<
 • Главная
Статьи

8 сервісів з продажу готових брендів

 1. Brandbulance
 2. Brandcrowd
 3. Logoturn
 4. Brandbucket
 5. BonaCrea
 6. Trixid
 7. Logopod
 8. GoBrand

Бренд, готовий до використання - це, як правило, назва, однойменний домен і відповідний за змістом логотип. Не варто плутати подібні магазини брендів з сайтами, де можна купити шаблон логотипу. Ми будемо говорити тільки про тих сервісах, де продаються готові до розвитку історії.

Brandbulance

Brandbulance

На сьогоднішній день на сайті трохи більше 100 повноцінних комплектів (в кожному - назва, логотип і домен). Логотипи в комплектах цілком симпатичні і сучасні. І хоча 100 комплектів - це не так вже й багато, фільтрація продумана ретельно: можна шукати по тегам, ціною, алфавітом і навіть за кількістю символів в назві. Пропоновані домени зареєстровані в зоні .com.

Ціни середні, але різняться: найдешевший набір оцінюється в $ 679, найдорожчий - $ 5399.

Спосіб оплати підтримується тільки один - PayPal. Дивно, що продано всього 3 комплекти - чи то сайт давно не оновлювався, то чи BrandBulance поки не вийшов на свою цільову аудиторію.

З корисного на сайті є блог і докладний FAQ, так що замішання і нерозуміння у користувачів виникати не повинно. В цілому BrandBulance виглядає гідно і привітно - тут є з чого вибрати.


Brandcrowd

Brandcrowd

У Brandcrowd ( сервіс з Австралії) основний акцент зроблений на логотипи і назви брендів, а домени відходять на другий план. З майже 20 000 наборів тільки 1000 «оснащені» доменами (в зоні .com).

Також пропонується купувати окремі доменні імена, але діапазон цін лякаюче великий. Ціни на набори - від $ 200 до $ 2000.. Ціни на домени - від $ 8 до $ 99 999 999,99.

Звичайно, є фільтри по тегам, ціною і пошук по словам. Останній особливо зручний при пошуку в такій величезній базі. Так що знайти пристойний комплект з невеликим бюджетом тут можна.

До речі, на сервісі раді і тим, хто хоче продати свою роботу. Для цього потрібно лише завантажити роботи на сайт і виставити ціну. У разі купівлі комплекту вам буде виплачено 60% (на PayPal, Moneygram, Bank Check або Bank Wire).

Logoturn

Logoturn

Logoturn - співтовариство дизайнерів, яке працює за тією ж схемою, що і сервіс Brandcrowd: в основному продаються назви бренду і логотипи, а домени присутні тільки в деяких комплектах.

Ціни на комплекти з доменом - від $ 500 до захмарних на зразок $ 35 000.

Якщо вам подобається назва, але не подобається логотип, є опція його редизайну.

Здорово, що в картці комплекту показаний не тільки логотип в цілому, але зображення його елементів. Так що при виборі можна оцінити якість промальовування в складних логотипах.

А ще тут все дуже персоніфіковане - в кожному комплекті можна подивитися, хто саме створив логотип, і перейти в портфоліо автора. Зараз над логотипами Logoturn трудиться близько 40 дизайнерів. Але будь-хто може стати частиною команди - для цього потрібно лише відправити своє портфоліо і чекати відповіді.

Оплата замовлення через PayPal. Є великий і докладний розділ FAQ як для купують, так і для продають.

Brandbucket

Brandbucket

Спільнота дизайнерів і кіберсквотерів пропонує купувати як комплекти, так і окремі домени з логотипами. Каталог величезний - в ньому більше 1000 пропозицій. Є фільтрація: вона здійснюється за тегами, ціною і довжині назви.

Зручна опція - можливість додавати комплекти в обране, а потім відправити весь список собі на пошту.

Тут вже більше різноманітні варіанти оплати: хочете - платіть карткою, хочете - банківським переказом. Але ціни високі - від $ 1000 до $ 5000.

Якщо говорити про позитивні моменти, то в першу чергу радує наявність блогу і всіляких «живих» каналів (Twitter, Google+, Facebook, Youtube і Vimeo - і навіть Pinterest!). До того ж команда веде активну допомогу в підборі назви бренду, готова відповідати на ваші запитання. Правда, доведеться кожного разу заповнювати форму запиту.

У них вже досить багато чого купили, про що говорить великий список клієнтів. Але, на жаль, не дивлячись на явний успіх сервісу, логотипи трохи одноманітні, та й не завжди зрозуміло, чим керувалися дизайнери.

BonaCrea

BonaCrea

Bonacrea - сервіс з Угорщини з англомовним сайтом, на якому представлено 95 комплектів, 16 з яких вже продані.

Є фільтрація за тегами і кількості букв. Логотипи тут досить непогані, домени теж: трапляються короткі (5 букв) і вдалі неологізми.

Ціни варіюють від $ 315 до $ 21 000 за комплект, але більшість все ж підпадає в категорію «до $ 1000».

Trixid

Trixid

Наймолодший і сучасний представник магазинів готових брендів з Росії на ринку з 2013 року. на сайті продаються комплекти з назви, логотипу та одного або кількох доменів.

Нейми - в основному неологізми, зустрічаються і дуже вдалі. У кожному комплекті є домен в зоні .ru, іноді .com або .net. У деяких комплектах підібрано кілька варіантів доменів, щоб уникнути помилок в написанні назв. Це важливо для молодих проектів, тому що якщо вас неправильно наберуть в пошуковику, система не зможе допомогти виправити помилку, адже вона про вас ще мало знає.

Зараз на «Тріксіде» трохи більше 150 комплектів. Пошуку або тегів немає, комплекти поділені на кілька тематичних категорій, ціни на комплекти - від 5000 руб.

Додатково до готового комплекту можна замовити швидкий фірмовий стиль: за пару днів робиться дизайн візитних карток, фірмового бланка, папок і конвертів. Така послуга коштує 25 000 руб. Також ви можете замовити новий логотип до вподобаного назвою і отримати три нові варіанти на вибір.

Оплата здійснюється банківським переказом (з укладенням договору та інших формальностей), однак обіцяють незабаром додати «Робокасса».

Logopod

Logopod

Ще один російський сервіс , Що продає комплекти з назвою, логотипом і з доменом в зоні .ru з 2011 року. Всього представлено близько 400 комплектів, які називаються «логоподамі». Пошук полегшує фільтрація за тегами.

Всі комплекти діляться на 4 категорії з фіксованими цінами: «бронзові» стоять 5900 руб., «Срібні» - 14 900 руб., А «золоті» - 29 900 руб. Є ще категорія «platinum», в якій всього 5 комплектів і договірна. Іноді трапляються акції і знижки.

Тут теж є можливість заробляти гроші: можна створювати логотипи або продавати домени. Якщо ви власник домену, то можете розмістити його на «Логоподе», хтось із дизайнерів намалює до нього логотип, і в разі продажу комплекту ви отримаєте винагороду.

Ще одна можливість - реферальная програма: за кожного користувача, який придбав «логопод» по вашому посиланню, ви отримаєте 7,5% від вартості придбаного «логопода».

Відмітна особливість сервісу - список комплектів, які скоро будуть у продажу, і інформація про рік реєстрації домену в кожному комплекті.

Однак відлякати потенційних покупців може те, що на сайті майже немає пояснень покупки, соціальні мережі умер, а сам сайт трохи недоладний.

GoBrand

GoBrand

GoBrand - російський сервіс , Який працює з 2012 року.

Всього представлено 75 комплектів з доменами в зоні .ru, з них на сьогоднішній день 15 продано.

Кумедний факт: якщо відвідати робочі сайти зі списку клієнтів, то ніде не фігурує логотип з комплекту. І це можна зрозуміти: логотипи на GoBrand, м'яко кажучи, так собі. Іноді здається, що їх зробили в текстовому редакторі.

Ціни дивовижні - близько $ 1500 за комплект. Оплата може бути проведена WebMoney і «Яндекс.Деньги».

У розділі «Статті» можна знайти корисні матеріали з неймінг і брендингу. В цілому сайт виробляє дещо дивне враження.

вибір сервісу


СервісПропозиційЦіниІменаСпосіб оплати

Brandbulance 100 $ 679 - $ 5399 .com PayPal Brandcrowd 20 000, з них з доменом - 1000 $ 200 - $ 2000. .com PayPal, Moneygram, Bank Check, Bank Wire Logoturn №1729, з них з доменом - 264 $ 500 - $ 35000 .com PayPal Brandbucket 1000 $ 1000. - $ 5000 .com Карта, банківський переказ BonaCrea 95 $ 315 - $ 21000 .com Карта, банківський переказ, PayPal Trixid 150 5000 - 20000 руб. .ru,
.com, .net Банківський переказ Logopod 400 5990 - 29990 руб. .ru WebMoney, «Яндекс.Деньги», Qiwi GoBrand 75

$ 495 - $ 2100.

.ru WebMoney, «Яндекс.Деньги»

Якщо ви хочете повністю пропрацювати концепцію позиціонування вашого бізнесу на ринку, у вас є час і гроші замовити найманого в агентстві, підбір доменів і створення логотипу - то це, звичайно ж, варто зробити. Але навіть в цьому випадку завжди можна спочатку заглянути на парочку сайтів з готовими брендами і перевірити, чи немає там чогось підходящого.

Джерело картинки на тізері: фотобанк ФотодженікаНовости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью