<
 • Главная
Статьи

Як і коли краще забирати дитину від грудей?

Головна

Дізнайтеся як буде виглядати ваша дитина!Тамара

Влітку відучувати дитини від грудей не можна, краще робити це осенью.Летом дуже вірогідні кишкові заболеванія.Сейчас лікарі рекомендують годувати до 2 років ...

Алла

Перед нами теж скоро постане таке питання: -D Але до 2х років ..., мені здається це перебір, зовсім недавно читала, що максимум до року, тому що лактація молока це дуже велике навантаження на жіночий організм, до того ж через півроку після пологів імуноглобуліни в молоці поступово руйнуються, у малюка формується вже власна імунна система))) Так що до року, край))) Єдине, хотілося б зробити процес відлучення від грудей безболісним для психіки малюка, адже він так до неї звик ... Питання як?

Парасковія

У нас цей процес досить просто (я порівнюю з розповідями знайомих матусь), спочатку перейшли тільки на нічне годування, а пізніше поставила поруч пляшечку з водою, і так як спить малюк з нами мені довелося близько тижня спати в чоловічій довжиною футболці з глухим верхом, щоб сам не міг дістати! Вередував звичайно, але недовго. Правда з пляшкою теж не можна зловживати, потім доведеться і від неї відучувати, для нас це було складніше! А з приводу коли, це вже особиста справа кожної матусі і її малюка! Ще рада, це треба робити коли місяць повна, хто підказав ну я і пішла! Це типу щоб дитина в тілі був, не худнув, не хворів і т.д. і т.п., може звичайно і дурість але ми все схили вірити в те чи інше, особливо коли стосується дітей!

Клавдія

www.akev.ruwww.mother.ru/grudnoeОчень багато корисного на цих сайтах. Почитайте!

Ірина

Відлучати потрібно тоді коли до цього готові і дитина і мама, у кого-то вік 1 рік (але тут напевно більше бажання мами), а у кого-то (якщо враховувати бажання дитини) 3 роки. Наприклад як у нас. І чесно всім раджу: годуєте довше і користі буде більше !!! помітила, що найбільш невдалий (важкий) період відлучення (з 1,5 до 2 років) Треба або до або після цього періоду.

Фаїна

Я відлучила влітку (у червні) в 1 і 10 від грудей. так як планувала на початок жовтня санаторій, ось і підготувала її заздалегідь. Хоча тепер вважаю, що краще після двох відлучати або не відходили зовсім, поки сама дитина не відмовиться :-)

Калерія

Мені педіатр сказав, що влітку і взимку відучувати не можна тому що дуже багато інекцій в ці періоди.

Ангеліна

Я чула що треба максимум до року годувати, так як до року потрібно вже пригнічувати смоктальний рефлекс і вчити дитину пити з кружки.

Олена

Коли і як відлучати від грудей - це справа суто матусь і їхніх дітей. Моя в пів року сама відмовилася невідомо чому. А я як дійна корова ходила - молока було по 300-400 мл з кожної грудей по 3-4 рази на день. Віддавала безмолочну мамочкам.Могу сказати тільки одне - наукові дослідження підтвердили, що після 6 місяців корисні властивості мамочкіной молока з кожним місяцем починають зменшуватися, і до року зводять мінімум. Після року мамине молоко по корисності нічим не краще звичайного коров'ячого. Ось так. Кому цікава ця інформація пишіть, знайду цей журнал - дам почитати.

Інна

а я читала що мамине молоко не змінюється за складом, просто змінюється шлунково кишковий тракт дитини і згодом дитячий кишечник перестає засвоювати багато елементів маминого молока! вважається що закладка імунітету з молоком відбувається до 9 місяців ... але зараз педіатри радять годувати до 2 лет.Ларіса, придушувати смоктальний рефлекс не можна, а то потім буде в школі пальці смоктати ... нехай краще зараз цицю посмокче ...

Христина

Дівчата і де ж ви примудряєтеся читати інформацію про "шкідливість" молока після року і т.п.Мне здається це все пережитки радянських часів. Давно наукою доведено тільки про користь грудного молока. Достачно зайти на сайт www.akev.ru, де знайдете повну достовірну інформацію! Жінці груди дана щоб годувати дитину. Так якщо згадаємо зоологію, людина у нас ссавець жівотное.Сама матінка природа подбала про наших діток, тому як молокоможет не засвоюється НЕ понімаю.Сейчас дуже багато пишуть про інновалюціонном молоці, яке з'являється в кінці годування, (але тоді коли це відбувається природним шляхом, а як правило це после2 років) склад такого молока схожий на склад молозива, і якщо дитину хоча б пару месяцевпокорміть таким молочком, то імунітет збережеться ще півроку після закінчення годування. Раніше не розуміла що таке можливо, але коли ми закінчили з грудним годуванням і справді моя дитина не хворіла дуже довго, хоча ми як раз пішли в сад в цей час.

Олена

А мені здається що головне це спокій мами і дитини. Якщо обом в кайф то звичайно треба продовжувати грудне вигодовування, а ось якщо це починає напружувати то помоему краще прекращать.Я обох дітей годувала до року. Син відмовився від грудей сам (за що йому дуже вдячна). А ось з молодшою ​​я просто змучилася. Вона всю ніч могла висіти на мені при тому що практично не смоктала головне що б груди була в роті. Пережовані соски і абсолютний недосип посто довели мене до діпрессіі. У підсумку в рік і місяць стала закінчувати ГВ хоча і було літо.

Домініка

Очікую шквал оплесків :) і заперечень: я дуже скептично ставлюся до годування грудьми хлопчиків років так після 2, через їх дорослішання і можливого розвитку на цьому грунті "Едипового комплексу". Моя приватна точка зору, і якщо знайдуться ті, хто спростує інформативно її, буду рада на підтримку грудного вигодовування.

Фаїна

При чому, скажіть, груди, смоктальний рефлекс і питво дитиною з кухля ??? Хіба одне заважає іншому ??? Багато сперечаються про цінність і поживність маминого молока для "дорослих" дітей. Але хіба груди - це тільки лише їжа ??? навіть до року діти їдять вже м'ясо, рибу та інший сніданок-обід-вечерю, груди в харчовому значенні - десерт. І важливість її більше в іншому - це психологія, комфорт малюка, захищеність тощо. Так що приймаючи рішення, які не грунтується на фактах про склад молока. Кращий показник - ваші почуття і стосунки з дитиною. У мене дочка "тривожна", нам два і два, тому припиняти ГВ я не збираюся. знаю, що для нас обох це буде кошмар. А скоро вона підросте і сама відмовиться, у мене є така приклади. І за два роки ми хворіли всього два рази, це до питання про імунітет, про "нетямущого" складі молока

Поліна

Ще одна забавна дослідження. Англійці встановили, що годування грудьми хлопчиків після 8 місяців, значно підвищує шанси стати гомосексуалістами: -D :-D :-D Нібито вони їдять мамині жіночі гормони і самі стають наполовину жінками ... Може що, звичайно, спотворила, але суть така. Ну чи не смішно ??? А то серед штучному вигодовуванні таких немає ??? А звідки тоді лесбіянки ??? Папу чи їли багато ???

Людмила

Ірина Кривич - а я хіба писала, що потрібно пригнічувати смоктальний рефлекс? Я написала, що моя дочка сама відмовилася від грудей і якби вона цього не зробила я продовжувала б її годувати грудьми і дальше.А про статтю можу сказати - скільки людей і журналів, стільки й думок. Я ніколи не морочитися такими статтями, просто вона випадково мені попалася. Я, чесно кажучи, не знаю правда це чи вигадка, просто напісала.Я, повторюся, що відлучення від грудей - це справа суто індивідуальна для кожної мами і її дитинку, у кожного проходить по-різному. Я нівкоем разі не кажу, що треба годувати тільки до року або навпаки до 3 років. Ні. Я може теж годувала б до 3 років будь у мене така можливість. Просто я цього не знаю, як це так довго годувати дитинку грудью.Так що вибирайте самі ваш шлях орієнтуючись самі на себе і на своє дитятко - материнський інстинкт - це сильна річ.

Валентина

Знову мабуть актуальна тема, раз розпалюються запеклі суперечки. Я погоджуся з думкою що і мама і лялька повинні бути готові щоб прибирати ГВ, про себе скажу що старшого сина я годувала до 10 місяців, він в один прекрасний час кинув смоктати і більше не потребував в цьому, а з маленькими мене в пологовому будинку і лікарі , які спостерігали говорили протяніет хоча б до шести місяців, поки у дітей немає захисту від інфекцій, а там вже як вийде, нам 8й ми все ще їмо груди, сподіваюся що до року вистачить двом молочка.

Алевтина

Оля Курашкіна, а про "Едипів комплекс" ти сама придумала, чи просто виправдання собі, що ви годувалися не довго. Факти, приклади, статьяуж на крайній випадок. Або просто посперечатися захотілося? Але сперечатися годуючим і не годує марно. Поки власному опитенеубедішься нічого не доведеш!

Анастасія

Я вважаю, що перш за все ми потрібні своїм дітям сильними і здоровими))) А змушувати свій організм працювати в посиленому режимі, в постійному навантаженні формування молока -Особисті справа кожного, якщо є на це здоров'я і сили, то чому ні? а якщо немає, то про себе теж необхідно подбати, адже від здоров'я мами дуже сильно залежить благополуччя малюка надалі: -D

Інна

Анюта Л., дуже цікавий Ваш досвід, тільки виникло питання-коли ви перейшли тільки на нічні годування, то що робили з тим молоком яке перебувало днем? зціджували, як часто?

Оксана

Ольга, вдень я його перестала годувати де то в 11 міс, з молоком нічого не робила бо на той час або його було не багато або я вже звикла, але воно не бігло як раніше, дискомфорту ніякого не було!

Гелена

Алена, спасибі! Інна, інформація де?

Гелла

Дівчатка, існує група "Молочна мама"! Там консультують консультанти (вибачте за тавтологію) по ГВ! Кому треба, можу вислати запрошення! :-)

Галина

прочитала досить кумедний пост про те що після року треба смоктальний рефлекс придушувати і вчити дитину пити з кухля, знаєте не дивлячись на те що моя Даша з п'яти місяців п'є з кухля вона дуже Не проти грудей! нам 11 місяців і не збираємося кидати годування! соски НЕ сосем, пляшки ненавидимо, а груди це груди, це потрібно моейц крихті!

Аза

Як довго годувати грудьми? <SPAN style = "LINE-HEIGHT: 115%; FONT-FAMILY: 'Verdana', 'sans-serif'; COLOR: # cc0000; FONT-SIZE: 8.5pt; mso-ansi-language: EN-US" lang = EN-US> mam-home.ru/modules.php?name=Pages&go=page&pid=43 дуже хороша стаття. <SPAN style = "LINE-HEIGHT: 115%; FONT-FAMILY: 'Verdana', 'sans-serif'; COLOR: # cc0000; FONT-SIZE: 8.5pt; mso-ansi-language: EN-US" lang = EN-US> <SPAN style = "LINE-HEIGHT: 115%; FONT-FAMILY: 'Verdana', 'sans-serif'; COLOR: # cc0000; FONT-SIZE: 8.5pt; mso-ansi-language: EN- US "lang = EN-US>" Мінімальний природний вік для відлучення дитини від грудей - 2.5 років, максимальний - 7 років "

Пелагея

<SPAN style = "LINE-HEIGHT: 115%; FONT-FAMILY: 'Verdana', 'sans-serif'; COLOR: # cc0000; FONT-SIZE: 8.5pt; mso-ansi-language: EN-US" lang = EN-US> Правильна посилання на статтю mam-home.ru/modules.php?name=Pages&go=page&pid=43 Дуже хороша стаття!

Капітоліна

Молодець Інна!

Глорія

Прошу вибачення, посилання ніяк не хоче друк. Вообщем, сайт "мамин будинок" - розділ "грудне вигодовування". Мамам хто задається питанням як довго годувати, можна зайти туди. Дуже багато аргументів на користь тривалого годування. Свого часу мене це переконало. Але як правило, це інформація цікава для майбутніх мам або мам в повному розпалі годування. Мамам відгодівлі, і не планують найближчим часом, швидше за все ця тема буде не цікава.

Римма

Ольга Бредюка, величезний респект !!! Захоплююся мамами-двійнят, які годують грудьми :-)

Віталіна

Велике спасибі!

Любов, кохання

Алена, спасибі! Інна, інформація де?

Парасковія

Дівчатка, існує група "Молочна мама"! Там консультують консультанти (вибачте за тавтологію) по ГВ! Кому треба, можу вислати запрошення! :-)

Генрієтта

прочитала досить кумедний пост про те що після року треба смоктальний рефлекс придушувати і вчити дитину пити з кухля, знаєте не дивлячись на те що моя Даша з п'яти місяців п'є з кухля вона дуже Не проти грудей! нам 11 місяців і не збираємося кидати годування! соски НЕ сосем, пляшки ненавидимо, а груди це груди, це потрібно моейц крихті!

Єлизавета

Як довго годувати грудьми? <SPAN style = "LINE-HEIGHT: 115%; FONT-FAMILY: 'Verdana', 'sans-serif'; COLOR: # cc0000; FONT-SIZE: 8.5pt; mso-ansi-language: EN-US" lang = EN-US> mam-home.ru/modules.php?name=Pages&go=page&pid=43 дуже хороша стаття. <SPAN style = "LINE-HEIGHT: 115%; FONT-FAMILY: 'Verdana', 'sans-serif'; COLOR: # cc0000; FONT-SIZE: 8.5pt; mso-ansi-language: EN-US" lang = EN-US> <SPAN style = "LINE-HEIGHT: 115%; FONT-FAMILY: 'Verdana', 'sans-serif'; COLOR: # cc0000; FONT-SIZE: 8.5pt; mso-ansi-language: EN- US "lang = EN-US>" Мінімальний природний вік для відлучення дитини від грудей - 2.5 років, максимальний - 7 років "

Єлизавета

<SPAN style = "LINE-HEIGHT: 115%; FONT-FAMILY: 'Verdana', 'sans-serif'; COLOR: # cc0000; FONT-SIZE: 8.5pt; mso-ansi-language: EN-US" lang = EN-US> Правильна посилання на статтю mam-home.ru/modules.php?name=Pages&go=page&pid=43 Дуже хороша стаття!

Парасковія

Молодець Інна!

Єва

Прошу вибачення, посилання ніяк не хоче друк. Вообщем, сайт "мамин будинок" - розділ "грудне вигодовування". Мамам хто задається питанням як довго годувати, можна зайти туди. Дуже багато аргументів на користь тривалого годування. Свого часу мене це переконало. Але як правило, це інформація цікава для майбутніх мам або мам в повному розпалі годування. Мамам відгодівлі, і не планують найближчим часом, швидше за все ця тема буде не цікава.

Алевтина

Ольга Бредюка, величезний респект !!! Захоплююся мамами-двійнят, які годують грудьми :-)

Харита

Велике спасибі!
Перинатальна психолгия! Чи потрібен фахівець працює в цьому напрямку? ...
ПОДСКАЖИТЕ, ЯК ПРАВИЛЬНО ОФОРМИТИ ХОФЕШ Лейдена? ...
ДИТЯЧИЙ САДОК...
Чи всі чоловіки мріють про сина? Наскільки для них важлива стать первістка? ...
Які відносини у вашого чоловіка з вашою мамою ???? Тещею !!!! ...
РЕЙТИНГ імен наших дітей. Вказуємо тільки імена! ...

Питання як?
Хіба одне заважає іншому ?
Але хіба груди - це тільки лише їжа ?
Ну чи не смішно ?
А то серед штучному вигодовуванні таких немає ?
А звідки тоді лесбіянки ?
Папу чи їли багато ?
Або просто посперечатися захотілося?
Дуже цікавий Ваш досвід, тільки виникло питання-коли ви перейшли тільки на нічні годування, то що робили з тим молоком яке перебувало днем?
Зціджували, як часто?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью