<
 • Главная
Статьи

Дізнайтеся бренд. Як змінювалися логотипи найбільших компаній

Одні робили це раз в десять років, інші - майже щороку. Так чи інакше всі компанії зі світовим ім'ям змінювали і продовжують змінювати свої логотипи, щоб імідж максимально відповідав духу часу. Редакція Anews простежила, як розвивалася айдентіка деяких культових компаній протягом всієї їхньої історії: з моменту заснування і до цього дня.

1. Apple. Від Ньютона до мінімаліcтічного яблука. Перший логотип компанії придумав один з її засновників Рональд Уейн. На ньому був зображений сидячий під деревом Ньютон. Зверху картинку прикрашала геральдична стрічка. Життя цього лого виявилася короткою. У той же рік (на дворі стояв 1976) Стів Джобс прийняв рішення відмовитися від хитромудрої картинки і замінити її на більш просте і зрозуміле зображення. Так логотипом компанії стало надкушене райдужне яблуко. У 1998 році від райдужного фрукта компанія перейшла до мінімалістичному чорному, а пізніше - до сріблястого яблуку.

2 2. Американська компанія Hewlett Packard, більше відома як HP, за 72 роки існування змінювала свій логотип 9 разів. І якби ж то він дійсно еволюціонував. Так ні ж - від чого пішли, до того прийшли.

3 3. А ось керівництво південнокорейської Samsung більш стримано в плані редизайну. Перше її лого з'явилося в 1937 році. Тоді компанія спеціалізувалася на виробництві рисової муки і локшини, а логотип її нагадував поштову марку. Слово Samsung на лого засвітилося лише через 32 роки. До логотипу, який використовується зараз, виробник техніки прийшов в 1993 році.

4 4. Редизайн логотипу Microsoft проходив майже кожні десять років. Перший лого з'явився в 1975 році і був виконаний в жахливо модному в той час стилі «диско». Сучасний логотип був розроблений в 2012 році. Крім незмінною написи Microsoft його доповнило знамените різнобарвне «віконце».

5 5. Перший логотип фінської компанії Nokia, розроблений в 1871 році, більше нагадує вивіску рибного магазину. Центральний елемент лого - риб'яча голова. Втім, такий підхід має цілком логічне пояснення. Справа в тому, що в той час офіс компанії, яка, до слова, займалася випуском паперу, розташовувався на березі річки. Це і хотів позначити на логотипі її господар і засновник Фредерік Ідестам. Річка, до речі, називалася Нокіанвірта, а місто, поруч з яким вона протікала - Нокіа. Сучасний логотип був розроблений в 90-х роках минулого століття.

6 6. За весь час свого існування американська компанія Yahoo (заснована в 1994 році) змінювала свій логотип 5 разів. Останні правки були внесені в 2013 році новим виконавчим директором Марісса Майєр. При цьому кардинальних змін з логотипом не відбулося.

7 7. Перший логотип Google розробив в 1998 році один із засновників компанії Сергій Брін. З тих пір логотип змінювався три рази.

Остання зміна відбулася в 2013 році. З першого погляду складно зрозуміти, які правки внесли дизайнери. Однак якщо придивитися, стає зрозуміло - прибрали тіні.

8 8. Датська компанія Lego перший рік свого життя обходилася без логотипу. Хоча своєрідний відмітний «знак» у фірми був - простий напис Lego. Першим повноцінним лого компанія обзавелася в 1935 році. Він представляв собою напис, прикрашену мінімалістичним смужками. З того моменту компанія змінювала логотип 10 разів. Червоний фон, який став згодом своєрідною візитною карткою виробника, з'явився на лого в 1953 році.

9 9. Якщо де і любили від душі експериментувати з логотипами, так це в компанії Pepsi, яка спочатку називалася Pepsi-Cola. Дизайнери не просто змінювали стилістку чергового лого, але перекроювали його грунтовно. Придивіться.

Особливий фурор компанія виробила своїм останнім логотипом. На його створення було витрачено 1 мільйон доларів. Ось, що придумали за ці гроші дизайнери.

10 10. А ось головний конкурент Pepsi Coca-Cola міняти логотипи не любить. З моменту заснування компанії лого - напис Coca-Cola - не змінили жодного разу! Лише вносили стилістичні правки. До речі, останній варіант логотипу нагадує варіант 40-х років.

До речі, останній варіант логотипу нагадує варіант 40-х років

Між іншим, ви знали, що Coca-Cola винайшла напій Fanta завдяки ... Другій світовій війні? Anews розповідає, як це було, і які ще знамениті речі дісталися нам від військових .

Другій світовій війні?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью