я просто ввожу дані від свого облікового запису google і протягом декількох хвилин браузер мені все відновлює.

Браузер Google Chrome має одну цікаву особливість, яку не мають інші браузери, фішка полягає в тому, що коли ви копіюєте текст з сайту, він копіюється разом з його оформленням. Коли ви вставите текст в текстовий процесор типу MS Word, він скопіюється в такому ж вигляді що був на сайті.

До речі так само цікаво можна організовувати систему закладок, ось подивіться на скріншот. У себе в браузері я створив 4 папки блоги, анонси статей, сервіси, партнерки. У кожній з них з десяток сайтів, якими я щоденного користуюся. Щоб додати сайт в закладки досить натиснути на зірочку в рядку введення url адреси. Детальніше на скріншоті.

Детальніше на скріншоті

Безкоштовний браузер гугл хром може спокійно протягом декількох секунд переводити сторінки сайтів, причому переклад у нього виходити дійсно гідний, так як дані для перекладу беруться з google.translate. І якщо ви не в курсі, то google.translate. на сьогоднішній день є одним з найкращих перекладачів в світі. При перекладі текст виходить більш живою, тобто це не той машинний текст, який виходив після промт, тут текст набуває смислового забарвлення.


Напевно коли ви побачили в перший раз браузер Google chrom ви не могли зрозуміти, чому він може бути краще за інших зі своїм мізерним дизайном і малою кількістю налаштувань. Але виявляється убогий дизайн і мінімалізм це фішка хрому. Тільки згадайте, скільки часу йде на завантаження того ж FireFox, а потім ще після завантаження він висить секунд 20 і це спостерігається навіть в останніх версіях вогненної лисиці.

А запустити хром взагалі не складає труднощів, він напевно відкривається швидше, ніж звичайний блокнот, настільки сильно оптимізований цей браузер. Якщо вже ритися в розширених налаштуваннях, то ви побачите наскільки вони глибокі за своєю природою і цього я приділяю оставшеюся частина статті.

Встановити і налаштувати останню версію google chrome російською

А зараз я пропоную вам ще глибше піти в налаштування цього браузера. Тиснемо на гайковий ключ, а далі настройки. Як бачите на скрішоте я зазначив пункти в налаштуваннях, які для себе вважаю більш прийнятними. Незважаючи на всю крихкість і аскетичність цього браузера для нього існують досить важкі теми, які буквально можуть зжерти вашу оперативну пам'ять.

Так стандартна мені теж не дуже подобається і тому я встановив собі тему від Apple, її не важко знайти в Інтернеті, якщо докласти трохи зусиль. Тому натиснувши на кнопку вибрати тему, ви можете підібрати для себе більш-менш сподобалася дизайн. Так само я вважаю, у вас під рукою завжди повинні бути закладки, мені здається не зручно буде постійно лізти в контекстне меню, для того щоб знайти необхідну закладку.

Пошукову систему за умовчанням я вам не можу рекомендувати, тому що у всіх свої переваги. Я наприклад люблю Яндекс, хоча знаю що google видає більш релевантні документи як не крути. Можна включити живий пошук, але покористувавшись їм якийсь час я так і не знайшов в ньому явну перевагу

Функція «управління користувачами» теж в якійсь мірі можна вважати інноваційним підходом в розвитку web браузерів. Якщо комп'ютером користується декілька чоловік, то ця функція буде цілком актуальна, так як кожен користувач має свої розширення, свої настройки, свої закладки. Фактично кожен користувач має свій браузер.

В особистих даних я рекомендую все залишити без змін, за замовчуванням все і так грамотно налаштоване. Тільки якщо вас не влаштовує подача контенту, то в налаштуваннях можна оптимально налаштувати роботу з куками, відключити javascript, заблокувати спливаючі вікна і відключити картинки. Думаю ви зрозуміли про які налаштуваннях я введу мова, правда там є і унікальні налаштування яких раніше я не бачив ні в одному браузері наприклад «блокувати процес якщо сайт намагається відстежувати моє місце розташування». Неначе chrom готували для хакерів =)

Неначе chrom готували для хакерів =)

Заповнити форму паролів це взагалі велика річ, я допустимо вже й не пам'ятаю паролів на сайтах яких я реєструвався два роки тому, а chrome пам'ятає і за це я його люблю =) Але користуватися цією функцією варто все таки з обережністю, якщо не тільки ви користуєтеся комп'ютером , а тим більше браузером. Звичайно якщо це ваша мама або сестра, то в параною впадати не варто =)


Розмір шрифту для сайтів ви підберете собі самі, тут я вам не порадник.

З проксёй все зрозуміло, якщо ваша організація використовує проксі, то і налаштує її вам ваш системний адміністратор. Мова природно Русский і раджу не прибирати галочку, де вам пропонують переклад іноземних сторінок. Так на багато зручніше, повірте моєму досвіду.

Так на багато зручніше, повірте моєму досвіду

Куди завантажувати документи виберіть, куди вам буде зручно. Управління сертифікатами прошу залишити в спокої це тільки для просунутих користувачів. Ну а принтери гугл досить цікавий сервіс. Суть його в тому, що ви звідки небудь наприклад з роботи можете підключитися до домашнього принтера і відіслати документ на друк. Штука цікава, правда їй потрібно ще знайти застосування)

На цьому я закінчую огляд браузера Google Chrome завантажити безкоштовно останню версію російською, сподіваюся мені вдалося донести до вас основні переваги цього web-браузерах.

P. S.

Як то ця стаття мені дуже важко далася, ... напевно просто давно не робив оглядів на різний софт. Раджу прочитати ще один пост на цю тему " Кращі розширення для google chrome ", а також підписатися на оновлення блогу.

Чому так зроблено?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью