<
 • Главная
Статьи

Широкі можливості на одному телефонному кабелі | KV.by

 1. Широкі можливості на одному телефонному кабелі ADSL-маршрутизатори D-Link
 2. Широкі можливості на одному телефонному кабелі
 3. Широкі можливості на одному телефонному кабелі

Широкі можливості на одному телефонному кабелі

ADSL-маршрутизатори D-Link

Сьогодні "особистим" інтернет-доступом через ADSL-з'єднання мало кого здивуєш, скоріше - "заразиш", тим більше, якщо доступ - не лімітований. При цьому моделей і марок модемів для забезпечення даного виду доступу, пропонованих на ринку, представлено більш ніж з надлишком.

Саме тому сьогодні у користувачів є реальна можливість придбати необхідний їм гаджет, при цьому не переплачуючи за непотрібний функціонал.

У різних компаній-виробників в лінійці продуктів ні-ні та й з'являються всілякі варіанти для вирішення цього питання. Зазвичай головною вимогою до подібних пристроїв є простота установки, невисока ціна при відповідній якості та надійності. Само собою, і компанія D-Link в багатому списку своєї продукції знайшла місце для декількох моделей ADSL-маршрутизаторів, що дозволяють при порівняно низьких вкладеннях досягти цілком пристойних результатів. Для даного огляду я вибрав три моделі цих пристроїв, які при приблизно однаковому дизайні і основному функціоналі мають деякі додаткові особливості, які впливають на кінцевий вибір користувача. Крім того, всі три моделі мають унікальну особливість, якої сьогодні можуть похвалитися далеко не всі конкуруючі ADSL-маршрутизатори та модеми.

Справа в тому, що деякі провайдери, зокрема, "Белтелеком", що пропонує ByFly, здатні надавати користувачеві послуги з підключення відразу до двох PPoE-з'єднанням - так званого "гостьового" і платного доступу. "Гостьовий" при цьому набагато більш швидкісний і до того ж гроші за трафік у вас не знімаються. Так, ви можете користуватися внутрішніми ресурсами на кшталт онлайн-радіо або файловим сервером швидко і безкоштовно. Однак для підключення до кожного з них, як правило, необхідно або створити в меню мережевих підключень два з'єднання з різними логінами, або, якщо ви хочете використовувати маршрутизатор в режимі "моста" і безперервно перебувати в Мережі, потрібно перенастроювати логін в налаштуваннях самого ADSL- маршрутизатора. А це вже не дуже зручно.

Однак всі три моделі даного огляду здатні підтримувати відразу два PPoE-з'єднання, і при правильному налаштуванні роутинг ви зможете отримати від їх використання найбільше задоволення. І найголовніше! Після покупки будь-якого з описуваних пристроїв ЗАВЖДИ перевіряйте на сайті виробника наявність свіжої прошивки і перепрошити гаджет. На жаль, найчастіше модеми, які продають у нас на ринку, мають мало не найперші версії прошивок і тому часто працюють не дуже стабільно. Однак перепрошивка, як правило, повністю позбавляє від подібних проблем, часто навіть додаючи гаджету нові "вміння".

Отже, почнемо, як завжди, з самого простого ...


D-Link DSL-2500U / BRU / D

Незважаючи на порівняно невисоку вартість близько 25-30 у Незважаючи на порівняно невисоку вартість близько 25-30 у.о., ця модель може виявитися одним з найбільш недорогих і простих рішень для використання в домашніх умовах. У комплект її поставки вже входять всі необхідні аксесуари: кабелі для з'єднання з комп'ютером і телефонною лінією, компакт з повним мануалом по встановленню та налагодженню, а також програмою для автоматичної настройки модему , Пара буклетів з короткими інструкціями з установки і, нарешті, спліттер для забезпечення одночасної роботи як модему, так і телефону. Як показує практика, далеко не всі виробники проявляють таку турботу про користувача, пропонуючи йому купувати спліттер самостійно.

До речі, в комплектаціях всіх трьох розглянутих в огляді пристроїв один з телефонних кабелів дуже короткий. В принципі, з одного боку, це може бути корисним, якщо спліттер розташований в безпосередній близькості від самого модему, але якщо ви вирішите розташувати спліттер на відстані, скажімо, на підлозі, то довший кабель виявився б дуже до речі.

Корпус модему виконаний з якісного пластика чорного кольору. Лицьова вставка також чорна, лише сигнальні індикатори виділені довгою білою смужкою.

Задня панель модему оснащена інтерфейсами LAN і DSL, а також кнопкою харчування, захованої в захисному отворі, кнопкою скидання налаштувань і, нарешті, роз'ємом мережевого адаптера.

Для додаткової зручності днище D-Link DSL-2500U оснащено пазами-петлями для кріплення пристрою на стіні.

Як можна зрозуміти виходячи з наявних комутаційних портів, даний гаджет функціонально складно назвати маршрутизатором, і тому його неможливо використовувати для домашньої або офісної мережі навіть з невеликою кількістю комп'ютерів без додаткового маршрутизатора або концентратора. Це, скоріше, ADSL-модем з розширеними можливостями. Він в повному обсязі підтримує технології ADSL 2 і ADSL 2+ зі швидкістю вихідного потоку даних до 3.5 Mb / s і входить - до 24 Mb / s.

Більш того, він здатний самостійно встановлювати VPN-з'єднання, що є незаперечним плюсом. Тобто модем сам, якщо це буде потрібно, зможе встановити PPTP VPN-тунель з віддаленим сервером через мережу Інтернет.

Для домашнього використання подібна особливість може виявитися дуже корисною.

Процес підключення та налаштування модему досить простий і майже нічим не відрізняється від аналогічних дій з іншими модемами, але, крім цього, він здатний надавати користувачеві вичерпну інформацію про функціонування інтерфейсів WAN і LAN, таблиці маршрутів і ARP-адрес, інформацію про роботу протоколу ATM і про стан ADSL-з'єднання. Таким чином, за допомогою DSL-2500U / BRU / D можна навіть порівняно достовірно вести діагностику проблем на поганих лініях.

Підсумок: простий і порівняно функціональний гаджет, який вміє самостійно встановлювати VPN-з'єднання, кілька PPoE-з'єднань, і коштує він при цьому більш ніж скромно.


D-Link DSL-2540U / BRU / C

Цей гаджет, звичайно ж, набагато більше нагадує маршрутизатор Цей гаджет, звичайно ж, набагато більше нагадує маршрутизатор. Маючи практично тотожний з попередньою моделлю дизайн - чорний пластик корпусу, біла смужка з зеленими світлодіодами на передній панелі і різнокольорові порти на задній. Хіба що світлодіодів і портів тепер стало більше - у DSL-2540U / BRU / C їх цілих чотири, так що проблем з підключенням декількох користувачів і організацією невеликої домашньої або офісної мережі у вас не виникне. Використовуючи ж маршрутизатор в режимі моста, ви зможете, як я вже говорив, користуватися Інтернетом одночасно, правда, канал доведеться ділити між усіма учасниками підключення.

Комплектація, як і в випадку з модемом DSL-2500U / BRU / D, складається із з'єднувальних кабелів, мануала на папері і диску, а також спліттера. Ось тільки додаткові пач пасивне для підключення комп'ютерів, крім вашого, доведеться обтиснути або докупити самостійно.

Власне, доступ до меню налаштувань, управління і моніторингу в D-Link DSL-2540U / BRU / C, як і практично у всіх подібних пристроях, можна отримати через web-інтерфейс. IP-адреса модему за умовчанням 192.168.1.1. Комп'ютер повинен мати адресу з діапазону 192.168.0.2 - 254 і маску 255.255.255.0. Логін для доступу - "admin", пароль теж "admin". Само собою, для додаткової безпеки пароль краще відразу змінити.

Далі відкривається меню налаштувань, і ви робите всі необхідні маніпуляції в залежності від налаштувань підключення вашого провайдера і власної локальної мережі.

Підсумок: стабільний в роботі і дуже простий в підключенні і використанні ADSL-модем-маршрутизатор за цілком розумні для своїх характеристик 32 у.о.


D-Link DSL-2640U / BRU / C2

Дана модель є, мабуть, самої свіжої з усіх випущених на сьогоднішній день DSL-2640U Дана модель є, мабуть, самої "свіжої" з усіх випущених на сьогоднішній день DSL-2640U. Тому і версій прошивок поки небагато. Але на момент написання огляду на офіційному сайті D-Link вже була версія від 26 березня поточного року, так що є шанс, що вони встигли за короткий термін відшукати і виправити всі недоліки нової моделі.

Зовні D-Link DSL-2640U / BRU / C2 практично ідентичний D-Link DSL-2540U, з тими ж чотирма мережевими і одним телефонним портами і тими ж кнопками. Однак, крім цього, він також обладнаний намертво упаяний в корпус антеною, з чого можна зробити висновок про те, що тепер ви можете "прогулятися" по Мережі і без проводів. Шкода тільки, що підключити зовнішню, більш потужну антену для забезпечення більш високої дальності роботи D-Link DSL-2640U / BRU / C2 ви не зможете ні за яких хитрощах, хіба що розкурочив апарат і візьмете в руки паяльник. Комплектація гаджета також включає в себе потрібні кабелі, спліттер і все інше.

Нарешті, меню налаштувань тепер додатково має пункт настройки бездротового з'єднання, розібратися в якому насправді не складає труднощів.

Загалом, дуже приємний у використанні і дуже функціональний модем для домашнього застосування за 55-65 у.о.

Отже, яку модель вибрати - вирішувати вам виходячи з ваших запитів. Головне, що ви отримаєте весь корисний і повний функціонал і не будете при цьому переплачувати за непотрібні роз'єми або підтримку WiFi, якщо вони вам не потрібні ...

Іван КОВАЛЬОВ, [email protected]

ADSL-маршрутизатори D-Link DSL-2500U / BRU / D, DSL-2540U / BRU / C, DSL-2640U / BRU / C2 надані для огляду компанією "Мікроінформ".

Широкі можливості на одному телефонному кабелі

ADSL-маршрутизатори D-Link

Сьогодні "особистим" інтернет-доступом через ADSL-з'єднання мало кого здивуєш, скоріше - "заразиш", тим більше, якщо доступ - не лімітований. При цьому моделей і марок модемів для забезпечення даного виду доступу, пропонованих на ринку, представлено більш ніж з надлишком.

Саме тому сьогодні у користувачів є реальна можливість придбати необхідний їм гаджет, при цьому не переплачуючи за непотрібний функціонал.

У різних компаній-виробників в лінійці продуктів ні-ні та й з'являються всілякі варіанти для вирішення цього питання. Зазвичай головною вимогою до подібних пристроїв є простота установки, невисока ціна при відповідній якості та надійності. Само собою, і компанія D-Link в багатому списку своєї продукції знайшла місце для декількох моделей ADSL-маршрутизаторів, що дозволяють при порівняно низьких вкладеннях досягти цілком пристойних результатів. Для даного огляду я вибрав три моделі цих пристроїв, які при приблизно однаковому дизайні і основному функціоналі мають деякі додаткові особливості, які впливають на кінцевий вибір користувача. Крім того, всі три моделі мають унікальну особливість, якої сьогодні можуть похвалитися далеко не всі конкуруючі ADSL-маршрутизатори та модеми.

Справа в тому, що деякі провайдери, зокрема, "Белтелеком", що пропонує ByFly, здатні надавати користувачеві послуги з підключення відразу до двох PPoE-з'єднанням - так званого "гостьового" і платного доступу. "Гостьовий" при цьому набагато більш швидкісний і до того ж гроші за трафік у вас не знімаються. Так, ви можете користуватися внутрішніми ресурсами на кшталт онлайн-радіо або файловим сервером швидко і безкоштовно. Однак для підключення до кожного з них, як правило, необхідно або створити в меню мережевих підключень два з'єднання з різними логінами, або, якщо ви хочете використовувати маршрутизатор в режимі "моста" і безперервно перебувати в Мережі, потрібно перенастроювати логін в налаштуваннях самого ADSL- маршрутизатора. А це вже не дуже зручно.

Однак всі три моделі даного огляду здатні підтримувати відразу два PPoE-з'єднання, і при правильному налаштуванні роутинг ви зможете отримати від їх використання найбільше задоволення. І найголовніше! Після покупки будь-якого з описуваних пристроїв ЗАВЖДИ перевіряйте на сайті виробника наявність свіжої прошивки і перепрошити гаджет. На жаль, найчастіше модеми, які продають у нас на ринку, мають мало не найперші версії прошивок і тому часто працюють не дуже стабільно. Однак перепрошивка, як правило, повністю позбавляє від подібних проблем, часто навіть додаючи гаджету нові "вміння".

Отже, почнемо, як завжди, з самого простого ...


D-Link DSL-2500U / BRU / D

Незважаючи на порівняно невисоку вартість близько 25-30 у Незважаючи на порівняно невисоку вартість близько 25-30 у.о., ця модель може виявитися одним з найбільш недорогих і простих рішень для використання в домашніх умовах. У комплект її поставки вже входять всі необхідні аксесуари: кабелі для з'єднання з комп'ютером і телефонною лінією, компакт з повним мануалом по встановленню та налагодженню, а також програмою для автоматичної настройки модему , Пара буклетів з короткими інструкціями з установки і, нарешті, спліттер для забезпечення одночасної роботи як модему, так і телефону. Як показує практика, далеко не всі виробники проявляють таку турботу про користувача, пропонуючи йому купувати спліттер самостійно.

До речі, в комплектаціях всіх трьох розглянутих в огляді пристроїв один з телефонних кабелів дуже короткий. В принципі, з одного боку, це може бути корисним, якщо спліттер розташований в безпосередній близькості від самого модему, але якщо ви вирішите розташувати спліттер на відстані, скажімо, на підлозі, то довший кабель виявився б дуже до речі.

Корпус модему виконаний з якісного пластика чорного кольору. Лицьова вставка також чорна, лише сигнальні індикатори виділені довгою білою смужкою.

Задня панель модему оснащена інтерфейсами LAN і DSL, а також кнопкою харчування, захованої в захисному отворі, кнопкою скидання налаштувань і, нарешті, роз'ємом мережевого адаптера.

Для додаткової зручності днище D-Link DSL-2500U оснащено пазами-петлями для кріплення пристрою на стіні.

Як можна зрозуміти виходячи з наявних комутаційних портів, даний гаджет функціонально складно назвати маршрутизатором, і тому його неможливо використовувати для домашньої або офісної мережі навіть з невеликою кількістю комп'ютерів без додаткового маршрутизатора або концентратора. Це, скоріше, ADSL-модем з розширеними можливостями. Він в повному обсязі підтримує технології ADSL 2 і ADSL 2+ зі швидкістю вихідного потоку даних до 3.5 Mb / s і входить - до 24 Mb / s.

Більш того, він здатний самостійно встановлювати VPN-з'єднання, що є незаперечним плюсом. Тобто модем сам, якщо це буде потрібно, зможе встановити PPTP VPN-тунель з віддаленим сервером через мережу Інтернет.

Для домашнього використання подібна особливість може виявитися дуже корисною.

Процес підключення та налаштування модему досить простий і майже нічим не відрізняється від аналогічних дій з іншими модемами, але, крім цього, він здатний надавати користувачеві вичерпну інформацію про функціонування інтерфейсів WAN і LAN, таблиці маршрутів і ARP-адрес, інформацію про роботу протоколу ATM і про стан ADSL-з'єднання. Таким чином, за допомогою DSL-2500U / BRU / D можна навіть порівняно достовірно вести діагностику проблем на поганих лініях.

Підсумок: простий і порівняно функціональний гаджет, який вміє самостійно встановлювати VPN-з'єднання, кілька PPoE-з'єднань, і коштує він при цьому більш ніж скромно.


D-Link DSL-2540U / BRU / C

Цей гаджет, звичайно ж, набагато більше нагадує маршрутизатор Цей гаджет, звичайно ж, набагато більше нагадує маршрутизатор. Маючи практично тотожний з попередньою моделлю дизайн - чорний пластик корпусу, біла смужка з зеленими світлодіодами на передній панелі і різнокольорові порти на задній. Хіба що світлодіодів і портів тепер стало більше - у DSL-2540U / BRU / C їх цілих чотири, так що проблем з підключенням декількох користувачів і організацією невеликої домашньої або офісної мережі у вас не виникне. Використовуючи ж маршрутизатор в режимі моста, ви зможете, як я вже говорив, користуватися Інтернетом одночасно, правда, канал доведеться ділити між усіма учасниками підключення.

Комплектація, як і в випадку з модемом DSL-2500U / BRU / D, складається із з'єднувальних кабелів, мануала на папері і диску, а також спліттера. Ось тільки додаткові пач пасивне для підключення комп'ютерів, крім вашого, доведеться обтиснути або докупити самостійно.

Власне, доступ до меню налаштувань, управління і моніторингу в D-Link DSL-2540U / BRU / C, як і практично у всіх подібних пристроях, можна отримати через web-інтерфейс. IP-адреса модему за умовчанням 192.168.1.1. Комп'ютер повинен мати адресу з діапазону 192.168.0.2 - 254 і маску 255.255.255.0. Логін для доступу - "admin", пароль теж "admin". Само собою, для додаткової безпеки пароль краще відразу змінити.

Далі відкривається меню налаштувань, і ви робите всі необхідні маніпуляції в залежності від налаштувань підключення вашого провайдера і власної локальної мережі.

Підсумок: стабільний в роботі і дуже простий в підключенні і використанні ADSL-модем-маршрутизатор за цілком розумні для своїх характеристик 32 у.о.


D-Link DSL-2640U / BRU / C2

Дана модель є, мабуть, самої свіжої з усіх випущених на сьогоднішній день DSL-2640U Дана модель є, мабуть, самої "свіжої" з усіх випущених на сьогоднішній день DSL-2640U. Тому і версій прошивок поки небагато. Але на момент написання огляду на офіційному сайті D-Link вже була версія від 26 березня поточного року, так що є шанс, що вони встигли за короткий термін відшукати і виправити всі недоліки нової моделі.

Зовні D-Link DSL-2640U / BRU / C2 практично ідентичний D-Link DSL-2540U, з тими ж чотирма мережевими і одним телефонним портами і тими ж кнопками. Однак, крім цього, він також обладнаний намертво упаяний в корпус антеною, з чого можна зробити висновок про те, що тепер ви можете "прогулятися" по Мережі і без проводів. Шкода тільки, що підключити зовнішню, більш потужну антену для забезпечення більш високої дальності роботи D-Link DSL-2640U / BRU / C2 ви не зможете ні за яких хитрощах, хіба що розкурочив апарат і візьмете в руки паяльник. Комплектація гаджета також включає в себе потрібні кабелі, спліттер і все інше.

Нарешті, меню налаштувань тепер додатково має пункт настройки бездротового з'єднання, розібратися в якому насправді не складає труднощів.

Загалом, дуже приємний у використанні і дуже функціональний модем для домашнього застосування за 55-65 у.о.

Отже, яку модель вибрати - вирішувати вам виходячи з ваших запитів. Головне, що ви отримаєте весь корисний і повний функціонал і не будете при цьому переплачувати за непотрібні роз'єми або підтримку WiFi, якщо вони вам не потрібні ...

Іван КОВАЛЬОВ, [email protected]

ADSL-маршрутизатори D-Link DSL-2500U / BRU / D, DSL-2540U / BRU / C, DSL-2640U / BRU / C2 надані для огляду компанією "Мікроінформ".

Широкі можливості на одному телефонному кабелі

ADSL-маршрутизатори D-Link

Сьогодні "особистим" інтернет-доступом через ADSL-з'єднання мало кого здивуєш, скоріше - "заразиш", тим більше, якщо доступ - не лімітований. При цьому моделей і марок модемів для забезпечення даного виду доступу, пропонованих на ринку, представлено більш ніж з надлишком.

Саме тому сьогодні у користувачів є реальна можливість придбати необхідний їм гаджет, при цьому не переплачуючи за непотрібний функціонал.

У різних компаній-виробників в лінійці продуктів ні-ні та й з'являються всілякі варіанти для вирішення цього питання. Зазвичай головною вимогою до подібних пристроїв є простота установки, невисока ціна при відповідній якості та надійності. Само собою, і компанія D-Link в багатому списку своєї продукції знайшла місце для декількох моделей ADSL-маршрутизаторів, що дозволяють при порівняно низьких вкладеннях досягти цілком пристойних результатів. Для даного огляду я вибрав три моделі цих пристроїв, які при приблизно однаковому дизайні і основному функціоналі мають деякі додаткові особливості, які впливають на кінцевий вибір користувача. Крім того, всі три моделі мають унікальну особливість, якої сьогодні можуть похвалитися далеко не всі конкуруючі ADSL-маршрутизатори та модеми.

Справа в тому, що деякі провайдери, зокрема, "Белтелеком", що пропонує ByFly, здатні надавати користувачеві послуги з підключення відразу до двох PPoE-з'єднанням - так званого "гостьового" і платного доступу. "Гостьовий" при цьому набагато більш швидкісний і до того ж гроші за трафік у вас не знімаються. Так, ви можете користуватися внутрішніми ресурсами на кшталт онлайн-радіо або файловим сервером швидко і безкоштовно. Однак для підключення до кожного з них, як правило, необхідно або створити в меню мережевих підключень два з'єднання з різними логінами, або, якщо ви хочете використовувати маршрутизатор в режимі "моста" і безперервно перебувати в Мережі, потрібно перенастроювати логін в налаштуваннях самого ADSL- маршрутизатора. А це вже не дуже зручно.

Однак всі три моделі даного огляду здатні підтримувати відразу два PPoE-з'єднання, і при правильному налаштуванні роутинг ви зможете отримати від їх використання найбільше задоволення. І найголовніше! Після покупки будь-якого з описуваних пристроїв ЗАВЖДИ перевіряйте на сайті виробника наявність свіжої прошивки і перепрошити гаджет. На жаль, найчастіше модеми, які продають у нас на ринку, мають мало не найперші версії прошивок і тому часто працюють не дуже стабільно. Однак перепрошивка, як правило, повністю позбавляє від подібних проблем, часто навіть додаючи гаджету нові "вміння".

Отже, почнемо, як завжди, з самого простого ...


D-Link DSL-2500U / BRU / D

Незважаючи на порівняно невисоку вартість близько 25-30 у Незважаючи на порівняно невисоку вартість близько 25-30 у.о., ця модель може виявитися одним з найбільш недорогих і простих рішень для використання в домашніх умовах. У комплект її поставки вже входять всі необхідні аксесуари: кабелі для з'єднання з комп'ютером і телефонною лінією, компакт з повним мануалом по встановленню та налагодженню, а також програмою для автоматичної настройки модему , Пара буклетів з короткими інструкціями з установки і, нарешті, спліттер для забезпечення одночасної роботи як модему, так і телефону. Як показує практика, далеко не всі виробники проявляють таку турботу про користувача, пропонуючи йому купувати спліттер самостійно.

До речі, в комплектаціях всіх трьох розглянутих в огляді пристроїв один з телефонних кабелів дуже короткий. В принципі, з одного боку, це може бути корисним, якщо спліттер розташований в безпосередній близькості від самого модему, але якщо ви вирішите розташувати спліттер на відстані, скажімо, на підлозі, то довший кабель виявився б дуже до речі.

Корпус модему виконаний з якісного пластика чорного кольору. Лицьова вставка також чорна, лише сигнальні індикатори виділені довгою білою смужкою.

Задня панель модему оснащена інтерфейсами LAN і DSL, а також кнопкою харчування, захованої в захисному отворі, кнопкою скидання налаштувань і, нарешті, роз'ємом мережевого адаптера.

Для додаткової зручності днище D-Link DSL-2500U оснащено пазами-петлями для кріплення пристрою на стіні.

Як можна зрозуміти виходячи з наявних комутаційних портів, даний гаджет функціонально складно назвати маршрутизатором, і тому його неможливо використовувати для домашньої або офісної мережі навіть з невеликою кількістю комп'ютерів без додаткового маршрутизатора або концентратора. Це, скоріше, ADSL-модем з розширеними можливостями. Він в повному обсязі підтримує технології ADSL 2 і ADSL 2+ зі швидкістю вихідного потоку даних до 3.5 Mb / s і входить - до 24 Mb / s.

Більш того, він здатний самостійно встановлювати VPN-з'єднання, що є незаперечним плюсом. Тобто модем сам, якщо це буде потрібно, зможе встановити PPTP VPN-тунель з віддаленим сервером через мережу Інтернет.

Для домашнього використання подібна особливість може виявитися дуже корисною.

Процес підключення та налаштування модему досить простий і майже нічим не відрізняється від аналогічних дій з іншими модемами, але, крім цього, він здатний надавати користувачеві вичерпну інформацію про функціонування інтерфейсів WAN і LAN, таблиці маршрутів і ARP-адрес, інформацію про роботу протоколу ATM і про стан ADSL-з'єднання. Таким чином, за допомогою DSL-2500U / BRU / D можна навіть порівняно достовірно вести діагностику проблем на поганих лініях.

Підсумок: простий і порівняно функціональний гаджет, який вміє самостійно встановлювати VPN-з'єднання, кілька PPoE-з'єднань, і коштує він при цьому більш ніж скромно.


D-Link DSL-2540U / BRU / C

Цей гаджет, звичайно ж, набагато більше нагадує маршрутизатор Цей гаджет, звичайно ж, набагато більше нагадує маршрутизатор. Маючи практично тотожний з попередньою моделлю дизайн - чорний пластик корпусу, біла смужка з зеленими світлодіодами на передній панелі і різнокольорові порти на задній. Хіба що світлодіодів і портів тепер стало більше - у DSL-2540U / BRU / C їх цілих чотири, так що проблем з підключенням декількох користувачів і організацією невеликої домашньої або офісної мережі у вас не виникне. Використовуючи ж маршрутизатор в режимі моста, ви зможете, як я вже говорив, користуватися Інтернетом одночасно, правда, канал доведеться ділити між усіма учасниками підключення.

Комплектація, як і в випадку з модемом DSL-2500U / BRU / D, складається із з'єднувальних кабелів, мануала на папері і диску, а також спліттера. Ось тільки додаткові пач пасивне для підключення комп'ютерів, крім вашого, доведеться обтиснути або докупити самостійно.

Власне, доступ до меню налаштувань, управління і моніторингу в D-Link DSL-2540U / BRU / C, як і практично у всіх подібних пристроях, можна отримати через web-інтерфейс. IP-адреса модему за умовчанням 192.168.1.1. Комп'ютер повинен мати адресу з діапазону 192.168.0.2 - 254 і маску 255.255.255.0. Логін для доступу - "admin", пароль теж "admin". Само собою, для додаткової безпеки пароль краще відразу змінити.

Далі відкривається меню налаштувань, і ви робите всі необхідні маніпуляції в залежності від налаштувань підключення вашого провайдера і власної локальної мережі.

Підсумок: стабільний в роботі і дуже простий в підключенні і використанні ADSL-модем-маршрутизатор за цілком розумні для своїх характеристик 32 у.о.


D-Link DSL-2640U / BRU / C2

Дана модель є, мабуть, самої свіжої з усіх випущених на сьогоднішній день DSL-2640U Дана модель є, мабуть, самої "свіжої" з усіх випущених на сьогоднішній день DSL-2640U. Тому і версій прошивок поки небагато. Але на момент написання огляду на офіційному сайті D-Link вже була версія від 26 березня поточного року, так що є шанс, що вони встигли за короткий термін відшукати і виправити всі недоліки нової моделі.

Зовні D-Link DSL-2640U / BRU / C2 практично ідентичний D-Link DSL-2540U, з тими ж чотирма мережевими і одним телефонним портами і тими ж кнопками. Однак, крім цього, він також обладнаний намертво упаяний в корпус антеною, з чого можна зробити висновок про те, що тепер ви можете "прогулятися" по Мережі і без проводів. Шкода тільки, що підключити зовнішню, більш потужну антену для забезпечення більш високої дальності роботи D-Link DSL-2640U / BRU / C2 ви не зможете ні за яких хитрощах, хіба що розкурочив апарат і візьмете в руки паяльник. Комплектація гаджета також включає в себе потрібні кабелі, спліттер і все інше.

Нарешті, меню налаштувань тепер додатково має пункт настройки бездротового з'єднання, розібратися в якому насправді не складає труднощів.

Загалом, дуже приємний у використанні і дуже функціональний модем для домашнього застосування за 55-65 у.о.

Отже, яку модель вибрати - вирішувати вам виходячи з ваших запитів. Головне, що ви отримаєте весь корисний і повний функціонал і не будете при цьому переплачувати за непотрібні роз'єми або підтримку WiFi, якщо вони вам не потрібні ...

Іван КОВАЛЬОВ, [email protected]

ADSL-маршрутизатори D-Link DSL-2500U / BRU / D, DSL-2540U / BRU / C, DSL-2640U / BRU / C2 надані для огляду компанією "Мікроінформ".Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью